+ 
|-+  ΓΕΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ» Παζάρι» στη μεση μιας κουρασμενης μερας...
Username:
Password:
Αποστολέας Θέμα: στη μεση μιας κουρασμενης μερας...  (Αναγνώστηκε 9841 φορές)
automaton3
Επισκέπτης
« στις: Μάιος 19, 2006, 12:59:17 μμ »

ζιτούντε μέλοί για pun-krock μπάντα με επηροές από korn και μπαρκισον. ωλα τα μέλοί, γιατί εγο δαίν πέζο κανένα πάνκο-όργανο εκντος οίσος από ακορντεόν αλα αφτό μου λέν ι πάνκείδες ι φίλι μου δαίν ίναί punk (γηατη???). δαίν ξαίρο τη θα κάνο στι μπάντα αλα κάτη θα βρο. πάντος έχο βρι πιθανά ονόματα, θα λεομασται η "αι βασηληδαις της μιζέριας" (φχαριστουμε κθούλου) η "panx not ded (τα πανξ ίναι απαιθαντα)" (φχαριστουμε χοίπι). έχω και χορο για proves, προην στάβλω, τορα στρούγκα.

βηογραφηκω, σιστατικαί επηστολέ (αίτση γράφετε αφτό???), & έγκρησι μουσικόν φρονιματον ιπογραμένι απω τω smerfpank μαίσο πιαίμ.

και μη βρίζετε για τιν ωρθωγραφηα, κάτο ω ωρθωγραφησμως, ζητω η ανωρθωγραφηα!
Sino
Επισκέπτης
« Απάντηση #1 στις: Μάιος 19, 2006, 02:15:28 μμ »

vaσηκα εγw κσέρο nα pαίζo ksylωφωno α ψinese

σιροπaki γεια τον vixa κανίς;

-Sino Muhahahahalice.
doesitmatter
Forum Normal
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #2 στις: Μάιος 19, 2006, 02:23:00 μμ »

ego den ksero na paizo kanena organo alla den peirazei. an einai na ftiaksoume mpanta tote mporo na matho oti thelete. alla oxi drums giati tha kathomai piso piso kai den me blepei kaneis. mporo omos na matho kithara h akoma kalitera tha tragoudao gia na me blepoun oloi!!

κακίες....  :twisted:

Punk Rock: Quality Marketed Rebelion since 1977
automaton3_unlogged
Επισκέπτης
« Απάντηση #3 στις: Μάιος 19, 2006, 03:11:29 μμ »

ίπαμε ότη αίχουμαί αίπηροαίς απω korn, αλα άμμα σε υάλουμαι μπροστά θα ίνε κάπος πωλη πρώδιλαις :twisted: . άμμα θαις μπαις να ίσε αφτός με τα καρφιά κε την μοϊκάνα κε τώ ραφτώ εξπλωήτοιντ κε τι μπείρα στο χέρι κε τι ζόνυ μαι ττα φυσυγκυα στιν προτι σιρά (κε αφτός απώ τιν μπάντα δαίν ίνε?)

σηρωπάκη γεια τω βήχα δαίν κάνω, αλα άμμα κρηοσο 'δο πάνο στα χχιμαδειά μου κάνι ι μπάμπο μου φλαμούρη - άμμα ψίναισε να κανονησουμαι πρωυα. θαις να ίσε μπασσσίσταζ?
Sino
Επισκέπτης
« Απάντηση #4 στις: Μάιος 19, 2006, 05:17:21 μμ »

Παράθεση από: "πανκ (επ)Αναστάσης"
σηρωπάκη γεια τω βήχα δαίν κάνω, αλα άμμα κρηοσο 'δο πάνο στα χχιμαδειά μου κάνι ι μπάμπο μου φλαμούρη - άμμα ψίναισε να κανονησουμαι πρωυα. θαις να ίσε μπασσσίσταζ?

d ksero re foile mpasw ego ksilofono pezo tore ntkas ama thelis na dwkimaso alla d pezi

-Sino Originalis var. Frikulodrakulius.
smurfpunk
Forum Normal

« Απάντηση #5 στις: Μάιος 20, 2006, 11:45:41 μμ »

zanga zanga i diots i glardis painan..
u automatous q dazitmater
mi ta malia siapan! ainti re ai!!!:shock:

υγ:ενας ηταν ο allofmyfriendsaregoindeath, δεν το φτανετε με τιποτα ρε!!!!
automaton3
Επισκέπτης
« Απάντηση #6 στις: Μάιος 21, 2006, 01:48:38 μμ »

λοιπον, κατ'αρχας να ευχαριστησω τον μανωλη τριανταφυλλιδη που μου διδαξε ορθογραφια μεσα σε ενα σαββατοκυριακο (καζανακι).

εχεις δικιο σμερφ, ενας ειταν ο allmyfriendsaregoingdeath & δε φτανεται... οποτε, μετα απο ωριμη σκεψη κατεληξα στο οτι πρεπει να εγκαταλειψουμε τις επιρροες korn & μπαρκισον & να χαραξουμε τον δικο μας ηχο (με ξυραφακι στα μυαλα διαφορων). η ιδεα πια ειναι να κανουμε την πρωτη ποντιακη hardcore μπαντα - πριν κυλιστειτε στο βρωμερο πατωμα του φοιτητικου δωματιου σας το καλυμμενο με πιτσες & κουτακια μπυρας γελωντας, αναλογιστειτε ποσο νοημα εχει μια τετοια κινηση. οποιος/α εχει παρευρεθει σε ποντιακο γλεντι (ακουσια ελπιζω) πρεπει να εχει παρατηρησει τα hardcore στοχεια που εχουν τοσο η ποντιακη λυρα οσο & οι ποντιακοι χοροι (οποιος δεν εχει παρευρεθει ας κανει κλικ εδω). ενταξει, οι χοροι ειναι λιγο nyhc, αλλα η λυρα θυμιζει black flag circa 1982. βαρβατη χαρντκορια - οσοι πιστοι προσελθετε (& οι υπολοιποι κρυφτειτε καλα γιατι θα σας ξετρυπωσω) ή καλυτερα ξεκινηστε μια ποντιακη hardcore μπαντα μονοι σας (smurf, εμεις θα ξεκινησουμε αρβανιτικη/βλαχικη μπαντα με τριπλη φλογερα να τονιζει τα ηχοτοπια που θα πλεκουμε).
after the massacre
Forum Normal

« Απάντηση #7 στις: Μάιος 21, 2006, 06:35:42 μμ »

οντοσ σε κατι φασεις η λυρα
βαραει κατι ταχυτητες oyte RIPCORD
natane!!!!!!!!

'Live your life now seems to make sense.You've got someone to obey
The wrong ideals of your friends.But for me it seems you're....
IMPOSSIBLE,IMPOSSIBLE TO CURE....''
smurfpunk
Forum Normal

« Απάντηση #8 στις: Μάιος 21, 2006, 10:52:57 μμ »

o "automaton-αει σαλαγατα στο λογκο" εγραψε:
Παράθεση
smurf, εμεις θα ξεκινησουμε αρβανιτικη/βλαχικη μπαντα με τριπλη φλογερα να τονιζει τα ηχοτοπια που θα πλεκουμε

δεν το γυρναμε σε Κρητικο powerviolence με κρητικη λυρα με distortion  και συντεκνους να κανουν circle pit υπο την επειρια τσικουδιας? αυτα τα βλαχικα που λες ειναι αργα του θανατα και δε μπορω τα sludgaδικα με τιποτα  
panicline
Forum Normal

« Απάντηση #9 στις: Μάιος 21, 2006, 11:00:36 μμ »

Τα τσαμικα λες;Για μια gothic μπαντα ειναι ολα τα λεφτα.Και στο τελος να κλενε ολοι χωρις λογο.

ps:Εδω:  http://www.ocena.info/

Εχει live ραδιο (με το που ανοιγεις τη σελιδα) με τουρκοποντιακα τραγουδια.

-Nomos einai to dikio toy Giwta-
Distaros
Newbie
*

« Απάντηση #10 στις: Μάιος 22, 2006, 12:00:33 πμ »

Ινδική παραδοσικακή έθνικ με επιρροές Thrash,ακορντεόν άλα tigger lillies και γυναικεία φωνητικά σε portishead...
after the massacre
Forum Normal

« Απάντηση #11 στις: Μάιος 22, 2006, 03:51:43 πμ »

Παράθεση
δεν το γυρναμε σε Κρητικο powerviolence με κρητικη λυρα με distortion  και συντεκνους να κανουν circle pit υπο την επειρια τσικουδιας? αυτα τα βλαχικα που λες ειναι αργα του θανατα και δε μπορω τα sludgaδικα με τιποτα  

βαλτε και κανα βλαχικο για ''ξεκουραση''κατι σαν breakdown να πουμε
να ξεκουραστουν κι οι συντεκνοι απ'το πολυ πογκο
συνεχεια τουπα-τουπα και full speed ahead θα τους φυγει το σκατο
αλλα να μου πεις αμα εχεις γινει απο τσικουδια τι να καταλαβεις!!!!!!

'Live your life now seems to make sense.You've got someone to obey
The wrong ideals of your friends.But for me it seems you're....
IMPOSSIBLE,IMPOSSIBLE TO CURE....''
Sivnik
Forum Normal

« Απάντηση #12 στις: Μάιος 22, 2006, 06:35:08 πμ »

ρε, οτι και να λετε το λετε για πλακα
κανεις σας δεν το λεει σοβαρα
αλλα σας λεω, τοση χαρα οταν παιζει κρητικο γλεντι δεν εχει κανεις σας
Βασικα, οποτε παιζει κρητικο γλεντι, παμε στην λεσχη στα πανεπιστημια κατα τις 3-4 και τους περνουμε τα κρασια
χαχαχΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧαχαχαχαχαΧαχαΧα
τζαμπανταν κρασια rulz εε
τι καλα παιδια αυτοι οι κρητικοι...
αχχχχχχχ
ποτε θα ξανακανουν κανα γλεντι :Ρ
kmellos
Forum Addict

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #13 στις: Μάιος 22, 2006, 07:02:25 πμ »

ΧΕΧΕΧΕεεεεεεεεεεεεε

Γενικα οι νησιωτες ρε! Μια φορα ηταν κρητικοι, την αλλη ηταν δωδεκανησιοι

ΜΟΥΑΧΑΧΑχΑχΑχΑχΑΧαχαχΑ

Αλλα αφου εγω δεν ηπια! τι χαιρομαι;

Καλα ρε Sivnik παλι πιομενος εισαι;

Και στο σημειο αυτο να εφυστησω την προσοχη σας στο οτι ο Sivnik καθως και o stavrosav αλλα και η luben και ο onealpha ειναι εξωγηινοι απο εναν γνωστοτατο πλανητη. Και ο javaspa λιγο. Ειναι μισος γηινος και μισος εξωγηινος. Εχουν ερθει εδω για να με σκοτωσουν αλλα δεν ξερουν πως ειμαι ο superman και σας παρακαλω θερμα να μην τους το πειτε ωστε να βρεθουνε προ εκπληξεως.

KGB και Sino λεγεται πως ειναι μεταλαγμενα μανιταρια απο το χημικο Χ απο το οποιο ειχαν προσβληθει τα χελωνονιτζακια. Ετσι γινανε ανθρωποι.

Ο tug ειναι σταχτη με ανθρωπινοι μορφη.

Ο Zao ειναι αυτος που απεικονιζετε στο avatar του. (Αληθεια)

Oλα τα υπολοιπα μελη ειναι λογαριασμοι του tug για να βλεπει την κινηση που φτιαχνει μονος του και να χερεται. (Ψεματα, απλα μου τελειωσε η εμπνευση + του οτι πρεπει να κοιμηθω)

Δεν εισαι χρονών, εισαι στιγμών..
Sino
Επισκέπτης
« Απάντηση #14 στις: Μάιος 22, 2006, 08:44:39 πμ »

Παράθεση από: "Sivnik"
Βασικα, οποτε παιζει κρητικο γλεντι, παμε στην λεσχη στα πανεπιστημια κατα τις 3-4 και τους περνουμε τα κρασια
χαχαχΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧαχαχαχαχαΧαχαΧα
τζαμπανταν κρασια rulz εε
τι καλα παιδια αυτοι οι κρητικοι...
αχχχχχχχ
ποτε θα ξανακανουν κανα γλεντι :Ρ

Εσύ είσαι ρε τσόγλανε; Κάτσε να σε δώσω στεγνά στους συντέκνους...  

-Sino.
Σελίδες: [1] 2   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: