Αποστολέας Θέμα: Μαγιάτικες προτάσεις για το φόρουμ μας!  (Αναγνώστηκε 13579 φορές)
ΑΗΓΙΑΝΝΗΣ
Junior forumist
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #30 στις: Αύγουστος 22, 2006, 05:09:43 μμ »

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΗ ΓΙΑΝΝΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΦΘΙΝΟΠΟΡΟ (ΟΧΙ ΧΕΙΜΩΝΑ!) ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΤΟ ΛΕΤΕ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Ο ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ. ΜΟΥ ΠΡΙΞΑΝΕ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΤΟ ΞΑΝΑΠΕΙ ΘΑ ΤΟΝ ΣΤΕΙΛΩ ΣΤΟ ΒΟΡΕΙΟ ΠΟΛΟ ΝΑ ΔΕΙ ΧΕΙΜΩΝΑ! ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ ΤΩΡΑ: "ΣΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΠΟΥ ΔΙΑΝΥΟΥΜΕ , ΠΟΥ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΦΘΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΣΑΠΙΖΟΥΝ, ΠΟΥ ΤΑ ΗΘΗ Κ ΟΙ ΑΞΙΕΣ ΚΑΤΑΠΟΝΤΙΖΟΝΤΑΙ ΣΤΗ ΜΑΥΡΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΤΗΣ ΛΗΘΗΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΙΠΟΤΑ, ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΙΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΧΑΝΟΝΤΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΑΕΝΑΟ ΑΝΕΜΟ ΤΩΝ ΑΛΛΑΓΩΝ ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΑ ΠΑΓΩΝΙΑ ΑΝΟΙΓΟΚΛΕΙΝΟΥΝ ΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥΣ ΑΓΝΑΝΤΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟ ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΤΟΥ ΛΑΜΠΕΡΟΥ ΑΣΤΕΡΟΣ ΕΠΙΖΗΤΩ ΣΤΗΛΗ ΑΛΑΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΙΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΗΛΗ ΣΥΝΟΙΚΕΣΙΟΥ ΤΥΠΟΥ ΛΟΥΗΣ Η ΑΝΤΑΛΛΑΓΩΝ ΠΑΡΤΕΝΕΡ ΜΕΤΑΞΥ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΠΕΡΑΤΩΣΗ ΤΟΥ ΙΕΡΟΥ ΝΑΟΥ ΜΑΣ ΔΗΛΑΔΗ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ Κ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ ΜΑΣ..." ΚΑΥΤΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΑΣΦΥΚΤΙΚΕΣ ΑΓΚΑΛΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΗ ΓΙΑΝΝΗ!!! :oops:    :twisted:  :shock:

YOU DONT LIKE US BUT WE DONT CARE!!!
KGB
Επισκέπτης
« Απάντηση #31 στις: Αύγουστος 23, 2006, 10:10:40 μμ »

Δε σε αγνοούμε (εξάλου τώρα μια στο τόσο που γράφεις είναι ΕΙΔΗΣΗ, για μας τους παλιούς φανς του Auto. που τα μπάνισες ρε δικέ μου τα 10000 ποστς και το ειπες, χαχαχαχα, είσαι και ο πρώτος για στατιστική.... αντε να σε δω και στη wiki, και ελληνική και αγγλική...   - από τους λίγους που προτείναν κάτι για τη βελτίωση της φορουμικής δομής και είσαι σωστός....

λοιπον, έκανα όλες τις αλλαγές που πρότεινε ο αντι-συντροφος αφτοματος εκξτός των:

----> ελληνικό pUNK 80S κτλ - επειδή αφορά την καταγραφή, την ιστορία του πανκ το αφήνω (μεχρι αποδείξεως του αντιθέτου) στα περι μουσικής....
-----) επίσης, τα 'δικά μου' θέματα, electropunk & folkpunk, μόνο και μόνο επειδή αφορούν crossover είδη μουσικής, δηλαδή μίξη (ή μείξη; του πανκ με άλλα ήδη μουσικής... ίσως γίνεται (kthoulou γινεται ρε δικέ μου) να τα μετακινήσουμε στο πανκ, αλλά να υπάρχει ghost (link?) τοπικ και στα περι μουσικής; αλλά έτσι δεν μειώνουμε τα θέματα, ε??  τώρα που το σκέφτομαι δεν είμαι και τόσο σίγουρος; αλλά από την αλλη , ενώ ο μέσος πανκης δε θα γουστάρει akurat & mutiny, ένας με ευρύτερο ενδιαφέρον για την "αυθεντική" μουσική, μπορεί να βρει πολλά στους δυο προαναφερθέντες...

να είμαστε καλα και να πεσει η ζέστη (και να παρω ενα γαμημένο ανεμιστήρα γαμώ το φελέκι μου!)
KGB
Επισκέπτης
« Απάντηση #32 στις: Αύγουστος 23, 2006, 10:17:13 μμ »

Παράθεση
Xm, τελικά θα κάνω & μερικές προτάσεις:

- μήπως να γινόταν ένα τα Γνωστά με τα Αγνωστα Ανέκδοτα?

- μήπως να ενοποιούνταν το DIY Παζάρι με το Αγγελίες?

- μήπως να ενοποιούνταν το CD/Κυκλοφορίες/Προτάσεις με το Κυκλοφορίες?

μπράβο & thanx Που κάθισες ασχολήθηκες: μια άποψη ακόμα είναι ΠΟΛΥ σημαντική. συμφωνώ.... για τα ανέκδοτα βεβαια, δεν πολυ διαβάζω.... είναι λίγο μανούρα βέβαια αυτές οι αλλαγές... ή όχι;  (χμμμ.,... δε θυμάμαι...΄) μπυρεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς - αλλά προτίθεμαι να τις κάνω αν συμφωνείτε...

γεια μας [ιδρώνωωωωωωωωω] {{{mpliax!}}}
doesitmatter
Forum Normal

« Απάντηση #33 στις: Αύγουστος 23, 2006, 10:33:23 μμ »

Παράθεση από: "automaton3"

- μήπως να γινόταν ένα τα Γνωστά με τα Αγνωστα Ανέκδοτα?

- μήπως να ενοποιούνταν το DIY Παζάρι με το Αγγελίες?

- μήπως να ενοποιούνταν το CD/Κυκλοφορίες/Προτάσεις με το Κυκλοφορίες?

Παράθεση από: "doesitmatter (πριν 3 μήνες)"

1. Δωρεές, ανταλλαγές, αγγελίες μπορούν περιοριστούν σε μια κατηγορία.
2. Στις δημιουργίες οι κυκλοφορίες είναι άχρηστες. Υπάρχει άλλη κατηγορία για τις κυκλοφορίες.
4. Ανέκδοτα, ιστορίες και λοιπά χιουμοριστικά μπορούν να συμμαζευτούν λίγο.

Αυτόματε με αηδιάζεις!! Και σιγά μην σε πάρω παζί μου στα νησιά Σαμόα!! Αντιθέτως, θα σου στέλνω φωτογραφίες από τις παραλίες να τις βλέπεις όταν εσύ πήζεις στο κρύο!!  :twisted:

Punk Rock: Quality Marketed Rebelion since 1977
shirley
Newbie
*

« Απάντηση #34 στις: Αύγουστος 25, 2006, 09:38:18 πμ »

αυτο που λετε θα ναι, merci,  βασικα ειναι που κατα βαση μπαινω απ'τη δουλεια -εννοειται απο mozilla- το προβλημα δεν ειναι συνδεσης μιας κ δουλευω σε net cafe αλλα οτι φορτώνει όλη τη σελίδα.

ο automaton3 οπως παντα εχει πολυ καλες προτασεις. μηπως ηρθε η ώρα να τις εφαρμόσουμε?
scandi
Junior forumist

« Απάντηση #35 στις: Αύγουστος 25, 2006, 08:51:04 μμ »

Συμφωνώ με τους προλαλήσαντες Dim και αυτόματο!Μέσα στο φόρουμ υπάρχουν ένα σωρό ξεχωριστά topic και κάποια από αυτά θα μπορούσαν να συγχωνευθούν!Αν δω και εγώ κάτι θα το προτείνω.
 Επίσης είναι καλό όλοι μας να γράφουμε στα topic που πρέπει για ζητήματα που θέλουμε να ανοίξουμε.Πχ υπάρχει ένα θέμα στα "Διάφορα" που έχει να κάνει με την αποφυλακιση μιας κοπέλας.Αυτό θα μπορούσε ή μάλλον θα έπρεπε να μπει στη στήλη "Πολιτική" και όχι εκεί.Ή ένα άλλο που έχει να κάνει με στίχους ανοίχτηκε στο "Διάφορες σκέψεις"!Νομίζω ότι φταίμε όλοι γενικώς που το φορουμ έχει γίνει κάπως αμάζευτο!Ας προσέχουμε καλύτερα λοιπόν συντροφάκια!  :wink:

αμώ το καύσωνα!
ROOOAAAR
Junior forumist

« Απάντηση #36 στις: Αύγουστος 26, 2006, 06:17:00 μμ »

ΕΠΕΙΔΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗΣ Ο ΤΙΤΛΟΣ ΤΟΥ ΤΟPIC ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΣΕ   ΜΠΑΓΙΑΤΙΚΕΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ :wink: !!

lack nebula, seething in my brain
Then your fucking world brings me down again...
KGB
Επισκέπτης
« Απάντηση #37 στις: Αύγουστος 29, 2006, 11:49:22 πμ »

Αχαχαχαχα, καλό!
doesitmatter
Forum Normal

« Απάντηση #38 στις: Οκτώβριος 24, 2006, 03:34:27 μμ »

Μερικές ακόμα "Μαγιάτικες" προτάσεις.
Καταρχάς να φύγουν όλες οι μαλακίες για πανκ-κατσαπάνκ-casualties-μοικάνες από το θέμα "ασχολείται καμια με μουσική" που βρίσκεται στην κατηγορία "Γυναίκα".
Κατά δεύτερον θα έλεγα να μαζευτούν οι πάμπολες αυτές "συζητήσεις" (αν βέβαια συζητήση = λέω την αποψή μου χωρίς να την δικαιολογώ και όταν κάποιος με αμφισβητήσει τον βρίζω, τον λέω πουλημένο και επαναλαμβάνω την άποψη μου) στην κατηγορία Punk. Ή ακόμα καλύτερα θα έλεγα να μπουν σε ένα και μοναδικό θέμα, το οποίο να γίνει και sticky ώστε να εμφανίζεται πάντα πρώτο και όσοι έχουν ακόμα όρεξη να τσακώνονται περί πανκ ας πηγαίνουν και να λένε τις μαλακίες τους εκεί. Και επίσης να γίνεται μεταφορά κατευθείαν οποιοδήποτε τέτοιου σχολίου σε άσχετο θέμα, σε αυτό. Μάλιστα προτείνω να ονομαστεί "Chaos Punx vs. The world".

Punk Rock: Quality Marketed Rebelion since 1977
KGB
Επισκέπτης
« Απάντηση #39 στις: Οκτώβριος 24, 2006, 08:16:56 μμ »

XAXAXAXA. ναι, ok, ελάτε γίνετε και κανας άλλος moderator. Επίσης, αν δεν κάνω λάθος, δε μπορείς να μεταφέρεις μεμονωμένα ποστς σε υπάρχον τοπικ, πράγμα πολύ σπαστικό. kthulu??

Επίσης αν δε το έχετε καταλάβει ο TUG  διαβάζει και δεν ασχολείται και πολύ - χρειαζόμαστε moderators. Όσοι πιστοί..........
Sino
Επισκέπτης
« Απάντηση #40 στις: Οκτώβριος 24, 2006, 09:30:56 μμ »

Θα δεχτώ να γίνω mod μόνο όταν γίνει και ο γκάου-μπανξ mod.

-Sino.
Σελίδες: 1 2 [3]   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: