Αποστολέας Θέμα: Κριτικές/Κυκλοφορίες/Παρουσιάσεις  (Αναγνώστηκε 2463 φορές)
doesitmatter
Forum Normal
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« στις: Απρίλιος 18, 2006, 03:47:04 πμ »

Έχω προσέξει πως υπάρχουν αυτή τη στιγμή στο site 3 μέρη που μπορεί κάποιος να γράψει για κάποια κυκλοφορία. Υπάρχουν οι Κριτικές CD του site και τα Cd / Κυκλοφορίες / Προτάσεις και Κυκλοφορίες στο forum. Λίγο μπέρδεμα δεν είναι όλα αυτά; Εγώ ας πούμε ήθελα να γράψω για το νέο cd των NOFX (σήμερα κυκλοφορεί αλλά έχει διαρρεύσει) και για το νέο EP των The Holy Mountain. Που θα έπρεπε να τα βάλω; Μήπως να το ξεκαθαρίζαμε λίγο.

Punk Rock: Quality Marketed Rebelion since 1977
doesitmatter
Forum Normal

« Απάντηση #1 στις: Απρίλιος 24, 2006, 01:49:08 πμ »

Ας απαντήσει/προτείνει κάποιος κάτι!

Punk Rock: Quality Marketed Rebelion since 1977
tug
Administrator
Forum is my life

« Απάντηση #2 στις: Απρίλιος 24, 2006, 12:57:53 μμ »

Λοιπόν υπάρχουν 2 μέρη κι όχι 3 στο site. 1 αυτό του φόρουμ κι ένα αυτό του site. Οτιδήποτε αφορά diy μπορείτε να το βάζετε απευθείας στο site, αν υπάρχει πρόβλημα απλά στείλτε το μου σε email και το βάζω εγώ. Επειδή όμως πολλοί έχουμε κι άλλες επιρροές και ακούσματα εμπορικά υπάρχει και το θέμα του φόρουμ ώστε να μπαίνουν εκεί προτάσεις για νέα cd ή οτιδήποτε. Κυρίως ως συζήτηση υπάρχει κι όχι ως ξερές κριτικές. Υπάρχουν και μερικά diy εκέι. Μερικοί προτιμούν να γράφουν στο φόρουμ κριτικες και κατέληξε το θέμα του φόρουμ να έχει και diy και από όλα. Οπως και να χει, ξαναλέω ότι καλό θα ήταν εκείνο το θέμα του φόρουμ να είναι για πιο εμπορικές μπάντες και συζητήσεις, όποιος έχει γράψει κάποια ολοκληρωμένη κριτική για diy μπάντα καλό θα ήταν να δημοσιευόταν στο site και όχι στο φόρουμ... αυτά...

:wink:

Ένα μόνο ξέρω. Οτί ένα μόνο ξέρω.
Σελίδες: [1]   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: