+ 
|-+  ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ» Σιχάματα» Ρατσισμός εμφάνισης...
Username:
Password:
Αποστολέας Θέμα: Ρατσισμός εμφάνισης...  (Αναγνώστηκε 22137 φορές)
kthulu
Administrator
Forum Addict
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #30 στις: Σεπτέμβριος 30, 2007, 08:06:09 μμ »

Επειδή και εγώ ήθελα να πάω να τον δω
αλλα μόλις άκουσα τιμή κάπου άρχισα να αναρωτιέμαι και ακόμα αναρωτιέμαι...
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 30, 2007, 08:10:28 μμ από kthulu »

love is the basis of our revolution
onealpha
Forum Normal

« Απάντηση #31 στις: Οκτώβριος 01, 2007, 10:21:22 πμ »

atyxhs h anafora sta fred perry dioti ta foran kai oi skinades!

ε και?
 και οι σκιναδες 60 euros το κοντομανικο πληρωνουν.

arguing in the internet is like special olympics,
even if you win you are still a retard
traeytwr
Junior forumist

« Απάντηση #32 στις: Οκτώβριος 14, 2007, 11:03:56 μμ »

εγώ βασικά έχω ιδιαίτερη άποψη πάνω στο θέμα.... απ τη μια σίγουρα πιστεύω ότι τα ράσα δεν κάνουν τον παπά απ την άλλη όμως οι παπάδες φοράνε ράσα.... που πάει να πει ότι άμα δεις κάποιον με λοφίο το τελευταίο που περιμένεις απ αυτόν είναι να σου πει ότι είναι θεολόγος και ότι είναι κατά των προγαμιαίων σχέσεων.....
αυτό βέβαια στην ελλάδα και όχι στην ευρώπη... στην ευρώπη είναι χειρότερα..... και μην ακούω αφέλειες του τύπου στην γερμανία οι τραπεζικοί έχουν μοικάνα γιατί αυτό ακριβώς αποδεικνύει ότι εκεί έχουν αφομοιωθεί τόσο τα πράματα που τίποτα δεν είναι επικίνδυνο για το σύστημα τους αφού βεβαίως πρώτα έχει βγάλει από πάνω κάθε τι το ριζοσπαστικό.... γι αυτό και στην γερμανία βλέπεις μοικανούς τραπεζικούς και λες ουάου και μετά μαθαίνεις ότι δεν υπάρχει ούτε μια (1) κατάληψη στο βερολίνο και ξενερώνεις,,,,

επίσης καλό θα ταν ν αντιληφθούμε το ειρωνικό του πράματος να μιλάμε για ρατσισμό στους πάνκηδες καθώς ουσιώδες
χαρακτηριστικό της πάνκικης κουλτούρας ήταν και είναι η πρόκληση, άρα η "επένδυση" στα κοινωνικά στερεότυπα που ήδη υπάρχουν.....
Σελίδες: 1 2 [3]   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: