Αποστολέας Θέμα: ΞΕΧΑΣΜΕΝΗ ΠΡΟΦΗΤΕΙΑ... 2013 ????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  (Αναγνώστηκε 5359 φορές)
μαύρο_άλφα
Forum-stoned
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« στις: Φεβρουάριος 25, 2013, 02:19:15 πμ »

ΤΟ Κ-Ο-Μ-Μ-Α-Τ-Ι ΓΝΩΣΤΟ στους και στις του χωρου, μην τα ξαναλέμε.

η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΝΕΑ ΕΚΤΕΛΕΣΗ που πριν 5' έπεσα πάνω της ομως ΑΓΝΩΣΤΗ  ΚΟΙΝΩΣ, ΤΙ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ!!!

για να μην τρελαθω βραδυατικο, αν ξέρει κανεις ΑΝ ΕΠΑΝΑΣΥΝΔΕΘΗΚΕ Η ΥΠΕΡΚΑΛΤ ΓΚΡΟΥΠΑΡΑ ας ριξει εδω ινφο (ΌΤΙ ΞΕΡΕΤΕ, κοινως ΤΑ ΠΑΝΤΑ), ημερομηνια λαιβ σε οποιαδηποτε καταληψη της χωρας και τα παραταω ολα και παω να τους δω. ΜΕΤΑ ΑΠ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟ ΧΑΟΣ. ΣΕΒΑΣΜΟΣ.

υγ. το βιντεο ΑΠΑΙΧΤΟ 

asdd
Junior forumist

Φύλο: Άντρας

ΕΛ.Α.Σ. = ΕΛΛΗΝΟΦΩΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΣΚΗΝΗ

« Απάντηση #1 στις: Φεβρουάριος 27, 2013, 12:45:32 μμ »

Χωρίς να βάζω το χέρι μου στη φωτιά μάλλον επανασυνδέθηκαν όπως και οι Ανατέλλων Τρόμος.
Ακούγεται εδώ και καιρό στα λημέρια του Facebook!

υ.γ. αυτό το κομμάτι γράφτηκε για τη Βίλα συγκεκριμένα. Και άλλες μπάντες έγραψαν...

http://seidis.blogspot.com/
μαύρο_άλφα
Forum-stoned

« Απάντηση #2 στις: Φεβρουάριος 27, 2013, 12:52:53 μμ »

Χωρίς να βάζω το χέρι μου στη φωτιά μάλλον επανασυνδέθηκαν όπως και οι Ανατέλλων Τρόμος.
Ακούγεται εδώ και καιρό στα λημέρια του Facebook!

υ.γ. αυτό το κομμάτι γράφτηκε για τη Βίλα συγκεκριμένα. Και άλλες μπάντες έγραψαν...
ayto to kommati (to aythentiko tou gamhsterou ekeinou split lp) eixe graftei gia th villa edw kai 23 xronia.. thn selida tous sto fb thn kozara, alla den leei kapou gia reunion h otidhpote. MAKARI GIA NA XYTHOYN AIMATA KAI MYALA STA PATWMATA.

an isxyei ayto pou pes opws kai gia anatellwn tromos, NTAKS!!!!!!!!!!!! XAWNW ASXHMA LEME. ANTE KAI XAOTIKO TELOS/ANASA STAXTH KAI THA GINEI EKSEGERSH. 

asdd
Junior forumist

« Απάντηση #3 στις: Φεβρουάριος 27, 2013, 01:21:29 μμ »

Ανάσα Στάχτη έκαναν ήδη live και νομίζω έψαχναν-ψάχνουν και για Θεσσαλονίκη.
Κάποιοι έφτιαξαν τους Ατοπία, έβγαλαν δίσκο και διαλύθηκαν. Ακούστηκε έπειτα ότι
επανασυνδέθηκαν οι Ανατέλλων...
Ατοπία
http://seidis.blogspot.gr/2013/01/2012_25.html

μαύρο_άλφα
Forum-stoned

« Απάντηση #4 στις: Φεβρουάριος 27, 2013, 02:15:36 μμ »

επ? κατσε ρε φιλος, ΤΙ ΕΙΠΕΣ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΑΝΑΣΑ ΣΤΑΧΤΗ? παιζει λινκ για αυτο το λαιβ και επισης, που εγινε? εχουν καποιον ιστοτοπο η οτιδηποτε? αναψες τρελες φωτιες τωρα...

τους ατοπια τους ειχα ακουστα σαν ονομα και μαλιστα προχτες κοζαρα το εξωφυλλο απο το αλμπουμ τους -δεν εχω ακουσει νοτα απ αυτους, θα το κατεβασω κιολας το βραδυ- αλλα αγνοουσα πως ειναι απο μελη των ανασα σταχτη.

αν μπορεις επιβεβαιωσε με λινκς αυτα που λες για ανασα, ειναι απο τα πολυ μετρημενα στα δαχτυλα του ενος χεριου σχηματα που σημαινουν πολλα για μενα και σε τεραστιο βαθμο διαμορφωσαν αυτο που ειμαι, ευχαριστω.

asdd
Junior forumist

« Απάντηση #5 στις: Φεβρουάριος 28, 2013, 12:30:46 πμ »

Μέγα λάθος! Κόλλησε το μυαλό μου και μπέρδεψα τους Αρνητική Στάση με τους Ανάσα Στάχτη!
Αν με βρίσεις έχεις 1000 δίκια! Αυτό για τους Ανατέλλων όμως ισχύει... Κάνουν πρόβες αλλά δεν ξέρω
ακόμα αν ετοιμάζουν κάποιο Live...

μαύρο_άλφα
Forum-stoned

« Απάντηση #6 στις: Φεβρουάριος 28, 2013, 12:36:29 πμ »

Μέγα λάθος! Κόλλησε το μυαλό μου και μπέρδεψα τους Αρνητική Στάση με τους Ανάσα Στάχτη!
Αν με βρίσεις έχεις 1000 δίκια! Αυτό για τους Ανατέλλων όμως ισχύει... Κάνουν πρόβες αλλά δεν ξέρω
ακόμα αν ετοιμάζουν κάποιο Live...
λολ!!! δε θα σε βρίσω γτ σε εκτιμώ για το υπεργαματο bloq που διατηρεις!!!  αλλα, ΡΕ ΑΝΘΡΩΠΕ, μην τα κανεις αυτα! Είμαστε και μιας ηλικίας και ξυπνάς εφηβικά σκαλώματα και θα μας τρέχουν με κανά φορείο μετά απ' τη συγκίνηση!  γκρουπαρα τρελή και οι αρνητικη σταση αλλα για μενα ΟΧΙ σαν τους ανασα! για το λαιβ το ξερω... παντως ανατελλων θα τα σπαγε! παιδικος πόλεμος.. χεχε!!

μαύρο_άλφα
Forum-stoned

« Απάντηση #7 στις: Φεβρουάριος 28, 2013, 11:58:03 πμ »

Seidis, αδερφέ ένα τεράστιο ευχαριστώ για το διαμάντι που μου έμαθες. Το άλμπουμ των ατοπία το άκουσα χτες βράδυ πρώτη φορά, είναι Ε Ξ Α Ι Ρ Ε Τ Ι Κ Ο, θυμίζει πολυ Mid 90s και ο συνδιασμός με βιολί μόνο ΚΑΡΑΕΠΙΤΥΧΙΑ είναι ακουστικά, βασικά ξετρελάθηκα με το άλμπουμ, είχα χρόνια να ακούσω κάτι νέο με τον συγκεκριμένο ήχο/αισθητική.. έχει κάποια πάααααρα πολύ δυνατά κομμάτια μέσα πχ παιχνιδουπολη-όλο γαμάει. Μεγάλο κρίμα που διαλύσανε.. πραγματικά κριμά..  τσέκαρα το bloq τους αλλά δεν είχε τίποτα παραπάνω info, line up κ.λπ..

asdd
Junior forumist

« Απάντηση #8 στις: Φεβρουάριος 28, 2013, 12:43:58 μμ »

Δυστυχώς δεν το έχω σε φυσική μορφή cd για περαιτέρω πληροφορίες. Το είχα δει στο distro
http://www.scarecrow.gr/CD1.htm Μοιάζουν αρκετά με Βαλπουργία Νύχτα αλλά με πιο
hard αισθητική. Στο blog τους δεν έχει καμιά πληροφορία...

μαύρο_άλφα
Forum-stoned

« Απάντηση #9 στις: Μάρτιος 01, 2013, 11:47:23 μμ »

λέει στο Bloq πως θα ανεβει και σε flac όπως και το artwork (12 sel το booklet) αλλα δεν.. στο coming soon ειμαστε  το cd σπέρνει, βασικά απ' όταν το άκουσα δεν εχω ακουσει τιποτα αλλο, εχει 2 απιστευτα τρελες κομματαρες μεσα, το μια στιγμη (ΠΟΥ ΤΑ ΓΑΜΑΕΙ ΟΛΑ) και εχει κολλησει στο repeat και το στην αυλη των παρεισακτων, respect από μενα.

Σελίδες: [1]   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: