Αποστολέας Θέμα: 2ήμερο DIYMUSIC SUMMER  (Αναγνώστηκε 54752 φορές)
tug
Administrator
Forum is my life
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #165 στις: Ιούλιος 18, 2006, 03:18:59 πμ »

Φιλε εγώ είχα ρεκόρ γκαντεμιάς. Πρώτη μέρα σούπερ και δεύτερη μέρα ξύπνημα πρωί πρωί από αφόρητες καούρες και δηλώσεις του στυλ "δεν ξαναπίνω βότκα και μπούχου μπούχου", μετά μια χαρά και νερά πολλά στο καφενείο μέχρι μεσημέρι που με χτυπά η αυπνία και η κουφόβραση κατακέφαλα και εκεί που λέω να ξαπλώσω λίγο να πάρω ενέργεια για αργότερα σκάνε και κάποια προβλήματα υγείας της σοφέρ μου και αναχώρηση για Πάτρα. Χαος! Πως τα καταφέρνω πάντα κάτι να γίνεται, κάποιος να αρωσταίνει ή κάτι να συμβαίνει στις διακοπές;;;; Ρεκόρ λοιπόν!
Πάντως τέλεια ,κομπλε ήταν. Αν και την δεύτερη μέρα δεν μου στραβώναν οι φάσεις θα έπαιρνα και ρεκόρ άλλα πιστεύω. Next time.
 :lol:

Ένα μόνο ξέρω. Οτί ένα μόνο ξέρω.
KGB
Επισκέπτης
« Απάντηση #166 στις: Ιούλιος 18, 2006, 10:05:15 πμ »

One alpha ξέχασες τον noisykid που αν και δεν κατασκήνωσε μαζί μας , στη σύντομη παρουσία του, προσέβαλλε αρκούντως τη σεμνοτυφία μας με μια ντουζίνα σεξιστικά ανέκδοτα (φίλε θα σου βγει το όνομα και άδικα στο τέλος!) - υπήρχαν κι άλλοι γνωστοί και άγνωστοι, ας ερχόσασταν να τους βλέπατε

έΝΑ ΞέΡΩ: ΟΤΙ έΝΑ ΜόΝΟ ΞέΡΩ (MOYXAXAXAXA)  :lol:
AHGIANNHSLOSTINPYRGOS
Επισκέπτης
« Απάντηση #167 στις: Ιούλιος 18, 2006, 12:56:23 μμ »

ΜΆΓΚΕΣ ΜΠΡΆΒΟ ΚΑΙ ΧΑΊΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΤΑ ΠΕΡΆΣΑΤΕ ΚΑΛΆ! ΕΓΏ ΈΜΕΙΝΑ ΠΎΡΓΟ, ΚΥΡΙΑΚΉ ΤΩ ΣΚΕΦΤΌΜΟΥΝΑ ΝΑ ΈΡΘΩ ΑΛΛΑ ΚΆΤΙ ΤΩ HANGOVER ΑΠΌ ΤΙΣ BEERES ΚΑΙ ΤΩ LIVE ΚΆΤΙ Η ΑΠΌΣΤΑΣΗ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΠΈΤΡΕΨΑ ΝΑ ΈΡΘΩ! ΚΑΝΟΝΊΣΤΕ ΚΑΙ ΆΛΛΟ ΜΆΖΕΜΑ ΜΉΠΩΣ ΚΑΙ ΠΑΊΞΕΙ AH ΓΙΆΝΝΗΣ K ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ!
panicline
Forum Normal

« Απάντηση #168 στις: Ιούλιος 18, 2006, 02:14:32 μμ »

Γεια σας παιδες! Ολα πολυ γαματα στο camping .Το μονο αρνητικο οτι το πρωι επιανε νωρις αρκετη ζεστη και δεν μπορουσα να κοιμηθω με αποτελεσμα απο την Κυριακη και μετα να μην εχω ορεξη λογο αυπνιας.

Καλα,one alpha ειχε κατι μουσικες συλλογες ολα τα λεφτα!  Αμα ειχε και το τραγουδι που λεει πλατσα πλατσα πλουτσα θα αγγιζε την τελειοτητα!
 :lol:  :lol:

Για το θεμα με τους guests συμφωνω με τον tug να γινει ψηφοφορια στην οποια να ψηφίσουν οι registered users.

-Nomos einai to dikio toy Giwta-
kmellos
Forum Addict

Φύλο: ’ντρας

« Απάντηση #169 στις: Ιούλιος 18, 2006, 04:45:44 μμ »

...στο περιπτερο πηγα για σπιρτα,
και μου ΑΝΑΨΕ ΦΩΤΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑααααααα

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑααααααααααααααΑΑΑΑα
η κορη του περιπτερα,
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑααααααααααααΑΑΑΑα
μου αναψε φωτιαααααααααααααααααα

Γεια σου ρε Μητσαρα!!!!! ολη μερα το τραγουδαω σημερα!!!! χΑχΑχχΑΧαΧΑΧΑ (στειλτο σε εμπιτρια ΕΠΙ ΤΟΠΟΥ!!)

Ενταξει παιδια το τριημερο ηταν κορυφη!!
Τα ειπαν οι αλλοι τι να πω εγω τωρα;

Απλα να ζητησουμε ενα μεγαλο συγνωμη απο την πελοπονησο ολοκληρη που πρεπει να τρομαξε λιγο απο την λαμψη της ΥΠΕΡΜΕΓΕΘΟΥΣ φωτιας μας στις 12 περιπου το βραδυ του σαββατου.

Και ενα μικρο ιστορικο:

Εγω και ο Sivnik ξεκινησαμε απο την Σαλλονικα στις 00:20 ενω το τραινο ηταν να φυγει στις 22:40 (καθηστερηση 1η) Φθασαμε αθηνα, προαστικο για κορινθο οπου μας παραλαμβανει αυτοκινητο (που οδηγει ενας συμγοιτητης μας) και μας μεταφερει στο σημειο καπου το μεσημερι.

Φθανοντας εκει, μια πρωτη αποπειρα ευρεσης των υπολοιπων μελων μεσω κινητων τηλεφωνων αποδυκνειεται ακαρπη. Απτοητοι περνουμε τον δρομο για την παραλια καθως δεν την παλευαμε απο την ζεστη.
Αποπειρα 2η για την ευρεση των υπολοιπων μελων: Καθως περπατουσαμε φωναζαμε, με στυλ γυφτου datsunοδηγου-πατατοπωλη, "Diyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy" ή "diyymusicoooooooooooooooooooooooorg".
Και αυτη αποπειρα αποδυκνειεται παπαροφερουσα.
Κανουμε τις βουτες μας (η θαλασσα και η παραλια ειναι ΥΠΕΡΤΑΤΑ ΚΟΡΥΦΑΙΕΣ)
και παμε και αραζουμε σε μια πευκοσκια απεναντι απο το εστιατροριο.
Εκει ο συμφοιτητης μας παει να βρει αλλη παρεα και ο kmellos ριχνει εναν υπνακο.
Ξυπναει και βλεπει τον Sivnik να μην βρισκεται διπλα του αλλα στο εστιατοριο με μια παρεα. "Ωπα εδω ειμαστε" λεει και παει να γνωρισει τον λαο. Εκει ηταν ΚGB, onealpha, MiaMauriPetalouda και αν ξεχναω καποιον συγνωμη  
Λιγο αργοτερα σκανε μυτη και η luben με panicline και γινεται ενας panic οταν στηνουμε τις σκηνες μας με μουσικη υποκρουση απο Μμπιγαλη και Ρακιντζη (επεξε και ενας Ρουβας).
Το βραδυ ηρθε και μαζι του ηρθαν τα κρεατα απο το διπλανο χωριο. Ο panicline εκανε ενα τρελο ψησιμο και ολοι (εκτος του kmellou) φαγανε μεχρι σκασμου. Κατι πιπτεριες με τυρι και μανιταρια του KGB εξαφανιστηκαν μυστυριωδως (εγω παντως δεν ξερω, δεν εφαγα )
Μετα κοιμηθηκαμε ολοι σαν ζωα.
Η επομενη μερα κυλησε χαλαρα, και κατα το μεσημερι εσκασε μυτη ο tug.
Με βουτιες και αραγμα εφτασε το βραδυ. Οπου αποφασισαμε να αναψουμε φωτια στην παραλια. Ο KGB ειχε σταμπαρει 2 μεγαλα κλαδια (το ενα πολυ μεγαλο) ξεραμενα τα οποια μολις καηκανε εγινε ενας πανικος.
Το βραδυ κυλησε χαλαρα με μουσικη απο τον ΘΕΟ-ντι τζει OOOOOONEEEEEEALPHAAAAAAAAAAA!!
Σε καποια φαση λιωσαμε παλι ολοι και κοιμηθηκαμε (παλι κοιμθηκα ο μαλακας)
Το αλλο πρωι χαλαρα τα πραγματα με μια βουτια το μεσημερι μας αποχαιρετουνε tug και onealpha και κατα το απογευματακι αφου γευματισαμε στο εστιατοριο την καναμε με ελαφρα πηδηματακια KGB Sivnik και kmellos.Luben και panicline θα μεναν παραπανω (τυχερακηδεεεεες)
Μυξομαντηλα, κλαματα και ολα τα σχετικα μεχρι να φυγουμε και φθανουμε πατρα. Λιγα ακομα μυξομαντηλα στα ΚΤΕΛ οπου KGB και onealpha μας λενε το υστατο χαιρε. Και φθανουμε Αθηνα με 1:30 ωρα καθυστερηση (καθηστερηση 2η). Το τρενο για Σαλλονικα το εχω χασει οποτε παω στο σπιτι του Sivnik οπου μετα απο ενα θεσπεσιο γευμα (5 μπραβο στην mother σου καδε) κοιμομαστε παλι σαν ζωα.
Την αλλη μερα φευγω απο Αθηνα στις 16:30 και αφου εμεινα για 1:30 ωρα στα βουνα λογω προβληματος την μηχανης του κωλοΟΣΕ φθανω Σαλονικα στις 1:30 το βραδυ ενω ηταν να φθασω στις 22:45. (καθυστερηση 3η)
Οποτε εχω και το ρεκορ καθηστερησης μουχαχΑΧΑΧαχΑΑ

και ετσι τελειωσε το 1o diymusic.org 'o' meeting και ζησαν αυτοι καλα κι εμεις χειροτερα.

ΗΤΑΝΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΓΑΜΩ ΤΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΣΕ ΜΙΛΑΩ ΔΙΚΕ ΜΟΥ ΝΑ ΠΟΥΜΕ

Υ.Γ.: Ο Sivnik ακομα να νιωσει...

Δεν εισαι χρονών, εισαι στιγμών..
kmellos
Forum Addict

« Απάντηση #170 στις: Ιούλιος 18, 2006, 04:47:16 μμ »

Ωχ!! μεγαλο βγηκε ρε !!!!

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
(επηφωνημα τρομου)

A! και ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι θα γινουν και αλλα meetings ε ??  

negro_zine
Forum Normal

« Απάντηση #171 στις: Ιούλιος 18, 2006, 07:31:54 μμ »

Παράθεση από: "KGB"
α! ξέχασα: καλύτερο φανζίν στη διοργάνωση το negro #2

Ίσα ρε !!  :wink:

Πάντως , χαίρομαι που περάσατε καλά παιδιά . Μακάρι , πραγματικά , να ήμουν κ εγώ στη φάση σας κ να γνωριζόμασταν καλύτερα... ( ίσως φταίει το γεγονός ότι ασχολήθηκα περισσότερο με την φανζινοέκθεση , ίσως αυτή η - για μένα μαλακισμένη κ μυστήρια αλλά φυσιολογική πολλές φορές - επιφυλακτικότητα στις γνωριμίες μας , ίσως απλά οι "συγκυρίες"... ).
Δεν είχα την τύχη να συνεχίσω κ την φοβερή συζήτηση που είχαμε ανοίξει με τον φίλτατο KGB από την έκθεση της Μεσολογγίου......
Εύχομαι να κανονιστούν κ άλλα ανάλογα μαζέματα στο μέλλον , με ή χωρίς κάποια συγκεκριμένη αφορμή...

------------------------------------------------
Johnny Negri - Waves of Expression
-------
’φησα ένα όνειρο στη μέση κ αυτό πήγε στην άκρη του κόσμου......
tug
Administrator
Forum is my life

« Απάντηση #172 στις: Ιούλιος 19, 2006, 01:44:26 πμ »

Ο kmellos τα έιπε όλα. Ηταν τέλεια, μακάρι απλά την επόμενη φορά να έχουμε και περισσότερο χρόνο να γνωριστούμε (εγώ μόνο 28 ώρες πρόλαβα να κάτσω με όλες τις συγκυρίες) και σε καλύτερο μέρος ρεεεε (αφόρητη κουφόβραση ο καιάφας)!
Πάντως η φωτιά στην παραλία ήταν όλα τα λεφτά μιας που είχε μαζευτεί κάθε καρυδιάς καρύδι και όλοι πετάγαμε μαλακίες, ο άλλος έβαζε μπίγαλη, ο άλλος έκανε τον ινδιάνο γύρω από την φωτιά φωνάζοντας diymusic.org, ο άλλος έκανε ρεκόρ ακινησίας (sivnik)... και πολλά άλλα.
Το τριήμερο 14-15-16 Ιουλίου κυρύσεται μέρα του diymusic για κάθε χρόνο μέχρι της ολικής απαλωτρίωσης και κατάρευσης του site.

:wink:

Toυ χρόνου αντίπαρο. Δεν θέλω τσιγκουνιές.

KGB-summersickness
Επισκέπτης
« Απάντηση #173 στις: Ιούλιος 19, 2006, 10:51:40 πμ »

περί κουφόβρασης: η αλήθεια είναι ότι πετύχαμε ένα από τα πιο ζεστά τριήμερα και ως γνωστόν το να ξυπνάς μετά από σοβαρό μεθύσι στην κωλόζεστη δεν είναι ότι καλύτερο.

δεν είναι άσχημη ιδέα για κανα νησί του χρόνου... αλλά μέχρι τότε... βλέπουμε....

Άντε παιδιά πάντα τέτοια. '

ΥΓ: Negro ίσως να έφταιγαν οι πευκοβελόνες...    θα τη συνεχίσουμε τη συζήτηση, εν καιρώ...
onealpha
Forum Normal

« Απάντηση #174 στις: Ιούλιος 19, 2006, 11:00:53 πμ »

Επίσεις να προσθέσω ότι πάρά τις σχεδόν φιλότιμες προσπάθειες μερικών - μερικών (ονόματα δεν λέω) δεν έπεξε καμία παρτούζα, παρά τα λεγώμενα στο forum πριν το 3 ήμερο, ούτε καν λίγο μπαλαμουτάκι!!!!!!

arguing in the internet is like special olympics,
even if you win you are still a retard
kmellos
Forum Addict

« Απάντηση #175 στις: Ιούλιος 19, 2006, 04:20:37 μμ »

Αστα αυτα ρε...
Νομιζεις δεν σε ειδα πισω απο το δεντρο που ησουν με την βαρκουλα του KGB?? Ασε που δεν αφηνες να την ΠΑΡΕΙ κανας αλλος..  

Να πω ενα ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΥΠΕΡΟΓΚΟ συγνωμη στον NOISYKID που δεν τον ανεφερα στο ιστορικο.
Ηρθε με το τρενο Κυριακη μεσημερι και εφυγε μαζι μας (KGB,Sivnikm,kmellos) μεχρι τον Πύργο

negro μην στεναχωριεσαι ωρε! Θα 'ρθουν αλλα πιο καλα και πιο μεγαλα  :wink:

Ο tug δεν ηταν και πολυ καλα ρε γαματο.. Ουτε καν 10 καμενα ανεκδοτα δεν ειπε!!
Ας ελπισουμε στο επομενο να μας καψει ολους.

tug
Administrator
Forum is my life

« Απάντηση #176 στις: Ιούλιος 20, 2006, 12:41:44 μμ »

Οχι είπα 10 καμένα ανέκδοτα αλλά ξέρεις τώρα, μερικά στους δίπλα μου, τα άλλα στους παραπέρα, τα άλλα στον One alpha, τα άλλα το πρωί στην καφετέρια.. ε έτισ είναι οι πρώτες αναγνωριστικές συναντήσεις όταν είναι διάφοροι και δεν ξέρεις κανέναν. Δεν ήθελα να αυτοκτονήστε, σας λυπήθηκα. Πήρα βαθειά ανάσα και κρατήθηκα μην λέω μαλακίες. Ασε που σε μια φάση από την πίεση έκλασα κιόλας εκεί στην παραλία. Ναι τότε. Οταν η φωτιά ως δια μαγείας τριπλασιάστηκε.
Ειπαμε, την επόμενη φορα δεν θα πάμε σε κουφόβραση, θα πάμε σε μέρος με γαμάτο κάμπιβγκ και σκιές και θα είμαστε μπαμ, όχι νταγλαρισμένοι μετά τις κρεπάλες.
 :wink:
Μου είχει τύχει και κάτι σοβαρό ρε...
ε να...
πως να το πω...
είχα....
είχα ....
είχα πάει στο περίπτερο για εφημεριδες όταν ξαφνικά εξωγήινοι εμφανιστήκαν και μου έιπαν αν γνωρίζω τον ανυπότακτο κμελο. Ο νοοοοοο τους λέω. Τι έχει κάνει? Μου λένε είναι από τον πλανήτη Κμελιους και έχει κλέψει το δισκοπότηρο της μαλακίας που τόσες χιλιετίες κάνει τον κμέλιους να γυρνά γύρω από το τραπέζι!?? Θα αναλάβω να το φέρω πίσω τους λέω. Μου λένεν να το φέρεις αλλιώς.. Αλλιώς τι ?τους λέω. Αλλιώς θα ξερνάς τυρί κωλιός! Τρελάθηκα κι εγώ και το έπαιζα σοβαρός μην με καταλάβεις και άξαφνα με μία κίνηση που ούτε η τσιτάρα τον θαντερκατς δεν θα μπορούσε να κάνει τόσο γρήγορα έκλεψα το μυστικό της μαλάκινσης των κμέλιους μέσα από το αριστερό σου τύμπανο.
Αυτά...
κατα τα άλλα τί λεει???

onealpha
Forum Normal

« Απάντηση #177 στις: Ιούλιος 20, 2006, 01:07:05 μμ »

Παράθεση από: "onealpha"
Επίσεις να προσθέσω ότι πάρά τις σχεδόν φιλότιμες προσπάθειες μερικών - μερικών (ονόματα δεν λέω) δεν έπεξε καμία παρτούζα, παρά τα λεγώμενα στο forum πριν το 3 ήμερο, ούτε καν λίγο μπαλαμουτάκι!!!!!!

Παράθεση από: "kmellos"
Αστα αυτα ρε...
Νομιζεις δεν σε ειδα πισω απο το δεντρο που ησουν με την βαρκουλα του KGB?? Ασε που δεν αφηνες να την ΠΑΡΕΙ κανας αλλος..

όποιος έχει την μυγα μυγιάζετε.
 :twisted:

arguing in the internet is like special olympics,
even if you win you are still a retard
coyote
Newbie
*

« Απάντηση #178 στις: Ιούλιος 20, 2006, 01:48:39 μμ »

αν και κατεβηκα σαββατο βραδυ καιφα ηταν πολυ καλη φαση...!! χαιρετησματα στον "πειρατη" και σε ολα τα παιδια που ηταν εκει!

ι την θελουμε την αστυνομια αφου εχουμε Δημοκρατια ?
Sino
Επισκέπτης
« Απάντηση #179 στις: Ιούλιος 20, 2006, 04:13:08 μμ »

Τσογλάνια -- ζηλεύω ρε. Σήμερα θα εορτάζει φιλαράκι και θα μαζευτούμε παραλία για κρασί-φωτιά-ψήσιμο-μπάνιο το βράδυ, οπότε υποθέτω πως θα πάρω την εκδίκηση μου. Μόνο μη ρωτήσετε πως θα τη βγάλω αύριο στο επόμενο άνοιγμα του μαγαζιού -- στις 6 τα ξημερώματα! :lol:  :lol:

Βίβα Λος Ρετσίνος!,
-Sino.
Σελίδες: 1 ... 10 11 [12] 13   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: