Αποστολέας Θέμα: 2ήμερο DIYMUSIC SUMMER  (Αναγνώστηκε 56716 φορές)
KGByrgonnagetit!
Επισκέπτης
« Απάντηση #15 στις: Μάρτιος 30, 2006, 12:53:22 μμ »

Επαφές υπάρχουν από αρκετούς με την fanzino-σύναξη, συμφωνώ ότι είναι "άλλη" φάση, αλλά έχω την αίσθηση ότι δεν θα έχουνε πρόβλημα τα παιδιά (αν δεν έχουμε και μεις, γιατί δε την βλέπουνε όλοι οι φανζινάδες DIY κι έτσι, εγώ προσωπικά δεν έχω), ίσα ίσα επί τη ευκαιρία θα μαζευτούνε και περισσότερα άτομα στο σκηνικό των φανζίνς. Μπορεί να συζητηθεί αυτό. Μπορούμε να αποφασίσουμε και κάτι σε πιο κεντρικά (όπως ο Βόλος που αναφέρθηκε) αντί για Καιάφα, αλλά αυτό έχει να κάνει με το ποιοί ενδιαφέρονται να έρθουν.

Τώρα για "επίσημη" συνάντηση, "κάλεσμα" και τα ρέστα, εμένα δε με ψήνει και πολύ. Εγώ μπορώ να εγγυηθώ ότι θα φέρω το κουφάρι μου. Εξάλλου το νόημα (από ότι κατάλαβα) ήταν να βρεθούμε από κοντά, να τα π(ι)ούμε και να περάσουμε όμορφα.

Παράθεση
εκείνο το άλλο το κόλπο που ανεβαίνει ο ένας στη πλάτη του άλλου και μαλώνουνε όλοι ποιός θα ρίξει ποιόν κάτω
γαϊδουροκαβαλαρίες λέγεται!!! εγώ μέσα, αλλά σαν αναβάτης κι όχι σαν γαϊδούρι
kthulu
Administrator
Forum Addict
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #16 στις: Μάρτιος 30, 2006, 03:27:43 μμ »

Ενδιαφέρον αρκετά αλλα ακόμα δεν είμαι σε θέση να ξέρω αν θα έρθω η όχι. Πάντως μην βασίζεστε σε μένα για μια τέτοια κίνηση. Αν και πολύ θα ήθελα να την στηρίξω ομόλογο να πω ότι αδυνατώ. Αλλα θα προσπαθήσω να έρθω.

love is the basis of our revolution
bhoy
Forum Normal

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #17 στις: Μάρτιος 30, 2006, 04:54:11 μμ »

Αν καταλαβαίνω σωστά...θα μαζευτούμε, θ' αποκαλύψουμε τα nicknames μας [sic!] και θα περάσουμε καλά...

Μόνο που αυτό σβήνει την όποια ομορφιά της ψευδωνυμίας,άσε που ο 'KGB' συστήνει με βάση τα ψευδώνυμα και δε λέει καθόλου, μα καθόλου  :twisted:

Τα λέμε στοτς δρόμους...

Υ.Γ. 'ΚGΒ' ετοίμασε από τώρα  "diy" γωνία στον Καϊάφα δικέ μου   :wink:

Στην πόλη-φορμόλη, οι κάμερες θα παρακολουθούν, τα πανεπιστήμια δεν θα έχουν άσυλο, στις πλατείες θα φυτεύουμε τραπεζοκαρέκλες, οι παραλίες και οι δρόμοι θα έχουν διόδια, οι πεζόδρομοι πολυκαταστήματα για ηλίθιους καταναλωτές και οι πορείες τροχονόμο!
KGBatwar
Επισκέπτης
« Απάντηση #18 στις: Μάρτιος 30, 2006, 06:07:57 μμ »

Ε ναί ρε έτσι πάει: "από δω ο bhoy, από κεί ο KGB, παραπέρα ο onealpha"

και επίσης η όποια ομορφιά της ψευδωνυμίας, επειτα από λίγο καιρό ξεθωριάζει, γιατί λείπει η εικόνα, η επαφή, η μυρωδιά, ο ήχος - μετά από λίγο η όποια ομορφιά εκφυλίζεται σε αποξένωση, συνήθεια, ανικανοποίητο.

Παράθεση
Υ.Γ. 'ΚGΒ' ετοίμασε από τώρα  "diy" γωνία στον Καϊάφα δικέ μου
αυτό είναι πρόταση να κοιμηθούμε στην ίδια σκηνή;    

/\/\/\/\/\/\/\/\/\ Μιλάτε γιατί χανόμαστε? /\/\/\/\/\/\/\/\/\
automaton3_unlogged
Επισκέπτης
« Απάντηση #19 στις: Μάρτιος 30, 2006, 08:52:19 μμ »

Παράθεση από: "KGByrgonnagetit!"
γαϊδουροκαβαλαρίες λέγεται!!! εγώ μέσα, αλλά σαν αναβάτης κι όχι σαν γαϊδούρι

Προσφερομαι εγω για γαιδαρος (υψηλης ολκης).

Αφου ψηνεται τοσος κοσμος, δεν συζηταμε & για ημερομηνιες; Μη το δεσουμε & σχοινι-κορδονι, αλλα για τον κοσμο που δουλευει παιζει & το ποτε θα εχει διακοπες αν ειναι να γινει καπου μακρια (καιαφα ας πουμε).

υ.γ.: 1Α, δεν εχω καρτα μελους του diymusic club, αλλα εχω καρτα μελους του rascals club, κανει;
Apolitistos
Επισκέπτης
« Απάντηση #20 στις: Μάρτιος 30, 2006, 09:36:41 μμ »

Wireless δυκτιο 8α εχει να φερουμε τα πισια?

ΜΑΕΜΑΕΜΑΑΗΑΗΑΕΗΑΗ
Sivnik
Forum Normal

« Απάντηση #21 στις: Μάρτιος 30, 2006, 10:16:13 μμ »

Ωραιο ακουγεται
ο καϊαφας κατα που βρισκεται?

(πολυ καλυτερα σε καμια εξοχη, παρα σε πολη...)
panicline
Forum Normal

« Απάντηση #22 στις: Μάρτιος 30, 2006, 10:27:28 μμ »

Καλη ιδεα.Καλο βεβαια θα ηταν να κανονισουμε περιπου και ημερομηνιες για να εχουν ελευθερο εκεινο το δυημερο ολοι οσοι θελουν να ερθουν,οποτε να μαζευτουμε αρκετοι.

Συμφωνω και εγω με τον stavrosav να ειναι καπου στην κεντρικη Ελλαδα (Βολος που προταθηκε καλη ιδεα αν ξερετε εκει κανα καλο μερος..και οι παραλιες και τα Καμπιγκ της Λαρισας λενε).  

Εμενα μου αρεσει και η ιδεα του Καιαφα,αλλωστε Αθηνα ειμαι,απλα για να ερθουν και οι `Βορειοι` ...Αλλωστε οι Πατρινοι γνωριζεστε μεταξυ σας...μπουκαρετε σε ενα αμαξι και ελατε ολοι μαζι. :lol:

-Nomos einai to dikio toy Giwta-
α3-νοτ_λογκντ_ιν
Επισκέπτης
« Απάντηση #23 στις: Μάρτιος 30, 2006, 10:37:40 μμ »

Η πατρινη DIY κομπανια απαγορευεται να μπει στο ιδιο αμαξι & να ταξιδεψει, ωστε αν γινει κατι να επιβιωσει ο σπορος. Την πρακτικη αυτη φημολογειται οτι αντεγραψαν & οσοι ξερουν το μυστικο της κοακολας :lol: ...
stavrosav
Forum Normal

« Απάντηση #24 στις: Μάρτιος 30, 2006, 10:54:00 μμ »

Ας αρχισουμε λοιπον να λεμε ο καθενας τι ημερομηνιες μπορει ωστε να ψηθει το θεμα σιγα σιγα..Εγω πχ προτιμαω Ιουλιο μιας και αρχες Αυγουστου θα με παρει η γαμημενη μαμα πατριδα...

P.S. Αν τελικα κανονιστει και ειναι και ο tug εκει προτινω να του απαγορευτει να πει οποιδηποτε ανεκδοτο... :lol:

Νo matter what i say,No matter what i do,i can't change what happened...
panicline
Forum Normal

« Απάντηση #25 στις: Μάρτιος 30, 2006, 11:07:20 μμ »

Τελος Ιουνιου η αρχες Ιουλιου ειναι η καλυτερη περιοδος πιστευω, γιατι μετα ολο και κατι κανονιζουν ολοι.

-Nomos einai to dikio toy Giwta-
Sivnik
Forum Normal

« Απάντηση #26 στις: Μάρτιος 31, 2006, 01:24:58 πμ »

μεχρι τελος ιουνιου συνηθως υπαρχει η εξεταστικη  :roll:
γιατι ειμαστε και σπουδαζουμενοι :Ρ ... οποτε απο ιουλιο καλυτερα...
1A
Επισκέπτης
« Απάντηση #27 στις: Μάρτιος 31, 2006, 09:06:54 πμ »

Κουφαλιτσες!!!!Ψήνεστε όλοι ε?λοιπόν προτείνω Π/Σ/Κ 7/8/9 ιουλίου.Απλα εγώ δεν ξέρω τίποτε για κανα μέρος στην "κεντρική" ελλάδα.Περιμενω/ουμε προτάσεις.
KGBatwar
Επισκέπτης
« Απάντηση #28 στις: Μάρτιος 31, 2006, 10:49:48 πμ »

Ο Καϊάφας είναι μια από τις πιο γνωστές παραλίες του Ν. Ηλείας. Απέχει 140 περίπου χιόμετρα από την Πάτρα. Είναι απέραντη (ένα μεγάλο κομμάτι των δυτικών παραλίων της Πελοπονήσου είναι αμμώδεις παραλίες), με άμμο, ξέβαθη θάλασσα και ένα τεράστιο δάσος πεύκων που τη χωρίζει από το δρόμο. Παρά τις τάσεις για καταστολή του ελύθερου camping τα τελευταία χρόνια κυρίως σε άλλες περιοχές της Ελλάδας, ο Καϊάφας φιλοξενεί ετησίως μεγάλο αριθμό ελεύθερων κατασκηνωτών...

Πως σας φάνηκε το ρεπόρτο;

Παράθεση
P.S. Αν τελικα κανονιστει και ειναι και ο tug εκει προτινω να του απαγορευτει να πει οποιδηποτε ανεκδοτο...
κάτι τέτοιο ξεφεύγει κι από τα όρια του σεναρίου επιστημονικής φαντασίας...  

Για πείτε ρε παλικάρια, αυτοί οι περιβόητοι 'βόρειοι', που είστε ακριβώς;
stavrosav
Forum Normal

« Απάντηση #29 στις: Μάρτιος 31, 2006, 12:26:36 μμ »

Λοιπον εγω ειμαι μεσα για το τριημερο που ειπε ο 1α εκτος αν τυχει και ειναι η ορκομωσια μου εκεινες τις μερες..για μενα το ιδανικο θα ηταν το επομενο σ/κ..αλλα τες παντων δεν γινεται να βολευτουμε ολοι.ας αποφασισουμε ημερομηνια και οποιος μπορει..

Παράθεση
Για πείτε ρε παλικάρια, αυτοί οι περιβόητοι 'βόρειοι', που είστε ακριβώς;

Εγω Θεσσαλονικη θα ειμαι..

Νo matter what i say,No matter what i do,i can't change what happened...
Σελίδες: 1 [2] 3 4 ... 13   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: