+ 
|-+  Αυτο-οργάνωση » Μουσική» etsi gia na gnoristoume
Username:
Password:
Αποστολέας Θέμα: etsi gia na gnoristoume  (Αναγνώστηκε 2086 φορές)
x-hrwes
Newbie
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« στις: Οκτώβριος 02, 2012, 03:10:13 μμ »

ena filos mou eipe gia tin selida kai etsi mpika kai mou arese i fasi. simetexo se mia banta pou legete ksexasmenoi hrwes.kai toulaxiston prostoparon eimaste poli iper tis logikis diy. kai ego prosopika elpizo na paraminoume. etsi lipon gia na gnoristoume anarto dio apo tis doulies mas. kalos sas brika olous.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=29zbrADfodY&list=UUEtYYaNThGnD2KIEWa32U0Q&index=1&feature=plcp[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=aP9tV_M1Ry4&feature=relmfu[/youtube]
μαύρο_άλφα
Forum-stoned

« Απάντηση #1 στις: Οκτώβριος 02, 2012, 05:14:54 μμ »

φιλε τα ακουσα τα κομματια κ μου αρεσανε πολυ. το πρωτο οσον αφορα τα φωνητικα στην αρχη μου θυμισε αμυδρα μωρα στη φωτια - ισως ειναι κ η ιδεα μου, δεν ξερω.. - αυτο ειναι καλο φυσικα! εντυπωση μου εκαναν τα "χορωδιακα" φωνητικα.. δινουν μια πιο "θεατρικη" αισθηση.. σιγουρα ενδιαφερον το λιγοτερο!  

οσον αφορα το δευτερο κομματι, στην αρχη ομολογω πως ψαρωσα, φαση τι εινααι αυτος?!?!?! ψαλτης σε εκκλησια?>!!! λολ! στη συνεχεια ισοπεδωτικος ο ηχος στην κιθαρα, λιιιιιιγο η μιξη πιστευω θα μπορουσε να ειναι καλυτερη σε αυτο το κομματι ωστε να το αναδυκνυει ακομα περισσοτερο, ενω φοβερη δουλεια εγινε στο βιντεο που για diy γαμει στεγνα! το animation δικο σας? αν ναι, ευγε. επισης, τα φωνητικα σε αυτο το κομματι θυμιζουν κ μια αρρωστεια φαση mustaine στο ελληνοφωνο..!! ωραιοι!!

αναμενω να ακουσω κ αλλα απο σας!
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 02, 2012, 05:16:44 μμ από μαύρο_άλφα »

x-hrwes
Newbie
*

« Απάντηση #2 στις: Οκτώβριος 02, 2012, 05:45:30 μμ »

nai file mou simfono apolitos gia to thema tis mi3is sto deutero komati tha mporouse na gini kalitera. einai apolitos sosti h paratirisi sou 
μαύρο_άλφα
Forum-stoned

« Απάντηση #3 στις: Οκτώβριος 02, 2012, 06:09:51 μμ »

δεν ειναι ασχημο, ισα ισα ειναι κ πιο χυμα underground ο ηχος ετσι,, πιστευω ομως πως αν τα φωνητικα ηταν πιο μπροστα λιγο θα αποκτουσε μια καλυτερη δυναμικη ως συνολικο ακουσμα. θα μετραγε επισης πιστευω κ ενα remix στο συγκεκριμενο, θα χε ενδιαφερον νομιζω να ακουστει κ σε καλυτερη μιξη. κοιτα, καθε παθημα μαθημα κ την επομενη φορα σιγουρα θα ναι καλυτερα! αυτο δεν αναιρει βεβαια σε καμια περιπτωση οτι σαν συνολικη γευση που μου αφησαν τα κομματια γουσταρα! παμε γερα λεμεεε!!! 

Σελίδες: [1]   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: