+ 
|-+  ΜΟΥΣΙΚΗ» Ταμπλατούρες» Περιεχόμενα (τρίχορδα: Σελ. 1 - 204)
Username:
Password:
Αποστολέας Θέμα: Περιεχόμενα (τρίχορδα: Σελ. 1 - 204)  (Αναγνώστηκε 69392 φορές)
stephanua.gr
Newbie
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« στις: Μάιος 22, 2012, 09:31:41 μμ »

INDEX

Σελ.  1: ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ - ΦΡΑΓΚΟΣΥΡΙΑΝΗ - ΟΤΑΝ ΧΑΡΑΖΕΙ - ΠΡΙΝ ΤΟ ΧΑΡΑΜΑ - ΤΟ ΣΑΚΑΚΙ - ΤΟ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΚΙ [1] - Ο ΜΑΡΚΟΣ ΥΠΟΥΡΓΟΣ [1] - ΤΟ ΜΙΝΟΡΕ ΤΟΥ ΤΕΚΕ - ΘΕΕ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΟΔΥΝΑΜΕ - ΠΕΝΤΕ ΜΑΓΚΕΣ ΣΤΟΝ ΠΕΡΑΙΑ

Σελ.  2: ΣΤΗΝ ΥΠΟΓΑ - Η ΠΡΙΓΚΗΠΕΣΑ - ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝΕ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ - ΚΑΙΓΟΜΑΙ ΚΑΙΓΟΜΑΙ - ΜΠΟΥΖΟΥΚΙ ΜΟΥ ΔΙΠΛΟΧΟΡΔΟ [1] - ΑΛΑΝΙΑΡΗΣ

Σελ.  3: ΠΟΥ 'ΣΟΥΝ ΜΑΓΚΑ ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ - Ο ΘΕΡΜΑΣΤΗΣ - ΑΝΤΙΛΑΛΟΥΝ ΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ [1]

Σελ.  4: ΡΙΞΕ ΤΣΙΓΓΑΝΑ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ - ΣΕ ΓΕΛΑΣΑΝΕ - ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΑ ΣΤΟ ΧΑΜΑΜ [1] - O ΠΙΝΟΚΛΗΣ

Σελ.  5: ΤΟ ΔΙΑΖΥΓΙΟ - ΑΛΑΝΑ ΠΕΙΡΑΙΩΤΙΣΑ - ΚΟΡΟΪΔΟ (για μπουζούκι) - ΚΑΗΚΕ ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ - ΟΙ ΔΥΟ ΣΕΡΕΤΕΣ [1] - ΚΟΡΟΪΔΟ (για μπαγλαμά) - ΨΗΛΑ ΤΗ ΧΤΙΖΕΙΣ ΤΗ ΦΩΛΙΑ

Σελ.  6: ΗΣΟΥΝΑ ΤΙ ΗΣΟΥΝΑ (ΠΑΞΙΜΑΔΟΚΛΕΦΤΡΑ) - ΝΟΣΤΙΜΟ ΤΡΕΛΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ [1]

Σελ.  7: ΝΟΣΤΙΜΟ ΤΡΕΛΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ [2] - ΠΑΛΙΑ ΠΛΗΓΗ - Ο ΣΥΝΑΧΗΣ

Σελ.  8: ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΟΥ ΩΡΩΠΟΥ [1] - Ο ΝΙΚΟΣ Ο ΤΡΕΛΑΚΙΑΣ - ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ

Σελ.  9: ΠΡΩΤΟ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ - ΜΠΙΡ ΑΛΛΑΧ (ΣΑΝ ΒΓΑΙΝΕΙ Ο ΧΟΤΖΑΣ ΣΤΟ ΤΖΑΜΙ) [1] - ΤΑ ΜΠΛΕ ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΣΟΥ [1] - ΗΡΩΙΝΗ ΚΑΙ ΜΑΥΡΑΚΙ (ΠΡΟΥΣΣΑ) [1] - ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΠΡΙΓΚΗΠΕΣΣΑ

Σελ. 10: Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΑΡΓΙΛΕ (ΠΕΝΤΕ ΧΡΟΝΙΑ ΔΙΚΑΣΜΕΝΟΣ) - Η ΕΛΕΝΗ Η ΖΩΝΤΟΧΗΡΑ - ΕΠΙΤΥΜΒΙΟ - Ο ΣΑΛΤΑΔΟΡΟΣ [1]

Σελ. 11: Ο ΨΑΡΑΣ - ΠΙΝΩ ΚΑΙ ΜΕΘΩ [1] - ΑΤΑΚΤΗ - Ο ΣΑΛΤΑΔΟΡΟΣ [2] - ΜΑΤΣΑΚΙΑ ΠΕΝΤΟΧΙΛΙΑΡΑ - ΜΕΣ ΣΤΗ ΦΥΛΑΚΗ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑ [1] - ΓΕΡΟΝΤΟΜΑΓΚΑ ΝΤΕΡΒΙΣΗ - ΤΟ ΒΑΠΟΡΙ ΑΠ' ΤΗΝ ΠΕΡΣΙΑ

Σελ. 12: ΣΑΝ ΑΠΟΚΛΗΡΟΣ ΓΥΡΙΖΩ - Ο ΜΑΓΚΑΣ ΤΟΥ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ (ΕΝΑΣ ΜΑΓΚΑΣ ΣΤΟ ΒΟΤΑΝΙΚΟ) - ΤΑ ΜΠΛΕ ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΣΟΥ [2] - ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ (Ο ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ) - ΚΑΙ ΟΙ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΦΟΡΕΣΑΝΕ ΤΡΑΓΙΑΣΚΕΣ - ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ

Σελ. 13: ΜΑΥΡΑ ΜΑΤΙΑ ΜΑΥΡΑ ΦΡΥΔΙΑ - ΟΛΟΙ ΟΙ ΡΕΜΠΕΤΕΣ ΤΟΥ ΝΤΟΥΝΙΑ - ΟΤΑΝ ΣΥΜΒΕΙ ΣΤΑ ΠΕΡΙΞ - ΣΤΟ ΦΑΛΗΡΟ ΠΟΥ ΠΛΕΝΕΣΑΙ

Σελ. 14: ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΣΟΥ ΤΑ ΠΛΕΜΜΕΝΑ - ΦΙΝΑ ΤΑ 'ΧΕΙΣ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ - TOTE ΠΟΥ ΤΑΧΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ - ΠΑΙΖΕΙ ΤΟ ΜΠΑΓΛΑΜΑΔΑΚΙ - ΕΦΟΥΜΕΡΝΑΜΕ ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ - ΚΑΤΩ ΣΤΑ ΛΕΜΟΝΑΔΙΚΑ

Σελ. 15: Ο ΑΝΤΩΝΗΣ Ο ΒΑΡΚΑΡΗΣ - ΑΡΑΜΠΑΣ ΠΕΡΝΑ (Η ΣΑΤΡΑΠΙΣΣΑ) - ΟΙ ΜΑΓΚΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΙΑ - ΑΡΓΙΛΕ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΣΒΗΝΕΙΣ

Σελ. 16: ΠΕΝΤΕ ΕΛΛΗΝΕΣ ΣΤΟΝ ΑΔΗ [1] - ΠΑΡΑΠΟΝΙΑΡΙΚΟ ΜΟΥ - ΠΕΝΤΕ ΕΛΛΗΝΕΣ ΣΤΟΝ ΑΔΗ [2] - ΕΝΑ ΟΜΟΡΦΟ ΑΜΑΞΙ ΜΕ ΔΥΟ ΑΛΟΓΑ

Σελ. 17: ΣΥΝΝΕΦΙΑΣΜΕΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ - ΜΟΥ ΣΠΑΣΑΝΕ ΤΟΝ ΜΠΑΓΛΑΜΑ - MΠΙΡ-ΑΛΛΑΧ - ΤΟΥΤΟΙ ΟΙ ΜΠΑΤΣΟΙ ΠΟΥ 'ΡΘΑΝ ΤΩΡΑ - ΣΤΟΥ ΘΩΜΑ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ

Σελ. 18: ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΜΕΤΑΞΩΤΑ - ΜΟΥ 'ΦΑΓΕΣ ΟΛΑ ΤΑ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙΑ - ΚΑΝΕΙΣ ΕΔΩ ΔΕΝ ΤΡΑΓΟΥΔΑ [1]

Σελ. 19: Η ΠΛΗΜΜΥΡΑ - ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΣΕ ΣΚΟΤΩΣΑΝΕ - ΧΑΡΑΜΑΤΑ Η ΩΡΑ ΤΡΕΙΣ - ΕΓΩ ΜΑΓΚΑΣ ΦΑΙΝΟΜΟΥΝΑ [1] - ΑΠΟΣΠΕΡΙΤΗΣ

Σελ. 20: Ο ΜΑΡΚΟΣ ΜΑΘΗΤΗΣ [1]

Σελ. 21: ΠΡΙΓΚΙΠΕΣΣΑ - ΜΕ ΤΙ ΚΑΡΔΙΑ ΝΑ Σ' ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΗΣΩ - ΦΑΝΤΑΖΕΣ ΣΑΝ ΠΡΙΓΚΗΠΕΣΣΑ

Σελ. 22: Ο ΚΑΝΤΗΛΑΝΑΦΤΗΣ - ΚΑΤΣΕ Ν' ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΜΙΑ ΠΕΝΙΑ - ΤΟ ΚΟΥΤΣΑΒΑΚΙ (ΒΡΕ ΜΑΓΚΑ ΤΟ ΜΑΧΑΙΡΙ ΣΟΥ)

Σελ. 23: ΓΙΟΒΑΝ ΤΣΑΟΥΣ - Ο ΠΡΕΖΑΚΙΑΣ - ΜΠΟΧΩΡΗΣ

Σελ. 24: Ο ΧΑΡΜΑΝΗΣ - ΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΤΑ ΓΑΛΑΝΑ ΣΟΥ ΜΑΤΙΑ - ΠΕΝΤΑΜΟΡΦΗ - ΝΥΧΤΩΣΕ ΧΩΡΙΣ ΦΕΓΓΑΡΙ [1] - ΜΟΡΤΙΣΣΑ ΧΑΣΙΚΛΟΥ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ

Σελ. 25: ΜΙΚΡΟΣ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΗΚΑ - ΤΑ ΔΥΟ ΣΟΥ ΧΕΡΙΑ ΠΗΡΑΝΕ (ΒΕΡΓΟΥΛΕΣ) [1] - ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΜΕΛΑΧΡΙΝΗ

Σελ. 26: ΤΣΙΓΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΣΤΡΙΦΤΟ - Ο ΜΑΡΚΟΣ ΜΑΘΗΤΗΣ [2] - ΠΡΕΖΑ ΟΤΑΝ ΠΙΕΙΣ - ΡΙΧΝΩ ΖΑΡΙΑ

Σελ. 27: ΚΑΪΞΗΣ [1] - ΑΡΑΠ ΖΕΪΜΠΕΚΙΚΟ

Σελ. 28: Τ' ΑΝΕΙΠΩΤΑ - ΤΟ ΚΑΠΗΛΕΙΟ - ΣΑΝ ΜΑΓΕΜΕΝΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ [1] - ΜΗ ΜΟΥ ΞΑΝΑΦΥΓΕΙΣ ΠΙΑ ΜΑΓΚΑ ΜΟΥ - ΤΟ ΑΓΑΛΜΑ [1]

Σελ. 29: ΜΟΔΙΣΤΡΟΥΛΑ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΙΙ - ΕΣΜΕΡΑΛΔΑ - ΦΑΛΗΡΙΩΤΙΣΑ

Σελ. 30: ΑΤΣΙΓΓΑΝΑ [1] - Ο ΜΑΡΚΟΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΙΤΗΣ - ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΜΑΥΡΟΦΟΡΑ - ΗΤΑΝ ΠΕΝΤΕ ΗΤΑΝ ΕΞΙ - ΕΓΩ ΜΑΓΚΑΣ ΦΑΙΝΟΜΟΥΝΑ [2] - ΟΙ ΜΠΑΤΣΟΙ

Σελ. 31: ΔΕΝ ΠΑΥΕΙ ΠΙΑ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ - Ο ΔΕΡΒΙΣΗΣ - ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ - ΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΙ ΑΥΡΙΟ ΤΙ ΤΩΡΑ

Σελ. 32: ΜΕΣ ΤΟΥ ΒΑΒΟΥΛΑ ΤΗ ΓΟΥΒΑ - Ο ΜΠΟΥΦΕΤΖΗΣ - ΕΙΜΑΙ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΑΛΑΜΑ - Ο ΠΑΠΑΤΖΗΣ - ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟΝ ΠΕΡΑΙΑ (ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΣ ΤΗΝ ΤΡΟΥΜΠΑ) - Ο ΛΑΘΡΕΜΠΟΡΟΣ

Σελ. 33: ΚΡΑΣΟΠΙΝΩ [εισαγωγή] - ΩΡΕΣ ΜΕ ΘΡΕΦΕΙ Ο ΛΟΥΛΑΣ - ΑΘΗΝΑΙΪΣΣΑ - ΤΟ ΠΟΥΛΙ

Σελ. 34: ΚΡΑΣΟΠΙΝΩ [λόγια] - ΤΟ 'ΞΕΡΑ ΠΩΣ ΘΑ ΜΟΥ ΦΥΓΕΙΣ - ΚΑΡΑΝΤΟΥΖΕΝΙ - ΤΟ ΒΟΥΝΟ

Σελ. 35: ΠΑΙΖΟΥΝ ΤΑ ΜΠΑΓΛΑΜΑΔΑΚΙΑ

Σελ. 36: ΒΑΘΕΙΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΘΑ ΠΕΣΩ

Σελ. 37: ΤΑ ΜΑΤΟΚΛΑΔΑ ΣΟΥ ΛΑΜΠΟΥΝ - Ο ΚΟΜΗΤΗΣ ΤΟΥ ΧΑΛΕΫ - ΤΟ ΜΙΝΟΡΕ ΤΗΣ ΑΥΓΗΣ - Η ΕΛΕΝΗ Η ΖΩΝΤΟΧΗΡΑ - ΟΛΟΙ ΟΙ ΡΕΜΠΕΤΕΣ ΤΟΥ ΝΤΟΥΝΙΑ

Σελ. 38: ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ ΣΟΥ [1] - ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ ΣΟΥ [2] - ΒΡΕΧΕΙ ΣΤΗ  ΦΤΩΧΟΓΕΙΤΟΝΙΑ

Σελ. 39: ΗΤΑΝΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ - ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΑ ΣΤΟ ΧΑΜΑΜ [2] - ΝΥΧΤΩΣΕ ΧΩΡΙΣ ΦΕΓΓΑΡΙ [2] - ΔΩΔΕΚΑ ΧΡΟΝΩ ΚΟΡΙΤΣΙ

Σελ. 40: Η ΤΙΓΡΗ - ΠΑΡΑΤΑ ΤΑ - ΗΡΩΙΝΗ ΚΑΙ ΜΑΥΡΑΚΙ (ΠΡΟΥΣΣΑ) [2]

Σελ. 41: ΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΟΥ ΩΡΩΠΟΥ [2] - ΒΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ΔΥΟ ΣΤΗ ΦΥΛΑΚΗ - ΜΕΣ ΣΤΗ ΦΥΛΑΚΗ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑ [2] - ΟΙ ΔΥΟ ΣΕΡΕΤΕΣ [2] - ΑΝΤΙΛΑΛΟΥΝ ΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ [2] - ΒΑΡΚΑ ΜΟΥ ΜΠΟΓΙΑΤΙΣΜΕΝΗ - ΖΟΥΛΑ ΣΕ ΜΙΑ ΒΑΡΚΑ ΜΠΗΚΑ - ΣΤΗΝ ΑΜΦΙΑΛΗ

Σελ. 42: ΤΟ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΚΙ [2] - Η ΛΙΤΑΝΕΙΑ ΤΟΥ ΜΑΓΚΑ - ΤΟ ΧΡΗΜΑ ΔΕ ΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΖΩ - ΤΑ ΝΙΑΤΑ ΤΑ ΜΠΕΡΜΠΑΝΤΙΚΑ - ΤΑ ΔΥΟ ΣΟΥ ΧΕΡΙΑ ΠΗΡΑΝΕ (ΒΕΡΓΟΥΛΕΣ) [2] - ΚΑΝΕΙΣ ΕΔΩ ΔΕΝ ΤΡΑΓΟΥΔΑ [2] - Σ' ΑΝΑΖΗΤΩ ΣΤΗΝ ΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΦΤΩΧΟ ΚΟΜΠΟΛΟΓΑΚΙ ΜΟΥ

Σελ. 43: ΦΑΝΤΑΡΑΚΙ - ΤΟ ΡΟΛΟΙ - ΤΑ ΠΑΓΙΑ - ΤΟ ΖΕΪΜΠΕΚΙΚΟ ΤΗΣ ΕΥΔΟΚΙΑΣ

Σελ. 44: ΚΑΛΗΜΕΡΑ - ΜΕΣ΄ ΤΟΝ ΠΡΑΣΙΝΟ ΤΟ ΜΥΛΟ - Η ΓΚΑΡΣΟΝΑ - ΑΪΒΑΛΙΩΤΙΚΟ

Σελ. 45: ΤΟ ΠΟΛΛΑΠΛΟ ΣΟΥ ΕΙΔΩΛΟ - ΤΙ 'ΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΝΩΝΕΙ - ΑΝΟΙΞΕ, ΑΝΟΙΞΕ

Σελ. 46: Ο ΜΑΡΚΟΣ ΥΠΟΥΡΓΟΣ [2] - ΕΝΑΣ ΜΑΓΚΑΣ ΣΤΟΝ ΤΕΚΕ ΜΟΥ - ΟΙ ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΔΕΣ - ΣΤΥΛΙΤΗΣ - ΜΙΛΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ - ΑΠΕΛΠΙΣΤΗΚΑ

Σελ. 47: ΤΣΙΓΑΡΟ ΑΤΕΛΕΙΩΤΟ - ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ - Η ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΤΩΝ ΠΟΝΤΙΚΩΝ - ΚΛΕΙΣΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ [κουπλέ-ρεφρέν]

Σελ. 48: ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΒΡΑΔΙΑ - ΜΠΟΥΖΟΥΚΙ ΜΟΥ ΔΙΠΛΟΧΟΡΔΟ [2] - ΤΑ ΤΣΙΓΑΡΑ - Ο ΑΚΡΟΒΑΤΗΣ

Σελ. 49: ΤΑ ΠΑΞΙΜΑΔΙΑ - ΚΑΪΞΗΣ [2] - ΜΠΟΥΡΝΟΒΑΛΙΑ - ΤΑ ΚΑΡΑΒΟΤΣΑΚΙΣΜΑΤΑ

Σελ. 50: ΚΑΝ' ΤΟΝΕ ΣΤΑΥΡΟ, ΚΑΝ' ΤΟΝΕ - ΕΝΑΣ ΠΛΑΪ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ - ΣΟΥΡΑ ΚΑΙ ΜΑΣΤΟΥΡΑ - Ο ΧΑΡΜΑΝΗΣ (ΧΑΡΜΑΝΗΣ ΚΙ ΑΦΡΑΓΚΟΣ)

Σελ. 51: ΤΟ ΜΠΛΟΥΖ ΤΟΥ ΑΪ ΟΝΟΥΦΡΗ - ΤΟ ΜΠΛΟΥΖ ΤΟΥ ΡΟΥΜΠΟΛΑ - ΑΔΥΝΑΤΙΣΑ Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ

Σελ. 52:

Σελ. 53: ΤΑ ΚΑΒΟΥΡΑΚΙΑ

Σελ. 54: ΟΙ ΦΩΝΟΓΡΑΦΙΤΖΗΔΕΣ [1] - ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΟΥ ΚΑΡΙΠΗ - ΚΛΕΙΣΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ [εισαγωγή]

Σελ. 55: ΗΜΟΥΝΑ ΜΑΓΚΑΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ (ΗΘΕΛΑ ΝΑ 'ΜΟΥΝ ΗΡΑΚΛΗΣ) - ΟΤΑΝ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΙ ΠΕΡΝΩ - ΨΕΥΤΗ ΝΤΟΥΝΙΑ - Ο ΙΣΟΒΙΤΗΣ

Σελ. 56: ΑΤΣΙΓΓΑΝΑ [2] - ΟΙ ΦΩΝΟΓΡΑΦΙΤΖΗΔΕΣ [2] - ΕΧΕ ΓΕΙΑ ΠΑΝΑΓΙΑ - ΑΓΑΠΗ ΠΟΥ 'ΓΙΝΕΣ ΔΙΚΟΠΟ ΜΑΧΑΙΡΙ

Σελ. 57: ΤΟ ΑΓΑΛΜΑ [2] - ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΕΛΛΑΣ - ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ - ΤΟ ΧΑΡΕΜΙ ΣΤΟ ΧΑΜΑΜ (ΜΕΣ ΣΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΤΟ ΧΑΜΑΜ) - ΣΥ ΜΟΥ ΧΑΡΑΞΕΣ ΠΟΡΕΙΑ

Σελ. 58: ΤΟ ΠΛΑΣΤΟ ΤΟ ΠΑΣΑΠΟΡΤΙ - Η ΑΜΑΞΑ ΜΕΣ ΣΤΗ ΒΡΟΧΗ - ΤΟ ΜΠΑΡΜΠΕΡΑΚΙ (ΟΤΑΝ ΚΑΤΣΩ ΣΤΗΝ ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ)

Σελ. 59: ΚΑΠΟΤΕ ΗΜΟΥΝΑ ΚΙ ΕΓΩ - ΣΠΑΣΜΕΝΟ ΚΑΡΑΒΙ - ΜΗΝ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΑΠ' ΤΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΜΟΥ (ΤΡΑΒΑ ΒΡΕ ΜΑΓΚΑ ΚΑΙ ΑΛΑΝΙ) - ΚΑΜΗΛΙΕΡΙΚΟ - Η ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΣΤΗΝ ΕΞΟΥΣΙΑ - ΚΑΛΗΝ ΕΣΠΕΡΑΝ ΑΡΧΟΝΤΕΣ - ΑΡΧΗ ΜΗΝΙΑ ΚΙ ΑΡΧΗ ΧΡΟΝΙΑ - ΣΑΝ ΜΑΓΕΜΕΝΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ [2]

Σελ. 60: Ο ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ - ΑΔΙΚΑ ΜΕ ΚΑΤΑΚΡΙΝΟΥΝ - Η ΚΛΩΣΤΗΡΟΥ

Σελ. 61: ΤΟΥ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Ο ΜΑΓΚΑΣ (ΜΠΙΘΙΚΩΤΣΗΣ)
Σελ. 62: ΤΟ ΔΙΧΤΥ - ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ Σ' ΑΓΑΠΩ - ΤΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ
Σελ. 63: ΚΑΠΝΟΥΛΟΥ - ΓΙΑΤΙ ΚΑΛΕ ΓΕΙΤΟΝΙΣΣΑ
Σελ. 64: ΩΡΑΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΑ - Η ΠΕΝΤΑΜΟΡΦΗ - ΓΙΑΤΙ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΚΛΑΙΣ
Σελ. 65: ΟΙ ΜΑΓΚΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΙΑ - ΤΟ ΤΣΙΦΤΕΤΕΛΙ ΤΟΥ ΜΠΟΥΡΝΕΛΗ - ΜΑΤΣΑΚΙΑ ΠΕΝΤΟΧΙΛΙΑΡΑ - ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑ - Ο ΠΟΝΟΣ ΤΟΥ ΠΡΕΖΑΚΙΑ - ΚΑΤΣΕ Ν' ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΜΙΑ ΠΕΝΙΑ
Σελ. 66: ΜΑΜΑ, ΜΠΑΜΠΑ, ΕΙΜΑΙ ΚΟΥΚΟΥΛΟΦΟΡΟΣ - Ο ΧΑΣΑΠΗΣ - ΠΟΛΙΤΙΣΣΑ - ΤΟ ΣΑΚΑΚΙ - ΔΩΜΑΤΙΟ ΣΤΟ ΑΜΣΤΕΡΝΤΑΜ - ΤΟ ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ
Σελ. 67: ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΚΡΥΒΕΙΣ - ΧΑΤΖΥΚΥΡΙΑΚΕΙΟ - ΤΟ ΦΙΛΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ
Σελ. 68: ΜΕ ΣΚΟΤΩΣΕ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΟΥΣΑ - ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ - ΣΤΑ ΠΕΥΚΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΕΛΑΤΑ
Σελ. 69: ΝΑ 'ΤΑΝΕ ΤΟ '21 - ΔΕΚΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ - ΣΥΝΝΕΦΙΑΣΜΕΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ - ΘΕΛΩ ΜΑΣΤΟΥΡΗΣ ΝΑ ΓΙΝΩ - Ο ΔΡΟΜΟΣ
Σελ. 70: ΔΥΟ ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΕΣ - Ο ΣΤΑΥΡΑΚΑΣ ΜΕΣ ΣΤΟΝ ΤΕΚΕ - ΠΑΛΑΤΙΑ ΧΡΥΣΟΣΤΟΛΙΣΤΑ - ΑΝΔΡΟΜΕΔΑ - ΤΡΙΑ ΡΟΥΜΠΑΓΙΑΤ - ΑΣΕ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ - ΧΑΜΕΝΟ ΡΟΥΧΟ
Σελ. 71: ΜΙΣΙΡΛΟΥ - ΤΑ ΠΑΞΙΜΑΔΙΑ - ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ
Σελ. 72: ΠΡΙΝ ΤΟ ΧΑΡΑΜΑ - Η ΤΙΓΡΗ
Σελ. 73:
Σελ. 74: ΣΚΥΛΑ Μ' ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΛΙΩΝΩ - ΣΥΡΟΣ - ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΜΕΛΑΧΡΙΝΗ - ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ - ΤΑ ΤΣΙΓΑΡΑ ΑΝΑΒΟΣΒΗΝΩ - ΦΕΡΤΕ ΠΡΕΖΑ ΝΑ ΠΡΕΖΑΡΩ
Σελ. 75:
Σελ. 76: ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΑ ΛΟΓΙΑ - ΤΑ ΔΙΣΤΙΧΑ ΤΟΥ ΜΑΓΚΑ - ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΧΑΡΟ - ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ - ΜΙΚΡΟΣ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΗΚΑ - ΧΑΡΙΚΛΑΚΙ
Σελ. 77: ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΥ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΥ - ΜΑΓΚΕΣ ΠΙΑΣΤΕ ΤΑ ΒΟΥΝΑ - ΚΑΛΕ ΜΑΝΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ - ΤΗΣ ΓΕΡΑΚΙΝΑΣ ΓΙΟΣ - ΕΦΤΑ ΠΟΤΗΡΙΑ - SAN MICHELE
Σελ. 78: ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΜΕ ΣΚΟΤΩΣΑΝΕ - Ο ΨΑΡΑΣ - ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ
Σελ. 79: ΑΠΕΛΠΙΣΤΗΚΑ - ΕΙΜΑΙ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΑΛΑΜΑ - ΣΥΝΑΧΗΣ - ΚΟΡΟΪΔΟ - ΣΤΟ ΦΑΛΗΡΟ ΠΟΥ ΠΛΕΝΕΣΑΙ - ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΜΑΥΡΟΦΟΡΑ
Σελ. 80: ΓΚΑΜΗΛΙΕΡΙΚΟ - ΕΙΜΑΙ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΑΛΑΜΑ - ΕΦΟΥΜΕΡΝΑΜΕ ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ - ΚΑΦΤΟΝΕ ΣΤΑΥΡΟ - ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ - ΜΑΓΚΕΣ ΚΑΡΑΒΟΤΣΑΚΙΣΜΕΝΟΙ - ΤΟ ΖΕΪΜΠΕΚΙΚΟ ΤΗΣ ΦΩΤΙΑΣ
Σελ. 81: ΤΟ ΔΙΑΖΥΓΙΟ - ΡΙΞΕ ΤΣΙΓΓΑΝΑ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ - Ο ΜΟΝΑΧΟΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ
Σελ. 82: ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΑ - ΜΟΡΤΙΣΣΑ ΣΜΥΡΝΙΑ [εισαγωγή] - ΚΛΑΨΕ ΑΠΟΨΕ ΜΠΑΓΛΑΜΑ ΜΟΥ
Σελ. 83: ΜΑΡΚΟΣ Ο ΣΥΡΙΑΝΟΣ - ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ ΚΑΝΕΙ ΒΟΛΤΑ - ΜΕΣ ΣΤΗ ΦΥΛΑΚΗ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑ - ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΜΗΧΑΝΗ
Σελ. 84: ? - ΨΕΥΤΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΝΤΟΥΝΙΑΣ
Σελ. 85: ΠΟΥ 'ΝΑΙ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ - ΟΣΟ ΒΑΡΟΥΝ ΤΑ ΣΙΔΕΡΑ - ΘΑ 'ΡΘΩ ΝΑ ΣΕ ΞΥΠΝΗΣΩ (ΧΑΡΑΜΑΤΑ Η ΩΡΑ ΤΡΕΙΣ) - ΕΝΑΣ ΜΑΓΚΑΣ ΣΤΟΝ ΤΕΚΕ ΜΟΥ - ΧΑΣΑΠΙΚΟΣ ΤΑΤΑΥΛΙΑΝΟΣ - ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΗ Ή ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΒΟΣΠΟΡΟ
Σελ. 86: ΑΛΑΝΙΑ - ΑΛΗΤΗ Μ' ΕΙΠΕΣ ΜΙΑ ΒΡΑΔΙΑ - Ο ΚΥΡ-ΑΝΤΩΝΗΣ - ΕΑΝ ΔΕΝ ΗΣΟΥΝ ΦΘΙΣΙΚΙΑ
Σελ. 87: ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΟΝ ΤΕΚΕ ΜΑΣ (ΑΠ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) - ΣΑΝ ΦΟΥΜΑΡΩ ΤΣΙΓΑΡΙΛΙΚΙ - ΤΟ ΜΑΓΓΑΛΑΚΙ - ΜΙΑ ΜΙΚΡΟΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ - Ο ΚΟΥΤΑΛΙΑΝΟΣ - ΜΑΥΡΑ ΜΑΤΙΑ ΜΑΥΡΑ ΦΡΥΔΙΑ - ΜΑΥΡΑ ΜΑΤΙΑ ΜΑΥΡΑ ΦΡΥΔΙΑ
Σελ. 88: ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΚΑΦΕΝΕ - Ο ΧΟΡΟΣ ΤΟΥ ΣΑΚΑΙΝΑ - ΟΤΑΝ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΙ ΠΕΡΝΩ - ΑΘΗΝΑΙΪΣΑ - ΣΤΟ ΦΑΛΗΡΟ ΠΟΥ ΠΛΕΝΕΣΑΙ
Σελ. 89: ΘΑ ΣΠΑΣΕΙ ΤΟ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙ ΜΟΥ - ΤΑ ΟΣΑ Η ΜΟΙΡΑ ΜΟΥ 'ΓΡΑΦΕ - ΤΟ ΜΠΑΞΕ ΤΣΙΦΛΙΚΙ - ΤΟ ΜΙΝΟΡΕ ΤΟΥ ΧΑΛΚΙΑ - ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΟΝ ΤΕΚΕ ΜΑΣ - ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝΕ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ - Η ΞΕΛΟΓΙΑΣΜΕNH
Σελ. 90: Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΜΕ ΔΕΡΝΕΙ - ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΑΠ' ΤΙΣ ΝΤΟΜΑΤΕΣ
Σελ. 91: ΤΟ ΚΑΠΗΛΕΙΟ - ΠΟΥ 'ΣΑΙ ΘΑΝΑΣΗ - ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΧΑΜΕΝΟ - ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΜΕΛΑΧΡΙΝΗ - ΤΟ ΣΟΛΟ ΤΟΥ ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ
Σελ. 92: ΒΡΑΧΟ-ΒΡΑΧΟ ΤΟΝ ΚΑΗΜΟ ΜΟΥ - ΚΑΥΤΟΝΕ ΣΤΑΥΡΟ ΚΑΥΤΟΝΕ - ΠΡΙΝ ΤΟ ΧΑΡΑΜΑ - ΑΠΟΨΕ ΣΤΙΣ ΑΚΡΟΓΙΑΛΙΕΣ - ΔΕ ΡΩΤΩ ΠΟΙΑ ΕΙΣΑΙ
Σελ. 93: ΚΑΥΤΟΝΕ ΣΤΑΥΡΟ ΚΑΥΤΟΝΕ - ΣΥΡΑ - ΟΙ ΧΑΡΤΑΕΤΟΙ
Σελ. 94: ΤΑΞΙΜΙ ΣΕ ΛΑ ΣΑΜΠΑΧ - ΜΕ ΠΑΡΕΣΥΡΕ ΤΟ ΡΕΜΑ - ΤΣΑΚΙΤΖΗΣ (ODEMES KAVAKLARI)
Σελ. 95: ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ - Ο ΧΑΜΕΝΟΣ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΟΛΑ - ΣΚΥΛΑ Μ' ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΛΙΩΝΩ - Η ΝΤΑΛΙΚΑ
Σελ. 96: ΠΟΤΕ ΑΣΠΡΑ ΠΟΤΕ ΜΑΥΡΑ
Σελ. 97: Ο ΜΑΣΤΟΥΡΑΣ - ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΑ
Σελ. 98: ΔΕΝ ΤΟΝ ΘΕΛΩ ΜΑΝΑ ΜΟΥ - Ο ΨΑΡΑΣ - ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΚΙ ΕΜΕΝΑ - Η ΓΚΡΙΝΙΑΡΑ
Σελ. 99: ΤΑ ΑΔΙΕΞΟΔΑ ΣΟΥ - ΖΕΪΜΠΕΚΙΚΟ ΓΙΟΥΡΟΥΤΙΚΟ ή ΣΤΑ ΤΡΙΚΑΛΑ ΣΤΑ ΔΥΟ ΣΤΕΝΑ - ΜΠΟΥΡΝΟΒΑΛΙΑ [εισαγωγή] - Μ' ΕΚΑΨΕΣ ΤΣΑΧΠΙΝΑ
Σελ. 100: ΚΑΤΩ ΑΠ' ΤΟ ΜΑΞΙΛΑΡΙ - Η ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ Η ΜΑΡΓΑΡΩ
Σελ. 101: ΕΧΤΕΣ ΑΝΤΑΜΩΘΗΚΑΜΕ - Ο ΜΑΝΟΛΗΣ - ΚΑΗΜΟ ΜΕΣ ΣΤΟΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ
Σελ. 102: ΕΜΕΝΑ ΛΟΓΙΑ ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ - ΤΟ ΚΑΠΗΛΕΙΟ - ΓΙ' ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ - ΒΡΕΧΕΙ ΣΤΗ ΦΤΩΧΟΓΕΙΤΟΝΙΑ - ΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΤΑ ΓΑΛΑΝΑ ΣΟΥ ΜΑΤΙΑ
Σελ. 103: ΚΑΦΤΟΝΕ ΣΤΑΥΡΟ (ΝΤΟΥΖΕΝΙ)
Σελ. 104: Ο ΚΑΣΤΑΝΑΣ - Η ΜΙΚΡΗ ΤΟΥ ΚΑΜΗΛΙΕΡΗ
Σελ. 105: ΤΟ ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ - ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΛΑΝΙΑ - ΤΟ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟ - Ο ΔΙΑΒΟΛΑΚΟΣ - ΟΙ ΝΕΟΙ ΧΑΣΙΚΛΗΔΕΣ (ΕΜΑΘΑ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΜΑΓΚΑΣ)
Σελ. 106: ΠΟΥ 'ΣΟΥΝ ΜΑΓΚΑ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ - ΕΧΕ ΓΕΙΑ ΠΑΝΑΓΙΑ
Σελ. 107: ΑΝΤΙΛΑΛΟΥΝ ΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ [3] - ΤΟ ΤΣΑΜΠΑΣΙΝ - ΚΑΗΜΟ ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ - ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ ΣΩΣΤΟ - ΣΕ ΔΙΩΞΑΝ ΑΠ' ΤΗΝ ΚΟΚΚΙΝΙΑ
Σελ. 108:
Σελ. 109: ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ
Σελ. 110: ΤΟ ΞΕΚΡΕΜΑΣΑ ΚΙ ΑΠΟΨΕ - ΨΗΛΑ ΕΙΝ' ΤΑ ΠΑΡΑΘΥΡΙΑ ΣΟΥ - ΤΟ ΠΡΟΣΦΥΓΑΚΙ
Σελ. 111: ΘΑ ΚΛΕΙΣΩ ΤΑ ΜΑΤΙΑ - ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ - ΦΕΡΤΕ ΠΡΕΖΑ ΝΑ ΠΡΕΖΑΡΩ
Σελ. 112: ΕΦΟΥΜΕΡΝΑΜΕ ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ - ΒΑΘΙΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΘΑ ΠΕΣΩ - ΑΡΑΠΙΝΑ ΜΟΥ ΣΚΕΡΤΣΟΖΑ
Σελ. 113: Ο ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΣ - ΑΡΧΟΝΤΙΣΣΑ - Η ΔΡΟΣΟΥΛΑ - ΑΣΤΑ ΤΑ ΜΑΛΛΑΚΙΑ ΣΟΥ
Σελ. 114: ΑΡΧΟΝΤΙΣΣΑ - ΤΟ ΡΑΣΟ (ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ) - ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΞΑΣΤΕΡΙΑ
Σελ. 115: ΤΑ ΜΑΤΟΚΛΑΔΑ ΣΟΥ ΛΑΜΠΟΥΝ - ΘΑ ΤΑ ΠΙΩ ΘΑ ΓΙΝΩ ΦΕΣΙ - ΠΟΥ 'ΣΟΥΝ ΜΑΓΚΑ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ - ΠΟΥ ΝΑ ΒΡΩ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΣΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ
Σελ. 116: ΜΕΣ ΣΤΟΝ ΤΕΚΕ ΤΗΣ ΜΑΡΙΓΩΣ
Σελ. 117: ΠΑΙΔΙΑ ΑΠ' ΤΗΝ ΠΑΤΡΑ - ΔΕ ΘΕΛΩ ΤΗ ΣΥΜΠΟΝΟΙΑ ΚΑΝΕΝΟΣ - ΣΕ ΓΕΛΑΣΑΝΕ - ΒΙΝΤΕΟ-ΠΡΟΣΦΥΓΑΚΙ - ΒΙΝΤΕΟ-ΘΑ ΤΑ ΠΙΩ - ΑΓΑΠΗ ΠΟΥ 'ΓΙΝΕΣ ΔΙΚΟΠΟ ΜΑΧΑΙΡΙ
Σελ. 118: ΦΙΝΑ ΤΑ 'ΧΕΙΣ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ
Σελ. 119: Ο ΠΕΝΗΝΤΑΡΗΣ
Σελ. 120: ΤΣΟΚΕΡΤΜΕ ΖΕΪΜΠΕΚΙΚΟ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ
Σελ. 121: ΤΟ ΜΙΝΟΡΕ ΤΗΣ ΤΑΒΕΡΝΑΣ - ΘΑ ΠΑΩ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΡΑΠΙΑ
Σελ. 122: ΤΟΥ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Ο ΜΑΓΚΑΣ - ΑΝ Μ' ΑΞΙΩΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ - ΤΑ ΜΠΛΕ ΠΑΡΑΘΥΡΑ - ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ - ΑΝ Μ' ΑΞΙΩΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ - ΕΓΩ ΜΕ ΤΙΣ ΙΔΕΕΣ ΜΟΥ
Σελ. 123: ΕΓΩ ΜΕ ΤΙΣ ΙΔΕΕΣ ΜΟΥ - ΤΟ ΑΓΡΙΟΛΟΥΛΟΥΔΟ - ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ (ΔΙΟΡΘΩΣΗ)
Σελ. 124: ΓΙΑΤΙ ΚΑΛΕ ΓΕΙΤΟΝΙΣΣΑ - ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ (ΔΙΟΡΘΩΣΗ)
Σελ. 125: ΚΑΛΗΜΕΡΑ (Ν. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ)
Σελ. 126: ΤΟ ΚΟΣΜΟΥ ΤΟ ΠΕΡΙΓΕΛΟ - Ο,ΤΙ ΚΙ ΑΝ ΠΩ ΔΕ ΣΕ ΞΕΧΝΩ - ΠΕΝΤΕ ΜΑΓΚΕΣ ΣΤΟΝ ΠΕΡΑΙΑ
Σελ. 127: ΤΑ ΖΗΛΙΑΡΙΚΑ ΣΟΥ ΜΑΤΙΑ - ΤΙ ΣΕ ΜΕΛΕΙ ΕΣΕΝΑ ΚΙ ΑΝ ΓΥΡΝΩ
Σελ. 128: ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΕΛΛΑΣ - ΠΕΝΤΕ ΜΑΓΚΕΣ ΣΤΟΝ ΠΕΡΑΙΑ - ΜΠΑΞΕ ΤΣΙΦΛΙΚΙ - ΔΗΛΗΤΗΡΙΟ ΣΤΗ ΦΛΕΒΑ - ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΥΡΙΕ - Ο ΑΕΤΟΣ - ΤΑ ΖΗΛΙΑΡΙΚΑ ΣΟΥ ΜΑΤΙΑ - ΔΗΛΗΤΗΡΙΟ ΣΤΗ ΦΛΕΒΑ - ΠΕΝΤΕ ΜΑΓΚΕΣ ΣΤΟΝ ΠΕΡΑΙΑ - ΑΝ Μ' ΑΞΙΩΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ - Ο ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΟΛ ΜΑΤΖΟΡΕ ΖΕΪΜΠΕΚΙΚΟ
Σελ. 129: ΨΕΥΤΙΣΕ ΠΛΕΟΝ Ο ΝΤΟΥΝΙΑΣ - ΑΡΡΩΣΤΗΣΑ ΣΤΑ ΞΕΝΑ ΜΑΚΡΙΑ ΣΟΥ - ΠΑΠΟΡΑΚΙ ΤΟΥ ΜΠΟΥΡΝΟΒΑ - ΑΧΑΡΙΣΤΗ - ΑΝ Μ' ΑΞΙΩΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ
Σελ. 130: ΟΜΟΡΦΗ ΠΕΙΡΑΙΩΤΙΣΣΑ - ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ - ΤΑ ΛΙΜΑΝΙΑ
Σελ. 131: ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑ - ΑΡΑΜΠΑΣ ΠΕΡΝΑ - ΜΕΣ ΣΤΟΥ ΒΑΒΟΥΛΑ ΤΗ ΓΟΥΒΑ
Σελ. 132: Ο ΜΠΟΧΩΡΗΣ - ΜΕ ΤΙ ΚΑΡΔΙΑ - ΤΗΣ ΑΜΥΝΗΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ - Ο ΠΑΣΑΤΕΜΠΟΣ - Η ΦΥΛΑΚΗ ΕΙΝΑΙ ΣΧΟΛΕΙΟ
Σελ. 133: ΤΑ ΖΗΛΙΑΡΙΚΑ ΣΟΥ ΜΑΤΙΑ - ΤΙ ΣΕ ΜΕΛΕΙ ΕΣΕΝΑ ΚΙ ΑΝ ΓΥΡΝΩ - ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΕΛΛΑΣ - ΠΕΝΤΕ ΜΑΓΚΕΣ ΣΤΟΝ ΠΕΡΑΙΑ - ΜΠΑΞΕ ΤΣΙΦΛΙΚΙ
Σελ. 134:
Σελ. 135: ΟΝΕΙΡΟ - ΒΡΕ ΜΑΓΚΑ ΤΟ ΜΑΧΑΙΡΙ ΣΟΥ - ΧΑΡΑΤΣΙ - ΤΟ ΤΡΑΜ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ - ΡΟΛΟΪ-ΚΟΜΠΟΛΟΪ
Σελ. 136: ΤΙ ΣΟΥ 'ΚΑΝΑ ΚΑΙ ΠΙΝΕΙΣ - ΑΦΗΣΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΨΕΥΤΙΚΑ - ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΠΟΥ ΤΑ ΠΙΝΩ - ΤΡΑΓΟΥΔΩ
Σελ. 137: Ο ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ - ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΑΣ ΤΟ ΛΕΣ
Σελ. 138: ΛΑΔΑΔΙΚΑ - ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ Ο ΚΑΗΜΟΣ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΒΕΡΓΟΥΛΕΣ - ΣΥΝΝΕΦΙΑΣΜΕΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ - ΕΛΕΥΣΙΝΑ
Σελ. 139: ΤΟΥΤΟΙ ΟΙ ΜΠΑΤΣΟΙ - Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΟΛΗ - ΠΟΤΕ ΒΟΥΔΑΣ ΠΟΤΕ ΚΟΥΔΑΣ - Ο ΧΟΡΟΣ ΤΟΥ ΣΑΚΑΙΝΑ - ΑΓΡΙΟΛΟΥΛΟΥΔΟ
Σελ. 140: ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΑΜΑΡΤΗΜΑ - ΑΥΤΗ Η ΝΥΧΤΑ ΜΕΝΕΙ
Σελ. 141: ΤΙ ΣΟΥ 'ΚΑΝΑ ΚΑΙ Μ' ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕΣ - ΠΟΜΑΚΙΚΟ
Σελ. 142: ΣΕΡΣΕ ΛΑ ΦΑΜ - ΟΤΑΝ ΣΤΑ ΚΕΝΤΡΑ ΣΕ ΠΗΓΑΙΝΩ
Σελ. 143: ΝΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ
Σελ. 144: ΤΟ ΞΕΦΑΝΤΩΜΑ - ΕΑΝ ΔΕΝ ΗΣΟΥΝ ΦΘΙΣΙΚΙΑ - Η ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΠΑΡΗΓΟΡΙΑ - Μ' ΕΚΑΨΕΣ ΣΚΥΛΑ, Μ' ΕΚΑΨΕΣ
Σελ. 145: ΜΕΣ ΣΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ - ΟΠΟΙΟΣ ΟΡΦΑΝΕΨΕ ΜΙΚΡΟΣ
Σελ. 146: ΟΠΟΙΟΣ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΜΕΡΑΚΛΗΣ - ΤΟ ΤΡΑΜ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ (ΕΙΣΑΓΩΓΗ) - ΧΑΣΑΠΙΚΟ ΠΟΛΙΤΙΚΟ - Η ΖΗΛΙΑΡΑ
Σελ. 147: ΡΑΜΟΝ - ΜΑΓΓΑΝΕΙΕΣ - ΟΜΙΧΛΗ - ΟΙ ΑΓΙΟΙ - ΤΟ ΝΥΧΤΕΡΙ - ΦΕΪΡΟΥΖ
Σελ. 148: Η ΛΙΤΑΝΕΙΑ ΤΟΥ ΜΑΓΚΑ - Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ (ΕΙΣΑΓΩΓΗ) - Τ' ΑΓΡΙΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΣΤΑ ΕΙΠΑ ΟΛΑ
Σελ. 149: ΠΟΙΟΣ ΤΟ ΞΕΡΕΙ - ΤΟ ΠΛΟΥΣΙΟΠΑΙΔΟ
Σελ. 150: ΦΤΩΧΟΛΟΓΙΑ - ΦΙΛΙ ΑΜΕΘΥΣΤΟ - ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΑΝΕΜΟΣ (ΤΟ ΚΑΛΕΣΜΑ) - ΑΣΤΡΟ ΤΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ - ΑΝΔΡΟΜΕΔΑ - ΕΠΙΤΥΜΒΙΟ
Σελ. 151: ΔΙΑΦΑΝΕΣ ΑΥΛΑΙΕΣ - ΛΥΚΟΣ ΚΑΚΟΣ - ΟΙ ΠΑΜΠΟΝΗΡΕΣ ΣΠΗΛΙΕΣ - ΟΙ ΚΑΛΟΓΕΡΟΙ - ΠΑΛΙΑ ΠΛΗΓΗ - ΚΑΡΤΕΣ - ΣΤΥΛΙΤΗΣ - ΟΡΥΧΕΙΑ - ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ - ΤΗ ΦΑΤΣΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΔΕΙΞΑΝ
Σελ. 152: GREENSLEEVES - ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ
Σελ. 153: ΚΟΝΤΡΑΜΠΑΤΖΗΔΕΣ - ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ
Σελ. 154:
Σελ. 155: Ο ΠΑΣΑΤΕΜΠΟΣ
Σελ. 156: ΘΕΕ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΟΔΥΝΑΜΕ - ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ
Σελ. 157:
Σελ. 158: ΑΝΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΧΙΟΝΙΑ
Σελ. 159: ΠΕΝΙΕΣ ΜΠΕΜΠΗ - Ο ΣΥΝΑΧΗΣ
Σελ. 160: ΤΟΥΤΟΙ ΟΙ ΜΠΑΤΣΟΙ
Σελ. 161: ΦΑΛΗΡΙΩΤΙΣΣΑ
Σελ. 162: ΤΟ ΚΑΠΗΛΕΙΟ - Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ - ΤΟ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΟ ΒΗΜΑ ΣΟΥ - Ο ΑΕΤΟΣ (ΕΙΣΑΓΩΓΗ) - ΜΟΡΤΙΣΣΑ ΧΑΣΙΚΛΟΥ
Σελ. 163: ΑΣΕ ΜΕ ΣΤΟ ΜΕΘΟΚΟΠΙ - ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ
Σελ. 164: ΠΑΛΙΩΣΕ ΤΟ ΣΑΚΚΑΚΙ ΜΟΥ - Ο ΠΑΜΕΙΝΩΝΤΑΣ - ΔΡΟΜΟΙ
Σελ. 165: ΑΓΑΠΩ ΜΙΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ - Η ΣΚΟΥΦΙΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΛΗ - Ο ΑΛΑΝΗΣ - ΦΑΛΗΡΟ ΚΑΙ ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ
Σελ. 166: ΜΕΣ ΣΤΗ ΦΥΛΑΚΗ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑ - ΤΟ ΜΑΓΚΑΛΑΚΙ - ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΤΑ ΜΟΥ (ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΑΚΙ ΤΡΑΓΟΥΔΩ) - ΜΙΛΗΣΕ ΜΟΥ
Σελ. 167: ΧΙΛΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΑ [για τετράχορδο] - ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ - ΤΑ ΚΑΛΑΝΤΑ [1]
Σελ. 168: ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΕΡΙΑ - ΤΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ - Η ΡΟΖΑ Η ΝΑΖΙΑΡΑ - ΣΑΝ ΠΑΣ ΣΤΑ ΞΕΝΑ
Σελ. 169: ΚΟΥΛΑ ΦΡΑΓΚΟΣΥΡΙΑΝΗ - ΤΟΥΤΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ - ΚΑΝΕΛΟΡΙΖΑ - ΤΑ ΚΑΛΑΝΤΑ [2]
Σελ. 170: Ο ΤΕΚΕΤΖΗΣ - Ο ΚΑΣΤΑΝΑΣ
Σελ. 171: ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΑ ΛΟΓΙΑ
Σελ. 172:
Σελ. 173: ΠΗΡΑ ΤΗ ΣΤΡΑΤΑ ΚΙ ΕΡΧΟΜΑΙ
Σελ. 174: ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ [4] - ΤΙ 'ΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΝΩΝΕΙ [2] - ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΨΕΙΣ ΝΑ ΓΕΛΑΣ
Σελ. 175: ΔΕΝ ΜΟΥ ΜΙΛΑΣ ΔΕΝ ΜΕ ΚΟΙΤΑΣ [1]
Σελ. 176:
Σελ. 177: ΘΑ ΣΑΛΤΑΡΩ (Ο ΣΑΛΤΑΔΟΡΟΣ) [3]
Σελ. 178:
Σελ. 179:
Σελ. 180: ΣΑΝ ΠΕΘΑΝΩ (ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΠΟΝΕΙ) - ΑΡΕΤΟΥΣΑ - ΤΟΥ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Ο ΜΑΓΚΑΣ
Σελ. 181: ΟΤΑΝ ΚΑΠΝΙΖΕΙ Ο ΛΟΥΛΑΣ - ΘΑ ΜΠΛΕΞΩ Μ' ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΘΑ ΚΛΑΙΣ - ΝΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ - ΜΙΑ ΠΑΛΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ - ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ - ΜΑΝΤΟΥΜΠΑΛΑ
Σελ. 182: ΟΙ ΓΛΑΡΟΙ - Ο ΒΑΓΓΕΛΗΣ
Σελ. 183: ΜΟΡΤΙΣΣΑ ΣΜΥΡΝΙΑ
Σελ. 184: ΞΗΜΕΡΩΣΕ, ΞΗΜΕΡΩΣΕ - ΧΑΣΑΠΙΚΟ ΜΕ ΜΠΑΓΛΑΜΑ - ΠΑΛΙ ΚΙ ΑΠΟΨΕ ΣΚΕΦΤΙΚΟΣ - ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ - ΟΙ ΜΠΑΓΛΑΜΑΔΕΣ
Σελ. 185: ΤΙ ΓΥΡΕΥΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ
Σελ. 186: Ο ΨΑΡΑΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΧΩΡΑ - ΣΟΥ 'ΧΕΙ ΛΑΧΕΙ - Ο ΦΑΣΟΥΛΑΣ - ΠΡΙΓΚΗΠΟΜΑΣΤΟΥΡΗΔΕΣ - Ο ΚΑΒΟΥΡΑΣ- ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ
Σελ. 187: Η ΛΙΤΑΝΕΙΑ ΤΟΥ ΜΑΓΚΑ - ΚΑΝΕΛΟΡΙΖΑ - ΦΕΓΓΑΡΙ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΛΑΜΠΕΡΟ - Ο,ΤΙ ΑΝΑΨΕ ΘΑ ΣΒΗΣΕΙ [1]
Σελ. 188: Τ' ΑΝΕΙΠΩΤΑ - ΠΟΥ ΝΑ ΒΡΩ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΣΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ - Μ' ΕΝΑ ΤΡΙΧΟΡΔΟ - ΟΣΟ ΒΑΡΟΥΝ ΤΑ ΣΙΔΕΡΑ
Σελ. 189: ΑΠΟΨΕ ΤΑ 'ΠΙΑ ΓΙΑ ΚΑΛΑ - Η ΚΟΥΠΑ Η ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑ - ΝΑ ΓΙΑΤΙ ΓΥΡΝΩ
Σελ. 190: ΕΝΑ ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΑΚΙ - ΤΕΛΙ, ΤΕΛΙ, ΤΕΛΙ - ΗΤΑΝΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ [2] - ΗΤΑΝΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ [3]
Σελ. 191: ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΠΟΛΛΗ ΣΚΟΤΟΥΡΑ ΜΟΥ - ΠΑΝΤΑ ΘΛΙΜΜΕΝΗ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΤΡΙΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ
Σελ. 192: ΘΑ ΣΟΥ ΦΥΓΩ ΜΕ ΚΑΙΡΟ - Η ΚΙΘΑΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ
Σελ. 193: ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΠΑΝΤΑ ΛΥΠΗΜΕΝΗ - ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Σελ. 194: ΑΠΟ ΞΕΝΟ ΤΟΠΟ - Μ' ΕΚΑΨΕΣ ΣΚΥΛΑ Μ' ΕΚΑΨΕΣ - ΤΟ ΚΡΙΜΑ ΜΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΕΒΡΕΙ - ΕΑΝ ΔΕΝ ΗΣΟΥΝ ΦΘΙΣΙΚΙΑ
Σελ. 195: ΠΑΡΤΙΔΕΣ
Σελ. 196: ΟΙ ΨΑΡΑΔΕΣ (ΣΕ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΒΑΡΚΑ ΜΠΗΚΑ) - ΟΠΟΙΟΣ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΜΕΡΑΚΛΗΣ
Σελ. 197: ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΙ ΟΛΑ ΩΡΑΙΑ - ΟΤΑΝ ΧΑΡΑΖΕΙ - ΤΟΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ [1] - Ο ΚΑΣΤΑΝΑΣ (ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΒΑΡΥΧΕΙΜΩΝΙΑ) - Η ΑΜΑΞΑ ΜΕΣ ΣΤΗ ΒΡΟΧΗ
Σελ. 198: ΑΠΟΣΠΕΡΙΤΗΣ - Σ' ΕΝΑ ΜΠΑΓΛΑΜΑΔΑΚΙ [εισαγωγή] - ΜΙΚΡΟΣ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΗΚΑ [3] - Ο,ΤΙ ΑΝΑΨΕ ΘΑ ΣΒΗΣΕΙ [2] - ΖΗΛΙΑΡΑ - ΣΕ ΞΕΧΑΣΑ ΔΕΝ Σ' ΑΓΑΠΩ - ΤΟΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ [2] - ΜΠΙΡ ΑΛΛΑΧ (ΣΑΝ ΒΓΑΙΝΕΙ Ο ΧΟΤΖΑΣ ΣΤΟ ΤΖΑΜΙ) [2]
Σελ. 199: ΒΑΣΙΚΕΣ ΣΥΓΧΟΡΔΙΕΣ ΤΡΙΧΟΡΔΟΥ - ΔΡΟΜΟΙ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ - ΑΝΤΙΛΑΛΟΥΝ ΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ [4] - ΔΕΝ ΜΟΥ ΜΙΛΑΣ ΔΕΝ ΜΕ ΚΟΙΤΑΣ [2] - ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΙ ΣΟΥ - Ο ΠΑΜΕΙΝΩΝΤΑΣ
Σελ. 200: ΑΘΗΝΑΙΪΚΟ ΤΑΞΙΜΙ - ΟΥΖΟ ΜΟΡΦΙΝΗ ΚΑΙ ΧΑΣΙΣ - ΜΟΛΙΣ ΞΥΠΝΗΣΩ ΤΟ ΠΡΩΙ - ΠΟΥ 'ΣΑΙ ΘΑΝΑΣΗ - Ο ΜΕΡΑΚΛΗΣ - ΨΗΛΑ ΤΗ ΧΤΙΖΕΙΣ ΤΗ ΦΩΛΙΑ - ΝΤΕΡΤΙΛΙΔΙΚΟ (ΡΟΜΒΙΑ)
Σελ. 201: Η ΤΡΑΤΑ - ΔΡΟΜΟΙ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
Σελ. 202: ΠΑΛΙ ΚΙ ΑΠΟΨΕ ΣΚΕΦΤΙΚΟΣ - ΒΑΣΙΚΕΣ ΣΥΓΧΟΡΔΙΕΣ ΤΡΙΧΟΡΔΟΥ - ΝΟΣΤΙΜΟ ΤΡΕΛΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ [3] - ΠΙΝΩ ΚΑΙ ΜΕΘΩ [2]
Σελ. 203: ΤΑ ΣΙΓΑΝΑ ΠΟΤΑΜΙΑ - ΔΥΟ ΜΑΓΚΕΣ ΜΕΣ ΣΤΗ ΦΥΛΑΚΗ - ΤΣΑΧΠΙΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΤΑ
Σελ. 204: ΞΕΝΥΧΤΗΣΑ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΣΟΥ - ΔΙΑΦΑΝΟΣ - ΤΟ ΖΑΡΙ - ΑΠΟΨΕ ΣΙΩΠΗΛΟΙ - ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΠΑΝΤΑ ΛΥΠΗΜΕΝΗ - ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ - ΛΑΪΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙ (ΕΝΑ ΠΟΥΛΑΚΙ)

(comment by krana 01/01/2014)
credits: ΜΑΚΗΣ, ramone21, Ζουράρης και keatmar που ξεκίνησαν την καταγραφή.
credits: kthulu που ξεκίνησε την εισαγωγή των συνδέσμων.
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 04, 2015, 08:31:22 μμ από krana »
Σελίδες: [1]   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: