Αποστολέας Θέμα: ΜΠΑΤΣΟΙ ΚΡΑΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΣ-ΚΑΤΑΣΤΟΛΗ  (Αναγνώστηκε 1788 φορές)
RevolutionAnachy1
Newbie
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας

« στις: Ιανουάριος 19, 2012, 11:09:15 μμ »

Μπατσοι σε καθε σημειο της αλεξανδρας σημερα το πρωι μεγαλη δυναμη της ομαδας ΔΙΑΣ-ΔΕΛΤΑ εκανε παρελαση με 2 κλουβες τους κοζαρα για κανα 30 λεπτο περιπου.Περα απο τη συνεχη εισβολη στα εξαρχεια με δυναμης καταστολης και καπελακιδες κοινος ασφαλιτες λεω εστο περα απο τη τρομοκρατια τους και τη μπατσοκρατια τους εχουνε γινει σκηνικα και σε αλλα σημεια βλεπε π.χ ΑΣΟΕΕ κτλ αλλα οπως προαναφερθηκα και αλεξανδρας τωρα προσπαθω να καταλαβω τη ακριβως καταφερνουν ετσι?!Τον εκφοβισμο στους διαφορους αναρχικους αντιεξουσιαστες τον απλετο ξυλοδαρμο?ΣΚΑΤΑ ΣΤΗΝ ΕΛΑΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΩΜΑ ΤΟΥΣ ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!Πρεπει να αυτοργανοθουμε γενικα να καταρηψουμε-καταστρεψουμε τη ΜΠΑΤΣΟΚΡΑΤΙΑ της ΕΛΑΣ και της μεταβατικης κυβερνησεος.Της προαλες εφευγα απο εξαρχεια και με επιασαν δυο καπελαδικες για εξακριβωση αλλα πιστευαν οτι θα ελεγα το οτιδιποτε γιατι μου εκαναν κατι ψυλο στημενες ερωτησεις για να τσεκαρουν απλα μου ειπανε ΜΑΛΑΚΙΕΣ δηλαδη γιατι ρε πουστη μου να ανεχομαστε αυτον τον τραμπουκισμο αυτον τον εξευτελισμο ρε συντροφοι?Ντρεπομαι να πω οτι ειμαι αναρχικος με αρχες με μια γαμιμενη ΙΔΕΑ...ΤΣΑΚΙΣΤΕ ΠΑΝΤΟΥ ΤΟΥΣ ΥΠΕΡ-ΜΠΑΤΣΟΥΣ ΤΗΣ ΕΛΑΣ ΦΟΛΑ ΣΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΦΟΛΑ ΣΕ ΑΣΦΑΛΙΤΕΣ ΚΑΙ ΛΟΙΠΟΥΣ ΧΑΦΙΕΔΕΣ ΤΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣ ΚΑΝΕΝΑΣ ΟΜΗΡΟΣ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣ....Φυλανε τα αφεντικα τους για ενα γαμο 700 ευρω ενω αλλοι δεν εχουνε σαλιο ισα ισα τα βγαζουνε   Πεδια θα ηθελα να οργανωσουμε μια κινηση μια πορεια να τσακισουμε των τσαμπουκα των μπατσον γιατι δεν ειναι λιγες οι φορες που οι μπατσοι επραξαν μαζι με το κρατος το συστημα και τα μεγαλο-αφεντικα χαρακτηριστικα ΚΑΛΤΕΖΑΣ-ΤΕΜΠΟΝΕΡΑΣ-ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΣΤΡΑΦΟΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΕ ΠΕΔΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΕΜΠΡΟΣ ΟΛΟΙ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙΚΑ ΤΣΑΚΙΖΟΥΜΕ ΑΦΕΝΤΙΚΑ ΕΡΓΟΠΑΤΕΡΕΣ ΜΠΑΤΣΟΥΣ ΟΛΟΥΣ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΕΙ Η ΜΠΑΛΑ ΑΥΤΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΑΘΗΜΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ

Καποιος  ας με ενημερωση για το τη θα κανουμε περη ολων αυτων ευχαριστω πολυ και καλη συνεχεια πεδια ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΤΗΣ ΑΦΘΩΝΙΑΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ  
ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΑΘΗΤΗΣ ΑΛΛΑ ταυτοχρονα αναρχικο σε ενα κοσμο που μισησε απο μικρο πεδι

P.S Πεδια αν εκανα λαθοι σε καποιες λεξεις που μπορει να ειναι πολλες συγχωρεστε με αλλα εχω ενα θεμα με δυσλεξια
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 19, 2012, 11:12:28 μμ από RevolutionAnachy1 »
Σελίδες: [1]   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: