Αποστολέας Θέμα: ΠΡΟΤΑΣΗ:ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ;  (Αναγνώστηκε 2777 φορές)
Anonymous
Επισκέπτης
« στις: Μάρτιος 19, 2006, 04:50:57 μμ »

ΓΙΑ ΝΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΟΝΤΑΙ ΕΔΩ diy live Η ΑΛΛΕΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ;
(ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ ΠΟΙΚΙΛΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΠΟΥ ΓΙ ΑΥΤΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΙΔΙΚΗ ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ)
ΑΠΛΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΗΜΟΣΙΕΥΟΝΤΑΙ "ΧΑΝΟΝΤΑΙ" ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ.ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΨΑΧΝΕΙΣ.
ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΓΙΑ ΑΜΕΣΗ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΚΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ.

(Η ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΤΑ DISTROS KAI TA FANZINES ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ!!!!)
tug
Administrator
Forum is my life
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #1 στις: Μάρτιος 19, 2006, 04:57:29 μμ »

Την ιδέα του ημερολογίου την έχει προτείνει καιρό ο kthulu και πιστεύω ότι ίσως αξίζει να γίνει. Πάντως υπάρχει στο πλάνο. Ας πει και κανείς αλλος καμια άποψη..

Ένα μόνο ξέρω. Οτί ένα μόνο ξέρω.
Sino
Επισκέπτης
« Απάντηση #2 στις: Μάρτιος 19, 2006, 05:30:50 μμ »

Ναι, κι εγώ πιστεύω πως αξίζει και δεν είναι δύσκολο να βρεθεί ένα component  ημερολογίου για Mambo/Joomla...

-Sino.
kthulu
Administrator
Forum Addict

« Απάντηση #3 στις: Μάρτιος 25, 2006, 02:02:13 μμ »

Ένα ημερολόγιο έχει προστεθεί στην αριστερή στήλη όπου οι εγγραμμένοι χρήστες μπορούν να προσθέσουν τα γεγονότα τους.

Για την ώρα έχω βάλει μόνο συναβλίες σαν κατηγορία παρουσίασης αλλά σας παρακαλώ αν θέλεται να γράψεται εδώ τι αλο νομίζεται οτι ειναι χρήσιμο να υπαρχει ως κατηγορία δημοσίευσεις στο ημερολόγιο.

Π.Χ παρουσιάσεις, προβολές κτλ κτλ

Οδηγείες σχετικές για την χρήση του ημερολογίου θα μπούν οταν βρω χρόνο στην ανάλογη κατηγορία του σιτε.

love is the basis of our revolution
Zao
Forum Normal

« Απάντηση #4 στις: Μάρτιος 25, 2006, 05:55:19 μμ »

παρουσιάσεις, εκθέσεις, fests παντός είδους ( )... όταν μου έρθουν κ άλλα θα ξαναποστάρω.

akuma no uta
Σελίδες: [1]   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: