Αποστολέας Θέμα: οτιδήποτε πληροφορίεs για τουs διάβρωση ;  (Αναγνώστηκε 3316 φορές)
Anonymous
Επισκέπτης
« στις: Απρίλιος 26, 2006, 12:48:49 πμ »

κατέβασα τα mp3 απο εδώ και ομολογώ μου άρεσαν(δεν τουs ήξερα μέχρι σήμερα) τι πληροφορίεs υπάρχουν;
δεν βρήκα πουθενά...
thanks
pavlosk
Junior forumist
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

...
« Απάντηση #1 στις: Απρίλιος 26, 2006, 02:15:05 πμ »

στο demo-tape που κυκλοφόρησαν το 93 έχει τους στίχους και τα μέλη:
παναγιώτης:κιθάρα-φωνή, σπύρος:τύμπανα, πάνος:μπάσο
σιγά τις πληροφορίες θα μου πεις (και δίκιο θα χεις) , αλλά αυτά τα λίγα γνωρίζω...
kthulu
Administrator
Forum Addict
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #2 στις: Απρίλιος 26, 2006, 03:09:02 πμ »

Κορυφαία μπάντα που είχα την τύχη να δω σε live σε κάποιο σχολειό στην νέα σμύρνη, μαζί με τους φίλους μου τότε Αδιέξοδος (με το ς) που τελικά άλλαξαν και το έκαναν Διατάραξη. Όσο για την συναυλία δυναμική και αυθεντική όσο όλες εκείνης της περιόδου μιας και ότι γινότανε ήτανε πρωτοποριακό και γεμάτο ενθουσιασμό και δύναμη. Εκείνη την περίοδο μάλιστα οι συναυλίες σε σχολεια ήτανε συχνό φαινόμενο. Ο τραγουδιστής, ΠΟΛΥ ενεργό άτομο στην όλη φάση, έπαιζε live τόσο ωραία και άνετα όσο ακούγεται στο demo και καλύτερα, χωρίς καμια δυσκολία παίζοντας κιθάρα και τραγουδώντας ταυτοχρόνως, τα τραγούδια τους που όπως θα έχεις προσέχει έχουν άπειρους στοίχους χωρίς πολλές επαναλήψεις. Τραγούδια βγαλμένα απτά προβλήματα εκείνης και όχι μονο περιόδου, για αλήθειες που πονάνε, μου προκαλεί ακόμα εντύπωση πως τα έγραψαν σε τόσο μικρές ηλικίες και ήταν τόσο μπροστά. Διαλύθηκαν ίσος όχι πολύ καιρό μετά την κυκλοφορία του demo. Για πρόσφατα δεν γνωρίζω οτιδήποτε έχει σχέση με αυτούς.

love is the basis of our revolution
Σελίδες: [1]   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: