+ 
|-+  ΓΕΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ» Παζάρι» DocMartens No44-45
Username:
Password:
Αποστολέας Θέμα: DocMartens No44-45  (Αναγνώστηκε 5427 φορές)
Anonymous
Επισκέπτης
« στις: Μάρτιος 17, 2006, 01:20:46 μμ »

που μπορώ να βρω Doc Martens σε τέτοιο νούμερο? s οποιο μαγαζί παο λέει ότι τελειωσαν. πείτε κάνα μαγαζί να κοιτάξω, οπουδήποτε!
δεκτες και μεταχειρισμένες (σε μαύρο) αρκεί να μη βρωμάνε
Anonymous
Επισκέπτης
« Απάντηση #1 στις: Μάρτιος 17, 2006, 06:36:50 μμ »

εγώ δεν ξέρω αλλα θα σου πρότεινα να πάρεις κανένα "αθιλτικο" να ξεκουραστεί το ποδαράκι σου
Anonymous
Επισκέπτης
« Απάντηση #2 στις: Μάρτιος 19, 2006, 02:47:06 μμ »

γελοίε τι τις θες τι μπότες, punk is dead οι
tug
Administrator
Forum is my life
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #3 στις: Μάρτιος 19, 2006, 04:42:40 μμ »

Αν και είναι γελόιο το θέμα, μπορείς να πεις σε όποιον σου είπε ότι τελειώσαν να σου φέρει. Πολύ απλό. Επίσης μπορείς να μπεις στο ebay και να τις παραγγείλεις... αυτά

:roll:

Ένα μόνο ξέρω. Οτί ένα μόνο ξέρω.
Anonymous
Επισκέπτης
« Απάντηση #4 στις: Μάρτιος 19, 2006, 04:48:27 μμ »

ρε παιδιά γιατί γελοίο το θέμα?!? μην ανοίξω το στόμα μου για γελοιότητες που έχω δει εγώ εδώ μέσα..
λοιπόν το μαγαζί στην Ηφαίστου στο μοναστηράκι είπε ότι το εργοστάσιο τις εταιρίας έκλεισε και δεν πρόκειται να ξαναφέρει, όπως και τα υπόλοιπα "παπουτσαδικα" που πήγα.
από αγορές μέσο internet δε σκαμπάζω.
κάνας άλλος?
tug
Administrator
Forum is my life

« Απάντηση #5 στις: Μάρτιος 19, 2006, 04:55:15 μμ »

Γελοίο ίσως δεν ήταν η κατάλληλη λέξη. Ασχετο καλύτερα. Είναι εύκολο ρε συ να βρεις, απλά θέλει ψάξιμο. Μπορείς να βρεις κανα μαγαζί μέσω ίντερνετ και να ζητήσεις παραγγελία. Αλλη λύση δεν βλέπω. Γράψε στο google για μαγαζιά στην ελλάδα και Μάρτινς...

burnthecopper
Junior forumist

« Απάντηση #6 στις: Μάρτιος 19, 2006, 09:48:00 μμ »

Παράθεση από: "tug"
Αν και είναι γελόιο το θέμα

Σκεφτόμαστε λίγο πριν γράψουμε....
Καλό θα ήταν να κρίνουμε πρώτα αυτά που γράφουμε εμείς και μετά αυτά που γράφουν οι άλλοι και να μη γινόμαστε εριστικοί και ειρωνικοί χωρίς λόγο.
Φιλικά πάντα
doesitmatter
Forum Normal

« Απάντηση #7 στις: Μάρτιος 19, 2006, 10:04:42 μμ »

δεν ξέρω αν το εργοστάσιο έκλεισε ή όχι, ξέρω όμως πως πριν μερικά χρόνια, όπως κάθε εταιρία που σέβεται τον εαυτό της (και τα κέρδη του ιδιοκτήτη), απέλυσε 1000 εργάτες από το εργοστάσιο της στην αγγλία και μετακόμισε την γραμμή παραγωγής στην κίνα και την ταυλάνδη. επίσης δεν ξέρω πως αντέδρασαν οι worker's pride-skinheads με την πολιτική αυτή της αγαπημένης τους παπουτσοεταιρίας. :twisted:
πάντως και εγώ θα πρότεινα στον φίλο από πάνω να πάρει αθλητικά.

Punk Rock: Quality Marketed Rebelion since 1977
smurfpunk
Forum Normal

« Απάντηση #8 στις: Μάρτιος 19, 2006, 10:18:41 μμ »

σκατα,παντου σκατα::evil:
"Somewhere in the Philippines in a place called Cavite there’s 207 factories working 24 hours a day.The facility houses some fifty thousand workers, they make everything from Nike shoes to gap pj’s. The workers slump through the gates and are met by armed gaurds furiously checking their id cards. They prepare themselves for the 20 hour working day, looking forward to their 20 cents per hour pay.
doesitmatter
Forum Normal

« Απάντηση #9 στις: Μάρτιος 19, 2006, 10:33:57 μμ »

Παράθεση από: "smurfpunk"

"Somewhere in the Philippines in a place called Cavite there�s 207 factories working 24 hours a day.The facility houses some fifty thousand workers, they make everything from Nike shoes to gap pj�s. The workers slump through the gates and are met by armed gaurds furiously checking their id cards. They prepare themselves for the 20 hour working day, looking forward to their 20 cents per hour pay.

anarchoi - cavite (από αυστραλία)

Punk Rock: Quality Marketed Rebelion since 1977
tug
Administrator
Forum is my life

« Απάντηση #10 στις: Μάρτιος 20, 2006, 03:07:35 μμ »

Παράθεση
Σκεφτόμαστε λίγο πριν γράψουμε....
Καλό θα ήταν να κρίνουμε πρώτα αυτά που γράφουμε εμείς και μετά αυτά που γράφουν οι άλλοι και να μη γινόμαστε εριστικοί και ειρωνικοί χωρίς λόγο.
Φιλικά πάντα

burn the copper έχεις απολυτο δίκιο. ΠΟτέ δεν δίνω σημασία στις λέξεις. Δεν το ένοούσα έτσι το γελοίο ,για αυτό και εξήγησα μετά. Πάντως τον τελευταίο καιρό έχω παρατηρήσει ότι πολλές παρεξηγήσεις γίνονται από λέξεις και μόνο και φυσικά φταίω κι εγώ για αυτό. Συμφωνώ απόλυτα όπως και να χει.

:cry:

Σελίδες: [1]   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: