+ 
|-+  ΓΕΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ» Παζάρι» ΒOSS MT-2
Username:
Password:
Αποστολέας Θέμα: ΒOSS MT-2  (Αναγνώστηκε 4710 φορές)
themis
Junior forumist
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« στις: Φεβρουάριος 04, 2006, 04:46:49 πμ »

εχω ενα πεταλακι για κιθαρα boss MT-2 παραμορφωση δηλαδη το εχω περιπου ενα χρονο ειναι σε αριστη κατασταση που λενε ,στο κουτι του...
η τιμη του γυρω στα 60 Ευρω (εχει 99 καινουργιο)..... εκτοσ και αν καποιοσ εχει καποιο εφεδακι για ανταλαγη οπως chorus , flanger, acoustic simulator ......

Επισης ψαχνω αν καποιος αν λεω,  πουλαει τελικο ενισχυτη  Marshall - L34  50/50 και θελει να τον πουλησει ας ενημερωσει....

*SOMETIMES WHEN I LOOKING TO YOUR EYES I SWEAR THAT I CAN SEE YOUR SOUL*
themis
Junior forumist

« Απάντηση #1 στις: Σεπτέμβριος 12, 2006, 08:45:20 μμ »

το εχω ξαναβαλει το ποστ οποτε και δεν ανοιξα καινουργιο...

Λοιπον εχω το πεταλι της BOSS metal zone-2 (MT_2) αριστη κατασταση στο κουτι του το εχω δουλεψει ελαχιστα γιατι αμεσως αγορασα ενα αλλο ειναι στο κουτι και η τιμη του πεφτει στα 50 ευρω ....(99 εχει καινουργιο)

ακομα εχω ενα πεταλι της MARSHALL το GUVNOR ειναι πολυ καλο επισησ αθικτο και ειναι χρησιμο σε καποιον που θελει να πετυχει ηχο καμπινας marshall οικονομικα .. ευκολο στην ρυθμιση του ηχου και ειναι στο κουτι του ...... τιμη 40 ευρω (το εχω περιπου 5 μηνες αλλα αγορασα αλλο χεχε!!!) καινουργιο εχει 70...δεκτες και ανταλαγες

xekolare@mail.gr

KGB
Επισκέπτης
« Απάντηση #2 στις: Σεπτέμβριος 12, 2006, 09:01:45 μμ »

BOSS MT-2 : Τιμή αντιπροσωπείας 103 Ε

με το πεταλάκι αυτό (δανεικό) & το παλιό synth του Onealpha (yamaha Cx1 ?) έχω κάνει τα καλύτερα harshnoise/powerelectronics. και φυσικά είναι από τα πιο διαδεδομένα στο σκληρό ήχο. Μπορεί και να το πάρω εγώ.... [είδες διαφήμιση που σου κάνω; ]
themis
Junior forumist

« Απάντηση #3 στις: Σεπτέμβριος 12, 2006, 10:35:15 μμ »

THANX  χαχα :lol:  οχι σοβαρα παντως το MT-2 ειναι φοβερο με πολυ ογκο και νομιζω ειναι απο τα καλυτερα πεταλ της ΒΟSS

20% ΠΟΣΟΣΣΤΟ ΣΤΟΝ KGB :lol:  :lol:

Noisetronic
Επισκέπτης
« Απάντηση #4 στις: Σεπτέμβριος 13, 2006, 12:20:59 πμ »

ψηνεσαι για ανταλλαγη με το κλασσικότατο ζοομ 505? αν ναι στειλε στο ΧΧΧΧΧΧΧΧ
KGB
Επισκέπτης
« Απάντηση #5 στις: Σεπτέμβριος 13, 2006, 09:44:19 πμ »

χμμμμμμμ  :oops: αυτό που είπα το έιχα κάνει με το δικό μου, το hyper metal, σαφώς χειρότερο απο το ΜΤ2, γιαυτό και δεν υπάρχει πλεον. ΤΟ hypermetal δεν έχει ρύθμιση μεσαίων, αλλά μόνο μπάσσο-πριμα.
themis
Junior forumist

« Απάντηση #6 στις: Σεπτέμβριος 13, 2006, 08:24:22 μμ »

Σορρυ noisetronic  το εχω το ZOOM 505  εχει μερικα ωραια εφεδακια και κουρδιστηρι μαζι ...... και δεν το χρειαζομαι ετσι και αλλιως μαλλον θα το βγαλω στο χαριστικο παζαρι.....

THANX παντως noise... :wink:

Noisetronic
Επισκέπτης
« Απάντηση #7 στις: Σεπτέμβριος 13, 2006, 08:57:02 μμ »

krima gmt... psinomouna pantws an sou ehi mini os ton epomeno mina pou elpizo na eho vri lefta mallon tha sto agoraso

p.s. den pistevo na estiles minima se kana XXXXXXX

p.s.2 kala leme, simera ida enan arhikagoura paspiti na htipai to kinito tou me  midi iho FEAR OF THE DARK trelooooool lemeeee!!!
themis
Junior forumist

« Απάντηση #8 στις: Σεπτέμβριος 13, 2006, 09:08:45 μμ »

οχι δεν εστειλα mail στο χχχχχχχχχ οκ οταν ειναι στειλε μαιλ....

themis
Junior forumist

« Απάντηση #9 στις: Απρίλιος 01, 2007, 09:09:05 μμ »

Γεια και χαρα!!!!

στην αγγελια βαζω αλλο ενα πεταλι.....
ενα εφε αυτη την φορα ......
ειναι το SMALL STONE της ELECTRO HARMONIX ...ειναι ενα PHASER  παρα πολυ καλο και παρα πολυ απλο στην χρηση του...παρα πολυ ομως......το αγορασα το καλοκαιρι αλλα δεν μου χρειαζεται τελικα και κριμα ειναι να μενει στην ντουλαπα......τωρα η τιμη....χχχμμμμ!!!!  το αγορασα 65 καινουργιο  το καλοκαιρι νομιζω 40 ΕΥΡΩ ειναι καλα(?)
ΑΑΑΑΑ!!!! αν καποιοσ το θελει και εχει κατι αλλο(για κιθαρα ετσι!!!) και θελει να κανουμε ανταλαγη ας στηλει ανα μηνυμα .....
THANX!!!
να και το site για να δειτε !!!!!

WWW.EHX.COM

Σελίδες: [1]   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: