+ 
|-+  ΓΕΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ» Παζάρι» V-amp μπάσο
Username:
Password:
Αποστολέας Θέμα: V-amp μπάσο  (Αναγνώστηκε 4597 φορές)
tug
Administrator
Forum is my life
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« στις: Μάιος 26, 2006, 02:37:23 πμ »

Πωλείται v-amp για basso μόνο 80 ευρώ (κανονική του τιμή 140-180).
Για οποιον δεν ξέρει πρόκειται για εκπληκτικό μηχάνημα με ήχους μπάσου αλλά και κιθάρας στο οποιο συνδέεις το όργανο που έχεις και λειτουργεί σαν καμπίνα,ενισχυτής, παραμόρφωση, εφφέ, ότι μπορείς να φανταστείς.
Οποιος ενδιαφέρεται ας κάνει post εδώ το email του.

Ένα μόνο ξέρω. Οτί ένα μόνο ξέρω.
KGB
Επισκέπτης
« Απάντηση #1 στις: Μάιος 26, 2006, 09:27:14 πμ »

Τρεχουσες τιμές αντιπροσωπείας:

Βass V-amp απλό: 142 Ε
Bass V-amp PRO (rack): 249 E
edoeimaiReEgo
Επισκέπτης
« Απάντηση #2 στις: Μάιος 26, 2006, 03:27:01 μμ »

ρε kgb επειδή είχα di που είπες ότι δουλεύεις σε μαγαζί με μουσικά όργανα..για πες ρε φιλε σε ποιο και που να έρθω να αγοράσω κάτι πράγματα για το studio m.....
tug
Administrator
Forum is my life

« Απάντηση #3 στις: Μάιος 26, 2006, 03:30:01 μμ »

Αν μπορείς γράφε στα Ελληνικά και όσο για όργανα και τέτοια, ρίξε μια ματιά στον Στόλλα είτε της Πλ.Ολγας είτε της εθνικής οδού.
Γενικώς νομίζω αν πάρεις πολλά θα σου κόψουν και πολλά, αλλά ταπεινή μου άποψη πάντα www.thomann.de (χίλιες φορές καλύτερα!)
 :wink:

edoeimaire
Επισκέπτης
« Απάντηση #4 στις: Μάιος 26, 2006, 03:39:48 μμ »

Ναι ρε tug απο stolla ψωνιζω..εχω βρει ενα γαματο fender μπασσο αδερφε αλλα κανει 1300 euro..και κατι αλλα πραγματα και μου βγαινουν στο πεντοχιλιαρο ολα μαζι...Απο στολλα θα τα παρω αλλα θα ψαξω εκει που μ ειπεσ γιατι θελω πολλα..τελικα που δουλευει ο Μιχαλης?
KGB
Επισκέπτης
« Απάντηση #5 στις: Μάιος 26, 2006, 06:11:14 μμ »

εθνική οδό έλα και πες είμαι ο "εδωείμαιρε"   θα σου κάνουμε και καλύτερη τιμή  
edoeimaire
Επισκέπτης
« Απάντηση #6 στις: Μάιος 27, 2006, 03:26:07 μμ »

Αφου σε ξερω ρε μιχαλη,δεν χρειαζεται να σου πω ποιος ειμαι..Εγω ξερω τα παιδια απο το αλλο στην ρηγα φεραιου..ποσα θα μου κοψεις?
tug
Administrator
Forum is my life

« Απάντηση #7 στις: Μάιος 27, 2006, 03:33:24 μμ »

Nα σου πω,τα παιδιά από την Ρήγα Φεραίου μήπως ψάχνουν κανέναν για δουλειά;;; Για βοηθάτε! (αν δεν βάλω βίσμα πως θα γίνει;;

:wink:

KGBmass
Επισκέπτης
« Απάντηση #8 στις: Μάιος 27, 2006, 03:38:21 μμ »

Δεν βγάζω εγώ την έκπτωση... Πάρε τηλ. ή έλα από εκεί. Δευτέρες έχω ρεπό...
tug
Administrator
Forum is my life

« Απάντηση #9 στις: Μάιος 28, 2006, 06:07:45 μμ »

βρε μινάρα όταν κάνεις διπλό post Πάτα το x να σβήσεις το ένα!Αλλά ναι ξέχασα,τώρα μπαίνεις ως επισκέπτης!Γκρρρρρ... Ελα πλάκα κάνω, πάντως άσχετο, το ξέρεις βέβαια ότι όταν πας να κάνεις login μπορείς να επιλέξεις το κουτάκι που λέει always remember me και να σε κάνει αυτόματα πάντα χωρίς να πατάς τίποτα. Οχι το λέω γιατι μερικοί μάλλον βαριούνται και το κουμπάκι. Πω,τι κακία είναι αυτή σήμερα???Για τιμωρία θέλω ένα shure pg58 με την έκπτωση. Βασικά σύντομα θα το πάρω, γαμεί και δέρνει.Θα σου πω όταν είναι.

:evil:

mumra
Επισκέπτης
« Απάντηση #10 στις: Ιούνιος 26, 2006, 09:20:23 πμ »

TUG Όλα καλά?Ελπίζω να το δεις το μήνυμα.Εγώ "ψιλοψινομαι" για το v amp αν δεν το έχεις δώσει ακόμα.Το email μου είναι: mumra00@yahoo.gr
Σελίδες: [1]   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: