+ 
|-+  ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ» Πολιτικά» Στρατιωτικα» ΔΕΝ θέλω ΝΑ ΠAΩ ΣΤΡΑΤΌ!
Username:
Password:
Αποστολέας Θέμα: ΔΕΝ θέλω ΝΑ ΠAΩ ΣΤΡΑΤΌ!  (Αναγνώστηκε 45904 φορές)
darkangel000039
Newbie
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #15 στις: Μάιος 17, 2006, 11:18:23 πμ »

φιλε tug θελω τη βοηθεια σου η οποιου αλλου ξερει links
1)σχετικα με το Ι5 και την αντιμετωπιση που εχεις μετα απο το δημοσιο
2)σχετικα με το νομο περι προστασιας προσωπικων δεδομενων

τα χρειαζομαι για να προσπαθησω να πεισω το σοι οτι αν δε παει το ξαδερφακι μου στρατο(που δε γουσταρει με τιποτα) μετα δε θα τον κρεμασουν στη πλατεια

αν μπορει καποιος ας βοηθησει
automaton3_unlogged
Επισκέπτης
« Απάντηση #16 στις: Μάιος 17, 2006, 01:48:43 μμ »

το με διαφορα πιο έγκυρο site πάνω σ'αυτά τα θέματα είναι το omhroi.gr που αναφέρθηκε παραπάνω - αν ψάξεις καλά (θέλει καλο ψάξιμο, γραφει πολυς κόσμος) θα βρείς υλικό & μετά μπορείς να ρωτήσεις & κάτι αν θέλεις στο forum τους.
ThrashTest
Επισκέπτης
« Απάντηση #17 στις: Μάιος 17, 2006, 02:17:03 μμ »

Ego pantos pira I5 kai zo kai vasilevo! Kai douleia vrika kali me sosta lefta... kai den me kremase kanei pouthena. Den to leo gia na periautologiso alla gia na sou po oti to ezisa, perasa ti diadikasia kai ola einai mia xara... Kai nai stin arxi oi goneis mou eixan frikarei alla meta ti deuteri anavoli siga siga katalavan ti malakia einai kai arxisan ta "aman me auto to koloxarto pote tha sto dosoune na sinexiseis ti zoi sou" Prospatheia thelei kai epimoni...
Genika otn thes kati pragmatika mporeis na to petixeis... Oti diadikastika theleis pantos koita ta link pou sou dinoun oi alloi pou einai arketa enimerotika...
Me liga logia to I5 einai opos o ios tou 2000 poli kako gia to tipota... Olo lene lene gia na se tromokratisoun alla telika tipota apo ola auta den isxiei...
thrashtest
Επισκέπτης
« Απάντηση #18 στις: Μάιος 17, 2006, 02:27:44 μμ »

Ουπς παλι ξεχαστηκα με τους λατινικους χαρακτηρες σορρυ
KGBfcuksTUGfromTheAss
Επισκέπτης
« Απάντηση #19 στις: Μάιος 17, 2006, 02:32:36 μμ »

Παράθεση
bhoy και kgb ,το τόπικ είναι "δεν θέλω να πάω στρατό",
ο stavrosav είπε οτι θα πάει ρε τρόμπα. Σε αυτόν απευθυνόμουνα κυρίως και σε όποιον άλλον πάει τελικά... Εξάλου από αυτούς που δηλώνουν ότι ΔΕ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΤΡΑΤΟ δεν παίρνουν όλοι Ι5. Μερικοί πάνε.

Αλλά κανείς δεν ήθελε να πάει!
darkangel000039
Newbie
*

« Απάντηση #20 στις: Μάιος 17, 2006, 07:47:53 μμ »

Παράθεση από: "ThrashTest"
Ego pantos pira I5 kai zo kai vasilevo! Kai douleia vrika kali me sosta lefta... kai den me kremase kanei pouthena. Den to leo gia na periautologiso alla gia na sou po oti to ezisa, perasa ti diadikasia kai ola einai mia xara... Kai nai stin arxi oi goneis mou eixan frikarei alla meta ti deuteri anavoli siga siga katalavan ti malakia einai kai arxisan ta "aman me auto to koloxarto pote tha sto dosoune na sinexiseis ti zoi sou" Prospatheia thelei kai epimoni...
Genika otn thes kati pragmatika mporeis na to petixeis... Oti diadikastika theleis pantos koita ta link pou sou dinoun oi alloi pou einai arketa enimerotika...
Me liga logia to I5 einai opos o ios tou 2000 poli kako gia to tipota... Olo lene lene gia na se tromokratisoun alla telika tipota apo ola auta den isxiei...

το βρηκα το λινκ και ειναι παρα πολυ καλο εχει τα παντα.ευχαριστω παιδια.
για οποιον αλλο το θελει για να μην ψαχνει το δινω απο κατω.

http://www.omhroi.gr/faq_22.htm#226[/url]http://
bhoy
Forum Normal

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #21 στις: Μάιος 17, 2006, 08:29:08 μμ »

Παράθεση από: "tug"
bhoy και kgb ,το τόπικ είναι "δεν θέλω να πάω στρατό", Τώρα το αν κάποιος πάει και περάσει μια χαρά είναι πιθανόν. Συγκαταβατικό θα είναι όπως και να χει.

Αν φάνηκε ότι πέρασα καλά...
ΑΚΥΡΟΝ!!!

Απλά αυτό που ακολούθησε αμέσως μετά, ήτανε απείρως πιο δύσκολο...

Στην πόλη-φορμόλη, οι κάμερες θα παρακολουθούν, τα πανεπιστήμια δεν θα έχουν άσυλο, στις πλατείες θα φυτεύουμε τραπεζοκαρέκλες, οι παραλίες και οι δρόμοι θα έχουν διόδια, οι πεζόδρομοι πολυκαταστήματα για ηλίθιους καταναλωτές και οι πορείες τροχονόμο!
nagoh
Newbie
*

« Απάντηση #22 στις: Μάιος 18, 2006, 02:32:46 μμ »

Συμφωνώ με TUG όποιος πάει εκεί με σκοπό να περάσει καλά ειναι μαλάκας
χωρίς αυτό να σημαίνει οτι δεν γίνεται να περάσεις καλά όπως και νάχει το πακέτο κάποια στιγμή θα το φάς μέσα σε όλα τα αλλα ΕΓΩ προσωπικά δεν ηθελα οι γονείς μου να φιλησουν κατουρημένες ποδιές (οπως με τον αδερφό μου) για να πάρω μετάθεση κάπου κοντά τους για να είμαι καλά μια μεσα-μια εξω να μη χαλάω πολλα λεφτά γιατί ξέρω πως δεν ταχουν και για να περάσει όσο πιο ανώδυνα γίνεται αυτή η μαλακία και να χροστάω χάρη στους πολιτικάντηδες και στους στρατόκαυλους που θα μεσολαβούσαν σε αυτή τη διαδικασία. Είμαι καλοπερασάκιας και εγω όπως όλοι μας αλλωστε αν δεν με έπερνε και επρεπε να παω,θα κοιταζα να περάσω οσο πιο καλά μπορουσα αλλά με τίμημα την αξιοπρέπειά μου σαν άνθρωπος,που βλέπω πολιτικούς και στρατιωτικούς και τους βρίζω χωρίς να τους ζητάω να με κάνουν διευθυντή ή στρατηγό το ιδιο απόγευμα. Παίζουν πολλά σε κάθε περίπτωση αναλόγως με τις εμπειρίες του καθενώς μάγκες γιαυτό έκαστος ας αποφασίσει για την πάρτη του καλό είναι τους πιτσιρικάδες-και μη-να μην τους επηρεάζουμε απλά να τους δίνουμε γνώση σε πράγματα που δεν ξέρουν μα παράλληλα τους ενδιαφέρουν. ¶σε ρε πούστη που ουτε απο όπλα δεν μαθαίνεις εκει τι να πας να κάνεις;;; Να σου μιλάει ο κάθε προβληματικός λες και κοιτάει στον καθρέπτη ασε δεν λέει. Και όσοι πηγαν στρατό για μένα μαγκες είναι έχουν κάποιες εμπειριες παραπάνω απο εμένα (ισως) αλλα τέτοιες εμπειριες δεν μου χρειάζοντε ασε που εκει μέσα παιζει πολυ ψυχοτρόπα ουσία και μερικοί μερικοι είναι επιρεπείς(τωρα αυτό σωστό είναι;; δεν είμαστε για τέτοια ρεεε...
stavrosav
Forum Normal

« Απάντηση #23 στις: Μάιος 18, 2006, 06:12:28 μμ »

kgb said

Παράθεση
Stavrosav, υπάρχει μια ατάκα που κολλάει κουτί στο στρατό: "αν δε μπορείς να αποφύγεις το βιασμό, απόλαυσέ τον". Είναι μια καλή στάση για να κρατήσεις... Γενικά, κάτι κερδίζεις, κάτι χάνεις.

Καπως ετσι και εγω το σκεφτομαι γιατι αν καθομαι να σκεφτομαι το πως και το γιατι δεν θα την πολυπαλεψω..Σκεφτηκα εντονα και την λυση του Ι5 αλλα για καποιους λογους αποφασισα να παω τελικα..Αυτο παντως που με ενολχει πριν μπω δεν ειναι τοσο οτι δεν θα την παλεψω σαν καταστασεις οσο το γεγονος οτι για ενα κολοχρονο δεν θα κανω πραγματα που μου αρεσουν αλλα θα ειμαι σε ενα κατσικομερος να φυλαω χωραφια.

Νo matter what i say,No matter what i do,i can't change what happened...
panicline
Forum Normal

« Απάντηση #24 στις: Οκτώβριος 06, 2006, 01:43:45 πμ »

http://www.omhroi.gr/modules.php?op=modload&name=phpBB_14&file=index&action=viewtopic&topic=1336&forum=1&40

:lol:  :lol:

-Nomos einai to dikio toy Giwta-
KGB
Επισκέπτης
« Απάντηση #25 στις: Οκτώβριος 06, 2006, 11:59:54 πμ »

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ! παιδιά έχετε συνειδητοποιήσει την αναγκαιότητα να φτιάξουμε ένα topic για τη μαλακία;;;  :shock:
ROOOAAAR
Junior forumist

« Απάντηση #26 στις: Οκτώβριος 06, 2006, 12:03:14 μμ »

http://advancedmasturbation.com/

lack nebula, seething in my brain
Then your fucking world brings me down again...
+Sick+
Junior forumist

« Απάντηση #27 στις: Οκτώβριος 06, 2006, 07:10:17 μμ »

advanced masturbation?
what the fuck :lol:
bhoy
Forum Normal

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #28 στις: Οκτώβριος 07, 2006, 08:38:53 μμ »

Ρε KGB..μπόρεσες ποτέ σε σκοπέτο;;;!
Εγώ ρε φίλε, ποτέ! Κι έκανα και σ'εξοχές, γαμώ την Ουμπιάδα τους, αλλά ούτε καν τ' αστέρια μ'εμπνέανε!

Υ.Γ. πάντως στον ιδιωτικό τομέα δεν μου έχει ζητηθεί απολυτήριο Ε.Σ.

Στην πόλη-φορμόλη, οι κάμερες θα παρακολουθούν, τα πανεπιστήμια δεν θα έχουν άσυλο, στις πλατείες θα φυτεύουμε τραπεζοκαρέκλες, οι παραλίες και οι δρόμοι θα έχουν διόδια, οι πεζόδρομοι πολυκαταστήματα για ηλίθιους καταναλωτές και οι πορείες τροχονόμο!
panicline
Forum Normal

« Απάντηση #29 στις: Νοέμβριος 20, 2006, 01:29:29 μμ »

Να με και εγω μετα απο 2 βδομαδες στο στρατο!  ο στρατος ειναι η απολυτη γελοιοτητα! Πριν παω νομιζα οτι ειχα την χειροτερη γνωμη για το στατο που μπορει να υπαρξει αλλα τελικα εκει η γνωμη μου εγινε 10 φορες χειροτερη!

Κανουμε συνεχεια αχρηστα πραγματα, οι ανωτεροι ειναι ολοι κομπλεξικοι αμορφωτοι που μας προκαλουν απιστευτο γελοιο μεχρυ διακρυων (σε αναφορα επεσα κατω απο τα γελια πισω απο εναν ψηλο  :lol:  :lol: )  και γενικα δεν ξερεις  αν πρεπει να κλαψεις η να γελασεις με ολα αυτα τα γελοια υποκειμενα. Το θετικο ειναι οτι εχω την τυχη στον θαλαμο μου ειδικα αλλα και γενικα στο λοχο μου να ειναι πολυ καλα ατομα στην πλειοψηφια και να βοηθαμε και να καλυπτουμε ο ενας τον αλλο.

Περισσοτερα τις επομενες μερες με μερικα videakia τραβηγμενα σε απιθανες φασεις προσπαθοντας για παραδειγμα να αποτυχουμε στα αθληματα για να μην μας παρουν εφεδρους αξιοματικους με το ζορι οπως και με εναν τρελο πλασιε βιβλιων που τον εστειλε το Γ.Ε.Σ και ελεγε τις απιστευτες κοτσανες και αλλα πολλα. Περισσοτερα σε λιγες μερες με τα videakia και με αναφορα ολων το απιστευτων καταστασεων που εζησα τις τελευταιες 2 βδομαδες. :lol:  :lol:

ps: Ααα δηλωσα και αθεος και δεν εκανα ουτε προβες για την παρελαση ,ουτε συμμετειχα στην παρελαση της ορκομωσιας.   Για τον Ελληνικο στρατο Ελληνες θεωρουνται μονο  οι Χριστιανοι Ορθοδοξοι!

-Nomos einai to dikio toy Giwta-
Σελίδες: 1 [2] 3 4   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: