Αποστολέας Θέμα: πρόταση διάσπασης Tabs και συζητήσεων?  (Αναγνώστηκε 6581 φορές)
kthulu
Administrator
Forum Addict
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« στις: Οκτώβριος 18, 2010, 02:52:59 μμ »

μήπως να γινότανε διάσπαση των tabs με τα σχολεια σε δυο διαφορετικά posts, έτσι ώστε όσοι ενδιαφέρονται να πρινταρουν τα tabs να μην χρίζεται να πρινταρουν και τα σχολεια? και γενικώς να μην υπάρχουν πολλαπλά θέματα μες τα tabs?

love is the basis of our revolution
Ψαρόπουλος
Junior forumist

« Απάντηση #1 στις: Οκτώβριος 20, 2010, 07:30:15 μμ »

τι εννοείς tabs?
kmellos
Forum Addict

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #2 στις: Οκτώβριος 20, 2010, 08:31:57 μμ »

μάλλον μιλάει για το θέμα με τις ταμπλατούρες για μπουζούκι και τζουρα και τέτοια
αλλα φίλε μου εγω πιστεύω οτι όσοι γράφουν εκεί δεν ξέρουν καν την ύπαρξη του υπόλοιπου φόρουμ!
Πρέπει να έχουν μόνο το λινκ του θρέαντ εκείνου!

Δεν εισαι χρονών, εισαι στιγμών..
nikkortis
Junior forumist

« Απάντηση #3 στις: Οκτώβριος 23, 2010, 06:47:10 μμ »

σωστο! αλλα εαν υπαρχει καποιος που θελει να κανει διορθωση σε ενα τab? θα ητανε ωραιο να ειχε μονο τις ταμπλατουρες και ουτε ενα σχολιο. ετσι θα ειχαμε λιγοτερες σελιδες και θα βρισκαμε τα τραγουδια πιο ευκολα. επισης εαν ανοιχτει νεο τοπικ για κουβεντα καπως να το ονομασουμε ωστε να ξερουμε οτι αναφερομαστε στα τριχορδα! 

Κανένας δεν μας έβλεπε όσο είμασταν ακάλυπτοι,τώρα όλοι ασχολούνται
πώς γίνεται στον ένα παλαβιάρη, εξήγησέ μου, κουτόχορτο χιλιάδες να βοσκάν.
ΜΑΚΗΣ
Junior forumist

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #4 στις: Οκτώβριος 24, 2010, 09:46:57 μμ »

Εγώ πάλη πιστεύω πως παρά την όποια δυσκολία είναι ωραίο 0πως είναι…..
Σορυ καταρχήν χαίρεται!!!
Συγχαρητήρια για όλο αυτό εμένα προσωπικά με βοήθησε πολύ.!!!
Όταν θέλω να βρω μια ταμπλατούρα ζορίζομε, αλλά συνήθως πέφτω και σε μαργαριτάρια που αγνόησα άθελα ή και ηθελημένα…
Επίσης όταν θέλω να επέμβω σε tab το αντιγράφω σε word και όλα ένταξη.
Μήπως χάναμε την «επαφή» μας με μια διάσπαση;      

η γνώση είναι περιορισμένη,
μόνο η βλακεία είναι απεριόριστη !
kthulu
Administrator
Forum Addict

« Απάντηση #5 στις: Απρίλιος 15, 2011, 04:31:43 μμ »

γεια χαρά! Με βάση τα σχολεια των χρηστών ως προς την διάσπαση του (ταμπλατουρες) σε υποκατηγορίες και αφού διάφοροι χρηστες διαφώνησαν ως προς την συγκεκριμένη προσπάθεια παρουσίασης της συγκεκριμένης ενότητας, αποφασίσαμε να επαναφέρουμε το forum έτσι όπως ήταν αρχικά χωρίς τις παραπάνω αλλαγές.

Συγγνώμη για το ότι σας ενημερώσαμε κατόπιν και όχι εκ των προτερων. Μιας και η επαναφορά στην παλιά μορφή εγινε με backup το οποιο ήτανε 2 ημερών παλιό... κάποιες σχετικές συζητήσεις που προέκυψαν ενω ειχε ηδη ξεκίνησει η συγκεκριμένη προσπάθεια δεν υπάρχουν πια, και κάποιες άλλες δημοσίευσεις από άλλους χρηστες προστέθηκαν σαν σχολια απο εμενα συμπεριλαμβανομενου όλων των πληροφοριών της αρχικής δημοσίευσης. Λογικά θα πρέπει μην υπάρχουν και οι οποίοες προσωπικές αλληλογραφίες των τελεταίων δυο ημερών...

συγγνώμη και ελπίζουμε να είναι όλα καλά πάλι:)

love is the basis of our revolution
3xordos
Newbie
*

« Απάντηση #6 στις: Απρίλιος 21, 2011, 12:26:15 μμ »

η διασπαση ηταν καλη ιδεα
προτεινω να εφαρμοστει
Loukas
Newbie
*

« Απάντηση #7 στις: Απρίλιος 21, 2011, 01:25:04 μμ »

Και εμένα θα μου φαινόταν καλύτερο να είχε διασπαστεί... Είναι πολύ χρονοβόρο να καθεσαι να ψάχνεις πχ 72 σελίδες για να βρείς κάποιο τραγούδι.. Αρχικά ξεκίνησε με αυτο τον τρόπο το thread γιατί αυτός που το άρχισε προφανώς δεν φανταζόταν οτι θα γινόταν όλο αυτό!!! Είναι περισσότερο πρακτικό!! 
Σελίδες: [1]   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: