Αποστολέας Θέμα: log off??  (Αναγνώστηκε 2705 φορές)
doesitmatter
Forum Normal
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« στις: Ιανουάριος 13, 2006, 04:32:57 μμ »

Έχω την εντύπωση πως πολλές φορές ενώ κάνω log off, εξακολουθεί να με βγάζει στην λίστα ως on line.
Επίσης αν αντί να κάνω log off, κλείσω απλά το παράθυρο αυτό δεν με κάνει αυτομάτως (ή έστω μετά από μερικά λεπτά) off line; Έτσι κι αλλιώς όταν επιστρέφω μου ζητάει πάλι να κάνω log in. Αλλά το όνομα μου παραμένει σαν on line....

Punk Rock: Quality Marketed Rebelion since 1977
KGB
Επισκέπτης
« Απάντηση #1 στις: Ιανουάριος 13, 2006, 04:55:28 μμ »

dim , θα αλλάξει όλο το interface του φορουμ σε λίγες (??) μέρες. κι εμένα και σε άλλους κάνει διάφορες μαλακίες.

προτείνετε οσοι έχετε κάποια ιδέα (θεματική ενότητα κτλ) για τη διάρθρωση/δομή του site....
automaton3
Επισκέπτης
« Απάντηση #2 στις: Φεβρουάριος 01, 2006, 04:50:09 μμ »

Εχω παρομοιο προβλημα, αλλα λιγο αντιστροφο: καποιες φορες κανω log on & - χωρις να μου βγαλει μηνυμα οτι το username/psswd ηταν λαθος - με βγαζει ως επισκεπτη οταν κανω καποιο post. Αυτη τη στιγμη, μαλιστα, εμφανιζομουν ως online στη λιστα μελων που ειναι online, αλλα διπλο απο το κουμπακι log in/out εγραφε "Συνδεθειτε" αντι για "Αποσυνδεση" - & οντως, οταν πηγα να κανω αυτο το post, μου ζητουσε & ονομα εκτος απο θεμα & περιεχομενο (σιγουρο σημαδι οτι περναω ως επισκεπτης).
after the massacre
Forum Normal
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #3 στις: Φεβρουάριος 01, 2006, 07:01:00 μμ »

εγω παντως εχω κανει log me in automatically in each visit ετσι με το που ανοιγω την σελιδα ειμαι αυτοματα log in  :lol:

'Live your life now seems to make sense.You've got someone to obey
The wrong ideals of your friends.But for me it seems you're....
IMPOSSIBLE,IMPOSSIBLE TO CURE....''
Σελίδες: [1]   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: