+ 
|-+  ΜΟΥΣΙΚΗ» Περι μουσικής» Πανκ» ΣΚΑΤΑ ΣΤΟΥΣ ''ΠΑΝΚΗΔΕΣ''
Username:
Password:
Αποστολέας Θέμα: ΣΚΑΤΑ ΣΤΟΥΣ ''ΠΑΝΚΗΔΕΣ''  (Αναγνώστηκε 15185 φορές)
street_punk
Newbie
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #15 στις: Νοέμβριος 17, 2006, 11:04:52 πμ »

auto pou xreiazetai einai organwsh, gia opoiondhpote tomea sthn punk anafereste. distixws sthn ellada organwsh den yparxei se tpt sthn punk 8a ypar3ei??? kai oi anarxikoi exoun xasei to vhma tous, den 3eroun gt paleuoun pia...organwsh paidia organwsh
KGB
Επισκέπτης
« Απάντηση #16 στις: Νοέμβριος 17, 2006, 12:43:43 μμ »

punk και οργάνωση...... αχαχαχαχαχαχαχα.. καλό..... το άλλο με τον τοτό το ξέρεις;
+Sick+
Junior forumist

« Απάντηση #17 στις: Νοέμβριος 17, 2006, 06:56:30 μμ »

εγω για να πω την αμαρτια μου μου τη δινουν κατι τρντηδες που σκανε στις συναυλιες δ αι γουαι για την τιμη ΄γνωστων' σιγκροτηματων
antitainment
Newbie
*

Φύλο: Γυναίκα

« Απάντηση #18 στις: Μάρτιος 21, 2007, 12:25:51 πμ »

οργανωση-ξεοργανωση εγω ενα ξερω...ολα εχουν χασει το νοημα τουσ σ'αυτη τη χωρα!αναρχικος σημαινει τωρα πια μαγκασ και γαμαω και δερνω και τα σπαω ολα γιατι μου καθλωσε και θελω να το παιξω και λιγο γιατι αλλιωσ δε βρισκω γκομενα!...τι μαλακιεσ ειναι αυτεσ? εγω νομιζω πως λες οτι εισαι κατι αν το πιστευεις και αν ΞΕΡΕΙΣ τι ειναι αυτο!ξεφυγα λιγο απο το θεμα αλλα δε μιλαω μονο για τουσ και καλα αναρχικουσ...και στις συναυλιες το ιδιο γινεται...ο αλλος παει εκει για να δειξει κατι που νομιζει οτι τον κανει και πολυ μαγκα...αθτο δε σταματαει με περιφρουρηση...ειναι γενικοτερα η ιδεολογια των ελληνων ετσι...μονο αν γινουν ρεζιλι συνερχονται...

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!
vagia
Junior forumist

Φύλο: Γυναίκα

« Απάντηση #19 στις: Νοέμβριος 13, 2007, 11:24:24 μμ »

η οργάνωση δεν είναι αυτή που παίζει τον πρωταρχικό ρολο.είναι η αλληλεγγύη.
καλο θα ήταν να ήμασταν όλοι σαν μια γροθιά στο χώρο afto.se περίπτωση που κάποιος έρθει για τσαμπουκά να είσαι σίγουρος ότι κάποιος θα είναι εκεί k θα τον περιμένει.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 20, 2008, 12:49:34 πμ από tug »

oi an8rwpoi einai ena aperanto keno
κώστας μπ
Newbie
*

Φύλο: Άντρας

Anarchy is not chaos-Organize yourself

« Απάντηση #20 στις: Νοέμβριος 26, 2009, 01:01:51 μμ »

punk και οργάνωση...... αχαχαχαχαχαχαχα.. καλό..... το άλλο με τον τοτό το ξέρεις;

μπραβο ρε kgb δεν μπριζωνεις καθολου το πραγμα. μπραβο

Αν για την επικράτηση της Αναρχίας επιστρετευθεί βία τότε ο στόχος πάει, έχει αποτύχει απ' την αρχή
Σελίδες: 1 [2]   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: