+ 
|-+  ΓΕΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ» Παζάρι» fanzines
Username:
Password:
Αποστολέας Θέμα: fanzines  (Αναγνώστηκε 4825 φορές)
yuriGagarin
Επισκέπτης
« στις: Νοέμβριος 06, 2005, 04:49:06 μμ »

Ψάχνω να βρω τεύχη από φανζιν όπως Τερηδόνα, Zero Hour, Όπισθεν Ολοταχώς, Πυρήνας, Κουρέλια, Braz-ill, Ανόργανη Ύλη, Πλήγμα, Big Bang (ειδικά τεύχος Νο2). Εννοείται πως δε ζητάω μόνο τα απο πάνω zine μιας κι υπάρχουν πολλά των οποίων την ύπαρξη αγνοώ.

Αν έχετε λοιπόν κάτι που δε χρειάζεστε μπορώ να το αγοράσω, να το ανταλλάξω (pm με μια λίστα του τι θέλετε) ή απλά να μου το χαρίσετε.

Αν ξέρει κανένας άτομα για να απευθυνθώ+μαγαζιά όπου μπορώ να βρω τίποτα είναι κάτι παραπάνω από ευπρόσδεκτο.

jpirinakis@yahoo.gr
automaton3
Επισκέπτης
« Απάντηση #1 στις: Νοέμβριος 06, 2005, 09:57:15 μμ »

Εχω 3 τευχη της Τερηδονας  & 1 του Πληγματος, μπορω να τα φωτοτυπησω & να σου τα στειλω (το σκαναρισμα επισης παιζει, αλλα μεχρι πρεπει να βρω σκανερ πρωτα...). Παραδοξως εχω & 1 τευxος του Bing Bang, αλλα δε θυαμμαι ποιο ειναι γιατι εχω να το ανοιξω χρονια! Αν θυμαμαι καλα εχει ενα διαστημοπλοιο σε κιτρινη μπορντουρα...
yuriGagarin
Επισκέπτης
« Απάντηση #2 στις: Νοέμβριος 06, 2005, 11:18:51 μμ »

δε θυμαμαι να εχω ΒΒ με τετοιο εξωφυλλο κι ισως να ειναι αυτο που ψαχνω, αλλα απ την αλλη ισως ειναι ενα αλλο φανζιν(?) ΕΦ με το ιδιο ονομα το οποιο εχω μονο ακουστα.
οσο για τερηδονες και πληγμα, επειδη εχω σκοπο να οργωσω καμποσα μαγαζια τις προσεχεις βδομαδες, αν δε βρω κατι τοτε εννοειται πως αν δε σου κανει κοπο θα θελα να κανονισουμε τπτ με φωτοτυπιες.
ενηγουεη θενκς ε λοτ μαν!!
automaton3
Επισκέπτης
« Απάντηση #3 στις: Νοέμβριος 06, 2005, 11:29:06 μμ »

ΟΚ, κανενα προβλημα, πες μου οταν τελειωσεις με το οργωμα & θα κανονισουμε κατι .

Οσο για το ΒΒ, το ειχα παρει... μμμ... κατα το ΄96-'97 ισως απο ενα μαγαζι με ΕΦ στη θεσ/νικη. ενδεχεται ομως να ειναι το τευχος #1 & οχι το #2, θα το κοιταξω & θα σου πω οταν το ξετρωπωσω!
MiaMauriPetalouda
Junior forumist
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #4 στις: Νοέμβριος 21, 2005, 01:30:55 μμ »

i'm looking for the 3rd issue of overdub.any help from the outter space?

τα σκυλάδικα δε σβήνουν αναμνήσεις
automaton3
Επισκέπτης
« Απάντηση #5 στις: Νοέμβριος 22, 2005, 01:13:46 μμ »

θα σου προτεινα να επικοινωνησεις με τον nicknors της υποκουλτουρας, ξερω οτι επαιρνε το overdub απο παλια, οποτε ... (& ευχαριστω για την φρουτοπια )
Σελίδες: [1]   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: