+ 
|-+  ΓΕΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ» Παζάρι» MP3 Cd's.
Username:
Password:
Αποστολέας Θέμα: MP3 Cd's.  (Αναγνώστηκε 3339 φορές)
Sino
Επισκέπτης
« στις: Οκτώβριος 31, 2005, 12:44:11 μμ »

Μέσα στο όλο πνεύμα:

Αν κανείς ενδιαφέρεται να του γράψω CD με mp3's, απ' οτιδήποτε από τη συλλογή μου, ας μου κάνει ενα post εδώ, ή ακόμη καλύτερα, ας μου στείλει ένα email στο Celebration@sindenial.enallagi.org  

Τα τελευταία αποκτήματα της συλλογής μου, εδώ: http://www.enallagi.org/sindenial/Library/library.html

Εννοείται πως θα το κάνω τζάμπα, με μόνο περιορισμό το να μένει Θεσσαλονίκη για να του δώσω το CD.

Για απορίες [ποιό είναι αυτό το συγκρότημα, τί παίζει με το τάδε, μήπως έχεις αυτό, κτλπ], επικοινωνία στο ίδιο email.

-Sino.
Zao
Forum Normal
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #1 στις: Οκτώβριος 31, 2005, 03:47:35 μμ »

ωραία συλλογή φίλε μου! (και πολύ πράμα από Ζαο απ' ότι βλέπω )

Δεν θέλω να ζητήσω cd, γιατί έχω τόνους από mp3s που δεν έχω ακούσει ακόμα, άσε που είμαι πολύυ μακριά από Σαλονίκη
Αλλο θέλω να ρωτήσω: από Isis έχεις δύο κομμάτια από κάποιο album που λες ότι λέγεται 'down too long'. Οι Isis δεν έχουν βγάλει τετοιο album... (απ'οσο ξερω τλχστν  :? ). Τι παίζει?

akuma no uta
Sino
Επισκέπτης
« Απάντηση #2 στις: Οκτώβριος 31, 2005, 03:57:41 μμ »

Πρόκειται για τους Isis και όχι για τους ISIS, Zao.

Οι Isis είναι ένα -σχετικά- παλιό dancehall/dub project από την Αγγλία. Όμορφη μουσική, ιδιαίτερα για χαλαρές καταστάσεις... (Π.χ. σε περιπτώσεις που μαζεύτηκαν τρεις φίλοι απ' τα παλιά να πιούνε και να πουν ιστορίες για τότε που ανέβαιναν στο Έβερεστ με φιάλες οξυγόνου. Λέω εγώ τώρα...  :lol:)

-Sino.
Zao
Forum Normal
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #3 στις: Οκτώβριος 31, 2005, 04:02:37 μμ »

α! δεν τους ήξερα. thanxz

akuma no uta
Σελίδες: [1]   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: