Αποστολέας Θέμα: Τα Μουνιά(φασίστες) Ξαναχτύπησαν Ξανά...  (Αναγνώστηκε 6301 φορές)
PunkS_N_SkinS
Επισκέπτης
« στις: Οκτώβριος 23, 2005, 04:46:33 πμ »

Πριν1-2 μέρες στο μοναστηράκι στον γερμανό απέξω στις 14.30 το μεσημέρι,το γνωστό σε όλους μας "αρχιδοφασιστακι"(δη λέω όνομα για ευνόητους λόγους) μαχαίρωσε ξανά2 αδέλφια(punkides),ο ένας είναι καλά αλλα ο πιτσιρικάς(19 χρόνον μονο) έφαγε 12 μαχαιριές k οι 3-4 τον πείρα στο κεφάλι(έπαθε σοβαρό εγκεφαλικό χτύπημα) k είναι στο νοσοκομείο σε πολύ κρίσιμη κατάσταση...και ο μπάτσος την ώρα που γινόταν το περιστατικό αυτό κλασικά πράγματα καθότανε k κοίταζε(βεβαια το ollo αυτό "περισταικο" δη θα μείνει έτσι,θα γίνει πόλεμος)...λοιπόν επιτέλους πρέπει να πάρουμε την κατάσταση στα χερια μας gt δη πάει άλλο αυτό..να σφάξουμε όλα τα φασιστικά σκουλήκια ένα ένα...μόλις άρχισε η αιματοχυσία...θα εξαφανιστούν πάση θυσία αυτά τα σκουλήκια...ΠΡΈΠΕΙ ΝΑ ΚΆΝΟΥΜΕ ΚΆΤΙ!ΔΗ ΠΡΈΠΕΙ ΝΑ ΟΥΣ ΑΦΉΝΟΥΜΕ Ελεύθερους ΣΤΟ ΔΡΌΜΟ...ΣΦΆΞΤΕ K ΕΣΕΊΣ ΑΠΌ ΈΝΑΝ Κάθε ΜΈΡΑ!KILL THE NAZIS NOW! :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :twisted:
tug
Administrator
Forum is my life
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #1 στις: Οκτώβριος 24, 2005, 12:34:20 πμ »

Πραγματικά αυτά είναι προβλήματα και χοντρές μαλακίες που απαιτούν αντίδραση εδώ και τώρα. Δεν ξέρω πως θα μπορούσε να γίνει κάτι,αλλά πιστεύω ότι αφού και σε όλες τις φάσεις αυτό που έχω ακούσει είναι ότι οι μπάτσοι δεν κάνουν απολύτως τίποτα είναι ενα μεγάλο θέμα. Ολοι μιλάνε για ταξικό πόλεμο και βία στην βία αλλά ακομα κάτι τέτοιο δεν έχει γίνει πράξη σε καμία περίπτωση. Πιστεύω όμως ότι δεν υπάρχει άλλη λύση σε κάτι τέτοια,όταν δέχεσαι βία πρεπει να αντιδράς..
Ισως θα έπρεπε να γίνει μια πορεία από όλα τα στεκια της ελλάδας και να έχει κατάληξη σε φασιστοστέκια και να γίνουν όλα πουτάνα.. Δεν ξέρω, ο πόλεμος πάντως περιμένει...

Ένα μόνο ξέρω. Οτί ένα μόνο ξέρω.
javaspa
Forum is my life

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #2 στις: Οκτώβριος 24, 2005, 10:44:02 πμ »

γιατί ρε γαμώτο δεν ακούστηκε τίποτα (εγώ είμαι βόλο βέβαια)
το παιδί πως είναι ? είναι καλά ??
bhoy
Forum Normal

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #3 στις: Οκτώβριος 24, 2005, 06:05:21 μμ »

Mια ρημάδα φωτογραφία αυτού του ΛΟΥΜΠΕΝ,θα βγει  ποτέ στο διαδύκτιο;;

Επίσης,θλίψη και φρίκη προκαλεί το γεγονός,πως οι περαστικοί δεν αντέδρασαν σε αυτές τις μαχαιριές!!!; :shock:  

Στην πόλη-φορμόλη, οι κάμερες θα παρακολουθούν, τα πανεπιστήμια δεν θα έχουν άσυλο, στις πλατείες θα φυτεύουμε τραπεζοκαρέκλες, οι παραλίες και οι δρόμοι θα έχουν διόδια, οι πεζόδρομοι πολυκαταστήματα για ηλίθιους καταναλωτές και οι πορείες τροχονόμο!
Zao
Forum Normal

« Απάντηση #4 στις: Οκτώβριος 25, 2005, 01:30:52 πμ »

Παράθεση

Επίσης,θλίψη και φρίκη προκαλεί το γεγονός,πως οι περαστικοί δεν αντέδρασαν σε αυτές τις μαχαιριές!!!; :shock:  

θλίψη και φρίκη αλλά όχι έκπληξη...

akuma no uta
PunkS_N_SkinS
Επισκέπτης
« Απάντηση #5 στις: Οκτώβριος 25, 2005, 01:38:58 μμ »

kai oxi mono auta..alla polu perisotero ORGH,MISOS,EKDIKISI KAI 8ANATOS!me auta prepei na arxisoume gia na tous afanisoume!PREPEI NA KSIPNISOUME OLOI RE!NA VGOUME STOUS DORMOUS K NA ARXISOUME TO SFAKSIMO TOUS,SE KA8E GWNIA,SE KA8E STENO,K TA GRAFEIA STA EKSARXEIA NA TA GKREMISOUME!
"H siwph einia synenoxi"

-Jorge-
P.N.D.
Σελίδες: [1]   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: