Αποστολέας Θέμα: συντροφε πες αλευρι........ο εθνικισμος της λιανας της κανελλη μας γυρευει...  (Αναγνώστηκε 5378 φορές)
filosofos
Forum Addict
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« στις: Ιανουάριος 15, 2008, 10:59:23 μμ »

καλα σημερα ακουσα το καλυτερο πραμα.....μετα απο χρονια........
κατα της οχτω η ωρα ειμαι σπιτι......και ανοιγω την τηλεοραση να δω τι λενε οι ρουφιανοι με τα μικροφωνα για την σακουλα με τα πεντε μυρια του γνωστου κοπριτη δημοσιογραφου........εκει που ζαπαρω απ τον ενα μαλακα στον αλλο.......πεφτω πανω στην κανελλη......να σας πω οτι οταν βλεπω κανελλη στην τιβι καθομαι να ακουσω....γιατι το κοριτσι εχει γελιο με τις μαλακιες που πετα......αλλα σημερα κοντεψε να με στειλει στα θυμαρακια.....!!
την ωρα που στριβω ενα τσιγαρο και προσπαθω να το αναψω.......ακουω την λιανα να λεει την λεξη ....καλλιπολη!!
αρχιζει να μιλαει με αυτο το δακρυβρεχτο λαικιστικο υφος....(λες και το εχουν σπουδασει στο κομμα ενα πραμα βρε παιδι μου.....) .......και να λεει οτι αυριο ολη η ελλαδα δεν θα ασχολειται με τα ντιβιντι και τον ζαχοπουλο αλλα θα ασχολειται με την καλλιπολη........!!!!
καλα λεω τι σχεση εχει η τουρκικη πολη με το ολο θεμα βρε λιανα?
και τι λεει η εθνικιστικη κολοτρυπιδα του περισσου..............οι τουρκοι λεει ετοιμαζουν να ριξουν στο λιμανι της καλλιπολης ερευνητικο σκαφος........!!!!!!!!!!!!!
ΑΝΤΕ συντροφοι στα αρματα........η ελλαδα κινδυνευει......το εθνος του προλεταριου θα χαθει.....οχι απο πυρινικα,απο πυραυλους και τοξικα αερια......αλλα απ το ερευνητικο σκαφος που θα ριξουν στο νερο οι τουρκοι.......
ΚΑΙ ΕΓΩ τι θελεις να κανω βρε καργιολα του περισσου? να παω να το βουλιαξω?ερευνητικο ειναι ερευνες θα κανει..αλλωστε και οι τουρκοι εχουν χωρικα υδατα........και δεν νομιζω να εχουμε μονο εμεις το προνομιο της ερευνας......
στην τελικη αφου ειστε τοσο στρατογκαυλοι εσεις στο κομμα.......πατε μπειτε σε καμια φρεγατα και αντε στο καλο.....και καλο βολι........

ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΟΝΑΔΙΚΑ ΖΩΑ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΠΟΥ ΞΥΡΙΖΟΥΝ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥΣ..
tug
Administrator
Forum is my life

« Απάντηση #1 στις: Ιανουάριος 17, 2008, 09:07:44 μμ »

Αυτό που είπε αν κατάλαβα καλά υπονοούσε άλλα πράγματα.. Φυσικά κι εγώ συμφωνώ μαζί σου στο ότι χέστηκα τι εγινε στο κάτω κάτω και δεν εχω τέτοιες ανυσηχίες ιδιαίτερα αλλά νομίζω εννοούσε άλλα πράγματα.
Παντως ειναι ίσως η μόνη που την θεωρώ πανέξυπνη και ότι λέει εχει δίκιο. Δεν εχω ακούσει να λέει παπάτζα (χωρίς να κρίνω την κλασική ΚΚΕ πόρωση). Ασε που στα στουντιο που παει και μιλάει με καθίκια θα τους σκοτώσει με το παθητικό κάπνισμα. 

Ένα μόνο ξέρω. Οτί ένα μόνο ξέρω.
panicline
Forum Normal

« Απάντηση #2 στις: Ιανουάριος 17, 2008, 10:29:16 μμ »

Η κανελη ειναι πολυ εκνευριστικη.Γενικα τρωει κολημα με τα `εθνικα` θεματα και τρεφει τρομερη αγάπη για την Εκκλησια.

Αναλογιζομενος τα παραπανω μου ειναι αδιαφορο το αν `τη λεει` σε καποιους του συστηματος και αν αρκετα που λεει ειναι σωστα.Αλλωστε αυτα που λεει η Κανελλη τα λενε και αλλοι που ομως δεν εχουν τις αγαπες της Κανελλη προς το Εθνος και την Εκκλησια.Προτιμω να αυτους καλυτερα.
Tug δες μια τα p.m σου.

-Nomos einai to dikio toy Giwta-
filosofos
Forum Addict

« Απάντηση #3 στις: Ιανουάριος 17, 2008, 11:38:56 μμ »

ειναι αστειο να ακους εναν εκπροσωπο του μεγα προλεταριου να αναφερεται στο ερευνητικο σκαφος της γειτονας χωρας.
κυρα μου,ο κοσμος εχει προβληματα και πραγματικα δεν του καιγεται καρφακι αν οι τουρκοι θα ψαξουν .....για την χαμενη ατλαντιδα.....αντε κουνα τον κολο σου απ τα εδρανα και τα καναλια και χεσε μας με τον εθνικισμο σου .
ειχαμε την μαρι(ον) ετα.........εχουμε και σενα να μας αποπροσανατολιζεις με σκαφη και βαθυσκαφη εξ ανατολας....μαιντανου της τηλεορασης.

tug
Administrator
Forum is my life

« Απάντηση #4 στις: Ιανουάριος 20, 2008, 12:51:06 πμ »

Παιδιά δεν το ξερα αυτό για τον εθνικισμό και για την εκκλησία. Περιτό να πω ότι ξενέρωσα πλήρως.. έλεος. Δεν το ειχα παρατηρήσει , μονο χτες με αυτό που ειπε και μου φάνηκε περίεργο..

Ένα μόνο ξέρω. Οτί ένα μόνο ξέρω.
smurfpunk
Forum Normal

« Απάντηση #5 στις: Ιανουάριος 20, 2008, 01:28:06 πμ »

εγω παντως γουσταρα οταν την πετυχα παλια κανα δυο φορες να ξεσκιζει τον Γιακουματο κ να τον κανει ρομπα...μεχρι εκει ομως..
βγαζει  μια οργη,λες κ βιωνει τη στερηση,τη φτωχια κ ολα τα σκατα κ βγαζει μια αγανακτηση απο τις και καλα αδικιες της ταξικης κοινωνιας που μονη λυση ειναι η αντικατασταση της απ την νομεκλατουρα(λεμε τωρα)

ομως την φανταζεστε ΓΓ του κομματος?   

filosofos
Forum Addict

« Απάντηση #6 στις: Ιανουάριος 20, 2008, 02:46:14 μμ »

ειναι οργισμενη απ την κοινωνικη αδικια,οργισμενη που ενω φερνει ψηφους στο κομμα,αυτοι την εχουν στην απεξω,δηλαδη ψιλοχεσμενη(σε λεει ο αλλος,εγω τοσα χρονια ειμαι στο κομμα,τοσους προδοτες εστειλα στην ακρη της πολωνιας ,θα ερθει αυτη που δεν κατεδωσε ουτε εναν φιλο της για χαφιε και προδοτη του κομματος να με παρει την θεση?),βιωνει την στερηση της εξουσιας,που να μην αγανακτει?
απ την αλλη βλεπει χανει ο παναθηναικος και αντε αυτο εγινε συνηθεια να πουμε,το αλλο ομως που το πας?να ετοιμαζουν οι τουρκοι ερευνητικο σκαφος? η πατριδα κινδινευει,θα βρουνε την χαμενη ατλαντιδα και αντε μετα να πεισεις τους κακους ευρωπαιους που επιδοτουν τους αγροτες που βαζουν τους μεταναστες να δουλευουν για ψιχουλα,οτι η ατλαντιδα ειναι ελληνικη.......που να ψαχνεις μετα για γραμματοσημμα στην τουρκια που αναφερουν την ατλαντιδα ως γκελινμπολου και την γοργονα που εψαχνε τον αλεξανδρο ως ντλινμπολου.....ασε που αμα ερθει το κκε στα πραματα και καθαρισει τους προδοτες και τους χαφιεδες και ανεβασει τους αγροτες(ναι αυτους τους απιθανους που δεν δισταζουν να παρουν τηλεφωνο στην αστυνομια να ελενξει τους μεταναστες για πρασινη καρτα,για να γλυτωσουν τα φραγκα),θα πρεπει να βρουμε και αλλους εχθρους του εθνους...βλεπε τουρκια.
χωρις εχθρους το κομμα δεν θα περπατησει......πρεπει ο κοσμος να υποπτευεται τους παντες και τα παντα.....γιατι ολοι θελουν να κανουν κακο στο κομμα.........
πως να μην βγαζει τετοια οργη η γυναικα?
απ την μια οι τουρκοι με τα σκαφη,απ την αλλη οι κακοι εκμεταλευτες και στην μεση οι δικοι της που την εχουν στην απεξω.....(εχε χαρη που μπηκε στο κομμα προσφατα,αλλιως την εβλεπα σε κανα στρατοπεδο καταναγκαστικης εργασιας-εδω στειλαν τοσους και τοσους στην κανελλη θα κολουσαν? )

Σελίδες: [1]   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: