+ 
|-+  ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ» Σιχάματα» Tα σιχαματα!(Εθνικια-νεοναζί)
Username:
Password:
Αποστολέας Θέμα: Tα σιχαματα!(Εθνικια-νεοναζί)  (Αναγνώστηκε 10721 φορές)
acab6
Newbie
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« στις: Οκτώβριος 31, 2007, 08:42:54 μμ »

Τα σιχάματα δρουν ανενόχλητα.

Προηγούμενη βδομάδα μαχαίρωσαν μεταπτυχιακό στη Πανεπιστημιούπολη.
Το Σαββατο το βράδυ επιτέθηκαν σε παρεά με φοιτητές, αναρχικοί και αριστεριστές στη πλειοψηφία τους, στου Ψυρρή. Επίσης έγινε επίθεση και στο σταθμό στο Μοναστηράκι και οι μπάτσοι κάνανε τις κότες για αρχή...

Δηλαδή τι πρέπει να κάνουμε? Να πλακώνουμε όποιο φασίστα βρίσκουμε στις σχολές μας όπως κανει το στέκι ΑΣΟΕΕ? Να κυκλοφορούμε οπλισμένοι;

Τι; Πολύ αερα πήραν, κι εμείς δε προκαλούμε!

Οποτέ θέλουν ας περάσουν την κεντική είσοδο Φιλοσοφικής κι ας ανέβουν προς 4ο!

Καμία ανοχή στις φασιστηκές προκλήσεις.

Το πάθος γιά τη λευτεριά είναι δυνατότερο απ' όλα τα κελιά.
Sid
Forum Normal

« Απάντηση #1 στις: Μάιος 16, 2009, 01:15:07 πμ »

ας γίνει ένα μαζικό report να τελειώνουμε με δαύτους...

εδώ http://help.blogger.com/bin/request.py?&contact_type=hate_speech&blog_ID=&blog_URL=
και κάτω στο πεδίο του URL,γράψτε το όνομα του blog.
that
Newbie
*

« Απάντηση #2 στις: Μάιος 16, 2009, 01:15:47 πμ »

Nai 8a mas klasoun ta arxidia..
ta 3/4 apo tis photo tis exoune anebasei oi idioi se space, hi5 klp
filosofos
Forum Addict

« Απάντηση #3 στις: Δεκέμβριος 19, 2009, 09:08:25 μμ »

εκτος απο σιχαματα ειναι και παραμυθαδες........

ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΟΝΑΔΙΚΑ ΖΩΑ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΠΟΥ ΞΥΡΙΖΟΥΝ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥΣ..
fatimahill
Junior forumist

« Απάντηση #4 στις: Απρίλιος 18, 2010, 12:29:00 πμ »

ειμαι μισο μετρο ανθρωπος και 60 κιλα με τα ρουχα ,δεν ειμαι εκ φυσεως για ξυλο αν και πολυ θα ηθελα να ριξω μερικες κλωτσες .
κλεφτοπολεμος ειναι η λυση οταν αυτος που επιτιθεσαι σε αντιμετωπιζει απο θεση εξουσιας
viva.palestina.libre
Επισκέπτης
« Απάντηση #5 στις: Ιούνιος 04, 2010, 05:27:42 μμ »

ΟΧΙ ΦΥΛΑΚΕΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΘΝΙΚΙΣΤΕΣ

ΜΟΝΟ ΚΡΕΜΑΛΕΣ
filosofos
Forum Addict

« Απάντηση #6 στις: Νοέμβριος 13, 2010, 02:20:49 πμ »

Παραλιγο τραγωδια στην αιτολωακαρνανια…..λοιπον ένα δραμα βγηκε προσφατα στις εκλογες. Ο  τραγοπαππας σε ένα χωριο της περιοχης επειδη εχασε την παππαδια νωρις το ριξε στο ποτο και αρχισε με τον καιρο να λεει στους συγχωριανους του διαφορες λαλακιες ότι είναι απογονος του αριστοτελη και τα βραδυα με την καντιλαναφτισσα το βαρουσε το τελη ωσπου μια μερα ηρθαν φουσκωμενα τα δημοτικα τελη και αρχισε να παραλογιζεται…ελεγε ότι είναι χρυσαυγιτης ότι μιχαλολιακος του ειχε αναθεσει να παει στην κουφια γη να δει ποσο κουφια είναι ….στον ελευθερο του χρονο εβλεπε αεροπλανα να περνουν και ελεγε ότι μας ψεκαζουν και μια φορα επεσε από τον αμβωνα και ειπε ότι τον ριξαν οι κακοι εβραιοι ότι κανουν τζιζ κακο μακρυα και κατηντησε να πινει μονο λευκη τεκιλα και να ακουει ασματα του στυλ …εκει ψηλα στο μετωπο περναμε τον καιρο μας τραβαμε μαλακια στον εχθρο μας….και ελεγε ότι είναι πρωτοπαλουκαρο του μιχαλολιακου…ελα όμως που ο φουκαρας ηταν καρπερος και ειχε κανει με την παππαδια 7 παιδια τον αριστοτελη τον πλατωνα τον  πιπη τον λακη τον  παπαλακη τον ναβουχοδονοσορα  και την παλλαδια..και οσο πλησιαζαν οι εκλογες απειλουσε ότι θα πεσει από το καμπαναριο ετσι και δεν ψηφισουν τα παιδια του χρυση αυγη πριν την δυση του ηλιου….αυτα θελανε την κυριακηνα πανε να παρουν μια απόχη και να πανε για ψαρεμα αλλα ο τραγοπαππας ακουγε για αποχή και του γυρνουσαν τα μυαλα…..ειχε μουρλαθει ο φουκαρας και ολο ελεγε ότι αμα πανε για ψαρεμα τα παιδια του τοτε το σχεδιο του μιλαλολιακου θα καταστραφει γιατι κατω από την εκκλησια του ειχε υποσχεθει να φερει γεωτρυπανο και να βγαλει πετρελαιο ……ναι ο μιχαλολιακος ελεγε ότι κατω από το ιερο βρισκεται πετρελαιο αλλα του ειπε να κρατει κλειστο το στομα του μην το μαθουν οι κακοι εβραιοι φτου φτου φτου ιησους χριστος νικα και όλα τα κκακα σκορπα…….και ο παππας ηθελε πατρελαιο και απειλουσε να αυτοκτονησει ετσι και τα παιδια του δεν ψηφιζαν το ψοφιο ψηφοδελτιο του συρφετου της χρυσης αυγης. Τα παιδια του τελικα πηγαν γιατι μπαμπας τους ηταν τι να κανουν…. ετσι ο μιχαλολιακος αυξησε το ποσοστο του κατά 700%.......και η γεωτρηση την εβδομαδα που μας περασε εγινε αλλα αντι για πετρελαιο ξεπηδησε μουρουνελαιο…η επισημη δικαιολογια του μελαμψου φυρερ της χρυσης αυγης ητανε ότι ενας κακος εβραιος φτου φτου φτου ιησους χριστος νικα και όλα τα κακα σκορπα προλαβε και μεταμορφωσε το πετρελαιο σε μουρουνελαιο για να μην πεσει στα χερια των ελληνων και το μεταφερουν στο διαστημα.

πω ρε τι βλακες

ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΟΝΑΔΙΚΑ ΖΩΑ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΠΟΥ ΞΥΡΙΖΟΥΝ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥΣ..
μαύρο_άλφα
Forum-stoned

« Απάντηση #7 στις: Ιούνιος 04, 2011, 02:56:36 μμ »

πέρα από αυτά τα περιστατικά (που δυστυχώς εδώ στην αθήνα) πλέον αποτελούν καθημερινότητα, δυστυχώς... βλέπε πχ στην πιο ακραία μορφή της εθνομαλακίας το πρόσφατο πογκρόμ μετά την 11 μάη, αυτό που παρατηρώ εγώ με θλίψη είναι πιο μικρά περιστατικά τα οποία σαφώς και πρέπει να εξαλειφθούν. Πρόσφατα χρειάστηκε να υπερασπιστώ 2 ανθρώπους (διαφορετικά σκηνικά), το ένα, ήμουν στο κέντρο πριν 2-3 μέρες για μια δουλειά και ο δρόμος μου πέρναγε έξω από μια καφετέρια και εκείνη την ώρα πέρναγε ένας πακιστανός, παλικαράκι γύρω στα 22-24 που ζητιάνευε γιατί προφανώς δεν έιχε να φάει, βγαίνει το γκαρσόνι όλο ύφος (με γραββάτα κλπ) και αρχίζει μια λεκτική ρατσιστική επίθεση του στυλ "την επόμενη φορά που θα ξαναπεράσεις απο δω θα σου ρίξω σφαλιάρα κλπ" φυσικά και υπερασπίστηκα το παιδί - που έδειξε εμφανώς πως φοβήθηκε - απαντώντας στη λεκτική επίθεση του φασίστα. Το άλλο περιστατικό ήταν επίσης μπροστά στα μάτια μου επίθεση από κάποιον "άντρακλα" ελληναρά σε γυναίκα μάλλον μετανάστρια, μέσα στο τρένο. Και εκεί πήρα θέση, το λυπηρό είναι πως από τον περίγυρο όσους ήταν εκεί, κανένας δεν πήρε θέση... τόση απάθεια πια?.. 

theodor
Forum Normal

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #8 στις: Ιούνιος 13, 2011, 01:52:42 μμ »

πέρα από αυτά τα περιστατικά (που δυστυχώς εδώ στην αθήνα) πλέον αποτελούν καθημερινότητα, δυστυχώς... βλέπε πχ στην πιο ακραία μορφή της εθνομαλακίας το πρόσφατο πογκρόμ μετά την 11 μάη, αυτό που παρατηρώ εγώ με θλίψη είναι πιο μικρά περιστατικά τα οποία σαφώς και πρέπει να εξαλειφθούν. Πρόσφατα χρειάστηκε να υπερασπιστώ 2 ανθρώπους (διαφορετικά σκηνικά), το ένα, ήμουν στο κέντρο πριν 2-3 μέρες για μια δουλειά και ο δρόμος μου πέρναγε έξω από μια καφετέρια και εκείνη την ώρα πέρναγε ένας πακιστανός, παλικαράκι γύρω στα 22-24 που ζητιάνευε γιατί προφανώς δεν έιχε να φάει, βγαίνει το γκαρσόνι όλο ύφος (με γραββάτα κλπ) και αρχίζει μια λεκτική ρατσιστική επίθεση του στυλ "την επόμενη φορά που θα ξαναπεράσεις απο δω θα σου ρίξω σφαλιάρα κλπ" φυσικά και υπερασπίστηκα το παιδί - που έδειξε εμφανώς πως φοβήθηκε - απαντώντας στη λεκτική επίθεση του φασίστα. Το άλλο περιστατικό ήταν επίσης μπροστά στα μάτια μου επίθεση από κάποιον "άντρακλα" ελληναρά σε γυναίκα μάλλον μετανάστρια, μέσα στο τρένο. Και εκεί πήρα θέση, το λυπηρό είναι πως από τον περίγυρο όσους ήταν εκεί, κανένας δεν πήρε θέση... τόση απάθεια πια?.. 

έχω βρεθεί σε τέτοιο περίπου περιστατικό (σε τρόλλει όμως). Άμα μένεις Αθήνα , πρέπει να έχεις προσέξει πως οι μπροστινές θέσεις στα τρόλλει είναι διπλές αλλά όχι με δυο καθίσματα..και τέλος πάντων , (ενώ εγώ ήμουν μέσα στο τρόλλει) μπένει μέσα ένας Βούλγαρος ή Ρουμάνος, που σίγουρα πρέπει να δούλευε οικοδομή, και κουρασμένος όπως ήταν και μη βρίσκοντας θέση, κάθησε στην άκρη (όταν λέμε άκρη εννοούμε άκρη άκρη) και δεν ενοχλούσε καθόλου.Αυτή όμως η φασίστρια του είπε: τι κάνεις εκεί , δε βλέπεις ότι η θέση είναι πιασμένη, αντί να πράξει ανθρώπινα και να του αφήσει την θέση βλέποντας ότι είναι κατάκοπος από την δουλειά...αυτός με σπαστά ελληνικά της είπε: λίγο κυρία ,είμαι κουρασμένος....αυτή απάντησε ειρωνικά: κι εγώ κουρασμένη είμαι (ξέρω γω ήταν μακιγιαρισμένη, με τα τακούνια και την ακριβή τσάντα)...λέγοντάς του πως δε φτάνει που σας φιλοξενούμε και σας ταίζουμε , θα μας σηκώνετε από τις θέσεις μας κιόλας...και πρόσθεσε: ήρθατε και βρωμίσατε την ελλάδα μας (όλα αυτά συνέβησαν μπροστά στον οδηγό)...εκεί σηκώνεται ένας φοιτητής και της λέει: δε βρωμίσανε αυτοί την ''ελλαδάρα'' σας , εσείς από μόνοι σας την βρωμίσατε και οι ρουφιάνοι οι πολιτικοί που γλύφετε για ένα κομμάτι ψωμί..και τον υπερασπίστηκα κι εγώ λέγοντας πως με τον ιδρώτα τους βγάζουν το ψωμί τους σε σχέση με εσένα που τα βρίσκεις όλα έτοιμα...κανείς απ'όλους τους επιβάτες δε μίλησε...αυτή άρχισε να υπερασπίζετε τον εαυτό της λέγοντας εγώ? εγώ είμαι απόγονος του Αριστοτέλη , του Πυθαγόρα (και άλλες τέτοιες εθνικιστικές προτόγονες μαλακίες) ενώ αυτός είναι απόγονος των σπηλαίων..ο φοιτητής της απάντησε πως μπορεί αυτός να είναι άνθρωπος των ''σπηλαίων'' αλλά τουλάχιστον ξέρει να σέβεται και να αγαπά..το βούλωσε τότε αυτή και στην επόμενη στάση κατέβηκε......αυτό το περιστατικό ήταν ένα απο τα πολλές ρατσιστικές επιθέσεις εναντίον μεταναστών όχι μόνο στην Ελλάδα αλλά σε όλο τον κόσμο...γι'αυτό τσακίστε τους φασίστες σε κάθε χώρα, πόλη και γειτονιά για το καλό όλων των ανθρώπων.... 

Πατρίδα μου η γή
και θρησκεία μου η ζωή
AristeroSkin
Newbie
*

Φύλο: Άντρας

Σαπίλα και μπάχαλα

« Απάντηση #9 στις: Σεπτέμβριος 02, 2011, 12:01:26 μμ »

ρε μαγκες σε μια χωρα που δεν υπαρζει παιδεια,και εννοω παιδεια και οχι μορφωση(αν υποθεσουμε οτι εχουμε απο αυτο) και μεγαλο αριθμο μεταναστων ειναι λογικονα υπαρχει αυξηση του φασισμου,το μονο που μπορουμε να κανουμε ειναι να τους κρατισουμε μακρια απο τς γειτονιες μας και να μην επιτρεψουμε τν κυριαρχια τους στς πλατειες
fatimahill
Junior forumist

« Απάντηση #10 στις: Δεκέμβριος 12, 2011, 10:36:42 μμ »

απλα μην συγχεουμε το γεγονος οτι ειναι μεταναστης =δικιο ,κι εγω εχω δει μεταναστες να βριζουν παππου που με το ζορι στεκοταν ορθιος ,επειδη ζητησε να καθισει.
Αυτο που θελω να πω ειναι να ενεργουμε οταν βλεπουμε τραμπουκους τοσο απλα
Σελίδες: [1]   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: