Αποστολέας Θέμα: Powder  (Αναγνώστηκε 3052 φορές)
kmellos
Forum Addict
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας

« στις: Σεπτέμβριος 10, 2005, 11:44:31 πμ »

ή Το Παιδί Του Ουρανού όπως προβλήθηκε στην Ελλάδα..
Μου άρεσε πάρα πολύ εκτός απο κάποια τελειώς hollywoodινά σκηνικά (σκηνοθετικά) και της hollywoodινές φάτσες που πέρναν οι ηθοποιοί.. (εκείνη η καθηγήτρια ή ότι ήταν μου την σπάει πάρα πολύ..)
Θίγει πολλά θέματα.. Κυρίως την αντιμετώπιση που έχουνε σήμερα κάποιοι διαφορετικοί άνθρωποι. Προσπαθεί να σε κάνει να καταλάβεις και την αξία της ζωής και όχι μόνο της ανθρώπιης..

Όσο και να έψαξα σε video clubs (μόνο στα se7en έψαξα ) δεν την βρήκα.. ευτυχώς ένας dslας την βρήκε και μου την έδωσε..
Χωρίς υπότιτιλους και σε ένα σημείο κολλάει αλλά παρόλα αυτά κατάφερα να την δώ.. μιλάμε για κορυφή

Δεν εισαι χρονών, εισαι στιγμών..
TreCool
Junior forumist

« Απάντηση #1 στις: Σεπτέμβριος 10, 2005, 02:11:18 μμ »

ειναι αυτο με ενα παιδακι ατριχο!?!?!? (σπανος)
που κατι πεζει με κεραυνους κ ιστοριες ?!!?
αν ειναι αυτο ειναι υπερβολικα παλιο κ θυμαμαι το χα δει κ μου αρεσε αρκετα....που το θυμιθηκες?!?!?
cheers

κουω ακομα green day
kmellos
Forum Addict

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #2 στις: Σεπτέμβριος 10, 2005, 02:31:35 μμ »

ναι αυτό είναι..
κι εγώ παλιά το είχα δεί και όταν πέρασα εδώ που πέρασα το έψαχνα απεγνωσμένα...
Ε το είδα πρόσφατα στον σκληρό και το ξαναείδα κα ιτο θυμήθηκα

Δεν εισαι χρονών, εισαι στιγμών..
tug
Administrator
Forum is my life

« Απάντηση #3 στις: Σεπτέμβριος 10, 2005, 03:29:56 μμ »

Το εχω δει κι εγω πριν απειρα χρονια αλλα μου αρεσε πολυ. Θιγει πολλα πραγματα αλλα το μειονεκτημα του αν θυμαμαι ειναι οτι δεν ειναι πολυ καλοφτιαγμενο σκηνοθετικα και αφηγητικά, παντως το πιανεις το νοημα. Το παιδι πασχει απο αλμπινισμό που ειναι μια αρρώστεια που ασπρίζεις...ω σαν σερβιέτα.

Ένα μόνο ξέρω. Οτί ένα μόνο ξέρω.
Σελίδες: [1]   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: