Αποστολέας Θέμα: webzines?  (Αναγνώστηκε 2593 φορές)
Zao
Forum Normal
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« στις: Σεπτέμβριος 06, 2005, 06:53:59 μμ »

tug, μαζί με τα fanzines και τα περιοδικά κατά τη γνώμη μου θα έπρεπε να βαλεις και webzines (εχω ενα στα σκαρια γι'αυτο προετοιμάζω το έδαφος χεχεχεχε  :wink: )

akuma no uta
tug
Administrator
Forum is my life

« Απάντηση #1 στις: Σεπτέμβριος 06, 2005, 07:10:26 μμ »

yeap, γενικά έχω ιδέες που θέλω να κάνω μόλις ξεκαθαρίσει λίγο η ζωή μου γιατι αυτό τον μήνα εχουme αλλαγές πολλές στην Πάτρα (μυστικά), μετά έχω στρατευση (i5), και μέσα σε όλα αυτά φυσικά διαφορες ιδέες που θέλω να κάνω για το site .
Εχω ιδέες για webzine που λες, θα επικοινωνήσω καταρχάς με όσους βγάζουν zines. Θα ψάξω πρόγραμμα ώστε να σκανάρω τα zines και να τα κάνω Pdf ώστε να τα κατεβάζετε από το site. O μακρύτερος σκοπός που θα ήταν και τέλειο είναι να υπάρχει τομέας στο site μου με zines και μόλις βγαίνει κάποιο zine να μου το στέλνουν και να το μετατρέπω και να υπαρχει και online. Θα γίνει πιστεύω αυτό, δεν είναι πολύ δύσκολο και η αρχή θα γίνει με δικά μου παλιά zine που έβγαζα, κάποια zine του kgb και με τα zine του Σαπίλλα (Sapilla zine).
Πες μου την ιδέα σου για το webzine και πως το φαντάζεσαι ώστε να τα πούμε.. tugito@gmail.com in case you dont want to talk about it in here...
 :wink:

Ένα μόνο ξέρω. Οτί ένα μόνο ξέρω.
javaspa
Forum is my life

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #2 στις: Σεπτέμβριος 06, 2005, 11:53:10 μμ »

respect τώρα απο μένα στον tug για το Ι5 ! BRO!
Σελίδες: [1]   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: