Αποστολέας Θέμα: Fight Club  (Αναγνώστηκε 10069 φορές)
tug
Administrator
Forum is my life
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #15 στις: Σεπτέμβριος 06, 2005, 04:51:36 μμ »

Ο Τομ Κρουζ πραγματικά δίνει ρέστα στο Γεννημένος την 4η Ιουλίου, ιδίως στην σκηνή που βρίζει την μάνα του ενώ είναι παράλυτος είναι ..απίστευτη ερμηνευτικά... ,πάντως αν και λίγοι θα συμφωνήσουν μαζί μου ο Τομ Κρουζ έχει δώσει τρομερές ερμηνείες σε πολλά έργα, ακόμ ακαι στα πιο ηλίθια ή λιγότερο ερμηνευτικά. Πχ. δείτε την ερμηνεία του στο "Ματια ερμητικά κλειστά" ή και στο "Πόλεμος των κόσμων" και θα μείνετε κάγκελο. Ιδίως στον πόλεμο των κόσμων σε αφήνει μαλάκα γιατί είναι ένα έργο που οι ερμηνείες δεν έχουν και πολύ νόημα,αλλά...απίστευτη ερμηνεία...

Ένα μόνο ξέρω. Οτί ένα μόνο ξέρω.
KGB
Επισκέπτης
« Απάντηση #16 στις: Σεπτέμβριος 08, 2005, 12:06:55 μμ »

Λογικό να μη συμφωνήσουνε και πολλοί ότι ο Κρουζ έχει δείξει ερμηνείες σε πολλά έργα , όπως λες, γιατί ο Κρουζ δεν έχει παίξει σε πολλά καλά, παρά σε ένα μάτσο παπαρούτζες. Αμερικανάκια που σπεύδουνε να κάνουνε remake σε όποια καλή ευρωπαϊκή ιδέα κυκλοφορήσει. Λες και τους τελείωσαν οι ιδέες, αλλά ακόμα και έτσι, ΟΧΙ!, πρέπει να ξαναγυρίσουνε τη γαμημένη την ταινία έχοντας το αμερικανικό κοινό υπόψιν, λες και οι αμερικάνοι είναι τόσο βλάκες (που είναι!) που δε μπορούν να καταλάβουν την original έκδοχή και χρειάζονται μετάφραση!! (το VANILA SKY είχα στο μυαλό μου, μιας και μιλάγαμε για αυτόν τον καραγκιοζάκο!)
automaton3
Επισκέπτης
« Απάντηση #17 στις: Σεπτέμβριος 08, 2005, 05:17:22 μμ »

Παράθεση από: "TreCool"
nobody's prefect :lol: cheers

Indeed, nobody's PREFECT, except for D. Adams' Ford Prefect (αντε να δουμε τι ψαρια θα πιασετε μ'αυτο... μηπως να ανοιξουμε θεμα με σπαζοκεφαλιες :lol: ; )
tug
Administrator
Forum is my life

« Απάντηση #18 στις: Σεπτέμβριος 08, 2005, 05:22:00 μμ »

Μήπως αυτός ο Adam που λες είναι ο Mr.Perfect που έπαιζε κατς παλιά στο wwf?? Ετσι μου ήρθε, αν το έλυσα τι κερδίζω???

TreCool
Junior forumist

« Απάντηση #19 στις: Σεπτέμβριος 09, 2005, 01:29:20 μμ »

πλακα πλακα αυτοματε μετραει ενα thread με γριφους κ τισ λυσεις τους....!!
παντως για τον adams Που λες πανω δεν τον ξερω,αλλα ξερω τον adam sandler που ΤΑ ΣΠΑΕΙ!!!
cheers

κουω ακομα green day
Zao
Forum Normal

« Απάντηση #20 στις: Σεπτέμβριος 09, 2005, 09:27:47 μμ »

ΕΕΕΕ! Μη μου γαμάτε το τόπικ ρε!! :evil:

Ανοίξτε δικό σας βαριεστημένα άτομα... όξω!!
   :lol:  :lol:

akuma no uta
automaton3
Επισκέπτης
« Απάντηση #21 στις: Σεπτέμβριος 09, 2005, 10:45:18 μμ »

Δεν το ελυσες, οποτε αν το ειχες λυσει θα κερδιζες ferrari (το diy μοντελο) !

Sorry ρε Zao που στο ξεφτιλισαμε - τοσο καιρο στο punk.gr, ακομα δεν συνηθισες ;

Υ.Γ.: Ο Ford Prefect του D(ouglas) Adams ειναι ο Φορντ Εσκορτ στην ελληνικη εκδοση μωρε! Μαλιστα στην αμερικανικη εκδοση ειχε αλλο ονομα, γιατι το Prefect δεν υπηρχε ως μοντελο (οπως & εδω, γι'αυτο τον ειπαν Εσκορτ...).
tug
Administrator
Forum is my life

« Απάντηση #22 στις: Σεπτέμβριος 10, 2005, 12:47:48 πμ »

Λοιπόν παιδιά θα ανοίξω τόπικ με γρίφους...καλή φάση..σύντομα,κάτσε να βρω τον πρώτο γρίφο και ξεκινάμε!θα γίνει χαμός!

KGB
Επισκέπτης
« Απάντηση #23 στις: Σεπτέμβριος 11, 2005, 03:01:19 μμ »

δηλαδή την κερδίζω εγώ τη Φεράρι??
harisson
Junior forumist

« Απάντηση #24 στις: Ιανουάριος 18, 2006, 10:18:55 μμ »

ontos paidia i tainia eina apisteyti kai einai fovera ta minimata pou pernaei kai i ploki tis ti napo.. mono pou den exo katalavei se poio eidos anikei, mipos xerei kaneis?

..united to win
Zao
Forum Normal

« Απάντηση #25 στις: Ιανουάριος 18, 2006, 10:47:30 μμ »

σιγουρα σε κάποιους θα φανεί πολύ ακραίο αλλά εγώ θα την χαρακτήριζα κοινωνική! :shock:

τώρα μου ήρθε αυτό.

akuma no uta
Σελίδες: 1 [2]   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: