+ 
|-+  ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ» Σιχάματα» Το μίσος για τους ματατζήδες
Username:
Password:
Αποστολέας Θέμα: Το μίσος για τους ματατζήδες  (Αναγνώστηκε 42486 φορές)
xaos
Forum Normal
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα

« Απάντηση #30 στις: Σεπτέμβριος 07, 2011, 03:05:30 μμ »

δυστυχως εδω ειναι το "τα ρασα κανουν το παπα"  και οντως ειναι πολυ μιζερος και κλειστος τροπος σκεψης να κρινεις ή και ακόμα να απομονώνεις κοινωνικά καποιον απο τα ρουχα του χωρις καν να... μπεις στο κοπο να του μιλησεις ρε αδερφε! εξαλλου τα μεγαλυτερα λαμογια αυτης της κοινωνιας φορανε γραβατες και ταγιερ... λες και καποιος πχ με σκισμενα τζην κλπ δε μπορει να ναι ευγενικος, να εχει τροπους η να εχει διαβασει το 100πλασιο απο καποιον καλοντυμενο φλουφλη. ελεος δλδ. Αυτο στο εξωτερικο ισχυει σε ενα σωρο δουλειες παντως. 100 και λιγα λες.

Κάποιος πρέπει να είναι πολύ καμένος από την εξωτερική του εμφάνιση :Ρ

ΛΥΣΣΑ Κ´ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ
ΑΡΝΗΣΗ Κ' ΒΙΑ
μαύρο_άλφα
Forum-stoned

« Απάντηση #31 στις: Σεπτέμβριος 07, 2011, 03:08:06 μμ »

δυστυχως εδω ειναι το "τα ρασα κανουν το παπα"  και οντως ειναι πολυ μιζερος και κλειστος τροπος σκεψης να κρινεις ή και ακόμα να απομονώνεις κοινωνικά καποιον απο τα ρουχα του χωρις καν να... μπεις στο κοπο να του μιλησεις ρε αδερφε! εξαλλου τα μεγαλυτερα λαμογια αυτης της κοινωνιας φορανε γραβατες και ταγιερ... λες και καποιος πχ με σκισμενα τζην κλπ δε μπορει να ναι ευγενικος, να εχει τροπους η να εχει διαβασει το 100πλασιο απο καποιον καλοντυμενο φλουφλη. ελεος δλδ. Αυτο στο εξωτερικο ισχυει σε ενα σωρο δουλειες παντως. 100 και λιγα λες.

for whom the bell tolls? 

xaos
Forum Normal

« Απάντηση #32 στις: Σεπτέμβριος 07, 2011, 07:18:11 μμ »

for whom the bell tolls? 

Εσύ ξέρεις? 

ΛΥΣΣΑ Κ´ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ
ΑΡΝΗΣΗ Κ' ΒΙΑ
μαύρο_άλφα
Forum-stoned

« Απάντηση #33 στις: Σεπτέμβριος 07, 2011, 11:30:46 μμ »

kapoia pou dialegei gia nickname ths kati xaotiko 8a einai 

xaos
Forum Normal

« Απάντηση #34 στις: Σεπτέμβριος 08, 2011, 01:28:02 μμ »

Μπααα εγώ νομίζω πως είναι ένας που έχει στο nickname του κάτι με ...αλφάδια, αναρχίες και άλλες τέτοιες μαλακίες! :Ρ

ΛΥΣΣΑ Κ´ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ
ΑΡΝΗΣΗ Κ' ΒΙΑ
μαύρο_άλφα
Forum-stoned

« Απάντηση #35 στις: Σεπτέμβριος 08, 2011, 01:31:42 μμ »

στο εξωτερικο απέχεις πολυ απ' αυτό που φαντάζεσαι! 

στα αλλα συμφωνω, τσ τσ τσ, αλητης..!! 

xaos
Forum Normal

« Απάντηση #36 στις: Σεπτέμβριος 08, 2011, 01:37:24 μμ »

Για να μη δίνεις στόχο και καλά παλιοαναρχικε? Η μαμά σου ξέρει ρε τι υποστηρίζεις?

ΛΥΣΣΑ Κ´ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ
ΑΡΝΗΣΗ Κ' ΒΙΑ
μαύρο_άλφα
Forum-stoned

« Απάντηση #37 στις: Σεπτέμβριος 08, 2011, 01:41:43 μμ »

Ναι, δεν εχω να κρυψω κατι απο τη "μαμά", μαμάααααααα ΜΠΟΥ! ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ!!!!!!!!!! Ψοφάω! αχαααχαααχαχ  καποιες αξιες και πιστευω δεν ειναι ντροπη, νομιζω..

τωρα, αν σου πω πως και η γιαγια μου στα 80 ακουει αλφαδι κ συζηταμε πανω σ αυτα, ισως με πεις κ τρελο αλλα εκει ειναι η ομορφια! η ηλικια ειναι απλα ενας αριθμος.. 

μαύρο_άλφα
Forum-stoned

« Απάντηση #38 στις: Σεπτέμβριος 08, 2011, 01:48:37 μμ »

Στη τελική ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ, ουτε θεοί, ούτε αφέντες, ούτε πατέρες και μητέρες ρε, αυτονομια. εσυ δινεις λογαριασμο σε κανεναν για τις πραξεις σου? Εγω ετρεχα για καρκινους τη μανα μου σε νοσοκομεια κ μοιραζα κοπιες παραλληλα, τι να νοιωσω μετα..

xaos
Forum Normal

« Απάντηση #39 στις: Σεπτέμβριος 08, 2011, 01:55:21 μμ »

Τα δικά σου όμως είναι !  Και είμαι σίγουρη ότι όταν η μαμά σου πήρε πρέφα τι παίζει με σένα ήθελε να σε διώξει από το σπίτι αλλά εσύ την παρακάλεσες με λυγμούς να σε αφήσει και να μη σου κόψει το καθημερινό τάλιρο!    

Δε σε λέω τρελό επειδή και γω με τη δική μου συζητάω για τέτοια. Βέβαια εγώ έχω μεγαλύτερο έργο. Κάθε φορά που της αναλύω γιατι δεν πιστεύω, κάθε φορά μου λέει πως το βρίσκει λογικό και την επόμενη ξαναγυρνάμε πάλι εκει που ήμασταν! :Ρ Είναι πραγματικά ό,τι πιο δύσκολο να πείσεις έναν άνθρωπο που τόσα χρόνια πορεύεται με κάτι, να το αφήσει και να πάει παρακάτω.

ΛΥΣΣΑ Κ´ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ
ΑΡΝΗΣΗ Κ' ΒΙΑ
xaos
Forum Normal

« Απάντηση #40 στις: Σεπτέμβριος 08, 2011, 01:57:30 μμ »

Στη τελική ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ, ουτε θεοί, ούτε αφέντες, ούτε πατέρες και μητέρες ρε, αυτονομια. εσυ δινεις λογαριασμο σε κανεναν για τις πραξεις σου? Εγω ετρεχα για καρκινους τη μανα μου σε νοσοκομεια κ μοιραζα κοπιες παραλληλα, τι να νοιωσω μετα..

Σε αυτό δεν ξέρω αν συμφωνώ. Είμαι κατά της οικογένειας με την έννοια που έχει αποκτήσει αλλά πονάω τους ανθρώπους που αγαπάω ρε, και νιώθω. Και είναι ωραίο να νιώθεις, έστω και άσχημα συναισθήματα.

ΛΥΣΣΑ Κ´ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ
ΑΡΝΗΣΗ Κ' ΒΙΑ
μαύρο_άλφα
Forum-stoned

« Απάντηση #41 στις: Σεπτέμβριος 08, 2011, 01:59:51 μμ »

Τα δικά σου όμως είναι !  Και είμαι σίγουρη ότι όταν η μαμά σου πήρε πρέφα τι παίζει με σένα ήθελε να σε διώξει από το σπίτι αλλά εσύ την παρακάλεσες με λυγμούς να σε αφήσει και να μη σου κόψει το καθημερινό τάλιρο!    

Δε σε λέω τρελό επειδή και γω με τη δική μου συζητάω για τέτοια. Βέβαια εγώ έχω μεγαλύτερο έργο. Κάθε φορά που της αναλύω γιατι δεν πιστεύω, κάθε φορά μου λέει πως το βρίσκει λογικό και την επόμενη ξαναγυρνάμε πάλι εκει που ήμασταν! :Ρ Είναι πραγματικά ό,τι πιο δύσκολο να πείσεις έναν άνθρωπο που τόσα χρόνια πορεύεται με κάτι, να το αφήσει και να πάει παρακάτω.
απέχεις κ πάλι 

μαύρο_άλφα
Forum-stoned

« Απάντηση #42 στις: Σεπτέμβριος 08, 2011, 02:02:03 μμ »

δεν εννοω πως δε ποναω τους ανθρωπους! απλα ακομα και οι δεσμοι αιματος αν θες, ειναι ανυπαρκτοι κ ασημαντοι μπροστα στην αξια της ιδεας της ελευθεριας

xaos
Forum Normal

« Απάντηση #43 στις: Σεπτέμβριος 08, 2011, 02:22:50 μμ »

απέχεις κ πάλι 

Θα στο ξαναπω, δε σε πιστεύω 

ΛΥΣΣΑ Κ´ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ
ΑΡΝΗΣΗ Κ' ΒΙΑ
xaos
Forum Normal

« Απάντηση #44 στις: Σεπτέμβριος 08, 2011, 02:25:23 μμ »

Ασήμαντοι και ανύπαρκτοι όχι, απλά πάνε πίσω. Σκέψου έναν κόσμο όμως στον οποίο ζεις ελεύθερος αλλά είσαι μόνος σου. Άσχημο πράγμα.

ΛΥΣΣΑ Κ´ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ
ΑΡΝΗΣΗ Κ' ΒΙΑ
Σελίδες: 1 2 [3] 4 5   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: