Αποστολέας Θέμα: Κάψτε σωστά και ποιοτικά AUDIO CD'S με ειδικά προγράματα  (Αναγνώστηκε 4606 φορές)
javaspa
Forum is my life
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας

« στις: Απρίλιος 17, 2007, 01:02:51 μμ »

Σίγουρα όλοι θα έχουμε ψαχτεί στο θέμα ποιο πρόγραμμα θα μας προσφέρει την καλύτερη ποιότητα εγραφής των audio cd's μας, κυρίως σε άτομα που ασχολούμαστε και με προσωπικές δουλειές, demos-albums κ.λ.π.

Λοιπόν, μετά απο μια πολύ μεγάλη έρευνα έχω να σα προτείνω τις εξής 2 προγραμματάρες

Gear Pro 7

πολύ εύκολο Interface με εύκολο χειρισμό στην επεξεργασία των στοιχείων κάθε κομματιού (τίτλος, καλλιτέχνης κ.λ.π.)
έχει όπως και το Nero την επιλογή normalize audio σε περίπτωση που θέλετε το πρόγρααμμα το ίδιο να αυξωμειώση σε ίδιο επίπεδο της εντάσηε των κομματιών. Δεν το προτείνω αλλα΄για έναν πρωτάρη μπορεί να βοηθήσει

DiscJuggler 4.60

Σχεδόν τα ίδια με το πάνω αλλά..Προσέξτε χρησιμοποιεί (όπως λέει και ένα χρήστης του αλλά και οι ίδιοι προγραμματιστές) την πιο δυνατή έχρι τώρα μηχανή εγγραφής "Padus" . Πράγμα που σημαίνει λιγότερη αλλοίωση δεδομένων κατά την εγγραφή,και μεγαλύτερος χρόνος ζωής των cd....

Εγώ σας προτείνω να δοκιμάσετε το DiscJuggler...

καλό ψάξιμο σύντροφοι και αν έχετε κάτι νέο ενημερώστε...BRO!
bhoy
Forum Normal

« Απάντηση #1 στις: Απρίλιος 17, 2007, 04:27:48 μμ »

Δε μας λες και πώς θα τα βρούμε; Με συγκεκριμένες ιστοσελίδες,περικαλώ...

Στην πόλη-φορμόλη, οι κάμερες θα παρακολουθούν, τα πανεπιστήμια δεν θα έχουν άσυλο, στις πλατείες θα φυτεύουμε τραπεζοκαρέκλες, οι παραλίες και οι δρόμοι θα έχουν διόδια, οι πεζόδρομοι πολυκαταστήματα για ηλίθιους καταναλωτές και οι πορείες τροχονόμο!
javaspa
Forum is my life

« Απάντηση #2 στις: Απρίλιος 17, 2007, 06:58:08 μμ »

Λοιπόν μόνο τόρεντς εγώ τα βρήκα..
Για το gear pro:
http://btjunkie.org/search?q=gear+pro

Για το discjuggler
http://www.torrentspy.com/torrent/652880/Padus_DiscJuggler_Pro_v4_6_1214
Σελίδες: [1]   Πάνω
  Εκτύπωση