Αποστολέας Θέμα: Moon ching sap daai huk ying ji chek law ling jeung  (Αναγνώστηκε 2461 φορές)
Apolitistos
Επισκέπτης
« στις: Μάρτιος 19, 2007, 07:04:37 μμ »

also known as.Chinese Torture Chamber Story 2

Ταινία του 1998 από τον αφανή στον subculture/B-movie λαό Kin-Nam Cho.Πολλές επιλογές,πολλοί ρολοι τω αποτέλεσμα παραμένει τω ίδιο ,πόνος.Θα δείτε πολλών ειδών βασανιστήρια,βίαιους βιασμούς,bdsm σκηνικά.Η πλοκή (για μένα) δεν έχει σημασία μιας που δεν υπάρχει.Στο τέλος τις ταινίας ομόλογο ότι ένιωσα μια "ψιλοζαλαδα" αλλα ok δεν ήταν σαν την γλυκιά συμμορία που ξέρναγα(τω κουράζει πολύ ο νικολαΐδης εκεί e :νεύρα:).Πάντως μετά από την ταινία αν αναλογιστείς τι είδες και που βρίσκεσαι εκείνη τι στιγμή νιώθεις υπέροχα e.Μουσικά νταξή θα μπορούσε νατάν και καλύτερη,δηλαδή άμα είχε κάνα Πέος Καίως μέσα θα "τασπαγε" απόλυτα.
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 20, 2007, 05:11:43 μμ από tug »
Noisetronic
Επισκέπτης
« Απάντηση #1 στις: Μάρτιος 19, 2007, 07:15:57 μμ »

Παράθεση από: Απολίτιστος link=topic=1923.message18528#message18528 date=1174320277

also known as.Chinese Torture Chamber Story 2

Ταινία του 1998 από τον αφανή στον subculture/B-movie λαό Kin-Nam Cho.Πολλές επιλογές,πολλοί ρολοι τω αποτέλεσμα παραμένει τω ίδιο ,πόνος.Θα δείτε πολλών ειδών βασανιστήρια,βίαιους βιασμούς,bdsm σκηνικά.Η πλοκή (για μένα) δεν έχει σημασία μιας που δεν υπάρχει.Στο τέλος τις ταινίας ομόλογο ότι ένιωσα μια "ψιλοζαλαδα" αλλα ok δεν ήταν σαν την γλυκιά συμμορία που ξέρναγα(τω κουράζει πολύ ο νικολαΐδης εκεί e :νεύρα:).Πάντως μετά από την ταινία αν αναλογιστείς τι είδες και που βρίσκεσαι εκείνη τι στιγμή νιώθεις υπέροχα e.Μουσικά νταξή θα μπορούσε νατάν και καλύτερη,δηλαδή άμα είχε κάνα Πέος Καίως μέσα θα "τασπαγε" απόλυτα.

τι μου θύμισες ρε απολίτιστε!!!! τω ένα "τελιαρα" λέμε από τις λίγες ταινίες που έχω κάτσει να δω χωρίς να έχω υπότιτλους (η ταινία ήταν στα κινεζικα) βασανιστήρια και μπόλικος χαβαλές του νικολαΐδη βρες τω singapore sling (ταινία σχετική με νεκροφιλία)
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 20, 2007, 05:12:23 μμ από tug »
Apolitistos
Επισκέπτης
« Απάντηση #2 στις: Μάρτιος 19, 2007, 07:29:32 μμ »

Αυτό μάλιστα ναι ρε.Γαμάει τω Singapore Sling,βεβαια μη νηφάλιος μπορώ να πω ότι την ένιωσα περισσότερο αλλα δεν έχει να λέει.Σπουδαία ταινία πραγματικά και ΓΑΜΏ τις φωτογραφίες e?

Αλλα η γλυκιά συμμορία "ψιλεμ" μαρτύριο λέμε.Δεν ξέρω τι έπαιξε.Μιλάμε για πονοκέφαλο και ξερατά ακόμα με 1-2 ώρες μετά την ταινία.Μόλις βγήκα από τω σπίτι κολαστήριο που την είδα ηρέμησα στα καπάκια.

« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 20, 2007, 05:12:58 μμ από tug »
tug
Administrator
Forum is my life
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #3 στις: Μάρτιος 20, 2007, 05:13:58 μμ »

Ρε Noiztronic και εσύ greeklish? ΣΤΑ ΓΚΟΥΛΑΓΚ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!

Ωραίο έργο θα είναι αλλά να πιστεψω ότι ο γιαπωνέζικος τίτλος του ειναι ολο αυτό το μακρινάρι???
καλή φαση!

Ένα μόνο ξέρω. Οτί ένα μόνο ξέρω.
KGB
Επισκέπτης
« Απάντηση #4 στις: Μάρτιος 27, 2007, 12:05:44 μμ »

Σιγά ρε απολίτιστε, τόσο πολύ σε πείραξε η γλυκιά συμμορία; σιγά τα μπρόκολα, μηπως σε πείραξε κάτι που έφαγες;  τελικά το τι μας ενοχλεί, σοκάρει είναι τόσο διαφορετικό από άτομο σε άτομο.

καλή παπάτζα φαίνεται το torture chamber story 2. Το 1 το έχει δει κανείς ; (το έχω αλλά δε το έχω δει ακόμα - το φυλάω για μια ρομαντική βραδια για δυο , στο αποκορύφωμα του ρομάντζου... )
Σελίδες: [1]   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: