+ 
|-+  ΓΕΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ» Παζάρι» ψαχνω συγκροτημα η ατομα...
Username:
Password:
Αποστολέας Θέμα: ψαχνω συγκροτημα η ατομα...  (Αναγνώστηκε 6317 φορές)
asterios
Newbie
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« στις: Φεβρουάριος 16, 2007, 03:59:31 μμ »

Λοιπόν ψαχνω ατομα η συγκροτημα που ζουν ζει στην θεσσαλονίκη και ενδιαφερονται-εται για punk συγκρότημα...εγω παίζω ηλεκτρική κιθάρα...το τηλ μου ειναι 6938-190-803

GEGEN NAZI
Κάποιος
Newbie
*

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #1 στις: Φεβρουάριος 18, 2007, 11:54:33 πμ »

Πάντα μου έκανε εντύπωση όταν έβλεπα τέτοια θέματα, που ζητάτε κάποιον για συνεργασία
ή και για σγκρότημα κιόλλας.Πως γίνεται να προχωράτε σε κάτι τέτοιο χωρίς να γνωρίζεστε με τον άλλο; 

Φιλικά ε...
allou
Junior forumist

« Απάντηση #2 στις: Φεβρουάριος 19, 2007, 02:27:59 πμ »

Πάντα μου έκανε εντύπωση όταν έβλεπα τέτοια θέματα, που ζητάτε κάποιον για συνεργασία
ή και για σγκρότημα κιόλλας.Πως γίνεται να προχωράτε σε κάτι τέτοιο χωρίς να γνωρίζεστε με τον άλλο; 

Φιλικά ε...

ΓΙΑΤΙ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ;; ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΣΟΙ ΚΑΙ ΠΟΣΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΑΣ...ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ  ΧΝΩΤΑ ΜΕ ΜΑΣ ;;
ΑΡΚΕΤΟΙ/ΕΣ.... ΜΙΑ <ΑΓΓΕΛΙΑ> ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΦΕΤΗΡΙΑ.....ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΓΝΩΡΙΜΙΑ, ΠΟΥ ΣΕ ΑΛΛΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ, ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΓΝΟΡΙΣΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ/Α ΠΟΥ ΘΑ ΚΟΛΛΟΥΣΑΜΕ  ΧΟΝΤΡΑ....
ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ..ΚΑι ΟΙ ΜΕΤΑΛΛΙΚΑ....ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥΣ ΜΕ ΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟ <ΓΝΩΡΙΣΑΝ>

----------------------------------------------------

Δεν είμαστε εμείς εκείνοι που θα φέρουν το φως.
Είμαστε όμως εκείνοι που θα θυμίζουμε πάντα
πως το σκοτάδι δεν είναι μόνο και ανίκητο
Κάποιος
Newbie
*

« Απάντηση #3 στις: Φεβρουάριος 19, 2007, 01:40:37 μμ »

Δηλαδή εσύ εάν ασχολήσαι με μουσική, συνεργάζεσαι με τον οποιοδήποτε χωρίς να τον γνωρίζεις καλά;Θέλω να πω, πως, γα την δημιουργία ενός συγκροτήματος πρέπει να υπάρχουν άτομα που είστε φίλοι ούτως η άλλως, να ξέρετε ο ένας τον άλλον καλά ώστε να συνεχίσει καλά και το όλο πράμα.Απλώς παρατηρώ ότι δεν σας ενδιαφέρει και τόσο με ποιόν και με ποιό σκοπό κάνετε μουσική αλλά αρκεί να βγεί η μουσική.Και το χω δει και στην πράξη αυτό...να φτιάχνουν συγκροτήματα και να μαλώνουν συνέχεια ο ένας να κράζει τον άλλο κτλ..βέβαια μπορεί να βγεί και μία καλή παρέα πέρα απ συγκρότημα, δε λέω.Αλλά είναι κάπως ρίσκο...
Ίσως ακούγομαι και πολύ αντικοινώνας τώρα  αλλά εγώ δε θα μπορούσα να κάνω κάτι τέτοιο χωρίς δικούς μου ανθρώπους που τους εκτιμώ κι εκείνοι εμένα κι ας καθόμουν να παίζω μόνος μου.
allou
Junior forumist

« Απάντηση #4 στις: Φεβρουάριος 19, 2007, 11:56:20 μμ »

Παράθεση
Δηλαδή εσύ εάν ασχολήσαι με μουσική, συνεργάζεσαι με τον οποιοδήποτε χωρίς να τον γνωρίζεις καλά;

ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΤΩ Η ΝΑ ΓΙΝΩ ΦΙΛΟΣ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ Η ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΛΑ...ΚΑΙ ΣΤΗ ΤΕΛΙΚΗ ΡΙΣΚΑΡΟΥΜΕ, ΑΝ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΤΣΕΙ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΑΛΛΑ...ΕΔΩ ΡΕ ΦΙΛΕ ΑΛΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΕΡΩΤΕΥΘΕΙ ΚΑΙ  ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ <ΑΓΓΕΛΙΕΣ>

Παράθεση
Θέλω να πω, πως, γα την δημιουργία ενός συγκροτήματος πρέπει να υπάρχουν άτομα που είστε φίλοι ούτως η άλλως, να ξέρετε ο ένας τον άλλον καλά ώστε να συνεχίσει καλά και το όλο πράμα.

ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΥΡΙΛΛΕ ΣΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ ΜΕ Ο,ΤΙ ΕΓΡΑΨΕς ΠΑΡΑΠΑΝΩ...ΑΝ ΥΠΟΘΕΤΙΚΑ ΕΠΑΙΖΑ ΚΙΘΑΡΑ...ΚΑΙ ΣΤΗ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΤΩΡΑ ΟΙ 3-4 ΠΙΟ ΚΟΛΛΗΤΟΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΚΥΛΑΔΕΣ (ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΓΑΜΩ ΤΗ ΤΡΕΛΑ ΜΟΥ) ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΤΑ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ;; ΓΙΑ 'ΦΤΟ ΣΟΥ ΛΕΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΝΑ ΑΝΟΙΧΤΕΙΣ ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΕΚΠΕΜΠΕΤΑΙ ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΚΥΒΙΚΑ....ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΦΙΛΟΣ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΓΝΩΣΤΟ....ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΤΣΙ ΞΕΚΙΝΟΥΝ ΟΙ ΦΙΛΙΕΣ...ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ.....
ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΟΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΕΝΝΟΕΙΣ...ΠΟΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΠΟΥΜΕΡΑΝΓΚ, ΠΑΡΕ ΤΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΟΑΣΙΣ"

Παράθεση
Απλώς παρατηρώ ότι δεν σας ενδιαφέρει και τόσο με ποιόν και με ποιό σκοπό κάνετε μουσική αλλά αρκεί να βγεί η μουσική.

ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΜΟΥΣΙΚΗ...ΑΛΛΑ Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ, ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΡΕΛΑ. ΟΣΟ ΓΙΑ 'ΦΤΟΥΣ ΠΟΥ ΑΠΛΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ....ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΞΕΡΕΙΣ...ΤΟΥΣ ΤΡΩΩΕΙ Η ΜΑΡΜΑΓΚΑ

Παράθεση
Και το χω δει και στην πράξη αυτό...να φτιάχνουν συγκροτήματα και να μαλώνουν συνέχεια ο ένας να κράζει τον άλλο κτλ..

ΑΡΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΔΕΧΕΣΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟ ΓΚΡΟΥΠΑΚΙ ΗΤΑΝ ΦΙΛΟΙ ΑΠΟ ΠΑΛΙΑ, Η ΑΝ ΓΝΩΡΙΣΤΗΚΑΝ ΤΥΧΑΙΑ...ΔΗΛΑΔΗ ΟΤΑΝ ΠΕΘΑΝΕ ΤΟΣΟ ΑΔΙΚΑ Ο ΧΑΡΚΟΡΑΣ ΜΠΑΣΙΣΤΑΣ ΟΙ ΜΕΤΑΛΛΙΚΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΔΙΑΛΥΘΟΥΝ ;; ΟΙ ΤΣΑΚΩΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΡΟΣ/ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ....ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΤΡΟΠΟ ΧΑΛΙΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ....ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΦΙΛΟΙ, ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΒΑΖΕΛΟΣ...Ε ΝΤΑΞΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΚΟΨΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΧΕ ΧΕ

Παράθεση
βέβαια μπορεί να βγεί και μία καλή παρέα πέρα απ συγκρότημα, δε λέω.Αλλά είναι κάπως ρίσκο...

ΣΥΝΗΘΩΣ ΟΙ ΚΑΛΕΣ ΠΑΡΕΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ

Ίσως ακούγομαι και πολύ αντικοινώνας τώρα  αλλά εγώ δε θα μπορούσα να κάνω κάτι τέτοιο χωρίς δικούς μου ανθρώπους που τους εκτιμώ κι εκείνοι εμένα κι ας καθόμουν να παίζω μόνος μου.

ΜΟΝΟ ΑΝΤΙΚΟΙΝΩΝΙΚΟΣ ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΕΣΑΙ...ΑΠΛΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΑΙΩΝΕΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΚΟΛΛΗΤΟΥΣ (ΣΟΥ) ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΦΙΛΙΚΗ ΜΠΑΝΤΑ !! ΚΑΙ ΣΑΝ ΕΠΙΛΟΓΟ ΘΑ ΠΩ ΤΟ ΕΞΗΣ...ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΕ ΕΚΤΙΜΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ, ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΣΕΒΟΝΤΑΙ....ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΙ ΣΟΥ....ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 6-7 ΝΟΜΑΤΑΙΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ....ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΞΕΡΩ....ΑΛΛΑ ΔΙΑΒΑΖΩΝΤΑΣ ΤΟΥΣ....ΤΟΥΣ ΣΕΒΟΜΑΙ, ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΚΤΙΜΩ

----------------------------------------------------

Δεν είμαστε εμείς εκείνοι που θα φέρουν το φως.
Είμαστε όμως εκείνοι που θα θυμίζουμε πάντα
πως το σκοτάδι δεν είναι μόνο και ανίκητο
after the massacre
Forum Normal

« Απάντηση #5 στις: Φεβρουάριος 20, 2007, 03:56:26 πμ »

Σιγουρα να κανεις γκρουπ πρεπει να ειστε πρωτα παρεα
και μετα γκρουπ,αλλα απο ενα τυχαιο γεγονος μπορει να προκυψει
αυτο,να παιξετε μια φορα κι απο να ξεκινησει και το γκρουπ και φιλια....

Απο προσωπικη εμπειρια....και σε ενα λαιβ μπορει να πας και να γνωρισεις
καποιον με μονη αφορμη οτι παιζεις κατι και να παιξετε μαζι και απο κει να
ξεκινησουν ολα....εκατονταδες γκρουπ εχουν ξεκινησει απο αγγελιες!!!

'Live your life now seems to make sense.You've got someone to obey
The wrong ideals of your friends.But for me it seems you're....
IMPOSSIBLE,IMPOSSIBLE TO CURE....''
Κάποιος
Newbie
*

« Απάντηση #6 στις: Φεβρουάριος 20, 2007, 03:07:24 μμ »

Παράθεση
Δηλαδή εσύ εάν ασχολήσαι με μουσική, συνεργάζεσαι με τον οποιοδήποτε χωρίς να τον γνωρίζεις καλά;

ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΤΩ Η ΝΑ ΓΙΝΩ ΦΙΛΟΣ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ Η ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΛΑ...ΚΑΙ ΣΤΗ ΤΕΛΙΚΗ ΡΙΣΚΑΡΟΥΜΕ, ΑΝ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΤΣΕΙ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΑΛΛΑ...ΕΔΩ ΡΕ ΦΙΛΕ ΑΛΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΕΡΩΤΕΥΘΕΙ ΚΑΙ  ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ <ΑΓΓΕΛΙΕΣ>

Καλησπέρα.Εντάξει διαφωνώ εντελώς μ' όλο αυτό. 
Δηλαδή πιστεύω οτι συνεργασίες κτλ μόνο με δικά σου άτομα γίνονται.Όσο για τις αγγελίες ντάααααξ αυτά είναι ακραία..ή δε τα θεωρώ σοβαρά τέλος πάντων..χεχε..

Παράθεση
Θέλω να πω, πως, γα την δημιουργία ενός συγκροτήματος πρέπει να υπάρχουν άτομα που είστε φίλοι ούτως η άλλως, να ξέρετε ο ένας τον άλλον καλά ώστε να συνεχίσει καλά και το όλο πράμα.

ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΥΡΙΛΛΕ ΣΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ ΜΕ Ο,ΤΙ ΕΓΡΑΨΕς ΠΑΡΑΠΑΝΩ...ΑΝ ΥΠΟΘΕΤΙΚΑ ΕΠΑΙΖΑ ΚΙΘΑΡΑ...ΚΑΙ ΣΤΗ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΤΩΡΑ ΟΙ 3-4 ΠΙΟ ΚΟΛΛΗΤΟΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΚΥΛΑΔΕΣ (ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΓΑΜΩ ΤΗ ΤΡΕΛΑ ΜΟΥ) ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΤΑ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ;; ΓΙΑ 'ΦΤΟ ΣΟΥ ΛΕΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΝΑ ΑΝΟΙΧΤΕΙΣ ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΕΚΠΕΜΠΕΤΑΙ ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΚΥΒΙΚΑ....ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΦΙΛΟΣ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΓΝΩΣΤΟ....ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΤΣΙ ΞΕΚΙΝΟΥΝ ΟΙ ΦΙΛΙΕΣ...ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ.....
ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΟΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΕΝΝΟΕΙΣ...ΠΟΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΠΟΥΜΕΡΑΝΓΚ, ΠΑΡΕ ΤΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΟΑΣΙΣ"

Βασικά μη μου δίνεις παραδείγματα μετάλλικα οασις κτλ γιατί δεν έχω δεν γνωρίζω από τέτοια.Δεν ακούω μέταλ, χαρντκορ κτλ τσάμπα ο κόπος οπότε  κι εδώ πάλι διαφωνώ, όπως είπες κι εσύ και ήσουν σωστός είμαι επιλεκτικός στις παρέες μου, όχι ότι είναι κακό να 'ναι σκυλάς ή οτιδήποτε διαφορετικό ο άλλος (αλλά αν είναι ο κλασσικός σκυλάς όμως υπάρχει κάποιο πρόβλημα...) χεχε..στην περίπτωσή σου με τους φίλους σου δε θα συνέχιζα σε κάτι παραπάνω παρά μόνο να κάνα παρέα μαζί τους.Δηλαδή δεν ταιριάζει και σαν μείξη αν το πάρεις.Πάρε παράδειγμα ότι εσύ μπορεί να θες κάνετε κάνα σιντάκι να το δώσετε 20-40 γνωστούς στο νετ και αυτό, κι ο άλλος να σου λέει ότι πρέπει να πάρουμε κάνα ψιλό, να πέσει καμιά γκόμενα με την μουσική και άλλα με τα οποιά εσύ δεν θα συμφωνείς.Δίνω αυτά τα παραδείγματα διοτί ο σκυλάς έτσι σκέφτεται.Έχετε διαφορετική φιλοσοφία.

Παράθεση
Απλώς παρατηρώ ότι δεν σας ενδιαφέρει και τόσο με ποιόν και με ποιό σκοπό κάνετε μουσική αλλά αρκεί να βγεί η μουσική.

ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΜΟΥΣΙΚΗ...ΑΛΛΑ Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ, ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΡΕΛΑ. ΟΣΟ ΓΙΑ 'ΦΤΟΥΣ ΠΟΥ ΑΠΛΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ....ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΞΕΡΕΙΣ...ΤΟΥΣ ΤΡΩΩΕΙ Η ΜΑΡΜΑΓΚΑ

Χμμ, δε θα το 'λεγα...Μπορείς να παίζεις καλή μουσική και να 'χεις τρισάθλιους στιχούς και γενικά το στυλ΄κι της ντίβας και ο κόσμος που συνήθως είναι εξίσου ηλίθιος γουστάρει.Τόσα κι τόσα έχουμε δει..

Παράθεση
Και το χω δει και στην πράξη αυτό...να φτιάχνουν συγκροτήματα και να μαλώνουν συνέχεια ο ένας να κράζει τον άλλο κτλ..

ΑΡΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΔΕΧΕΣΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟ ΓΚΡΟΥΠΑΚΙ ΗΤΑΝ ΦΙΛΟΙ ΑΠΟ ΠΑΛΙΑ, Η ΑΝ ΓΝΩΡΙΣΤΗΚΑΝ ΤΥΧΑΙΑ...ΔΗΛΑΔΗ ΟΤΑΝ ΠΕΘΑΝΕ ΤΟΣΟ ΑΔΙΚΑ Ο ΧΑΡΚΟΡΑΣ ΜΠΑΣΙΣΤΑΣ ΟΙ ΜΕΤΑΛΛΙΚΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΔΙΑΛΥΘΟΥΝ ;; ΟΙ ΤΣΑΚΩΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΡΟΣ/ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ....ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΤΡΟΠΟ ΧΑΛΙΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ....ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΦΙΛΟΙ, ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΒΑΖΕΛΟΣ...Ε ΝΤΑΞΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΚΟΨΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΧΕ ΧΕ

Κοίτα, σίγουρα κάπως θα γνωριστείς με τον άλλο, δε θα σου 'ρθει απ' τον ουρανό και θα σου πει που 'σαι δικέ μου είμαι μπασίστας...  αλλά εδώ να σου εξηγήσω πως το βλέπω εγώ, μπορεί να ας πούμε να ξέρω διάφορους που παίζουν κιθάρα, πλήκτρα, μπάσο κτλ αλλά αν δε με εκφράζουν σαν άνθρωποι να τους σέβομαι ώς χαρακτήρες πρώτα, δεν υπάρχει κα συνέχεια.

Παράθεση
βέβαια μπορεί να βγεί και μία καλή παρέα πέρα απ συγκρότημα, δε λέω.Αλλά είναι κάπως ρίσκο...

ΣΥΝΗΘΩΣ ΟΙ ΚΑΛΕΣ ΠΑΡΕΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ

Σωστό.

ΜΟΝΟ ΑΝΤΙΚΟΙΝΩΝΙΚΟΣ ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΕΣΑΙ...ΑΠΛΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΑΙΩΝΕΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΚΟΛΛΗΤΟΥΣ (ΣΟΥ) ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΦΙΛΙΚΗ ΜΠΑΝΤΑ !! ΚΑΙ ΣΑΝ ΕΠΙΛΟΓΟ ΘΑ ΠΩ ΤΟ ΕΞΗΣ...ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΕ ΕΚΤΙΜΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ, ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΣΕΒΟΝΤΑΙ....ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΙ ΣΟΥ....ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 6-7 ΝΟΜΑΤΑΙΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ....ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΞΕΡΩ....ΑΛΛΑ ΔΙΑΒΑΖΩΝΤΑΣ ΤΟΥΣ....ΤΟΥΣ ΣΕΒΟΜΑΙ, ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΚΤΙΜΩ

Κοίτα εγώ έχω με άλλα 2 παιδιά ένα συγκροτημάτακι...τι έχουμε δηλαδή, 2-3 φορές τον χρόνο κάνουμε κάτι..στην κυριολεξιά..λόγω ότι ο ένας σπουδάζει κι ο άλλος δεν έχει χρόνο και ότι έχουμε έχουμε ξενερώσει όλοι από λιγάκι ο καθένας...αλλά μ' αυτά τα άτομα έχουμε πολύ καλή σχέση και την ώρα της μουσικής δηλαδή φτάνουμε μέχρι και σε επίπεδο να κοροηδεύουμε ο ένας τον άλλο και να μην παρεξηγείτε κανείς, γνωρίζει ο ένας τον άλλο πολύ καλά, άσχετα αν δεν έχουμε ίδιες απόψεις σε όλα. Κι αυτό δεν είναι επειδή έκατσε τυχαία, αλλά γνωρίζαμε απ' την αρχή ότι εμείς οι 3 σαν σύνολο μπορόυμε κάνουμε κάτι με τον ίδιο σκοποό κι αν αλλάξει κάτι στην πορεία θα υπάρχε κάποιος σοβαρός λόγος όχι για <<μουσικούς>> λόγους.Όσο για αυτό που είπες για το φόρουμ συμφωνώ απόλυτα και το είχα στο μυαλό μου κι εγώ, αλλά, συνεργασία η και συγκρότημα με κάποιον απ' το φόρουμ που συμπαθείς κι εκείνος εσένα οκ, η διαφόρα όμως είναι ότι αν δεν ξέρεις, δεν έχεις διαβάσει τον άλλο που γράφει...ε εδώ αλλάζει το πράμα..

Πω πω τι έγραψα εδώ, κουράστηκα 

Υ.Σ. Άντε να βρει άτομα τώρα ο άλλος έτσι που του το κάναμε το θέμα. 
KGB
Επισκέπτης
« Απάντηση #7 στις: Φεβρουάριος 20, 2007, 06:13:37 μμ »

Δεν είναι και τόσο τρομερό! Κανονίζεις +κάνεις 1-2 πρόβες, πίνεις και 2 μπύρες με τον άλλο και βλέπεις αν ταιριάζεις , σαν άτομο, σαν μουσική προσέγγιση κτλ.

edit 22/02: ο διάλογος μεταξύ allou - Κάποιος μεταφέρθηκε εδώ
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 22, 2007, 10:29:38 πμ από KGB »
Κάποιος
Newbie
*

« Απάντηση #8 στις: Φεβρουάριος 20, 2007, 07:35:15 μμ »

Χμμ, μπόρει όντως να 'ναι και τόσο απλό... 
themis
Junior forumist

« Απάντηση #9 στις: Φεβρουάριος 20, 2007, 08:13:14 μμ »

Στανταρ το αλκοολ σε τετοιες φασεις ειναι μεγαλο χαρτι γιατι ενα καλο τζαμαρισμα , θελει και χαλαρη κατασταση...και αν δεις οτι δεν τραβαει (και σε οτι εχει να κανει με μουσικη)αλλα και οχι μονο.... δεν το προχωρας....αμα γουσταρεις να παιξεις μουσικη θα την βρεις την ακρη εδω αλλοι φτιαχνουν μουσικη στο pc τους(γεια σου KBG γεια σου TUG)και αλλοι με κατσαρολες και βαρελια στην αγγελια θα σκαλοσουμε....

πω πω το γαμισα!!!!!!!!!!!!!

*SOMETIMES WHEN I LOOKING TO YOUR EYES I SWEAR THAT I CAN SEE YOUR SOUL*
Σελίδες: [1]   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: