+ 
|-+  θέματα του DIYMUSIC» Πληροφορίες ανανέωσης diymusic.org» Diymusic updated
Username:
Password:
Αποστολέας Θέμα: Diymusic updated  (Αναγνώστηκε 57049 φορές)
Sivnik
Forum Normal
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #30 στις: Φεβρουάριος 07, 2007, 04:58:13 πμ »

Αν είναι κορεάτικη συγχωρείται γιατί μετά τα βιντεάκια στο youtube πολύ τους πάω
Τι βιντεάκια για πες και σε μας:)
πας στο youtube και βαζεις south korea riot και βλεπεις ποσο μπροστα ειναι τα παλικαρια :Ρ

-με τις αλλαγες,ολα κιριλε
KGB
Επισκέπτης
« Απάντηση #31 στις: Φεβρουάριος 07, 2007, 11:02:29 πμ »

Παράθεση
Ρε kgb Κάντε και κανα update των windows ρεεεεεεεεεε..

Ολο και καποια μαλακία των windows ευθυνεται για αυτό και στανταρντ θα εχει διορθωθεί. Βαλτε τα μια ωρίτσα να κανουν και κανα update...

ασε ρε εδώ που έχω μπλέξει! νομίζεις ότι μπορείς να βάζεις και να βγάζεις ότι προγράμματα θες ή να κάνεις Update κατά βούληση σε εταιρικό PC? εδώ είναι κομμένα youtube , imageshack - τύπου sites, sites με θέματα sex & drugs, downloading αρχείων mp3/zip/video κτλ. !

kthulu σωστός.... και χωρίς να θέλω να πω κάτι κακό για σενα και το hogan (για το logo), βασικά είναι γαμάτο και με γαμάτα χρώματα, αλλά πραγματικά παιδιά δε φαίνεται καθόλου to diy.... μόνο το music.... θα πρότεινα να βελτιωθεί!

ΥΓ: Σε σύνταξη με κεφαλαία γράμματα δεν μπαίνουν τόνοι... φαίνεται πολύ ασχημο ... για το φόρουμ μιλάω....
ΥΓ2: Να βάζαμε ένα άλλο εικονίδιο (στις κατηγορίες θεμάτων) κι όχι το μεγάφωνο που παραπάμπει σε μουσική και , κάπως , μας περιορίζει;
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 07, 2007, 11:31:23 πμ από KGB »
Νίκος
Forum Normal

« Απάντηση #32 στις: Φεβρουάριος 07, 2007, 01:49:53 μμ »

το ιντερφεις καλο αλλα πως μπορω να το κανω να κανω λογκιν κατευθειαν μολις παω στο σαιτ??

Καταναλωτικά γουρούνια, μας κρεμάσανε κουδούνια
αν δεν μπεις στο κοπάδι, πίσσα και πούπουλα.
tug
Administrator
Forum is my life

« Απάντηση #33 στις: Φεβρουάριος 07, 2007, 03:04:39 μμ »

Φιλε Νικό διορθώθηκε κι αυτό. Απλά όταν  κάνεις login θα εχεις επιλέξει χωρίς όριο. Την επόμενη φορά που θα πας να μπεις στο φορουμ θα σε εχει κανει login αυτόματα.

Ένα μόνο ξέρω. Οτί ένα μόνο ξέρω.
Sino
Επισκέπτης
« Απάντηση #34 στις: Φεβρουάριος 08, 2007, 07:38:06 πμ »

Second that: όντως διορθώθηκε το πρόβλημα με τη διάρκεια του login!

-Sino.
Νίκος
Forum Normal

« Απάντηση #35 στις: Φεβρουάριος 08, 2007, 11:19:57 πμ »

Άλλη μια σχετική παρατήρηση, σοσιαλιστικής φύσης:

Πού είναι το Top 10 με τα "latest posts"; 666

Καταναλωτικά γουρούνια, μας κρεμάσανε κουδούνια
αν δεν μπεις στο κοπάδι, πίσσα και πούπουλα.
tug
Administrator
Forum is my life

« Απάντηση #36 στις: Φεβρουάριος 08, 2007, 09:39:40 μμ »

Απλά όταν μπαίνεις στο φορουμ πατάς πανω δεξία QUICK LINKS Και διαλέγεις NEW POSTS. Charts και αρχιδιές τα καταργήσαμε. Τρομοφορουνομος 142/23

Ένα μόνο ξέρω. Οτί ένα μόνο ξέρω.
Absinthe
Junior forumist

« Απάντηση #37 στις: Φεβρουάριος 13, 2007, 03:21:53 μμ »

Πληροφοριακά αναφέρω το εξής:

όταν μπαίνω στο site και πάω να κάνω ένα post ή να απαντήσω σε ΠΜ, ενώ φαίνομαι log-αρισμένη κανονικά, μου βγαίνει ένα μήνυμα που λέει πως δεν μπορώ να ποστάρω επειδή έχω υπερβεί το μέγιστο χρόνο σύνδεσης (έχω επιλέξει "χωρίς όριο").

Αλλά και όταν πάω να κάνω log out για να ξαναμπώ, το μήνυμα που βγαίνει λέει πως η ενέργεια απέτυχε και πρέπει να ξαναπροσπαθήσω.

Ο μοναδικός τρόπος για να παρακάμψω αυτή τη μαλακία είναι να πάω να σβήσω χειροκίνητα το cookie και να συνδεθώ εκ νέου, πράγμα που κάνω κάθε φορά που επισκέπτομαι το site, και καταντάει εκνευριστικό.

Υ.Γ. το ίδιο πράγμα συμβαίνει και στον υπολογιστή του σπιτιού και της δουλειάς, οπότε δεν έχει να κάνει με browser settings και τα συναφή.

For me my glory is an
Humble ephemeral Absinthe
Drunk on the sly, with fear of treason
and if I drink it no longer,
it is for a good reason.
nekys
Newbie
*

« Απάντηση #38 στις: Φεβρουάριος 18, 2007, 08:54:03 πμ »

Το περίγραμμα του μενού που έφευγε λίγα χιλιοστά πιο κάτω το φτιάξατε! Μπράβο!
Στην "Τελευταία Ανανέωση" όμως , μου βγάζει το Ανανέωση από κάτω για δεν χωράει και μπλέκεται με το πρώτο πόστ της λίστας.

Τελικά για το πρώτο δεν έφταιγε ο firefox μου!!!

Άντε μωρέ με τα Windows Update! Βάλτε κάνα λίνουξ που είναι και DIY
kthulu
Administrator
Forum Addict

« Απάντηση #39 στις: Φεβρουάριος 19, 2007, 10:00:09 μμ »

Διορθώθηκε ένα πρόβλημα το οποιο δεν άφηνε νέους χρηστες να εγγραφουν και το οποιο πρέπει να παρουσιάστηκε κάπου μέσα στο update. Κάποιοι users είχαν προσπαθήσει να γραφτούν ανεπιτυχώς, ευτυχώς τα account τους διασώθηκαν και μπορούν πλέων να τα ενεργοποιήσουν χωρίς προβλήματα.

Επίσης απενεργοποιήθηκαν οι εικόνες ασφαλειας που εμφανίζονταν στα pms νέων χρηστών και στο registration, μιας και δεν δούλευαν.
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 20, 2007, 04:23:03 πμ από kthulu »

love is the basis of our revolution
Sid
Forum Normal

« Απάντηση #40 στις: Φεβρουάριος 21, 2007, 07:09:40 μμ »

να κανω μια ερωτηση?
παλια,πριν το uptade,οταν ενα τοπικ στο οποιο ειχαμε γραψει,δεχονταν νεα απαντηση,μας ερχοταν mail.
τωρα,εμενα τουλαχιστον,δεν μου ερχεται.ετσι θα ειναι πλεον η κανω κατι λαθος εγω?
αν παρω pm,θα μου ερθει mail η οχι?
kthulu
Administrator
Forum Addict

« Απάντηση #41 στις: Φεβρουάριος 21, 2007, 09:00:06 μμ »

Ναι δυστυχώς σβήστηκε τελείως ο πινακας που κράταγε τις συγκεκριμένες πληροφορίες (δλδ. των επιλογων ειδοποιήσεων) των χρηστών του site. Αλλα πιστεύω ότι μπορείς να πετύχεις το ίδιο κάνοντας click το κουμπάκι "ειδοποίηση" το οποιο βρίσκετε στο κάτω κάτω στο τέλος από κάθε thread. Δοκίμασε το και κράτησε μας ενήμερους αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα.

bhoy
Forum Normal

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #42 στις: Φεβρουάριος 22, 2007, 02:23:01 πμ »

Ρε παίδες μπορείτε να μου πείτε γιατί διαβάζω αντίστροφα τις απαντήσεις στα θέματα;Εννοώ πως στην σελίδα (1) διαβάζω τη τελευταία σελίδα με σχόλια ενώ την αρχική σελίδα, αν απαντήσουνε 100, στην 100ή!Τί επιλογή έχω πατήσει και δε το ξέρω;

Στην πόλη-φορμόλη, οι κάμερες θα παρακολουθούν, τα πανεπιστήμια δεν θα έχουν άσυλο, στις πλατείες θα φυτεύουμε τραπεζοκαρέκλες, οι παραλίες και οι δρόμοι θα έχουν διόδια, οι πεζόδρομοι πολυκαταστήματα για ηλίθιους καταναλωτές και οι πορείες τροχονόμο!
Κάποιος
Newbie
*

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #43 στις: Φεβρουάριος 22, 2007, 12:08:41 μμ »

Δεν διάβασα τίποτα... (οπότε σόρρυ αν το χει πει κανείς ήδη...)
Πριν την ανανέωση μ' άρεσε περισσότερο που τα θέματα του φόρουμ φαινόταν στην κεντρική, ενώ τώρα τα ψάχνεις στο φόρουμ..κι αν δεν κάνεις λογκ ιν δε γράφει και το "new"...
kthulu
Administrator
Forum Addict

« Απάντηση #44 στις: Φεβρουάριος 22, 2007, 11:42:03 μμ »

δες αυτό

Σελίδες: 1 2 [3] 4 5   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: