Αποστολέας Θέμα: Καράτε:Τυφλή Φυγή  (Αναγνώστηκε 3437 φορές)
Thought_Criminal
Junior forumist
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Anarchopunx και τα λοιπά

« στις: Ιανουάριος 10, 2007, 12:58:28 πμ »

Είναι μια ταινία (  DIY γυρισμένη από κάτι καμμένα παληκάρια με ψηφιακή κάμερα.Έχει από τις πιο καμμένες σκηνές που έχω δει ποτέ και σίγουρα συγκαταλέγεται στις πιο καλτ ταινίες όλων των εποχών.Τα λόγια όμως είναι περιττά (που λέει και το λαϊκό άσμα) οπότε αν θέλετε κατεβάστε την εδώ: Καράτε:Τυφλή Φυγή
Σας συστήνω ανεπιφύλαχτα να τη δείτε.Ειδικά αν δώσετε προσοχή στις λεπτομέρειες θα λιώσετε στα γέλια. π.χ. Στη Νέα Υόρκη όλοι μιλάνε ελληνικά και υπάρχει σύνθημα γραμμένο στα Ελληνικά σε τοίχο,για να πάνε από Νέα Υόρκη Ιαπώνία περνάνε από Ευρώπη  :lol: ,ο αρχικαρατίστας μιλάει ελληνικά με γιαπωνέζικη χροιά και άλλα.Επίσης προσέξτε τους Αγγλικούς υπότιτλους είναι όλα τα λεφτά.

* WAR IS PEACE
* FREEDOM IS SLAVERY
* IGNORANCE IS STRENGTH

Thoughtcrime does not entail death. Thoughtcrime IS death
kmellos
Forum Addict

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #1 στις: Ιανουάριος 10, 2007, 01:12:16 πμ »

ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΤΑΙΝΙΑ!

Να σημειωθει οτι με την ψηφιακη ειχαν μεγιστη διαρκεια ληψης 15 δευτερολεπτα!

Τρελο γελιο!!

Δεν εισαι χρονών, εισαι στιγμών..
KGB
Επισκέπτης
« Απάντηση #2 στις: Ιανουάριος 10, 2007, 01:32:33 πμ »

Ρε μου έχουνε πει για αυτό... εννοείτε αυτό που το γυρίσαν με φωτογραφική ψηφιακή... για να δούμε :twisted:
automaton3
Επισκέπτης
« Απάντηση #3 στις: Ιανουάριος 10, 2007, 03:03:54 πμ »

Η ταινια ειναι ταινιαρα - ξεκιναει κυριολεκτικα με γκολ απο τα αποδυτηρια, με τον υποτιτλο "Νεα Υορκη" & το εχπληκτικο συνθημα στον τοιχο. Συνεχιζει στο ιδιο μοτιβο (sic) - προσωπικα την ειχα κατεβασει & την ειδα απροσδοκητα ("τι ειναι αυτο στο desktop ρε ΄συ;") παρεα με φιλους, την κοπελλα μου, & ενα ραντεβου στο οποιο εμελλε να αργησουμε, & περασα αψογα.

Μπορει καποιος να επιβεβαιωσει ή να διαψευσει οτι σε καποια στιγμη που γυριζαν καποια σκηνη - με τα σπαθια & ολα - στη μεση του δρομου τους την επεσαν τα καλα παιδια του πολυδωρα; Δεν θυμαμαι που το εχω ακουσει/διαβασει - ισως στο site των παιδιων...
themis
Junior forumist

« Απάντηση #4 στις: Ιανουάριος 10, 2007, 07:20:06 πμ »

καλα οτι πιο cult εχει βγει εδω και πολλα χρονια απο τρελο βρωμοξυλο μεχρι απιστευτο πιστολιδι.....
δες το αμεσα θα κλαψετε απο τα γελια.....

*SOMETIMES WHEN I LOOKING TO YOUR EYES I SWEAR THAT I CAN SEE YOUR SOUL*
antonis_x
Επισκέπτης
« Απάντηση #5 στις: Απρίλιος 03, 2007, 04:16:34 πμ »

οταν λες οτι ειχαν μεγιστη διαρκεια ληψης 15 δευτερολεπτα εννοεις οτι ολη η ταινια ηταν βιντεακια 15 δευτερολεπτων και τα ενωσαν?αν ειναι ετσι εκαναν πολυ καλη δουλεια,γιατι δεν το καταλαβαινεις καθολου...
παντως εχει πολυ γελιο η ταινια...
Σελίδες: [1]   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: