Αποστολέας Θέμα: DIYmusic FESTIVAL  (Αναγνώστηκε 12016 φορές)
ΑΗΓΙΑΝΝΗΣ
Junior forumist
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #15 στις: Ιανουάριος 10, 2007, 02:24:21 μμ »

ΕΠΙΣΗΣ ΜΕ ΜΙΑ ΛΟΓΙΚΗ ΑΜΟΙΒΗ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΟΥΣ ΜΕΛΛΟΘΑΝΑΤΟΥΣ(ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΤΟ ΚΕΡΝΑΩ ΕΓΩ!) ΚΑΙ ΕΞΟΜΟΛΟΓΗΤΗΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΩΝ ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΕΩΝ ΣΤΟ ΝΤΙ ΕΥΕ ΓΟΥ ΕΥΕ ΓΚΟΥΛΑΓΚ!!! ΕΙΔΑΛΛΙΩς ΘΑ ΣΤΡΕΨΩ ΤΟΥΣ ΑΙΡΕΤΙΚΟΥΣ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΗ ΛΟΥΚΑ ΝΑ ΣΕ ΔΙΝΕΙ ΓΛΩΣΣΟΦΙΛΑ!!!

YOU DONT LIKE US BUT WE DONT CARE!!!
Sid
Forum Normal

« Απάντηση #16 στις: Ιανουάριος 10, 2007, 03:43:30 μμ »

(ρε καος,αν δεν γουσταρεις,μαγκια σου!μην μας γαμας τη κουβεντα ομως!)

Καλυτερα θα ηταν κατ'εμε,να μην γινει σε καταληψη η στεκι.
Πιο καλα θα ηταν σε κανενα πανεπιστημιο(οσο ειναι ακομα δημοσια και υπαρχει ασυλο!!! :wink: ).
Π.χ. Πολυτεχνειο(Αθηνα),Αστεροσκοπειο ΑΠΘ(Θεσ/νικη),κτλ αναλογα τη τελικη πολη.
Εγω προτιμω Αθηνα!
Billakos_
Junior forumist

« Απάντηση #17 στις: Ιανουάριος 10, 2007, 05:09:26 μμ »

eimai prothymos na vothisw stin diamorfwsi tou xwrou.tha ferw ftyaria mpetoneria ktl kai analambanw na tsimentarw olo ton xwro.exw kai kati filarakia pianei to xeri tous apo gypsosanida tha kanoume kai dekor!
javaspa
Forum is my life

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #18 στις: Ιανουάριος 10, 2007, 10:25:47 μμ »

Σύνροφοι χαίρομαι πάρα πολύ για τις προτάσεις σας περί Ματσάγγου..
Λοιπόν την Κυριακή έχουμε συνέλευση και θα θέσω το θέμα. Η απάντηση καιρα 99,9% θα είναι θετικότατη.. Θα σας έχω την απάντηση της συνέλευσης είτε κυριακή βράδι είτε το πολύ την Δευτέρα...BRO!
javaspa
Forum is my life

« Απάντηση #19 στις: Ιανουάριος 10, 2007, 10:34:28 μμ »

Εννοείτε πως η Ματσάγγου δεν είναι δέσμευση απλά θα εχουμε ένα πάτημα για αρχή...BRO!
PuNk43veR
Newbie
*

« Απάντηση #20 στις: Ιανουάριος 10, 2007, 10:47:08 μμ »

παιδιά και εγώ μέσα αν είναι για τω καλοκαίρι αλλα μετά την εξεταστική ώστε να μαζευτεί και φοιτητόκοσμος. και εγώ συμφωνώ να μην είναι σε κάποιο στέκι η κατάληψη. sid, όσο για αθηνα που λες εσύ ότι σε βολεύει, δεκτη η άποψη σου αλλα νομίζω ότι καλύτερα θα ήταν να βάλουμε κάποιες πόλεις και μετά να βάλουμε μια ψηφοφορία ώστε να οριστεί τω μέρος. πιστεύω ότι είναι η καλύτερη λύση  :?:  :roll:

οι άρχοντες χαμογελούν κι ακονίζουν τα νύχια και τα δόντια τους σίγουροι ότι όλοι κοιμούνται
Sivnik
Forum Normal

« Απάντηση #21 στις: Ιανουάριος 11, 2007, 05:22:58 πμ »

ναι νταξει και εγω πιστευω οτι ειναι πολυ καλη ιδεα. Φυσικα μεσα κλπ κλπ
Για το μερος, επειδη οντως ειμαστε απο πολλα μερη, καλο θα ειναι κατι που θα βολευει τους πιο πολλους. Εγω δεν εχω προβλημα για το μερος, αλλα ο βολος μου φανηκε καλη ιδεα. Ειναι και στην μεση των αποστασεων να τους βολεψει ολους, και δεν εχω ξαναπαει :Ρ
Αθηνα ειναι πολυ κλασικη, αποκεντρωση ρε !!
Για ψηφοφορια δεν λεει, αν ειναι θα μπαινει ο καθενας και θα λεει την πολη του, και μπορει ο ιδιος οχι μονο να μην ασχοληθει αλλα ουτε καν να πατησει, οποτε μαλλον δεν εχει πολυ σημασια μια τετοια ψηφοφορια...

Και το concept τι περιπου ειναι...?
onealpha
Forum Normal

« Απάντηση #22 στις: Ιανουάριος 11, 2007, 09:07:41 πμ »

με τον thought criminal που ειχαμε μιλήσει περισσοτερο απο κοντά ειχαμε πει να κάνουμε ενα 3ήμερακι με διαφορετική θεματική το κάθε μέρα ή κατι τέτοιο.πάντως παρά τα posts που διάβασα εγώ επιμένω για την ματσάγγου.δεν καταλαβένω γιατί προτημάει ο κόσμος κάτι έξω απο καταλήψεις και στέκια.ας παραθέσει κάποιος αιτιολογημένη άποψη περι αυτού.φιλε javaspa ευχαριστώ πολύ και χαιρετισμούς στον στέφανο από τον αιτωλό.

arguing in the internet is like special olympics,
even if you win you are still a retard
Sid
Forum Normal

« Απάντηση #23 στις: Ιανουάριος 11, 2007, 01:39:05 μμ »

φιλε Punk4ev3r,φυσικα και εχεις δικιο,εγω μια αποψη ειπα,το σωστο ειναι αυτο πουθ λες,να αποφασιστει και μετα θα διαλεχτει η πολη και ο χωρος,εγω το ειπα καιθοτι ειμαι ακομα μερος της μαθητιοσας νεολαιας....
PuNk43veR
Newbie
*

« Απάντηση #24 στις: Ιανουάριος 11, 2007, 05:17:10 μμ »

φίλε Sid είπαμε δεκτή η άποψη σου. Sivnik όταν λέω ψηφοφορία εννοώ να αποφασίσουμε κάποιες πόλεισ, π.χ. 5 στο σύνολο, και μετά να βάλουμε ψηφοφορία ανάμεσα σ'αυτές και να δούμε το αποτέλεσμα. δεν μιλάω για μια ψηφοφορία στο άσχετο αλλά με κάποια κριτήρια  :?:   :wink:

οι άρχοντες χαμογελούν κι ακονίζουν τα νύχια και τα δόντια τους σίγουροι ότι όλοι κοιμούνται
Punkunin
Newbie
*

« Απάντηση #25 στις: Ιανουάριος 11, 2007, 09:05:01 μμ »

ρε παιδιά μα απ ότι ξέρο θα γίνει ένα διήμερο στη Βίλλα τώρα τον Γενάρι.
Υποτίθετε πως είμαστε κι εμείς καλεσμένοι (Εντός των Τειχών-Κύπρος).
Ακόμα δεν έχετε ενημερωθεί? ή αυτά που ξέρω είναι μπαρούφες?
κάτσε να μιλήσω και με τους άλλους...
Sivnik
Forum Normal

« Απάντηση #26 στις: Ιανουάριος 11, 2007, 11:01:10 μμ »

PuNk43veR καταλαβα τι ειπες, απλα λεω οτι αν πχ ειναι και η αθηνα μεσα, οσοι ειναι απο αθηνα θα ψηφισουν αθηνα. Γενικοτερα οταν ψηφιζεις απλα ψηφιζεις χωρις να πολυσκεφτεσαι, οποτε μπορει να ψηφισουν 15 ατομα οι οποιοι οχι μονο δεν θα βοηθησουν,αλλα ουτε καν να ερθουν για βολτα. Αυτο λεω...

Ειναι σαν για τα meetings που λενε καμια 20αρια ατομα "ναι και γαμω, εγω λεω να το κανουμε εκει" και τελικα δεν ερχονται...
PuNk43veR
Newbie
*

« Απάντηση #27 στις: Ιανουάριος 12, 2007, 01:04:50 πμ »

ok Sivnik καταλαβα. τότε ας πούμε άλλες πιθανές πόλεις εκτός Αθήνας. ξέρω ότι ακούγεται πολύ αυτό για κάποιους αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί όλα τα καλά πρέπει να γίνονται Αθήνα. από την άλλη όμως όλοι έχουν κάποιο γνωστό τους εκεί και μπορούν να μείνουν κάπου και δεν χρειάζεται να πληρώνουν ξενοδοχεία. εμένα η άποψή μου είναι να γίνει κάπου που σπάνια γίνονται τέτοιες εκδηλώσεις πχ Αγρίνιο, Γιάννενα (δεν το λέω επειδή είμαι από εκεί,αλλά τέτοια εκδήλωση δεν έχει γίνει ποτέ εκεί). αυτή είναι η άποψή μου

javaspa
Forum is my life

« Απάντηση #28 στις: Ιανουάριος 12, 2007, 09:09:30 μμ »

αδερφέ onealpha μόλις δω την Νουλάπα (a.k.a Στέφανος)   θα του δώσω πολλά φιλιά αλλά έπιασε και αύτός τώρα δουλειά και τον έχουμε χάσει..BRO!
Επίσης και με Αγρίνιο καλή ιδέα..έχουμε και πολλούς συντρόφους και εκεί..
pyrgiotis
Junior forumist

« Απάντηση #29 στις: Ιανουάριος 13, 2007, 11:42:49 μμ »

παιδιά όλες η ιδέες γαμάνε..θα μπορούσαμε άνετα k πάτρα...τει η παράτημα..η οπουδήποτε....πάντως από πύργο παίζουν 8 μπάντες...k ότι θέλετε βοήθεια είμαι πρόθυμος

ακάρι να μας άφηναν να νιώσουμε ευτυχία και να καταλαβαίναμε ποιά είναι η φιλία..
Μακάρι να αγαπούσαμε εστω και για λίγο,να διώχναμε το μίσος μας κάπου μακριά..Μακάρι όλα να χανε πάρει σάρκα και οστα και η ζωή μας θα έπαιρνε μια παραπάνω αξία...
Σελίδες: 1 [2] 3   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: