Αποστολέας Θέμα: DIYmusic FESTIVAL  (Αναγνώστηκε 12035 φορές)
onealpha
Forum Normal
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« στις: Ιανουάριος 09, 2007, 11:33:46 πμ »

είχαμε μια ιδέα με τα παιδιά που βρεθήκαμε το σαβ/κο να οργανώσουμε σε κάποια φαση προς το καλοκαιρι ενα κατι τις σαν φεστιβαλακι "DIYMUSIC's days of sedaction"
το post αυτο είναι κάτι λιγο πολυ σαν σφυγμομετρηση για το ποιος ψήνεται!

arguing in the internet is like special olympics,
even if you win you are still a retard
mag
Newbie
*

« Απάντηση #1 στις: Ιανουάριος 09, 2007, 11:46:59 πμ »

to vriskw katapliktikh idea.An katalava swsta tha einai kati san to wasted festival ths agglias? 2hmero-3hmero festival punk kai genika diy syggrothmata!!!!!!!!!!! to eixa skeftei kai gw kai pshnomai na vohthisw kai sthn diorganwsh an einai!!!!
onealpha
Forum Normal

« Απάντηση #2 στις: Ιανουάριος 09, 2007, 12:23:57 μμ »

εεεεε, εντάξει δεν θα'χει τέτοια στάνταρ.τελος παντων υπο διαμόρφωση.  ειναι ακόμη η φάση,βλέπουμε!

Sid
Forum Normal

« Απάντηση #3 στις: Ιανουάριος 09, 2007, 01:49:18 μμ »

Μεσα και με τρελα!!!!
Και για βοηθεια-υποστιριξη και σαν μπαντα να παιξουμε,αν μας θελετε φυσικα....
negro_zine
Forum Normal

« Απάντηση #4 στις: Ιανουάριος 09, 2007, 02:01:28 μμ »

ΨΗΝΟΜΑΙ.Τα υπόλοιπα τα λέμε στην πορεία...

------------------------------------------------
Johnny Negri - Waves of Expression
-------
Άφησα ένα όνειρο στη μέση κ αυτό πήγε στην άκρη του κόσμου......
javaspa
Forum is my life

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #5 στις: Ιανουάριος 09, 2007, 11:18:00 μμ »

π-ολύ καλή ιδέα..Για ποια-ες πόλεις μιλαμε αρχικά ?
KGB
Επισκέπτης
« Απάντηση #6 στις: Ιανουάριος 09, 2007, 11:33:16 μμ »

ας πέσουνε κάποιες ιδέες....
Thought_Criminal
Junior forumist

Anarchopunx και τα λοιπά

« Απάντηση #7 στις: Ιανουάριος 10, 2007, 12:20:00 πμ »

Βασικά αδερφέ javaspa πιστεύω -αν υπάρχει βέβαια και μπόλικος χώρος- καλό μέρος θα ήτανε στο Βόλο και συγκεκριμένα στη Ματσάγγου μιας και πιστεύω βολεύει όλους ως τοποθεσία.Δεν έχω έρθει ποτέ οπότε δεν ξέρω και αν είναι εφικτό κάτι τέτοιο.Αυτό το προτείνω σαν πρώτη λύση.Σίγουρα το καλύτερο θα ήτανε να γίνει σε υπαίθριο χώρο αλλά θέλει πολύ ψάξιμο και είναι πολύ δύσκολο.Θεσσαλονίκη ίσως να μπορούσε επίσης να γίνει αλλά δεν ξέρω μήπως  είναι μακριά για κάποιους...
Βέβαια μπορεί κάποιος να διαφωνήσει να γίνει στη Ματσάγγου γιατι είναι πολιτικός χώρος...

* WAR IS PEACE
* FREEDOM IS SLAVERY
* IGNORANCE IS STRENGTH

Thoughtcrime does not entail death. Thoughtcrime IS death
onealpha
Forum Normal

« Απάντηση #8 στις: Ιανουάριος 10, 2007, 09:01:10 πμ »

και εμενα η ματσαγγου μου φενεται καλη φαση αλλά δεν μπορουμε να μιλάμε γι'αυτή εαν πρωτα δεν συννενοηθούμε με τα παιδιά απο κει.javaspa αναλαμβάνεις συνδετικός κρικος?

pyrgiotis
Junior forumist

« Απάντηση #9 στις: Ιανουάριος 10, 2007, 09:24:51 πμ »

Πολύ γαμάτη ιδέα...πολύ καλο..εγω προσωπικα ψηνομαι τρελλα για διοργανωση και για βοηθεια..κ παιζουν πολλεσ ιδεεσ απο μεροσ μου... :roll:

ακάρι να μας άφηναν να νιώσουμε ευτυχία και να καταλαβαίναμε ποιά είναι η φιλία..
Μακάρι να αγαπούσαμε εστω και για λίγο,να διώχναμε το μίσος μας κάπου μακριά..Μακάρι όλα να χανε πάρει σάρκα και οστα και η ζωή μας θα έπαιρνε μια παραπάνω αξία...
KaOs-PunX
Forum Normal

« Απάντηση #10 στις: Ιανουάριος 10, 2007, 11:05:11 πμ »

Παράθεση
to vriskw katapliktikh idea.An katalava swsta tha einai kati san to wasted festival ths agglias? 2hmero-3hmero festival punk kai genika diy syggrothmata!!!!!!!!!!! to eixa skeftei kai gw kai pshnomai na vohthisw kai sthn diorganwsh an einai!!!!

oxi punk re si...afou katarxin edo einai oloi antipunkides..parte violia k kante kana fest..punk pantos oxi..ante tsiouzzz

Punk Is Still Very Young-It's Only 30 Years-We Are the 4th Generetion-Save the World From Annihilation-With Our Silly Punk & Oi! Anthems
Chaos Punx / You don't like it? We don't care!
•PuNx & Skins uNite WORLD WIDE•
77 Told the Truth
Antinazi Army
Noisetronic
Επισκέπτης
« Απάντηση #11 στις: Ιανουάριος 10, 2007, 12:39:38 μμ »

μπορουμε να διοργανωσουμε και ντι άι γουάι οργια, ομαδικο σπανκινκ και μπραουν σαουερ! αμαν πια εχουμε πηξει ολο με μουσικες! ας κανουμε και τπτ αλλο!
thrashpunk
Junior forumist

« Απάντηση #12 στις: Ιανουάριος 10, 2007, 01:35:02 μμ »

Kalhspera paidia.Polu kalh idea pou dwsate.H gnwmh  mou gia ton xwro tou live einai diaforetikh apo ton xwro ths katalhpshs matsaggou. Tha borousame na to kanoume sto limani tou bolou h sto asteroskopeio sthn thessalonikh h sto thriliko pediwn tou areos pou paizan palia toses badares ( xaotiko telos , anasa staxth , mastiga , nautia )

Auta apo emena

Padws opou k na ginei kalo tha einai gia emena!!!

Παει καιρος που δεν καταλαβαινω την αληθεια
Τοσος καιρος και ακομα δεν εχω μαθει ποιο προσωπο να εμπιστευτω
Μοιαζει η ζωη μου σαν μια καταιγιαδα που δυναμωνει και κοπαζει διχως προορισμο
onealpha
Forum Normal

« Απάντηση #13 στις: Ιανουάριος 10, 2007, 02:06:08 μμ »

επειδή είμαστε όλοι διασκορπισμένοι τριγύρω στην ελλάδα πιστεύω πως θα έπρεπε να βρεθούμε σ'εναν χώρο όπου να είμαστε ποιο οργανωμένα.σε έναν ανοιχτόχώρο δεν μπορουμε να είμαστε συννέχεια.επίσης απότι μου έχει δείξει η εμπειρία όπου ακούς πολλά καιράσια κράτα και μικρό καλάθι γι'αυτό ποιός μου λέει εμένα ότι θα ενδιαφερθούν 20 άτομα θα πούν όλοι οτι ναι γαμάτη φάση έχουμε όρεξη και 1-2 βδομάδες πριν την προκαθορισμέμη ημερομινία κάνουν πίσω οι μισοί και οι άλλοι μισόι πούμε ότι θα έρθουμε μόνο για ένα βράδυ η θε έρθουμε την τ΄λευταία μέρα λο΄γω δουλειάς.σίγουρα θα είναι ποιο εύκολο να οργανωθούμε λοιπόν για κάποιον κλειστόχώρο.απόψή μου, οτιδήποτε όμως συζητιέται.φιλιά

ΑΗΓΙΑΝΝΗΣ
Junior forumist

« Απάντηση #14 στις: Ιανουάριος 10, 2007, 02:17:17 μμ »

NOIZTRONIC ΨΗΝΟΜΑΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΣΤΑ ΝΤΙ ΕΥΕ ΓΟΥ ΕΥΕ ΟΡΓΙΑ, ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΕΡΩ ΑΛΥΣΣΙΔΕΣ, ΣΤΑΥΡΟΥΣ, ΠΕΤΣΙΑ ΜΕ ΚΑΡΦΙΑ, ΦΟΡΕΙΑ ΜΕ ΛΟΥΡΙΑ, ΣΚΑΛΩΣΙΕΣ,ΜΑΔΕΡΙΑ Κ.Λ.Π. ΠΕΣ ΜΟΥ ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΛΕΣΩ ΦΟΡΤΗΓΟ Κ ΝΑ ΤΑ ΦΕΡΩ!
Ε ΝΑΙ , ΒΑΡΕΘΗΚΑΜΕ ΑΔΙΑΦΟΡΕΣ ΣΥΝΑΥΛΙΕΣ Κ ΠΡΟΒΟΛΕΣ ΚΑΤΙ ΒΑΡΕΤΩΝ ΤΑΙΝΙΩΝ. ΘΕΛΟΥΜΕ ΙΝΤΕΡΑΚΤΙΒ ΣΟΟΥ ΕΣΥ ΘΑ ΦΕΡΕΙΣ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ(ΜΙΑ ΜΙΑ ΔΙΑΛΕΧΤΗ Κ ΠΡΟΘΥΜΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ!) ΓΚΑΝΓΚ ΜΠΑΝΓΚ Κ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΤΟ ΧΥΜΑ!!!! ΤΟ ΜΠΡΑΟΥΝ ΣΑΟΥΕΡ ΤΙ ΕΙΝΑΙ? ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΚΑΚΟΥΛΕΣ? ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΘΑ ΡΙΧΝΟΝΤΑΙ ΣΕ ΛΑΚΟΥΣ ΓΕΜΑΤΟΥΣ ΜΕ ΣΚΑΤΑ ΑΝΘΡΩΠΩΝ Κ ΖΩΩΝ!!! ΟΣΟΙ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΘΑ ΠΑΡΑΣΗΜΟΦΟΡΟΥΝΤΑΙ Κ ΕΠΕΙΤΑ ΘΑ ΠΕΤΙΟΥΝΤΑΙ Κ ΑΥΤΟΙ ΣΤΟΥΣ ΛΑΚΚΟΥΣ, ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ!!! Κ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΠΑΙΞΕΙ ΟΛΛ ΣΤΑΡΖ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΑΠΟ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕΛΗ ΝΤΙ ΕΥΕ ΓΟΥ ΕΥΕ ΜΕ ΧΑΛΑΣΜΕΝΑ ΟΡΓΑΝΑ Κ ΚΑΜΜΕΝΟΥΣ ΕΝΙΣΧΥΤΕΣ ΜΕ ΦΛΟΥΟ ΝΤΕΚΟΡ Κ 12ΠΛΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΜΕ ΤΑΙΝΙΕΣ ΗΘΙΚΟΠΛΑΣΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟΥ! ΜΕ ΙΣΤΟΡΙΚΗ ΑΝΑΔΡΟΜΗ ΑΠΟ ΤΟ 50 ΕΩΣ Κ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ. ΣΥΜΦΩΝΕΙΣ?

YOU DONT LIKE US BUT WE DONT CARE!!!
Σελίδες: [1] 2 3   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: