Αποστολέας Θέμα: Links (σύνδεσμοι)  (Αναγνώστηκε 6679 φορές)
tug
Administrator
Forum is my life
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« στις: Δεκέμβριος 07, 2006, 05:26:23 πμ »

Εβαλα μπόλικα links χτες ειδικά στον τομέα των labels/distro.
Θα κάνω προσπάθεια τα links να αυξηθούν κατακόρυφα. Automaton και όποιος άλλος εχει να προτείνει κάποια καινούρια κατηγορία να δημιουργηθεί στις επιλογές των Links (οταν πας να κάνεις post ενα νέο link), να μου πει να το δημιουργήσω γιατι γίνεται μονάχα από το administration panel. Πχ. θελουμε να μπούνε όλα τα links από www.myspace.com που εχουν γραφτεί στο φόρουμ σε κατηγορία στα Links? Να πάω να φτιάξω κατηγορία "myspace σελίδες"...
Αναμένω νέα..

Ένα μόνο ξέρω. Οτί ένα μόνο ξέρω.
KaOs-PunX
Forum Normal

« Απάντηση #1 στις: Δεκέμβριος 07, 2006, 05:41:02 πμ »

καλυτερα ανα ειδος μουσικης να το κανεις..δηλαδη punk->μπαντα(και αναλογος θα γραφεις ή το myspace ή το site της ή αν εχει και τα 2 τοτε κ τα δυο)...πχ για χιπχοπ αλλη κατηγορια,κοκ...πιστευω καλυτερα θα ειναι ετσι..να μην γινεται ενα μπερδεμα!με πιανεις? :wink:

Punk Is Still Very Young-It's Only 30 Years-We Are the 4th Generetion-Save the World From Annihilation-With Our Silly Punk & Oi! Anthems
Chaos Punx / You don't like it? We don't care!
•PuNx & Skins uNite WORLD WIDE•
77 Told the Truth
Antinazi Army
automaton3
Επισκέπτης
« Απάντηση #2 στις: Δεκέμβριος 07, 2006, 04:54:30 μμ »

Εγω βασικα προτεινω να υπαρχει & καποια εξτρα κατηγοριοποιηση σε ελληνικες & ξενες μπαντες (εκτος απο αυτη που προτεινε ο kaos-punx). Δεν υποκινουμαι απο σκοτεινα πατριωτικα κεντρα, αλλα εχω την εντυπωση πως ο περισσοτερος κοσμος που μπαινει στο σαιτ μενει στην ελλαδα (αλλωστε μεγαλο κομματι απο το περιεχομενο του σαιτ αναφερεται στα εν ελλαδι δρωμενα) & λογικο ειναι να τους ενδιαφερουν οι τοπικες μπαντες περισσοτερο (& αρα να μην ψηνονται να ξεδιαλεγουν τις τοπικες μπαντες μια-μια απο μια θυελλα ξενων μπαντων). Αυτι ισχυεει για μενα σιγουρα & υποθετω & για αλλο (;) κοσμο.
tug
Administrator
Forum is my life

« Απάντηση #3 στις: Δεκέμβριος 07, 2006, 06:50:36 μμ »

To μόνο που μπορώ να κάνω νομίζω ότι έιναι να φτιαχτούν 2 κατηγορίες.
Μία ελληνικές μπάντες Links, και μία ξένες μπάντες. Νομίζω υπάρχει ήδη κάτι τέτοιο στις κατηγορίες των links. Δνε γίνεται να κάνω υποκατηγορίες γιατί δεν το σηκώνει το script των links αν δεν απατώμαι. Αν υπάρχει τρόπος ας μας φωτίσει ο kthulu αλλά δεν νομίζω ότι γίνεται ..
Οντως υπάρχουν ήδη οι κατηγορίες που λέτε στα links, οπότε μπορείτε να τις χρησιμοποιείσετε..
 Συγκροτήματα - Ελληνικά    
 Συγκροτήματα - Ξένα

KaOs-PunX
Forum Normal

« Απάντηση #4 στις: Δεκέμβριος 07, 2006, 07:56:53 μμ »

tug συμφωνω με αυτο που λες δλδ:

Συγκροτήματα - Ελληνικά    
Συγκροτήματα - Ξένα

αλλα πιστευω θα ηταν καλυτερα να μπουν και υποκατηγοριες για καθε ειδος μουσικης

πχ

Punk
                                     /
Συγκροτήματα - Ελληνικά --hip hop
                                     \
                                       rock
(κ οτι αλλο ειδος εδω μεσα ακουγετε!)

το αντιστιχο κ μετα ξενα!

προσωπικη μου γνωμη εινια να μην ειναι ακατεμενα...εγω πχ δεν γουσταρω μεσα στα Punk συγκροτηματα αλλα ροκ ή thrash ή χιπχοπ, κλπ μπαντες..
cheers!!

Punk Is Still Very Young-It's Only 30 Years-We Are the 4th Generetion-Save the World From Annihilation-With Our Silly Punk & Oi! Anthems
77 Told the Truth
Antinazi Army
tug
Administrator
Forum is my life

« Απάντηση #5 στις: Δεκέμβριος 08, 2006, 03:54:46 μμ »

KaOs-PunX θα το κοιτάξω αυτό που λες, ενοείτε ότι ειναι γαμάτο σαν ιδέα αλλά φοβάμαι ότι υποκατηγορίες σε κατηγορίες δεν γίνεται στα link, λόγω του προγράμματος ,όχι τίποτα άλλο. Μακάρι να γίνεται...

bhoy
Forum Normal

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #6 στις: Δεκέμβριος 08, 2006, 07:20:07 μμ »

Εγώ θα 'θελα να πω ότι καλό θα είναι να ξαναειδωθούνε κάποιες κατηγορίες, όπως π.χ. τα "πολιτικά" στα οποία συν-υπάρχουν ιστοσελίδες όπως οι 'ΟΜΗΡΟΙ' και η oμάδα 'TERMINAL'. Ο χαρακτηρισμός "πολιτικό" περιέχει πολλές  κατηγορίες, αλλά καλό θα 'ναι να ξεκαθαρίσει να θα έχει sites ομάδων με πολύ συγκερκειμένο πλαίσιο ιδεών ή άλλες που είναι σχετικές με πιο(άμεσα) κοινωνικά ζητήματα,όπως ο Ε.Σ.

Επίσης κάποια μουσικά είναι και blogs οπότε ας γίνει ένα ξεκαθάρισμα εκεί,

Εγώ θα πρότεινα να μπει σε μια παρένθεση ένας χαρακτηρισμός του μουσικού στυλ που κινείται κάθε μπάντα κι είναι οκ...

Στην πόλη-φορμόλη, οι κάμερες θα παρακολουθούν, τα πανεπιστήμια δεν θα έχουν άσυλο, στις πλατείες θα φυτεύουμε τραπεζοκαρέκλες, οι παραλίες και οι δρόμοι θα έχουν διόδια, οι πεζόδρομοι πολυκαταστήματα για ηλίθιους καταναλωτές και οι πορείες τροχονόμο!
KaOs-PunX
Forum Normal

« Απάντηση #7 στις: Ιανουάριος 09, 2007, 08:36:06 πμ »

τι θα γινει με αυτο το θεμα tug?θα φτιαχτει ετσι οπως ειχε προαναφερθει?

cheers!!

77 Told the Truth
Antinazi Army
Σελίδες: [1]   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: