Αποστολέας Θέμα: Diymusic meeting(s) 2006-2007  (Αναγνώστηκε 43694 φορές)
Sivnik
Forum Normal
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #90 στις: Ιανουάριος 11, 2007, 11:13:33 μμ »

αΧΑχΑΧαχΑΧΑ
καλα οι φωτο τα σπανε ρε...
και γαμω ειναι
η καλυτερη ειναι η μοικανια της almaroots βεβαια
χΑχΑΧα
KGB
Επισκέπτης
« Απάντηση #91 στις: Μάρτιος 23, 2007, 11:58:03 πμ »

Παράθεση
πλακα - πλακα ποτε θα κανουμε το επόμενο meeting?και που?
εγώ μέσα.. στην πρώτη πρώτη-πρώτη σελίδα έχω πει μερικές ιδέες. Μια άλλη είναι να πάμε να κάνουμε κατάληψη στο σπίτι της Almaroots στα εξωτερικά! μια άλλη είναι να περιμένουμε να ανοίξει ο καιρός να κάνουμε κάτι σε ελεύθερο camping. Άλλη εκδοχή είναι να το κάνουμε όπως το Γενάρη. Τέλος μπορούμε να πάμε να κάνουμε κατάληψη στο σπίτι του sivnik & kmellou στη Σαλόνικα.

Κάντε καμία πρόταση-προτίμηση! αν είμαστε τυχεροί, μπορεί να βρούμε και κανένα ανοιξιάτικο μανιτάρι
luben
Forum Normal

« Απάντηση #92 στις: Μάρτιος 23, 2007, 12:08:08 μμ »

... 3 βδομαδες ακουσιας απεξαρτησης απο το νετ και ηδη καθομαι 2 ωρες να διαβαζω παλια ποστ

για ανοιξιατικα μανιταρια να παμε να κανουμε καταληψη στο σπιτι του πανικλαιν στα γρεβενα
Apolitistos
Επισκέπτης
« Απάντηση #93 στις: Μάρτιος 23, 2007, 12:12:09 μμ »

kana nisaki kontino typoy agistri?

nice pix.

KGB
Επισκέπτης
« Απάντηση #94 στις: Μάρτιος 23, 2007, 12:32:13 μμ »

αφού είναι φανταρόβιος αυτος! Αλλά αν γινότανε, θα ήηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηταν.... το καλύτερο... και είναι και στη μέση...

νησάκι κοντινο στην αγγλία εννοείς απολίτιστε; εγώ πάντως (και ο oneaplha πιστεύω) εννούσαμε για πριν το καλοκαίρι.... δηλαδή  καλοκαίρι βλέπουμε....
automaton3
Επισκέπτης
« Απάντηση #95 στις: Μάρτιος 23, 2007, 01:16:48 μμ »

τι νησακια ρε παλι - καν'τε το καπου κεντρικα (οχι αθηνα!) να μπορει να ερθει ο κοσμος που εχει δουλειες χωρις να χρειαζεται να χωθει ασχημα! & αν δεν θελετε να το κανετε κεντρικα, δεν το κανετε θεσσ/νικη; ετσι θα βολευτουμε ολοι !
Noisetronic
Επισκέπτης
« Απάντηση #96 στις: Μάρτιος 23, 2007, 04:50:10 μμ »

ego leo na gini taftohrona me kana sinavliako dromeno kanoniste tpt me kana steki e! wste na houme na kimithoume kai puthena
KGB
Επισκέπτης
« Απάντηση #97 στις: Μάρτιος 23, 2007, 08:12:39 μμ »

Όποιος έχει να προτείνει κάτι συγκεκριμένο, ας το πει. Auto, αμα γουστάρεις, πες πότε θα μπορείς. Κατά τα άλλα μέχρι στιγμής οι κύριοι ενδιαφερόμενοι είναι προς το νότο. Άμα προτείνει κάποιος "μάγκες ελάτε σπίτι μου, μένω Αθήνα ή μένω Σαλόνικα κτλ", μέσα είμαι. Δεν άκουσα τίποτα τέτοιο όμως. Σε αντίσκηνο θα τη βγάλουμε ή σε ξενοδοχείο;

Το νησάκι είναι νομίζω για το καλοκαίρι, εκτός κι αν κανένα καλόπαιδο έχει σπίτι ..... ?!

Όσο για το ταυτόχρονα με συναυλία δε το θεωρώ απαραίτητο... αλλά μπορούμε να πούμε 'θα τα πούμε στη συναυλία' -  όπως π.χ. μπορείτε να κατεβείτε στη συναυλία στην Πάτρα αύριο βράδυ
automaton3
Επισκέπτης
« Απάντηση #98 στις: Μάρτιος 23, 2007, 11:28:32 μμ »

Ναι, αυτο με τον χωρο ειναι μεγαλο προβλημα.. Γι'αυτο ελεγε που το πρωτο meeting ελεγε στον καιαφα, & ας ηταν πολυ νοτια. Χμ... Εγω παντως ψηνομαι για αυγουστο, αλλα θα εξαρτηθει απο το ποτε θα εχω ακριβως διακοπες & ολα αυτα. Αυτο το καλοκαιρι ειναι & τρελλα χωστικο γαμωτο... (Παντως μαλλον θα περασω απο πατρα σε καποια φαση καθ'οδον προς τον προορισμο διακοπων .)
KGB
Επισκέπτης
« Απάντηση #99 στις: Μάρτιος 24, 2007, 10:55:59 πμ »

Νομίζω πως μέχρι τον Αύγουστο θα έχουμε κάνει τουλάχιστον άλλο ένα 'meeting', κρίνοντας από τις προθέσεις. Οπότε ας το αφήσουμε το καλοκαιρινό κι ας πούμε για κάτι πιο κοντινό...

Ε, αν περάσεις από Πάτρα, όλο και κάποιον θα βρεις. Εμένα ή τον TUG π.χ. , εκτός κι αν πετύχεις τις δικές μας τις διακοπες! 
onealpha
Forum Normal

« Απάντηση #100 στις: Μάρτιος 26, 2007, 01:46:29 μμ »

λοιπον εγω προτεινω το επομενο meeting να το κανονισουν οι:
kmellos,sivnick και thought crimnal καπου στον βορα.αντε να ταξιδεψουμε και λιγο.
εχω βασιμες πληροφοριες οτι στα βορεια περναν καλητερα.
περιμενουμε λοιπον . . .

arguing in the internet is like special olympics,
even if you win you are still a retard
KGB
Επισκέπτης
« Απάντηση #101 στις: Μάρτιος 27, 2007, 12:11:57 πμ »

Ναι, καλή ιδέα! (κομπλέ μήτσο, τους το ρίξαμε το μπαλάκι  )
kmellos
Forum Addict

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #102 στις: Μάρτιος 27, 2007, 02:31:22 πμ »

Και με μια υπερθεαματικη Mortal Kombatoειδή κινηση ο kmellos αποκρουει το μπαλακι και το στελνει στο απειρο κι ακομα παραπερα

Παιδια τωρα δεν υποσχομαστε τιποτα.. Διακοπες θα σπασουμε στα χωρια μας (οπως και ολοι αρα αδεια σαλονικα) μετα να δουμε τι θα γινει με το ΤΕΙ και τις καταληψεις και τα σχετικα τζινγκιρι μινγκιρι και μετα βλεπουμ..
οταν εχω ολοκληρομενη προταση με πληρες γευμα για μια ισσοροπημενη διατροφη οπως επιθυμει ο KGB θα την πεταξω στο board

Εχω μπλεξει και με αλλα τωρα και εχω ταξιδια

Δεν εισαι χρονών, εισαι στιγμών..
Zao
Forum Normal

« Απάντηση #103 στις: Μάιος 11, 2007, 10:52:41 μμ »

λοιπόν!!

akuma no uta
Σελίδες: 1 ... 5 6 [7]   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: