Αποστολέας Θέμα: Diymusic meeting(s) 2006-2007  (Αναγνώστηκε 42975 φορές)
Thought_Criminal
Junior forumist
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Anarchopunx και τα λοιπά

« Απάντηση #15 στις: Δεκέμβριος 13, 2006, 04:17:34 μμ »

Εγώ ψήνομαι άγρια.Θα είναι και γαμώ τις φάσεις.Αλλά πρώτα πρέπει να λυθούν κάποια σοβαρά ζητήματα.
1ον: Πώς θα τρεφόμαστε (δε μιλάω φυσικά για πνευματική τροφή αφού από αυτή άλλο τίποτα).¶ και τα μανιτάρια καλά είναι αλλά δεν επιβιώνεις...ή μήπως όχι;
2ον: Σε περίπτωση εκτάκτου ανάγκης ποιον θα θυσιάσουμε πρώτο για το κοινό καλό.
3ον: Τι ξύδια θα έχουμε και ποιος θα τα προμυθευτεί.Φαντάζομαι θα έχει πολύ κρύο οπότε κανά κονιακάκι θα ταν καλό.(Λογικά ο καθένας θα φέρει ότι θέλει έτσι;¶λλο αν τα πιουν όλα οι άλλοι :wink: )Οι straightedgeάδες παρακαλούνται να συνεισφέρουνε για το κοινό καλό.
4ον: Πώς θα πάμε εκεί πέρα;Με μπούλμαν;Με αμάξι;Με τα πόδια και κάποιος να με κουβαλάει στους ώμους;
5ον: Περίπου για πια ημερομηνία μιλάμε.
6ον: Θα υπάρχει pc με ίντερνετ ώστε να φορουμάρουμε (κατά το τσατάρω) από εκεί πέρα;Έστω μια τι-βι για να δούμε το "πολύ την κυριακή" την κυριακή και Μενεγάκη τη Δευτέρα.Κατά προτίμησην να υπάρχουνε 2 τηλεοράσεις ώστε να μην υπάρξει διαφωνία μεταξύ των φαν της Μενεγάκη και της...ε...αυτής που είναι στον ΑΝΤ1.(δε θυμάμαι όνομα).Επίσης να έχει και ΝΟΒΑ να δούμε καμιά τσοντίτσα τις κρύες νύχτες.
7ον: Το βουνό αυτό που λέτε συνορεύει με την Ηλία;Μπας και πάμε καμιά βόλτα για εξερεύνηση ρε αδερφέ  :wink:  :lol:  :lol:  :lol:

Αυτά τα λίγα και βασικά...

* WAR IS PEACE
* FREEDOM IS SLAVERY
* IGNORANCE IS STRENGTH

Thoughtcrime does not entail death. Thoughtcrime IS death
tug
Administrator
Forum is my life

« Απάντηση #16 στις: Δεκέμβριος 14, 2006, 02:08:01 πμ »

Εγώ ψήνομαι αρκεί να έχω χρόνο και να μην πέσει σε τρελό διάβασμα.. Αλλά ειναι κοντά και μπορώ να περάσω όπως και ναχει πιστεύω..
Από φαι δεν παίζει θέμα. Μιλάμε για σπίτι με κουζίνα και όλα. Μόνο πισίνα δνε έχει ,όποιος μπορεί ας φέρει.

Ένα μόνο ξέρω. Οτί ένα μόνο ξέρω.
onealpha
Forum Normal

« Απάντηση #17 στις: Δεκέμβριος 14, 2006, 09:18:00 πμ »

όποιος είχε ερθει στο καλοκαιρινο μαζεμα ας πει για το φαί, όχι ας πει κανεις τιποτε αν τολμάει. Θα ερθει και ο Panicline να ψήσει?τι λέτε να το κάνουμε την βδομαδα μετά την πρωτοχρονιά?

arguing in the internet is like special olympics,
even if you win you are still a retard
luben
Forum Normal

« Απάντηση #18 στις: Δεκέμβριος 14, 2006, 09:36:23 πμ »

μετα την πρωτοχρονια ειναι οκ ημερομηνια για μενα...

υγ. αν δεν ερθει ο panicline (φανταρος γαρ...) μπριζολες δε προκειται να φαμε!
KGB
Επισκέπτης
« Απάντηση #19 στις: Δεκέμβριος 14, 2006, 11:13:02 πμ »

Παράθεση
Πώς θα τρεφόμαστε (δε μιλάω φυσικά για πνευματική τροφή αφού από αυτή άλλο τίποτα).¶ και τα μανιτάρια καλά είναι αλλά δεν επιβιώνεις...ή μήπως όχι;
μα.... το απάντησες μόνος σου
Παράθεση
Εγώ ψήνομαι άγρια.
άρα εσένα θα φάμε!
φαντάζεσαι να φάμε τον thought crimi? καλά αυτό θααααααααααα'ταν

Λίγο πιο σοβαρά:
1. Υπάρχει τζάκι, καλοριφέρ, ψησταριά, φούρνος
2. Τσίπουρο & κρασί θα υπάρχουν, αλλά ο καθένας μπορεί να φέρει ότι νομίζει. το κονιακ είναι καλή ιδέα, ως ένα από τα πιο θερμαντικά ποτά... :lol:
3. Σε περίπτωση ανάγκης εγώ λέω να θυσιάσουμε τον πιο βαρύ (έτσι θα χαθεί μια ζωή αλλά θα αφήσει και το περισσότερο κρέας για τους υπολοίπους) - οπότε thought_crimi φέρε και μια ζυγαριά
4. Πως θα πάμε: ελάτε εσείς πάτρα και βλέπουμε. Το χωριό είναι περίπου 45 λεπτά από την Πάτρα με χαλαρή οδήγηση - αν δεν έχουμε αρκετές θέσεις (ή αν έχουμε μόνο ένα αυτοκίνητο), το πολύ-πολύ να κάνουμε δυο δρομολόγια - από την άλλη έχει και λεωφορείο από τα κτελ (δεν ξέρω κάθε πότε, μάλλον 1-2 δρομολόγια την ημέρα?) - δεν είναι πρόβλημα πάντως...
5. Τηλεόραση & τηλέφωνο δεν έχει, αλλά εσύ αν θες μπορείς να φέρεις το λαπτοπ σου μπας και κάποιος από μας βαρέσει στέρηση
6. Η ημερομηνία 5-10 Ιαν εμένα μου κάνει (μάλλον), ας πούνε και οι φοιτητές σχετικά με τις εξεταστικές τους....
7. Με μανιτάρια ΄ΜΟΝΟ δύσκολα θα χορτάσει κάποιος , αλλά μη νομίζεις: αν έχεις πολλά επιβιώνεις. Οι vegeterians που θα παραστουν στο Meeting να ξέρουν ότι θα αντικρίσουν αποτρόπαιες σκηνές κρεατοφαγίας.

ΚΑΛΑ ΑΥΤΟ ΘΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ'ΝΑΙ..............
luben
Forum Normal

« Απάντηση #20 στις: Δεκέμβριος 14, 2006, 12:27:21 μμ »

η ημερομηνια 2-6 πχ δε σου κανει? εμεις με το που τελειωσουν οι "γιορτες" θα αρχισουμε αμεσως αναπληρωσεις εργαστηριων...
KGB
Επισκέπτης
« Απάντηση #21 στις: Δεκέμβριος 14, 2006, 01:53:25 μμ »

παιδιά πρέπει να είναι σαββατοκύριακο. εγώ κι ο onealpha δουλεύουμε ίσως και άλλοι ... 2 ιαν είναι αργία αλλά  3-5 δουλεύουμε... μια-δυο μέρες μπορώ να πάρω άδεια, μάλλον, δηλαδή παρασκευή -σαββατο ας πούμε... αλλά πρέπει να κολλήσει με σαβ-κυρ....
Sivnik
Forum Normal

« Απάντηση #22 στις: Δεκέμβριος 15, 2006, 11:16:24 πμ »

Kαλα κι αυτο θαααα 'ναι
Καλα ειναι ρε μετα τις γιορτες. Εγω ψηνομαι. Θα ειμαι και αθηνα τοτε βεβαια, οποτε δεν θα μου κατσει και βαρυ το θεσνικη πατρα. Χαλαρα...
Αν περιμενετε να χορτασετε με τον though criminal, καλυτερα να βασιστειτε στα μανιταρια. Σαν κι εμενα ειναι, νηστικοι θα μεινετε.

Αυτο το σαβ/κο που λεμε μετα την πρωτοχρονια, μια χαρα λεει. Εξαλλου πρωτη εβδομαδα και τα εργαστηρια πιο χαλαρα ειναι, ε και το πολυ πολυ να χασεις την δευτερα. Και τι να λεει...

Αντε αντε ψηθειτε
AlmaRoots
Junior forumist

Φύλο: Γυναίκα

« Απάντηση #23 στις: Δεκέμβριος 15, 2006, 02:37:17 μμ »

KGB poio einai to xwrio?k poia tha einai i akrivis imerominia?na mboresw na erthw gia trimero,dimero den nomizw alla gia mia mera pisteyw pws nai!!!GAMW TIN KSENITIA!!! :shock:

Xωρίς Βενζίνη Χωρίς Αλλοτρίωση
RaVe iS n0t a cRiMe - ReSpEkt tHe UnDeRgRoUnD tEkN0 MoVeMeNt aNd SuPp0rt fReE PaRtY
KGB
Επισκέπτης
« Απάντηση #24 στις: Δεκέμβριος 15, 2006, 06:08:08 μμ »

Αλμα , το χωριό είναι μυστικό Όσο για τις ακριβείς ημερομηνίες αυτό συζητάμε τώρα, μπορείς να πεις και συ τι σε βολέυει. Από αυτούς που έχουν πει μέχρι στιγμής, προσανατολιζόμαστε προς το 4ήμερο 5-6-7-8 (από Σάββατο μέχρι Δευτέρα...) Καλά , δε θα είσαι Πάτρα εκείνες τις μέρες ρε; Εγώ έχω ρεπό Δευτέρα, αλλά στην ανάγκη μπορώ να το ανταλλάξω με Σάββατο... μάλλον....
PuNk43veR
Newbie
*

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #25 στις: Δεκέμβριος 17, 2006, 02:03:12 πμ »

paidia kai egw mesa. apla yparxei ena problima. kapoioi pou gyrizoun apo ta3idi e3wteriko(egw px.) kai 8eloume na er8oume pws 8a ginei na ma8oume pou akribws 8a eisaste kai pws 8a er8oume? 8a anakoinw8oun ola edw?

οι άρχοντες χαμογελούν κι ακονίζουν τα νύχια και τα δόντια τους σίγουροι ότι όλοι κοιμούνται
panicline
Forum Normal

« Απάντηση #26 στις: Δεκέμβριος 17, 2006, 04:15:58 μμ »

εγω για εορταστικη αδεια απο το στρατο δηλωσα το 6ημερο απο την μερα μετα τα χριστουγενα μεχρυ την μερα μετα την πρωτοχρονια οποτε δεν θα μπορεσω να ερθω. Αν σημερα που επιστρεφω στο στρατο δω οτι με εχουν βαλει αυθερετα στο 6ημερο των φωτων θα ερθω.

-Nomos einai to dikio toy Giwta-
KGB
Επισκέπτης
« Απάντηση #27 στις: Δεκέμβριος 17, 2006, 10:37:15 μμ »

Παράθεση
paidia kai egw mesa. apla yparxei ena problima. kapoioi pou gyrizoun apo ta3idi e3wteriko(egw px.) kai 8eloume na er8oume pws 8a ginei na ma8oume pou akribws 8a eisaste kai pws 8a er8oume? 8a anakoinw8oun ola edw?

κατ' αρχάς πρέπει να κάνουμε μια σούμα πόσοι μαζευόμαστε. το σπίτι είναι μικρό αλλά όλοι οι καλοί χωράνε! για τα υπόλοιπα στείλε PM , αν και μάλλον προσανατολιζόμαστε (μιας και δεν πρότεινε κανένας άλλος κάτι άλλο) για 6-8 Ιαν.

Kmello εσύ μπορείς ρε; (χωρίς Kmello θαααααα'ναι  )
kmellos
Forum Addict

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #28 στις: Δεκέμβριος 18, 2006, 12:59:27 πμ »

ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ - ΠΑΤΡΑ ΘΑ ΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙIIIIIIΙΝΑΙ

Εκτος απροόπτου 6-8 φενεται να με βολευει.
Απλα δεν ξερω που ειναι η Αχαία (χε χε   )

ΜΑλλον θα σκασω..
Ειναι πριν το ανοιγμα των σχολων και βολευει.
Ενοειται οτι ειμαι μεσα! Δεν χρειαζοταν να το πω..
Αφου με ξερ' τε..

Εγω δεν εχω προβλημα χωρου! Κοιμαμαι αγκαλιτσα με τον onealpha!!  
ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ?

Και για ζεστη μην φοβαστε ρε! Θα εχουμε τον tug με τις καμενιες του και ΔΕ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΧΡΙΣΤΟΠΑΝΑΓΙΑ!

Δεν εισαι χρονών, εισαι στιγμών..
AlmaRoots
Junior forumist

Φύλο: Γυναίκα

« Απάντηση #29 στις: Δεκέμβριος 18, 2006, 01:15:13 πμ »

xoxo nai KGB 6/1 mborw feygw deytera 8/1.loipon kanonistike? 8)

Xωρίς Βενζίνη Χωρίς Αλλοτρίωση
RaVe iS n0t a cRiMe - ReSpEkt tHe UnDeRgRoUnD tEkN0 MoVeMeNt aNd SuPp0rt fReE PaRtY
Σελίδες: 1 [2] 3 4 ... 7   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: