Αποστολέας Θέμα: Diymusic meeting(s) 2006-2007  (Αναγνώστηκε 43102 φορές)
onealpha
Forum Normal
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #30 στις: Δεκέμβριος 18, 2006, 09:46:40 πμ »

ok λοιπόν εκλεισε.εγω ειμαι μεσα.θα κανονισω και γουρουνοπουλακι απ'το χωριό μου
και μουσικες.κοιμαμαι αγκαλια με kmello και sivnik.
να θέλει και κανείς άλλος θα περάσει πρώτα απο τελετή μυησης και μετά.

arguing in the internet is like special olympics,
even if you win you are still a retard
KGB
Επισκέπτης
« Απάντηση #31 στις: Δεκέμβριος 19, 2006, 02:10:35 μμ »

Ρε δε γαμιέστε να ασπρισετε;
1a,
kgb,
middle,
sivnik,
luben,
almaroots,
kmellos,
thought crimi
tug (?)
stavrosav (?)
punk4ev3r + ατομο (?)
===========
καλά ρε 12 άτομα είσαστε σοβαροί μές το καταχείμωνο και το καλοκαίρι μαζευτήκαμε 7? ρε τι είν' αυτοί ρεεεεεεεεεεεεε, που θα χωρέσουμε ρε, το σπίτι είναι μικρό είπαμε!

Λοιπόν θα πρέπει:
1) Να φέρετε όλοι sleeping bag
2) Να ενημερώσετε στο θέμα αυτό, μέσα στο επόμενο 15ήμερο με βεβαιότητα αν θα έρθετε ή όχι!
3) Να κάνετε δίαιτα, για να χωρέσουμε!!!
filosofos
Forum Addict

« Απάντηση #32 στις: Δεκέμβριος 19, 2006, 04:30:23 μμ »

xexe εχω μιλησει με τον παπα του χωριου και με ειπε οτι αυτοι οι κανιβαλοι θα πρεπει να περασουν πανω  απο το πτωμα του........... :lol:  :lol:
εδω επιασε τον μπατσο του χωριου και του ειπε: αμα θες οργανο μ να φας και φετο μαγειριτσα ,θα πρεπει να διωξεις αυτους τους αλητες, μι τα σκουλαρικια σταυτι και αυτες τις ξετσιπωτες που μι βανουν σκουλαρικ στουν αφαλοτςςςςςςςςς..... :lol:  :lol:
φανταστειτε τον γκαγκεμπε-πολωνιο 210 να σκυβει να μαζεψει μανιταρια και ο παπας του χωριου απο πισω να τρεχει να τον ξομολογησει......... :lol:

ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΟΝΑΔΙΚΑ ΖΩΑ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΠΟΥ ΞΥΡΙΖΟΥΝ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥΣ..
Sivnik
Forum Normal

« Απάντηση #33 στις: Δεκέμβριος 19, 2006, 05:04:28 μμ »

καλα νταξ, αν πας στο αντιστιχο τοπικ για το καλοκαιρι θα δεις καμια 20αρια ατομα να ψηνονται να ερθουν, και οι μισοι κατεληξαν μαλλον στα ιαματικα του καιαφα γι'αυτο δεν τους ειδαμε ποτε. Μου ειπε και ο napalmdeathgr οτι το ψηνει να κατεβει, αλλα και αυτο παλι στο πολυ φλου, οποτε δεν ειναι στανταρ...

12 ατομα σε ενα σπιτι?
μαλλον καποιος δεν θα εχει σπιτι με το νεο ετος...  :twisted:

ο kgb επειδη εχει ρεπο και την δευτερα θα κατσει μια μερα παραπανω για να συμμαζεψει λεει....
KGB
Επισκέπτης
« Απάντηση #34 στις: Δεκέμβριος 19, 2006, 06:30:02 μμ »

Φιλοσοφε, λες να με έχει άχτι ο παπάς από παραπρόπερσυ που μεγάλη παρασκευή ψήναμε μπριζόλες έξω και τσικνίζαμε;;;;    :lol:

Sivnik, από το στόμα σου και στου παπα-τσάκαλου το αφτί.
onealpha
Forum Normal

« Απάντηση #35 στις: Δεκέμβριος 20, 2006, 09:00:06 πμ »

Παράθεση από: "Sivnik"
....οι μισοι κατεληξαν μαλλον στα ιαματικα του καιαφα γι'αυτο δεν τους ειδαμε ποτε λεει....

ετσι θα γινει και φετος νομιζω.
KGB μην αγχωνεσαι όλοι οι καλοί χωράνε,αν δεν ερχοσουν εσυ δεν θα'χαμε προβλημα.

arguing in the internet is like special olympics,
even if you win you are still a retard
doesitmatter
Forum Normal

« Απάντηση #36 στις: Δεκέμβριος 22, 2006, 11:51:14 πμ »

Να μας λέγατε για χορτοφαγική κουζίνα, ποδηλατάδες στο βουνό και πεζοπορίες μέσα στα έλατα να το σκεφτόμασταν περισσότεροι... αλλά έτσι....  :twisted:

Punk Rock: Quality Marketed Rebelion since 1977
panicline
Forum Normal

« Απάντηση #37 στις: Δεκέμβριος 22, 2006, 11:24:54 μμ »

Ερχεται και ο ψηστης τελικα!    Παιρνω αδεια  τελικα την Πεμπτη πριν τα φωτα και σας ερχομαι!

-Nomos einai to dikio toy Giwta-
KGB
Επισκέπτης
« Απάντηση #38 στις: Δεκέμβριος 23, 2006, 10:46:22 πμ »

Κοίτα να δεις DIM, θα έχουμε και χορτοφαγική (αν μαγειρέψεις εσύ, χαχαχα) και βασικά ήδη είμαστε too much, αλλά ειδικά εσύ (που είσαι καλός!) χωράς.... Μη μασάς, δε θα τρώμε όλη την ώρα!

Όσο για πεζοπορία , έλατα και δάση , κατ' αρχάς δε τα λέμε γιατί θα μας κοροιδεύει ο φιλόσοφος και θα μας λέει χίππυδες ! Anyway, σε κάθε περίπτωση, το πρόγραμμα και το κλίμα θα διαμορφωθεί από αυτούς που θα συναποτελέσουν την παρέα

Καλημέρα...

ΥΓ: Συντονίστε το , αν γίνεται να είστε Πάτρα πρωι- άντε μεσημέρι, οι εξ Αθηνών ορμώμενοι τουλάχιστο... Ψήστη, είδες τι σε περιμένει; Οι συμμετοχές είναι αυξημένες... θα σου πάρουμε βοηθό...
luben
Forum Normal

« Απάντηση #39 στις: Δεκέμβριος 23, 2006, 12:24:46 μμ »

oxi 6-8 ! στις 8 ανοιγουν τα πανεπιστημια!  :cry:  :cry:

δε γινεται πχ 5-7 για μας τους φοιτηταντερ?  
KGB
Επισκέπτης
« Απάντηση #40 στις: Δεκέμβριος 23, 2006, 01:49:02 μμ »

Ρε παλιοφύτουλα!   Κοίτα εγώ Παρασκευή δουλεύω κανονικά, αν και δεν τρέχει τίποτα , μάλλον (!), να πάρω άδεια και παρασκευή. Η Δευτέρα ( 8 ) θα είναι η μέρα που θα μαζεύουμε το σπίτι (μη νομίζετε ότι θα το γλυτώσετε!)και θα αρχίσουμε να αναχωρούμε, φαντάζομαι.... εεε, αν χάσεις και μια μέρα από το βρωμοπανεπιστήμιο, σιγά, δεν τρέχει.... Αλλά ας πούνε και οι άλλοι....
luben
Forum Normal

« Απάντηση #41 στις: Δεκέμβριος 23, 2006, 02:36:48 μμ »

βασικα το προβλημα ειναι τα εργαστηρια.
αν δεν ειχαμε εργαστηρια, οπως λεει και ο middlefinger, "klein mein" !
KGB
Επισκέπτης
« Απάντηση #42 στις: Δεκέμβριος 23, 2006, 05:26:12 μμ »

fuck εργαστήρια, πες τους ότι θα πας σε μια συνάντηση εθνομυκολόγων στην ορεινή αχαϊα και θα ψαρώσουν και θα σου σβήσουν την απουσία.  

Ας πούνε και οι άλλοι για την εκδοχή 5-7 ( 8 ) του μηνός, δηλαδή παρασκευή με κυριακή. Εγώ μπορώ να πάρω πάντως άδεια....
kmellos
Forum Addict

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #43 στις: Δεκέμβριος 23, 2006, 10:55:37 μμ »

Νταξ' και για εμενα καλυτερα ειναι.
Γιατι να χασεις μια μερα γαμομαθημα οταν μπορεις να μην το χασεις?
Εχασα το κιν μου γμτ.. Πεεεεε καταραμενα χριστοθγεννα (δεν φταινε αυτα αλλα εγψ τα βριζω χε χε χεεεεε)

Δεν εισαι χρονών, εισαι στιγμών..
Thought_Criminal
Junior forumist

Anarchopunx και τα λοιπά

« Απάντηση #44 στις: Δεκέμβριος 24, 2006, 04:15:20 μμ »

Εγώ δεν νομίζω να έχω κανένα πρόβλημα εκτός αν συμβεί κάτι ξαφνικά.Έτσι κι αλλιώς το μοναδικό εργαστήριο που είχα σ'αυτό το εξάμηνο το έχω τελειώσει εδώ και καιρό και στο επόμενο δεν έχω κανένα.3 ζήτω για τη Γεωπονία Θεσσαλονίκης
ΖΗΤΩ
ΖΗΤΩ
ΖΗΤΩ

Ε kmello θα σε πάρω μια απ'αυτές τις μέρες τηλ. στο κινητό για να σου δώσω 5000 ¤ μμμ..ΟΚ?Αν δεν απαντήσεις τα χάνεις μμμ...ΟΚ?
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Βασικά δεν ήταν αστείο  

* WAR IS PEACE
* FREEDOM IS SLAVERY
* IGNORANCE IS STRENGTH

Thoughtcrime does not entail death. Thoughtcrime IS death
Σελίδες: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: