+ 
|-+  ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ» Σιχάματα» Αστυνομικές βαρβαρότητες
Username:
Password:
Αποστολέας Θέμα: Αστυνομικές βαρβαρότητες  (Αναγνώστηκε 3861 φορές)
tug
Administrator
Forum is my life
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« στις: Νοέμβριος 22, 2006, 09:46:50 μμ »

Σε διαθεσιμότητα τρεις αστυνομικοί για τον ξυλοδαρμό, συγγνώμη από την κυβέρνηση

Για έμπρακτη συγγνώμη της Πολιτείας για τον ξυλοδαρμό του Κύπριου φοιτητή κάνει λόγο η κυβέρνηση αναφερόμενη στην καταδίκη του επεισοδίου και την ΕΔΕ που διατάχθηκε. Σε διαθεσιμότητα τέθηκαν τρεις αστυνομικοί που συμμετείχαν στο περιστατικό.

Διάβασα τα παραπάνω στο in.gr και ρε παιδιά ξενερώνω.Τι σημαίνει διαθεσιμότητα;Οτι θα φύγουν μια βδομάδα και κάτι έγινε; Για να δικαιωθεί αυτό το παιδί τι πρεπει να κάνει; Να ξεφραγκιαστεί και να τρέξει μόνος του μυνήσεις σε 9 μπάτσους; Τι να πω. Exω αηδιάσει πλέον με την κοινωνία μας σε μερικές φάσεις σε σημείο που δεν πάει άλλο. Οτι θέλουν κάνουν, γαμάνε όποιον θέλουν και τολμάνε κάποιοι και μιλάνε για Ελλάδα και υπεράσπιση της χώρας και μαλακίες τούμπανο.. ξυπνάτε ρε, πατρίδα μου είναι εκεί που με μισήσαν πιο πολύ.

Ένα μόνο ξέρω. Οτί ένα μόνο ξέρω.
Against_All
Επισκέπτης
« Απάντηση #1 στις: Νοέμβριος 23, 2006, 12:43:00 πμ »

Το λαθος ειναι στις αστυνομικες σχολες που αφηνουν το καθε ψυχοπαθη να γινει αστυνομικος. ACAB ρε γαμομπατσοι
automaton3
Επισκέπτης
« Απάντηση #2 στις: Νοέμβριος 23, 2006, 11:31:12 μμ »

ποια ειναι τα ονοματα των συγκεκριμενων γουρουνιων; & σε ποια τμηματα 'υπηρετουν';
Σελίδες: [1]   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: