+  Diymusic.org
|-+  ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ» Άνθρωπος» ΕΡΩΤΙΚΑ ΒΙΝΤΕΟ ΑΠΟ ΜΑΘΗΤΕΣ!
Username:
Password:
Αποστολέας Θέμα: ΕΡΩΤΙΚΑ ΒΙΝΤΕΟ ΑΠΟ ΜΑΘΗΤΕΣ!  (Αναγνώστηκε 21596 φορές)
filosofos
Forum Addict
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #15 στις: Νοέμβριος 12, 2006, 06:21:48 μμ »

Ω τι κοσμος μητερα.....τα παιδια υποφερουν και εμεις κοιταμε την προοδο της επιστημης.......
ΝΑΙ ΓΙΕ ΜΟΥ.......ο κοσμος εχει αποροφηθει τοσο.........και καπου εκει εξω ο κοσμος στο ονομα της επιστημης.........υποφερει...και πεθαινει....
μητερα εδω τελειωνει η φρικη?
ΟΧΙ γιε μου.........ακομα παρα την προοδο της επιστημης γινονται πολεμοι.......καποιοι σκοτωνονται για κατι που ποτε δεν θα καταλαβουν...
μα μητερα και τα ζωα σκοτωνονται μεταξυ τους.....ετσι δεν ειναι?
ΝΑΙ ΓΙΕ ΜΟΥ ........animals dont wear uniforms........but they kill as much as you.....but the army kills for money........and animals kill for food..
ΜΗΤΕΡΑ ΟΛΑ ΓΙΑ το χρημα γινονται? τι φρικη ειναι αυτη ο κοσμος να σκοτωνεται και να υποφερει για το χρημα?
γιε μου......δεν νιωθω ντροπη που δεν καθισα ποτε μου να μιλησουμε για την προοδο της επιστημης.......νιωθω ντροπη που δεν εκανα κατι για να σταματησουμε αυτους τους πολεμους.......

ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ..... Άνεση  .......ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΛΕΒΟΥΝ ΤΟΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΜΟΥ?

ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΟΝΑΔΙΚΑ ΖΩΑ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΠΟΥ ΞΥΡΙΖΟΥΝ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥΣ..
luben
Forum Normal

« Απάντηση #16 στις: Νοέμβριος 12, 2006, 06:35:10 μμ »

Παράθεση από: "filosofos"
Ω τι κοσμος μητερα.....τα παιδια υποφερουν και εμεις κοιταμε την προοδο της επιστημης.......
ΝΑΙ ΓΙΕ ΜΟΥ.......ο κοσμος εχει αποροφηθει τοσο.........και καπου εκει εξω ο κοσμος στο ονομα της επιστημης.........υποφερει...και πεθαινει....
μητερα εδω τελειωνει η φρικη?

εχω κανει παμπολλες συζητησεις με διαφορα ατομα αυτες τις μερες για τη θεση της επιστημης στην σημερινη κοινωνια και οι αποψεις διιστανται.
πιστευω ακραδαντα οτι ειναι μηδενιστικο και επιφανειακο να ταυτιζεται η επιστημη με την χρηση της για τους χειριστους σκοπους.και δε νομιζω οτι υποφερει κοσμος στο ονομα της επιστημης,αλλα στο ονομα μεγαλοπολυεθνικων που την εχουν μετατρεψει απο μεσο βελτιωσης της ζωης του ανθρωπου (οσον αφορα την διαβιωση του) σε εναν ακομα παραγοντα κερδους.επισης δεν ευθυνονται οι επιστημονες για την κακη χρηση των επιτευγματων τους (πχ πυρηνικη ενεργεια)
τωρα,αν ειναι να απορριψουμε τη χρηση επιστημονικων επιτευγματων επειδη χρησιμοποιουνται οπως χρησιμοποιουνται,τοτε να μη χρησιμποοιουμε ουτε καν πιρουνια γιατι και αυτα δυνητικα μπορουν να γινουν ξεματιαστες πρωτης ταξεως!
filosofos
Forum Addict

« Απάντηση #17 στις: Νοέμβριος 12, 2006, 07:49:21 μμ »

ANTE στην κυρηθρα σου μωρη...... :lol:  :lol:  :lol: (πλακα κανω, οσο για την επιστημη μιλαω για τις τερατογενεσεις,την παρακολουθισι,τα οπλα,τα πειραματα στα ζωα, την αποξενωση,την αποχαυνωση,......και πολλα αλλα)

ΤΙ κοσμος ειναι αυτος μητερα? δεν θελω να πεθανω μητερα......οι ηγετες τι κανουν?
ποιοι ηγετες γιε μου? οι θρησκευτικοι ή οι πολιτικοι?
δεν ξερω μητερα αυτοι που μας κυβερνουν αυτοι που αγωνιζονται για ενα καλυτερο αυριο......που θελουν το καλο μας........
αχ γιε μου  .....ΤΗΕ LEADERS LIE......AND THE CHILDREN DIE......ψεμματα γιε μου....πολιτικη βουτιγμενη στο ψεμα γιε μου.......πιονια του συστηματος.
η εξουσια τους εχει διαφθειρει μεχρι το κοκκαλο....μην ελπιζεις γιε μου σε αυτους....θα σε πουλησουν οπως πουλησαν εμενα ,τον πατερα σου ,τον παππου σου.....
αχ μητερα δεν θελω να πεθανω........ειμαστε μονοι μας, κανεις δεν νοιαζεται για μας..........χριστε μου μονο εσυ θα μας βοηθησεις..
ΑΧ ΓΙΕ ΜΟΥ........

ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ ......ΠΑΠΑΔΕΣ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΣΑΣ :lol:

vothros
Newbie
*

« Απάντηση #18 στις: Νοέμβριος 12, 2006, 08:04:53 μμ »

Έλα luben μην κάνεις την αθώα, κι εσύ έχεις τραβήξει τόσα βιντεάκια με τον
Sino, τα μάθαμε και τα δικά σου!    Γλώσσα  Γλώσσα  Γλώσσα
luben
Forum Normal

« Απάντηση #19 στις: Νοέμβριος 12, 2006, 08:23:59 μμ »

γνωριζομαστε απο καπου?Απορία  :shock:
(ηλιθια ατακα εξισου ηλιθιας διαφημισης αλλα κολλαει στην περισταση!!!)  :shock:  :shock:
luben
Forum Normal

« Απάντηση #20 στις: Νοέμβριος 12, 2006, 08:31:09 μμ »

Παράθεση από: "filosofos"
ANTE στην κυρηθρα σου μωρη...... :lol:  :lol:  :lol: (πλακα κανω, οσο για την επιστημη μιλαω για τις τερατογενεσεις,την παρακολουθισι,τα οπλα,τα πειραματα στα ζωα, την αποξενωση,την αποχαυνωση,......και πολλα αλλα)

τελος παντων και ολα αυτα αφορουν την ακκη χρηση της επιστημης.

οσο για σενα βοθρε σε οικτιρω.
filosofos
Forum Addict

« Απάντηση #21 στις: Νοέμβριος 12, 2006, 08:53:51 μμ »

μου φαινετε δεν εχεις συνηδητοποιησει σε ποιο σημειο εχουμε φτασει......δεν εχεις καταλαβει οτι με το πατημα ενος κομβιου ολα μπορουν να τιναχτουν στον αερα........και εμεις να γινουμε σκονη......
technology has gone too far.......and you better face reality.........

luben
Forum Normal

« Απάντηση #22 στις: Νοέμβριος 12, 2006, 09:16:05 μμ »

εχω πληρη συνειδηση του τι γινεται απλα ειναι στο χερι μου/σου/του/μας να κατσουμε να το αλλαξουμε αυτο αντι να κανουμε ανοητους αφορισμος αβιαστα.
filosofos
Forum Addict

« Απάντηση #23 στις: Νοέμβριος 12, 2006, 09:48:25 μμ »

technology has gone too far........τρεχουμε απο πισω της.....η επιστημη κανει το μελλον πιο τρομακτικο........αυτο νιωθω αυτο λεω....η επιστημη αρχιζει να με τρομαζει.....
το ερωτημα ειναι καλυτερη ζωη .....αλλα με ποιο τιμημα???

+Sick+
Junior forumist

« Απάντηση #24 στις: Νοέμβριος 13, 2006, 01:01:41 πμ »

κατω ο τεχνοφασισμος!
Sino
Επισκέπτης
« Απάντηση #25 στις: Νοέμβριος 14, 2006, 01:02:04 μμ »

Παράθεση από: "vothros"

Μην τα τρως αυτά τα μανιτάρια, φέρνουν σχιζοφρένεια και οδηγούν σε παράτολμες πράξεις, όπως π.χ. αντιγραφή ξένων ιδεών ή/και προτύπων.

-John Lennon.
Against_All
Επισκέπτης
« Απάντηση #26 στις: Νοέμβριος 15, 2006, 02:28:01 πμ »

Παράθεση από: "Sino"
Παράθεση από: "vothros"

Μην τα τρως αυτά τα μανιτάρια, φέρνουν σχιζοφρένεια και οδηγούν σε παράτολμες πράξεις, όπως π.χ. αντιγραφή ξένων ιδεών ή/και προτύπων.

-John Lennon.

Ειχα δει ενα βιντεακι οπου ο πρωταγωνιστης φωναζε ''σινο,σινο στη μαπα θα σε χυνω''
vothros
Newbie
*

« Απάντηση #27 στις: Νοέμβριος 15, 2006, 09:26:35 πμ »

xaxaxaxaxa!!!      Μεγάλο χαμόγελο
automaton3
Επισκέπτης
« Απάντηση #28 στις: Απρίλιος 05, 2007, 03:10:59 πμ »

Μπορει καποιο ατομο να κανει μια μικρη ενημερωση για το τι εγινε με την μαθητρια που βιαστηκε στην ευβοια; Εχω μεινει στην πορεια που εγινε στο συγκεκριμενο χωριο & στο οτι μανα & κορη ηταν να μετακομισουν στην αθηνα- με παρεμβαση της γιαννακου, αν θυμαμαι καλα.
kthulu
Administrator
Forum Addict

« Απάντηση #29 στις: Απρίλιος 05, 2007, 02:13:08 μμ »

Από όσο γνωρίσω, (ας με διορθώσει κάποιος αν έχει κάτι να προσθέσει) η υπόθεση έκλεισε (ίσως να ενδέχεται και κάποια συνεχεια) έτσι όπως την ήθελαν οι βιαστές. Δηλαδή ο μονος χαμένος ήτανε η κοπελια. Τυπική υπόθεση βιασμού με την κάλυψη του κράτους. Έγινε και μια πορεία διαμαρτυρίας όπου μετατράπηκε σε μάχη μετάξι διαδηλωτών και ντόπιων μαφιόζων, και μπράβων του χωριου, και κλασικά όλα τα media και οι ξεπουλημένοι, βρήκαν την ευκαιρία που έψαξαν, δηλαδή να μεταφέρουν την όλη κατάσταση μακριά από την φρικτή πραγματικότητα. Ότι δηλαδή στο συγκεκριμένο χωριο, επικρατεί το μισος και ο φόβος.

Θεωρώ πάντως, το γεγονός ότι το θέμα γνωστοποιήθηκε σε όλη την ελλάδα ήτανε πολύ θετικό στο να αποτρέψει τυχών μελλοντικούς βιασμούς και είμαι σίγουρος πως ο κάθε λογικά σκεπτόμενος άνθρωπος ξέρει πια είναι η αλήθεια.
« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 05, 2007, 03:03:26 μμ από kthulu »

revolution means change
Σελίδες: 1 [2] 3 4   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: