Ας γνωριστουμε καλυτερα... (να ζωντανεψει η φαντασια μας)

<< < (2/11) > >>

Sino:
Ο από πάνω μου είναι φασίστας, μεταμφιεσμένος σε πάνκη με σκοπό να διεισδήσει στο κύκλωμα [ανοιχτό/κλειστό] του ντι άι γουάι και να μαζέψει σημαντικές πληροφορίες για τη λειτουργία του, όπως το που κρύβει ο χαομπανξ τα ροζ κυλοτάκια του. Για να πετύχει τον σκοπό του δε διστάζει ακόμα και να πιάσει φιλίες κοντινού -πολύ κοντινού- τύπου με τους μπανξ. Συχνάζει στο Καφέ Τροπικάνα της Μυκόνου και πλησιάζει όποιον βρει με υφάκι τρίτης διαλογής ντετέκτιβ και ρωτάει "DIY δικέ μου; Ε δικέ μου; Κι εσύ DIY δικέ μου; Ναι δικέ μου;" -- αν κάποιος τον στραβοκοιτάξει αρχίζει να ουρλιάζει "ΦΡΑΠΕΔΟΜΥΑΛΟΣ ΜΑΓΚΕΣ!!! ΒΑΡΑΤΕ ΤΟΝ!!! ΦΡΑΠΕΔΟΜΥΑΛΟΣ!!!!". Ντύνεται κυρίως με στραπατσαρισμένα τζην και μπλούζες με στραβοτυπωμένες ολόσωμες γυμνές του Τζόννυ Ρόττεν, το αγαπημένο του ποτό είναι το γάλα με κακάο και ούζο και το ναρκωτικό της διαλογής του το χρήμα.

-Sino.

[Σπόντα: είναι το ξώγαμο μου με τον Νόιζ, και όταν ήταν μικρός διάβαζε Γκυ Ντεμπόρ, ενώ το αγαπημένο του Website λέγεται "Γουί Χάπι Φιού". Ντρέπομαι για την κατάντια του γιού μου βέβαια, αλλά τι τα θες -- αυτά έχει η ζωή].

Υ.Γ. Ορίστε ρε μάστορα, βγήκαμε και συγγενείς! :lol:

KaOs-PunX:
Παράθεση

"ΦΡΑΠΕΔΟΜΥΑΛΟΣ ΜΑΓΚΕΣ!!! ΒΑΡΑΤΕ ΤΟΝ!!! ΦΡΑΠΕΔΟΜΥΑΛΟΣ!!!!"

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
συνηθως οι καγκουρες ειναι οι φραπεδομυαλοι...αμα τους κοιταξεις πανω απο 3 δευτερα ερχονται με αλλους 20 και σου πουλανε τσαμπουκα! :lol:  :lol:  :lol:

σκοτοστε τους καγκουρες παντου!!! :evil:  :evil:  :evil:

υ.γ. αντι-μηχανακιδες-αντι-αμαξακιδες-αντι-νεοκαγκουροεθνικιστες ενωθητε!

KaOs-PunX:
σορρυ γαμησα το ποστ..συνεχιστε εσεις!  :P  8)

Sino:
Ρε καομπάνξ, γάμησες τώρα τελευταία ρε δικέ μου και χαλάρωσες; Μας είχες συνηθίσει όλους στα καντήλια και τώρα που τα έκοψες και μιλάς κανονικά ξενερώνουμε -- αν είναι να σου χαλάσαμε τη ζαχαρένια πες μας, να ξεκινήσουμε πάλι τα "γαμιούνται οι μπανξ και η ψεύτικη κουλτούρα τους" για να στανιάρεις -- κι εσύ κι εμείς! :)  :D  :lol:

-Sino.

[Ναι, τρίτο μύνημα άσκοπο στο thread, συγνώμη κι από εμένα... -- τουλάχιστον έτσι επιστρέφουμε σ' εμένα, όπως είμασταν πριν τον κάος -- κατεβάστε μου καντήλια/φαντασιοπληξίες/άχτι ελεύθερα! :P]

KGB:
Το 2059, ο SINO ταξίδεψε μέσω των χρονομεταφορών της γαλαξιακής συνομοσπονδίας πίσω στο 2001. Φυσικά, ο σκοπός του ήταν να γυρίσει στο 1923 ως ιταλός μετανάστης που μπλέκεται με τη μαφία της Νέα Υόρκης, αλλά αυτοί οι ηλίθιοι δεν έχουν μάθει ακόμα το μηχάνημα του χρονοταξιδιού. Το αποτέλεσμα είναι ότι πρέπει να τον υποστούμε.  :(

Το χειμώνα θα τον πετύχετε να κάνει ηλιοθεραπεία στον Ψειλορείτη (σωστά το γραψα; - μάλλον όχι) και το καλοκαίρι πηγαίνει βόλτα στον κεντρικό βάλτο της Αθήνας ψάχνοντας παριασθησιογόνα βατράχια....

Στον ελεύθερό του χρόνο, προσπαθεί να αντιγράψει τα μανιφέστα μου, αλλά ασφαλώς αποτυγχάνει οικτρά. Τελευταία σκέφτεται να βάλει φωτιά στο blog του γιατί δεν πατάει κανείς  :P

[προσέχτε τι θα πει ο επόμενος, γιατί δαγκώνω, ε;]

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα