+ 
|-+  ΜΟΥΣΙΚΗ» Περι μουσικής» Αγαπημένα συγκροτήματα» χασμα
Username:
Password:
Αποστολέας Θέμα: χασμα  (Αναγνώστηκε 18895 φορές)
scandi
Junior forumist
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #30 στις: Ιούνιος 29, 2006, 06:19:18 μμ »

Kάτι ενημερωτικό,εκτός αν το λες σχετικά.Οι Χάσμα δεν έβγαλαν ουδέποτε δίσκο αλλά μόνο cd.Όλες οι κυκλοφορίες τους είναι cd.Ελπίζω να βρεις κάτι εκείνες τις μέρες αν και δύσκολο.
 Πάντως σε λίγες μέρες θα κυκλοφορήσει μια νέα συλλογή που θα εμπεριέχει 15 diy γκρουπ απ'όλη την ελλάδα.Εκεί θα υπάρχει και ένα νέο τραγούδι από Χάσμα.Αυτή τη κυκλοφορία θα τη βρεις σίγουρα! :wink:

αμώ το καύσωνα!
Sid
Forum Normal

« Απάντηση #31 στις: Ιούνιος 29, 2006, 06:37:50 μμ »

Φιλε μου,το ξερω πωσ ειναι σε cd και οχι σε δισκο βυνιλιου.Οταν λεω δισκο εννοω cd απλα το λεω στα ελληνικα.Αυτη η συλλογη που λες ποτε και που μπορω να τη βρω?Τα cd των ΧΑΣΜΑ με ενδιαφερουν βασικα!
scandi
Junior forumist

« Απάντηση #32 στις: Ιούνιος 29, 2006, 06:46:46 μμ »

Πιστεύω για πρώτη φορά ότι θα το βρεις στη συναυλια του θησείου.
 Όσο για τα cd Χάσμα.Σου είχα πει πριν καιρό ότι τα δύο πρώτα είναι sold out!Και αυτό το γνωρίζω άμεσα γιατί με το ένα μέλος της μπάντας είμαι φίλος.Θα τα ξαναβρούμε κάποτε μόνο αν τα επανεκδόσουν οι ίδιοι οι Χάσμα.Από τη τελευταία τους κυκλοφορία μπορείς να βρεις κανά cd.Με κάθε επιφύλαξη και γι'αυτό γιατί είχαν μείνει λίγα πριν κάμποσο καιρό.

αμώ το καύσωνα!
Sid
Forum Normal

« Απάντηση #33 στις: Ιούνιος 30, 2006, 11:38:30 πμ »

Thanks a lot ρε Scandi.Βασικα,με οποιο απο τα 4 εγω ευχαριστημενος ειμαι!!
Μηπως ξερεις να μου πεις για το θεμα της ασφαλειας??Μπορω να φερω και τη κοπελα μου η θα ηταν επικυνδινο για αυτη?
pyrgiotis
Junior forumist

« Απάντηση #34 στις: Ιούνιος 30, 2006, 01:51:45 μμ »

Δεν θα ειναι επικυνδυνα ρε μαγκα...σιγα μην κολλας σε αυτα που λενε τριτη..μια χαρα θα ειναι

ακάρι να μας άφηναν να νιώσουμε ευτυχία και να καταλαβαίναμε ποιά είναι η φιλία..
Μακάρι να αγαπούσαμε εστω και για λίγο,να διώχναμε το μίσος μας κάπου μακριά..Μακάρι όλα να χανε πάρει σάρκα και οστα και η ζωή μας θα έπαιρνε μια παραπάνω αξία...
KGBnoMoreNet
Επισκέπτης
« Απάντηση #35 στις: Ιούνιος 30, 2006, 02:44:20 μμ »

Χαχαχα, αν η κοπελιά σου μείνει μακρυά από το pit (το μπούγιο που "χορεύουν" οι πιο ενθουσιώδεις τύποι), ειδικά στους Χάσμα μάλλον θα είναι ασφαλής!!!  
pyrgiotis
Junior forumist

« Απάντηση #36 στις: Ιούνιος 30, 2006, 02:45:37 μμ »

ΠΟΓΚΟ ΛΕΓΕΤΑΙ ΡΕ.... :oops:

ακάρι να μας άφηναν να νιώσουμε ευτυχία και να καταλαβαίναμε ποιά είναι η φιλία..
Μακάρι να αγαπούσαμε εστω και για λίγο,να διώχναμε το μίσος μας κάπου μακριά..Μακάρι όλα να χανε πάρει σάρκα και οστα και η ζωή μας θα έπαιρνε μια παραπάνω αξία...
onealpha
Forum Normal

« Απάντηση #37 στις: Ιούλιος 03, 2006, 06:06:31 μμ »

Παράθεση από: "pyrgiotis"
Δεν θα ειναι επικυνδυνα ρε μαγκα...σιγα μην κολλας σε αυτα που λενε τριτη..μια χαρα θα ειναι

ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

arguing in the internet is like special olympics,
even if you win you are still a retard
Anonymous
Επισκέπτης
« Απάντηση #38 στις: Ιούλιος 09, 2006, 02:23:31 πμ »

τι pogo ρε πυργιώτη?ξέρεις it έινια τω pogo καταρχήν?circle pit λέγεται!έλεος!έχεις δει σοβαρά σε καμια ελληνική συναυλία να χορεύουνε pogo?σε καμια!!έχω δει k σε ska live να χορεύουνε pit!ΉΜΑΡΤΟΝ!τι άλλο θα δούμε..πάντως στο θέμα ασφαλειας ρε "σκανδι" μη φοβάσαι αγοράκι μου..θα είναι k τα αλλα μαμμόθρεφτα "τρενδακια" από κηφισιά και γλυφάδα εκεί στο live οποτε ούτε μπάχαλα ούτε tpt δη θα γίνει(δεν είμαι υπέρ τον μπάχαλον η τον ξύλων στα lives,απλά αυτά τα "τρενδακια" μου την δίνουνε αφάνταστα!τα φλώρια!)και ένα τελευταίο..καλύτερα να πας σε έξω να ποιείς καμια μπίρα παρα να πας να δεις χάσμα :lol:  :lol:  :lol:
Anonymous
Επισκέπτης
« Απάντηση #39 στις: Ιούλιος 09, 2006, 02:25:30 πμ »

για τον sid πήγαινε
pink_PUNKther
Newbie
*

« Απάντηση #40 στις: Ιούλιος 12, 2006, 08:27:44 μμ »

όντως στις "σινσουλιες" τον ΧΆΣΜΑ οι μισοί απ τω κοινό είναι "τρεδιδες" k μαλακες...μας έχουν γαμήσει τι φάση!!! :x

UNK BIA XAOS K ANARXIA!!!
xaotikos
Forum Normal

« Απάντηση #41 στις: Ιούλιος 12, 2006, 08:33:51 μμ »

οι χαμά έχουν "ριφακια" μελλοντικά e και είναι όμορφοι τύποι γουστάρουν οι γκόμενες "γιαυτο" σκάνε κιόλας..
τα παιδιά δεν ξέρω αν ήθελαν αυτό να καταφέρουν..και νομίζω πως όχι..

σκατά στους "τρεδοκηφησιοτες"!!!!

MISOS GIA OLOYS KAI GIA OLA

GIA OLA
Sid
Forum Normal

« Απάντηση #42 στις: Ιούλιος 12, 2006, 10:33:07 μμ »

Τελικα δεν πηγα στη συναυλια στις 8/7 γιατι κατι μου ετυχε.
Μπορει καποιος που πηγε να μου πει τι εγινε, και ιδιαιτερα να μου πει το πως επαιξαν οι ΧΑΣΜΑ??Ξερετε αν θα ξανακανουν συντομα καποια συναυλια στην Αθηνα??
Sid
Forum Normal

« Απάντηση #43 στις: Σεπτέμβριος 17, 2006, 06:04:18 μμ »

Ρε μαγκες κατι ακουσα για Χασμα στο Πολυτεχνειο.Και μαλιστα απο πολλους και σχετικους.
Αληθευει??
Αν ναι,ποτε?
Σελίδες: 1 2 [3]   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: