Αποστολέας Θέμα: Πρόβλημα με ανέβασμα κειμένου  (Αναγνώστηκε 3694 φορές)
automaton3
Επισκέπτης
« στις: Αύγουστος 04, 2006, 01:00:52 μμ »

Θέλω να ανεβάσω ένα κείμενο στην κατηγορια 'κείμενα' & μου βγάζει ότι 'δεν έχω εξουσιοδότηση να δω αυτή την πηγή' (!). & εννοώ ότι μου το βγάζει αφού έχω κάνει log in (αλλιώς δεν μπορώ καν να δω το menu για contributors, ως συνήθως). Είναι κάποιο bug?

automaton 3 (posing as a beta tester...)
tug
Administrator
Forum is my life
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #1 στις: Αύγουστος 04, 2006, 02:26:53 μμ »

Βασικά είναι καποια components που δεν έχουν γίνει εντελώς εγκατάσταση ακόμα και παίζουν κάποια μοκροπροβλήματα. Βασικά αν δεν βαριέσαι στείλε το κείμενο στον kthulu ή στο site Και θα το ρυθμίσουμε...

Ένα μόνο ξέρω. Οτί ένα μόνο ξέρω.
automaton3
Επισκέπτης
« Απάντηση #2 στις: Αύγουστος 04, 2006, 03:05:01 μμ »

Έψαχνα κάτι παλιά bookmarks & βρήκα το παρακάτω διαμάντι που θυμόμουν να έχω διαβάσει πριν χρονια αλλα δεν μπορούσα να ξαναβρώ με τίποτα μέσω google! Είναι γραμμένο από τον Steve Albini ('ντάξ', να σας πω ποιος είναι;) & δημοσιευμένο στο site τον negativland (έπρεπε να το έχω σκεφτεί - όσοι δεν σκαμπάζουν, να κοιτάξουν αυτό για να καταλάβουν ποιοι είναι οι negativland & που κολλάνε). Το link είναι αυτό & το κείμενο ακολουθεί:

(το κείμενο μπηκε εδω)
kthulu
Administrator
Forum Addict
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #3 στις: Αύγουστος 05, 2006, 04:15:47 μμ »

Το πρόβλημα επιλύθηκε. Για την ώρα δεν έχουμε φτιάξει το autopublish, πράγμα που σημαίνει ότι θα πρέπει να το κάνουμε εμείς publish αφού καταχωρίσετε νέο υλικό, αλλα αύριο μεθαύριο θα το φτιάξουμε και αυτό. Δηλαδή μέχρι τώρα επισκευάσαμε το φόρτωμα εικόνων, πάντως τύπου, avatar, news, ημερολόγιο κτλ, καθώς και την αποστολή κειμενων. Ευχαριστώ.

love is the basis of our revolution
automaton3
Επισκέπτης
« Απάντηση #4 στις: Αύγουστος 05, 2006, 10:35:25 μμ »

ευχαριστω & τους δυο σας, ανεβασα το κειμενο εκει που του αξιζει!
Σελίδες: [1]   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: