+ 
|-+  ΓΕΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ» Παζάρι» ανταλλαγες dvd
Username:
Password:
Αποστολέας Θέμα: ανταλλαγες dvd  (Αναγνώστηκε 7563 φορές)
john_thess
Newbie
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« στις: Ιούλιος 23, 2006, 05:09:20 μμ »

γεια χαρα ενδιαφερομαι για ανταλλαγες dvd κυριως απο ελληνικες cult ταινιες 80'ς οπως επισης και για ξενες horror,splatter,trash,b-movies...κτλ ,εχω καμια 40 ελληνικες και 150 ξενες απο τις συγκεκριμενες κατηγοριες,μια λιστα θα ηταν σιγουρα ευπροσδεκτη,περιμενω pm
tug
Administrator
Forum is my life

« Απάντηση #1 στις: Ιούλιος 25, 2006, 12:09:03 μμ »

Εγώ ψήνομαι επειγόντως για τα family guy. Οποιος τα έχει ας στείλει ένα email ή ένα pm. Τα λέμε

Ένα μόνο ξέρω. Οτί ένα μόνο ξέρω.
luben
Forum Normal

« Απάντηση #2 στις: Ιούλιος 28, 2006, 09:05:44 πμ »

επισης εγω ψαχνω τα επεισοδια του futurama.
KGB>DeMeKsereisKala
Επισκέπτης
« Απάντηση #3 στις: Ιούλιος 28, 2006, 10:19:50 πμ »

John_thes, είχα ξεχάσει το post σου... ψήνομαι.... αλλά είμαι πνιγμένος τον τελευταίο καιρό. α! Είδα επιτέλους το Χούλιγκανς! Γαμάει!!! Luben, μερικά futurama έχω, next time we see each other.....
scandi
Junior forumist

« Απάντηση #4 στις: Ιούλιος 28, 2006, 05:44:32 μμ »

Παράθεση
α! Είδα επιτέλους το Χούλιγκανς! Γαμάει!!!

To ελληνικό ή το αγγλικό? Έχω λόγο που σε ρωτάω!

αμώ το καύσωνα!
KGB-tsiou
Επισκέπτης
« Απάντηση #5 στις: Ιούλιος 28, 2006, 06:40:36 μμ »

ε, το ελληνικό βρε... δεν ξέρω για κανα αγγλικό
Disrupt
Junior forumist

« Απάντηση #6 στις: Ιούλιος 28, 2006, 11:36:04 μμ »

E γαμώτο! Δε μπορώ με τιποτα να βρω παλιές ελληνικές.. Χουλιγκανς, φυλακές ανηλίκων, στροφή κλπ.. Στα βιντεο κλαμπ πλεον εχουν μονο dvd. Τι μαλακια!

ISS On Mankind!
Support the ALF.
SKAX
Junior forumist

« Απάντηση #7 στις: Ιούλιος 28, 2006, 11:41:28 μμ »

ρε KGB το Χουλιγκανς σε πιο videoclub το βρήκες?
και γενικα προτεινε κανα ψαγμενο videoclub στη πατρα
KGB
Επισκέπτης
« Απάντηση #8 στις: Ιούλιος 29, 2006, 01:55:05 πμ »

Δε το βρήκα σε βιντεοκλάμπ  :wink:  

Και δυστυχώς ρε φίλε το πιο πλήρες βίντεοκλαμπ ειναι τα seven στην πάτρα, που είναι μεγαλοεταιρία. Αρκετά έχει και αυτό επέναντι από το Αρσάκειο (κορίνθου) & αυτό στη συμβολή Ιεροθέου και Σμύρνης (επί της Ιεροθέου, απέναντι από το περίπτερο).

Κάποια στιγμή θα τα πετύχετε, κυκλοφορούν αρκετά πλέον μέσω torrents. enough said
ozzyhead
Επισκέπτης
« Απάντηση #9 στις: Ιούλιος 29, 2006, 04:43:33 πμ »

Oποιος ειναι απο Θεσσαλονικη και ψηνεται για ταινιες ελληνικες και ξενες cult,splatter κτλ ας μου στειλει ενα pm
negro_zine
Forum Normal

« Απάντηση #10 στις: Ιούλιος 29, 2006, 05:39:45 μμ »

Παράθεση από: "Disrupt"
E γαμώτο! Δε μπορώ με τιποτα να βρω παλιές ελληνικές.. Χουλιγκανς, φυλακές ανηλίκων, στροφή κλπ.. Στα βιντεο κλαμπ πλεον εχουν μονο dvd. Τι μαλακια!

Επειδη κ παλαιοτερα ειχαμε ανοιξει ενα thread σχετικο με τα επικα αριστουργηματα της δεκαετιας του '80 , ξαναλεω οτι ειχα εντοπισει καποια βιντεοκλαμπ που επιμενουν στην ρομαντικη αναλογικη τεχνολογια ! Μπορεις να βρεις πολλες κασετες απο τετοιες ταινιες φτανει να το ψαξεις... Εγω ειχα βρει τουλαχιστον 6-7 απο αυτες κ τις περασα σε dvd.. ( H ποιοτητα της εικονας βεβαια δεν ειναι οτι καλυτερο λογω χαμηλης αναλυσης του μετατροπεα που χρησιμοποιω αλλα βλεπονται μια χαρα!...) . Μιλαω για "χουλιγκανς" , "φυλακες ανηλικων" ( απο καρτα βιντεο - τελεια εικονα! ) , "στροφη" , "τα τσακαλια" , "οταν οι ροδες χορευουν" , "σαταναδες στα θρανια" , "ο στραγγαλιστης της Συγγρου" κ δε συμαζευεται....
Οποιος ενδιαφερεται για αποστολη , μ στελνει mail / pm ( Βεβαια αν δεν τον ενοχλει να αναμενει απαντηση μετα απο 15 μερες )......

..." Ε οχι πατερα ! Η αληθεια ειναι στους Σεξ Πιστολς !!! Γκε γκε ??"...

------------------------------------------------
Johnny Negri - Waves of Expression
-------
Άφησα ένα όνειρο στη μέση κ αυτό πήγε στην άκρη του κόσμου......
scandi
Junior forumist

« Απάντηση #11 στις: Ιούλιος 29, 2006, 06:23:39 μμ »

Bασικά σε ρώτησα ρε συ kgb,γιατί όποιο"χούλιγκανς" και να είχες θα με ενδιέφερε μπας και μπορούσε να γίνει καμιά εγγραφή!Απ'ότι βλέπω όμως όλη τη θρυλική γκάμα του '80 την έχει ο negro zine! Oπότε κάτι μπορεί να του ζητήσω στο άμεσο μέλλον! :wink:

αμώ το καύσωνα!
john_thess
Newbie
*

« Απάντηση #12 στις: Ιούλιος 30, 2006, 12:59:08 πμ »

ρε παιδια εχει κανεις καποια απο τις παρακατω:οι μπατσοι πουλαν την ηρωινη(αυτη δεν ειναι ταινια ειναι συνθημα!) , οι πανκς τα κανουν ολα(αλλο διαμαντι) , ο σκυλας ,το μαυρο κρινο ή μαυρο ροδο (δεν θυμαμαι),αληθινη ηδονη,το μυστικο του ταφου,η επιθεση του γιγαντιαου μουσακα,ο παπαλεβεντης...και αν συνεχισω θα γραφω για ωρα,παντως οποιος θελει τις κλασικες 80'ς ας στειλει pm
Anonymous
Επισκέπτης
« Απάντηση #13 στις: Ιούλιος 30, 2006, 11:28:08 πμ »

η επιθεση του γιγαντιαου μουσακα  einai tainia 90s, sta seven mallon tha ti vreis.
οσο για το "οι πανκς τα κανουν ολα" καθως κι αλλα διαμαντια υπαρχουν.
θα στειλω pm οποτε μπορεσω.
αν μου πει κανενας κανεναν ευκολο και φτηνο τροπο να μετατρεπω βιντεοκασετες σε dvd σας αντιγραφω οτι ταινια θελετε.
Σελίδες: [1]   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: