Αποστολέας Θέμα: ΟΜΙΧΛΗ  (Αναγνώστηκε 27715 φορές)
KaOs-PunX
Επισκέπτης
« Απάντηση #30 στις: Ιούλιος 24, 2006, 02:17:46 πμ »

άσε μας ρε dim που θα μας κανεις υποδείξεις για τω τι θα κάνουμε k τω πως θα μιλάμε κλπ...ότι θέλω θα κάνω k δεν θα m πεις εσύ ότι δη ξέρω να συζητάω k λοιπές βλακείες...καλά k στην τελική χεσμένους σας έχω gt φαίνεται τι άτομα είστε k γίαυτό έχει πλακα να παίζει κανεις μαζί σας...k δη με νοιάζει αν με θεωρείτε μικρό η μεγάλο..ούτε με ξέρεις ούτε σε ξέρω οποτε σε γράφω στα τέτοια μου :wink:  άντε τσάγια τώρα..
KaOs-PunX
Επισκέπτης
« Απάντηση #31 στις: Ιούλιος 24, 2006, 02:22:43 πμ »

σορρυ για τα greeklish
eiste
Επισκέπτης
gia
« Απάντηση #32 στις: Ιούλιος 24, 2006, 05:32:36 πμ »

τον πούτσο όλοι εδώ πέρα βλάκες cyber punx να πούμε "παλιοκαγουρες" όλοι

όλο μαλακίες λέτε(για όλα τα παραπάνω) k όλο για μαλακίες μιλάτε(ομίχλη)

μονο λόγια λόγια λόγια

όροις δεν γουστάρει τους ομίχλη να πάει να τους τω πει

(όπως τους τω είπαμε καλά εδώ στην αθηνα)

k όροις τους γουστάρει να πάει να πληρώσει είσοδο για να τους δει

παλιό "τρεδοβλακες"!!!!!!!!!
scandi
Junior forumist
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #33 στις: Ιούλιος 24, 2006, 08:38:57 μμ »

Προς Κaos Punx:
 Xαχα!Είσαι απάλευτος ρε!Κλάφτηκα?Που το είδες αυτό?Επειδή κράτησα τη ψυχραιμία μου και δεν άρχισα να σου αμολάω χριστοπαναγίες?Πολύ άνετα επέλεγα την δικιά σου οδό!Λοιπόν!Ναι και πάλι το λέω,είσαι πιτσιρικας!Και φαίνεται από το τρόπο γραφής σου!Έχεις ακόμα χρόνο να ωριμάσει το μυαλουδάκι σου και θα δεις ότι στη καθημέρινότητα υπάρχουν πολλά προβλήματα να αντιμετωπισεις.Θα τα δεις στη συνέχεια.Μέχρι τότε λόγω του μικρού της ηλικίας σου θα ασχολείσαι με το ποιός παίζει το καθαρότερο punk και ποιός όχι,πόσο γαμάω είναι οι Exploited ή οι Ομίχλη,ποιός είναι πάνκης και δεν είναι και πάει λέγοντας!Μεγιά σου με χαρά σου!Μέχρι τότε όμως μη μας τα κάνεις τσουρέκια!
 Μάθε,εν τω μεταξυ,να σέβεσαι 5 πράγματα!Υπάρχουν κάποιοι άνθρωποι εδώ μέσα που είναι αρκετά μεγαλύτεροι από σενα,που έχουν κάνει πολλά πράγματα για το punk,diy κλπ.Και θα συνεχίζουν να κάνουν.Που έχουν φαει το σκατό με το κιλό για αυτή τη καραμέλα που πήρες να πιπιλας εσύ τώρα και λέγεται punk!Μπορεί να είμαι και εγώ ένας από δαύτους,που ξέρεις!Αντ'αυτού έχεις πάρει αμπάριζα όλο το κόσμο εδώ πέρα και υποδεικνύεις πως και τι!Και όλα αυτά ενώ ακόμα δεν έχεις βγει από τη κούνια σου!
 Όσο για τις υποδείξεις ή απειλές άστες καλύτερα!Οκ τσουτσουνάκι?!!¶ντε γιατί πολύ φόρα πήρες!

Sorry παίδες για το ύφος,γιατί ίσως να συμβάλω στο να τα κάνω χειρότερα αυτή τη στιγμή!Όσο όμως θα γράφουν τέτοια άτομα όπως τον παραπάνω χαμαιλέοντα(γιατί έχει γράψει με πολλά πολλά ονόματα)δε γίνεται να μην αντιδρώ.Τι να κάνουμε!Ο καθένας έχει την ιδιοσυγκρασία του!

αμώ το καύσωνα!
scandi
Junior forumist

« Απάντηση #34 στις: Ιούλιος 24, 2006, 08:43:31 μμ »

Παράθεση από: "KaOs-PunX"
σορρυ για τα greeklish

Η ευγένεια σε μάρανε τώρα! :lol:  :lol:  :lol:

αμώ το καύσωνα!
KaOs-PunX
Επισκέπτης
« Απάντηση #35 στις: Ιούλιος 25, 2006, 08:37:19 μμ »

καλά "παπαρακο" τραβα γαμήσου τώρα..θιχτήκαμε πολύ βλέπεις με αυτά που μας είπες..ok..hahaha μονο για γέλια ίσια ρε μάγκα!για τίποτε άλλο..
smurfpunk
Forum Normal

« Απάντηση #36 στις: Ιούλιος 25, 2006, 10:18:19 μμ »

για να τελειωνουμε μια και καλη αλλα και για να σου φυγει η περιεργεια και να μη βριζεις αδικα τον υπολοιπο κοσμο, φασιστακο ΕΜΕΝΑ ΨΑΧΝΕΙΣ, το πιασες?
το ποιος ειναι για γελια το πηραν χαμπαρι ολοι, η καλητερη λυση ειναι απο δω και περα να σε αγνοησουν ολοι οταν πετας τις παπαριες σου,
α ναι:βαzε ενα χαιλ χιτλερ καθε φορα που γραφεις για να καταλαβαινουν αμεσως τι εισαι οσοι μπαινουν κατα λαθος στο θεμα
 :evil:  :evil:  :evil:
και οτι πεις γραμμενο σ'εχω  κομπλεξικε καραγκιοζακο :twisted:
KGB-administrator
Επισκέπτης
« Απάντηση #37 στις: Ιούλιος 26, 2006, 12:49:04 μμ »

Αγαπητοί guests (kaos-punx κλπ), έχουμε επανειλλημένα κάνει έκκληση να ηρεμήσουμε, να μη βρίζουμε, για το καλό του site και την ομαλή λειτουργία του forum (εγώ ήμουν αυτός που επέμεινε να μπορούν οι guests να γράφουν). Πως να ερμηνεύσουμε τη συμπεριφορά σας "τα γαμάω όλα και στ'αρχίδια μου όλα";

Ότι έχετε το site για τα αρχίδια σας κι ότι δε δίνετε δεκάρα για τίποτα ή ότι οι ορμόνες σας έχουν χτυπήσει τιλτ και είστε τσαντισμένοι με όλους και με όλα; Όπως και να έχει, από σας εξαρτάται αν θα υπάρξει η ελευθερία που όλοι θέλουμε στο forum. Γιατί έχουν δίκιο από ένα σημείο και μετά τα υπόλοιπα παιδιά (tug, bhoy, distaros κτλ) ότι "γαμάτε" την εικόνα του forum.

Ο σεβασμός δεν είναι μόνο για τα βαρύγδουπα συνθήματα....

Φιλικά
Γεια χαραντάν
...
Επισκέπτης
« Απάντηση #38 στις: Ιούλιος 26, 2006, 07:37:54 μμ »

εκείνος που βρίζει δηλώνει ένα και μόνο ένα:
δεν έχει κανένα μα κανένα επιχείρημα.

και έλεος ρε παιδιά μάθετε τι σημαίνουν κάποια πράγματα όπως πχ "φασίστας" πριν αρχίσετε να τα πετάτε εδώ και εκεί.
και αν δεν ξέρετε δεν είναι και κακό να ρωτήσετε...
(προφανώς δεν αναφέρομαι σε όλους τους επισκέπτες του forum)

ps
που και που να παραδεχόμαστε κάποιο λάθος μόνο καλό μπορεί να μας κάνει
scandi
Junior forumist

« Απάντηση #39 στις: Ιούλιος 26, 2006, 08:52:06 μμ »

Παράθεση από: "KaOs-PunX"
καλά "παπαρακο" τραβα γαμήσου τώρα..θιχτήκαμε πολύ βλέπεις με αυτά που μας είπες..ok..hahaha μονο για γέλια ίσια ρε μάγκα!για τίποτε άλλο..

Αυτή ήταν η απάντηση σου? :lol:  :lol:  :lol: Κρίμα που κατσαμε και ασχολήθηκαμε μαζί σου,όσοι κάτσαμε!Είσαι τρομερά αξιολύπητο παιδάκι!Μια διένεξη για να είναι και της προκοπής πρέπει να αποτελείται τλχ από επιχειρήματα και κάτι τέτοιο δε διαθέτεις.Το λεξιλόγιο σου περιλαμβάνει μόνο τις λέξεις "βλάκα","αντε γαμήσου","βλάκα" και πάλι "βλάκα" όσες φορές έχω παρατηρησει post σου!Κάνε κάτι γι'αυτό,δε χρειάζεται να βγάλεις το σχολείο πρώτα!
 Ευχαριστώ για το "τράβα γαμήσου"!Αυτό ειναι καλό ξέρεις,όχι κακό!Για ότι άλλο θες στείλε κανά pm αν θες!Μη σκατώνεις τη σελίδα άλλο!Μέχρι τότε θα σου έστελνα τους ναζιστικούς μου χαιρετισμούς,αλλά λυπάμαι δεν είμαι φασίστας!

Κgb έχεις δίκιο σε αυτά που λες!Αν έχεις παρατηρήσει όμως,μόνο ένας επισκέπτης τα κάνει κώλος κυρίως!Και αυτός δεν είναι άλλος από τον παραπάνω πυροβολημένο που τώρα βαφτίστηκε Kaos Punx!Tεσπα,δεν αξίζει να δίνουμε άλλη σημασία!

Όσο για σένα φίλε επισκέπτη,στο τέλος,μην αναρωτιέσαι γιατί κάποιοι  το συγκεκριμένο άτομο το αποκαλέσαμε φασιστάκι.Θα μπορούσα να σου δείξω σε αρκετά σημεία στο λόγο του και σε αυτά που έχει γράψει κατά καιρούς από που φαίνεται το φασιστικό στο σκεπτικό του και τη φρασεολογία του!Να μη το διαιωνίσουμε άλλο όμως!Να λήξει εδώ το θέμα!

αμώ το καύσωνα!
vagia
Junior forumist

Φύλο: Γυναίκα

« Απάντηση #40 στις: Δεκέμβριος 17, 2007, 03:57:59 μμ »

παιδια τελικα ξεφυγατε απο το θεμα.η δικη μου αποψη ειναι οτι οι ομιχλη ειναι απο τις καλυτερες ελληνικες μπαντες.δεν υπαρχει λογος να τους συγκρινουμε με τους γτχ.η καθεμια ειχε να δωσει κατι διαφορετικο.δεν εχει να κανει με το ποσο true punks ειναι η τι εικονα εχουν.αν καθησει κανεις να σκεφτει οτι οι ομιχλη περιγραφουν τη δικη τους και ταυτοχρονα πολλων  την καθημερινοτητα θα καταλαβει τι θελουν να πουν οι στιχοι τους και θα τους νιωσει.αν παλι ζει τελειως διαφορετικα δε θα μπορεσει να κατανοησει και απλα θα κραζει.αληθινοι και ψεφτικοι πανκς δεν υπαρχουν.για μενα αληθινος ειναι αυτος που μπορει να νιωσει και να καταλαβει τι θελει να δωσει το κομματι.βεβαια,εγω μπορει να εκλαβω κατι διαφορετικο απο εσενα σημασια εχει ομως οτι κατι εχουν να μου πουν.οι ομιχλη δεν ειναι για τον π... οπως λετε μερικοι γιατι απλα αυτοι εχουν κατι να μας πουν.ενω εσεις το μονο που κανετε ειναι να αραζετε στην καρεκλα σας και να κραζετε τις αποψεις ολων ανωνυμα.κραχτες..μπραβο..ετσι ειστε πανκς 

oi an8rwpoi einai ena aperanto keno
Punkorama_tsepeto
Newbie
*

« Απάντηση #41 στις: Οκτώβριος 26, 2009, 10:28:15 μμ »

koitaxte exoun tragoudia pou xefevgoun poly apo ton sunh8ismeno elliniko ufos...exoun wraia tragoudia...kapoioi stixoi pragmatika gamane k einai psagmenoi...alloi omws einai polu upervolikoi....ti einai auto to punk via xaos kai anarxia?to xaos ti sxesi exei me tn anarxia?i via sxetizete me tn anarxia kai xreisimopoieite mono otan prepei...amesi omws sxesi dn exoun...
gapoint
Junior forumist

« Απάντηση #42 στις: Ιούνιος 10, 2011, 10:15:22 μμ »

Αν ήμουν γραμμένος στο φόρουμ όταν άνοιγε η συζήτηση θα έλεγα τα καλύτερα για τη μπάντα αυτή, μένοντας μέχρι στο "δική μας καθημερινότητα".

Πλέον δεν έχω και πολλά να πω για διάφορους λόγους, τόσο μουσικά όσο για τη φάση και πως την εκπροσωπούν.
Ο καθένας κρίνεται απο τις πράξεις του.
Κρίμα όμως γιατί εγώ θεωρούσα ότι είχαν πάρα πολλά να δώσουν και σε σχέση με τους σημερινούς κάτι είχαν να πουν.

Στο μυαλό είναι ο στόχος, το νου σου, ε;
tug
Administrator
Forum is my life

« Απάντηση #43 στις: Ιούνιος 11, 2011, 02:47:09 πμ »

Δεν εχω παρει χαμπαρι σε τι φαση εχουν καταληξει.. θα το ψαξω. Παντως παλια ειχαν βγαλει καποια φανταστικά κομμάτια..

Ένα μόνο ξέρω. Οτί ένα μόνο ξέρω.
gapoint
Junior forumist

« Απάντηση #44 στις: Ιούνιος 11, 2011, 02:25:06 μμ »

Το ότι πλέον έχουν εξαφανιστεί απο τα στέκια/καταλήψεις ενώ αντιθέτως παίζουν με κάτι casualties σε gagarin με 20ε τικέτο, πόρτες κλπ κάτι λέει.
Αλλά οκ, δε χρειάζονται και πολλά απο εδώ εφ' όσον δεν υπάρχει αντίλογος. Πιο πολύ πικρία βγάζω εγώ γιατί μου άρεσαν και περίμενα πολλά παραπάνω.

υ.γ. Tug παίζει να αλλαχτεί το νικ μου γιατί έκανα λάθος;

Στο μυαλό είναι ο στόχος, το νου σου, ε;
Σελίδες: 1 2 [3] 4   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: