Αποστολέας Θέμα: Το site χακεφτηκε.  (Αναγνώστηκε 3613 φορές)
kthulu
Administrator
Forum Addict
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« στις: Ιούλιος 09, 2006, 12:08:41 πμ »

Πριν λίγο μου ήρθε μήνυμα ότι το site έγινε defaced από κάποιον τούρκο όπως έλεγε το σχολειό που είχε αφήσει. Aλλαξα την σελίδα που μας είχε βάλει με την κανονική. Έστειλα και στον provider ένα mail. Θα κάνω update μέσα στην  βδομάδα με νέα έκδοση joomla. Αυτά για την ώρα, δεν είναι ανησυχητικό συμβαίνουν αυτά. Για περισσότερες πληροφορίες στείλτε pm. γεια χαρά

love is the basis of our revolution
tug
Administrator
Forum is my life

« Απάντηση #1 στις: Ιούλιος 12, 2006, 05:24:18 πμ »

Το site ξεχακέφτηκε χάρη στον Kthulu που του έφυγε ο κώλος να ψάχνει και να επικοινωνεί και να τρέχει ταυτόχρονα με δουλειά και πολλά άλλα... Ας ελπίσουμε ότι όλα θα πάνε καλά στην συνέχεια και καλό καλοκαίρι...

Ένα μόνο ξέρω. Οτί ένα μόνο ξέρω.
stavrosav_se_parakrousi
Επισκέπτης
« Απάντηση #2 στις: Ιούλιος 12, 2006, 11:37:53 πμ »

Ενα μπραβο ωρε παλλικαρια στον kthulu που μεσα στο κατακαλοκαιρο ψαχνει και βρισκει λυσεις με αποτελεσμα την γρηγορη επαναφορα του site..

Ευγε παιδι μου... :lol:
kthulu
Administrator
Forum Addict

« Απάντηση #3 στις: Ιούλιος 12, 2006, 03:12:41 μμ »

kthulu χθες είχε πάει στο shrewsbury και ενώ έχει και γάμο τους καιρούς πιστέψτε με για αγγλία που είναι πρωτόγνωρο, είχα ξενερώσει με την ζωή μου γιατί σκεφτόμουνα το διήμερο, τα pms κτλ κτλ και λέω ποπό πακέτο.

Τελευταία η σύνδεση μου ... λόγο χαμηλού σήματος, πάει gtp... Έτσι λοιπόν μέσα στην ξενέρα μου παράγγειλα νέα σύνδεση, με σκοπό να μην υπάρχουν ποτε πια προβλήματα ανανέωσης του site. Έτσι μέσα σε 2-4 βδομάδες απότι λέει η εταιρία που παράγγειλα θα μου το έχουν έτοιμο. Κατά τα αλλα παιδιά εύχομαι αυτή η mlk που έγινε να μην χάλασε τα σχέδια κανενός. Για την ώρα έχω φτιάξει τα βασικά του site όπως pms post κτλ κτλ και μέσα στην βδομάδα θα φτιάξω και τα υπόλοιπα. Για το μονο που ξενερώνω είναι για τι άγχος που μου δημιουργείται από ότι έγινε τις προηγούμενες μέρες και όχι για το τι έχω να κάνω. Για την ώρα φτιάχνω ένα καφεδάκι, στρίβω και ένα τσιγαράκι και αν είναι πάω να πάρω κάτι φίλους μου τηλέφωνο να τους ξυπνήσω να βγούμε στον ήλιο:) εχω και ρεπο δις γουικ;)

love is the basis of our revolution
Σελίδες: [1]   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: