+ 
|-+  Αυτο-οργάνωση » Τέχνη» ΕΚΘΕΣΕΙΣ
Username:
Password:
Αποστολέας Θέμα: ΕΚΘΕΣΕΙΣ  (Αναγνώστηκε 3914 φορές)
pyrgiotis
Junior forumist
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« στις: Ιούνιος 30, 2006, 02:42:22 μμ »

ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΚΑΤΑ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΣΕ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ΣΤΕΚΙΑ ΑΠΟ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΔΑ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΕΚΘΕΣΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ ΚΑΙ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ Κ ΕΠΙΣΗΣ ΜΕ ΕΚΘΕΣΗ ΑΠΟ ΕΡΓΑ ΦΥΛΑΚΙΣΜΕΝΩΝ Κ ΓΕΝΙΚΑ ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ Κ ΜΗ ΖΩΓΡΑΦΙΕΣ Κ ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΖΕΥΤΕΙ ΚΑΘΩΣ ΕΠΙΣΗΣ Κ ΠΡΟΒΟΛΕΣ ΚΛΠ...ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΩΡΑΙΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙΑΦΑ Η ΚΑΠΟΥ ΕΔΩ ΗΛΕΙΑ...ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΛΗΣΗ,ΥΛΙΚΑ Κ ΧΡΟΝΟΣ ΧΩΡΟΣ ΚΛΠ...ΟΣΟΙ ΠΙΣΤΟΙ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ...ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΚΘΕΣΗ Η ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ Κ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ GRAFFITI...JAVASPA WHERE ARE YOU? :twisted:

ακάρι να μας άφηναν να νιώσουμε ευτυχία και να καταλαβαίναμε ποιά είναι η φιλία..
Μακάρι να αγαπούσαμε εστω και για λίγο,να διώχναμε το μίσος μας κάπου μακριά..Μακάρι όλα να χανε πάρει σάρκα και οστα και η ζωή μας θα έπαιρνε μια παραπάνω αξία...
negro_zine
Forum Normal

« Απάντηση #1 στις: Ιούνιος 30, 2006, 05:55:08 μμ »

Ομορφα πραγματα ακουω !....
Λοιπον , εγω απο τωρα σας δηλωνω το ενδιαφερον μου αλλα κ την θεληση μου να ενισχυσω τη φαση...
Καλο ειναι βεβαια να πειτε περισσοτερα πραγματα για οτι ( κ αν ) εχετε συζητησει ωστε να καταλαβει ο κοσμος κ ολοι μας τί ακριβως υπαρχει κατα νου κ αν αυτο ειναι εφικτο...

chaos jv

------------------------------------------------
Johnny Negri - Waves of Expression
-------
Άφησα ένα όνειρο στη μέση κ αυτό πήγε στην άκρη του κόσμου......
ΑΗΓΙΑΝΝΗΣ
Junior forumist

« Απάντηση #2 στις: Ιούλιος 03, 2006, 03:34:55 μμ »

ΜΟΝΟ ΠΟΥ Ο ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΜΕ ΦΟΡΤΗΓΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΕΡΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΠΙΝΑΚΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΜΠΟΥΜ ΜΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ!!!

YOU DONT LIKE US BUT WE DONT CARE!!!
antifestival
Newbie
*

« Απάντηση #3 στις: Ιούλιος 03, 2006, 06:44:55 μμ »

ki ego psinome.an k ine diskolo na gini,logo epohis.alla aptin alli kali thelisi na iparhi....enimeroste gia to ti skefteste oste na iparxi mia anihti sizitisi epi tu thematos...(koita pios milai!!!)
Σελίδες: [1]   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: