+ 
|-+  ΓΕΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ» Παζάρι» ζητείται modem dsl
Username:
Password:
Αποστολέας Θέμα: ζητείται modem dsl  (Αναγνώστηκε 4466 φορές)
tug
Administrator
Forum is my life
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« στις: Ιούνιος 21, 2006, 08:45:40 μμ »

ζητείται modem dsl γιατί το jetspeed 520 που έχω παραείναι για τον πούτσο κι όλο προβλήματα μου βγάζει. Ακόμα και ίδιο αν έχει κάποιος το θέλω γιατί το πιο πιθανόν είναι ότι το δικό μου έχει χαλάσει...
ΚΑΠΟΙΟΣ ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Ένα μόνο ξέρω. Οτί ένα μόνο ξέρω.
KGBxxx
Επισκέπτης
« Απάντηση #1 στις: Ιούνιος 22, 2006, 06:08:17 μμ »

Για τον πού##ο; Ουυυυυυυυυ  :oops:  Kick! Sexist alert, ο TUG είναι σεξιστής, νια-νιανιανιανια
themis-xekolare
Επισκέπτης
« Απάντηση #2 στις: Ιούνιος 22, 2006, 10:51:06 μμ »

axaxaxaxaxaxaxa!!!!
gamatos o kgb!!!!    
ontws tug xrisimopoihses to andriko genhtiko morio askopa!!!!! :lol:  :lol:
pyrgiotis
Junior forumist

« Απάντηση #3 στις: Ιούνιος 23, 2006, 07:17:57 μμ »

tug θα ψαξω εγω να σου βρω επειδη ο ξαδερφος μου εχει κομπιουτερομαγαζο κ θα βρουμε ενα...μεταχειρα παντα ετσι?

ακάρι να μας άφηναν να νιώσουμε ευτυχία και να καταλαβαίναμε ποιά είναι η φιλία..
Μακάρι να αγαπούσαμε εστω και για λίγο,να διώχναμε το μίσος μας κάπου μακριά..Μακάρι όλα να χανε πάρει σάρκα και οστα και η ζωή μας θα έπαιρνε μια παραπάνω αξία...
tug
Administrator
Forum is my life

« Απάντηση #4 στις: Ιούνιος 23, 2006, 08:43:54 μμ »

Λοιπόν οκ,τσέκαρε εσύ αν παίζει κανένα διαφορετικό του jetspeed 520 Που ήδη έχω και πες μου. Οτι είναι στείλε μου στο email tugito@gmail.com . Σου έστειλα και ένα private message ,ρίξτου μια ματιά, δεν ξέρω αν ισχύει στάνταρ απλά ήθελα να σε ρωτήσω.Τσεκαρέ το αν είναι. Τα λέμε.

pyrgiotis
Junior forumist

« Απάντηση #5 στις: Ιούνιος 24, 2006, 02:28:29 μμ »

tug soy apanthsa sto prive minima..oso gia modem m vrike ena me 40 eyro k koitaei k gia alla..

ακάρι να μας άφηναν να νιώσουμε ευτυχία και να καταλαβαίναμε ποιά είναι η φιλία..
Μακάρι να αγαπούσαμε εστω και για λίγο,να διώχναμε το μίσος μας κάπου μακριά..Μακάρι όλα να χανε πάρει σάρκα και οστα και η ζωή μας θα έπαιρνε μια παραπάνω αξία...
tug
Administrator
Forum is my life

« Απάντηση #6 στις: Ιούνιος 26, 2006, 12:47:41 μμ »

Εντάξει παιδιά,το modem Μου έχει στρώσει απίστευτα,κανένα πρόβλημα μετά από πολλές ρυθμίσεις. Πάντως για κανένα δεύτερο να υπάρχει αν δεν χρειαζεται κανείς ξέρει που να με βρει!

:wink:

pyrgiotis
Junior forumist

« Απάντηση #7 στις: Ιούνιος 29, 2006, 03:15:17 μμ »

tug κατι βρηκα ρε..θα τα πουμε κ κατω καιαφα ρε φιλε...

Σελίδες: [1]   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: