Αποστολέας Θέμα: ΛΕΠΤΟΔΕΙΚΤΕΣ  (Αναγνώστηκε 4393 φορές)
pyrgiotis
Junior forumist
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« στις: Ιούνιος 30, 2006, 02:36:53 μμ »

TO 2003 EIXA ΠΑΕΙ ΣΕ ΕΝΑ LIVE ΣΤΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΟΠΟΥ ΕΠΑΙΖΑΝ REALITY BITES , ΛΕΠΤΟΔΕΙΚΤΕΣ Κ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ...Κ ΗΘΕΛΑ ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ? ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΟΝΟΜΑ?ΕΙΧΑΝ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ?ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΜΠΑΝΤΑ ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑΝ ΔΟΥΛΙΤΣΑ...ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΑΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ..

ακάρι να μας άφηναν να νιώσουμε ευτυχία και να καταλαβαίναμε ποιά είναι η φιλία..
Μακάρι να αγαπούσαμε εστω και για λίγο,να διώχναμε το μίσος μας κάπου μακριά..Μακάρι όλα να χανε πάρει σάρκα και οστα και η ζωή μας θα έπαιρνε μια παραπάνω αξία...
automaton3_unlogged
Επισκέπτης
« Απάντηση #1 στις: Ιούνιος 30, 2006, 02:41:47 μμ »

Αυτό με ενδιαφέρει & εμενα - οι Λεπτοδείκτες ήταν & πρώην Shit Hit The Fan άλλωστε!
pyrgiotis
Junior forumist

« Απάντηση #2 στις: Ιούνιος 30, 2006, 02:43:29 μμ »

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ Κ ΗΘΕΛ¶ ΝΑ ΜΑΘΩ....ΡΕ ΑΥΤΟΜΑΤΕ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΑ DEMO ΤΟΥΣ Η ΚΑΝΑ MP3?

ακάρι να μας άφηναν να νιώσουμε ευτυχία και να καταλαβαίναμε ποιά είναι η φιλία..
Μακάρι να αγαπούσαμε εστω και για λίγο,να διώχναμε το μίσος μας κάπου μακριά..Μακάρι όλα να χανε πάρει σάρκα και οστα και η ζωή μας θα έπαιρνε μια παραπάνω αξία...
automaton3_unlogged
Επισκέπτης
« Απάντηση #3 στις: Ιούνιος 30, 2006, 04:16:18 μμ »

Είχα ρωτήσει πριν καναδυό χρονια & είχα μάθει για την μπάντα - δεν έχει πέσει στα χερια μου όμως κανένα demo τους... Ξέρει κανεις αν έχουν ηχογραφήσει κάτι???
scandi
Junior forumist

« Απάντηση #4 στις: Ιούνιος 30, 2006, 05:20:58 μμ »

Ναι όντως ήταν μια πολύ καλή μπάντα!Δυστυχώς δε κυκλοφόρησαν τίποτε και διαλύθηκαν κιόλας!Απ'ότι ξέρω κάποια μέλη έχουν φτιάξει νέο σχήμα.Δεν αποκλείεται να τους δούμε και απ'του χρόνου!

αμώ το καύσωνα!
onealpha
Forum Normal

« Απάντηση #5 στις: Ιούλιος 03, 2006, 06:08:59 μμ »

ο κυριος άξονας(!!!!!) της μπάντας εχει κάνει καινουργιο γκρουπ.μάλιστα συμμετέχουν σε μια συλλογή που θα κυκόφορίσει σύντομα αποτέλεσμα συνεργασιας διαφόρων "d.i.y." ομάδων απ'όλη την ελλάδα

arguing in the internet is like special olympics,
even if you win you are still a retard
Σελίδες: [1]   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: